Jump to content

Английски национален отбор


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост morski

Глен беше потресаващ снощи, другите играха прилично. Лалана ако дойде при нас и ще заформим един национал :D В центъра Стиви, Хендо и Лалана играеха така все едно са били винаги заедно, което много ме радва.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Ако някой гледа мача, имате ли впечатления от Рикито ? Не знам коя минута е дори, много бавно зарежда от телефона.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Какъв е съставът?

Фостър,Фил Джоунс,Смолинг,Шоу,Милнър,Лампард,Руни,Окслейд,Уилшър,Баркли и Рики Ламбърт.

Като изключим Руни другите май са от втория състав.

Link to comment
Сподели другаде

Гост drakson

Рики е единствения вменяем в първите 30мин. Да гледам Уилшър и Баркли в средата е болезнено. Такива злетаци... На всичкото отгоре Руни взе гола на Рики Ламбърт.

Edit: Шоу също играе адекватно в сравнение с всички останали. Най-зле е средата де.

Уилшър играе ТОЛКОВА СЛАБО, че му се наложи два пъти да симулира, след като изгуби топката - в приятелски мач!

Link to comment
Сподели другаде

Гост bgscouser

Ако искате ме псуваите но Рикито е Анди Керъл номер 2.

:sarcastic: !!! Не знам как си направи този извод от първото полувреме срещу Еквадор.Играчи като Баркли,Шоу,Уилшър които през сезона блестяха сега са бледо копие.Така че подобни твърдения са меко казани несериозни.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Ако искате ме псуваите но Рикито е Анди Керъл номер 2.

Да,с има няма 7-8 години по-възрастен и 30 милиона по-евтин,айде стига...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Някои пък казват, че Ламбърт им бил най-добрият на ингилизите досега в мача... Аз погледах 10-15 мин, ама ми стана скучно и го махнах :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scouser7149

Бухала да пуска Стърлинг и Хендо, че тия мангалски футболисти не мога да ги гледам вече. Шрек е много жалък,,, 300к на седмица :sarcastic: :sarcastic:

 

П.П. Браво бе Рики :60: :60: :60:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...