Jump to content

Английски национален отбор


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост Manikyan

Курани го хванало страх да отиде в съблекалнята на англичаните

 

Нападателят на Шалке 04 и германския национален отбор Кевин Курани призна, че го е хванало страх да отиде до съблекалнята на англичаните след мача между Англия и Германия на стадион "Уембли", спечелен от Бундестима с 2:1. Нападателят на германците призна, че веднага след мача е поискал фланелката на Дейвид Бекъм, но суперзвездата на Англия му е предложил да дойде в съблеканлята, за да си я вземе. Курани се е съгласил, но после го е хванало страх да влезе при съперниците си.

 

"Исках да си сменя фланелката с него. Той ми каза, че ще ми я даде по-късно в съблекалните, което беше добре за мен. След това обаче реших, че е по-добре да не ходя в тяхната съблекалня. Мисля, че щяха да бъдат в доста лошо настроение...", коментира Курани пред германския таблоид "Билд".

 

Директно от нашия любим спортал.бг

Link to comment
Сподели другаде

Гост Zdravk0
Курани го хванало страх да отиде в съблекалнята на англичаните

 

Нападателят на Шалке 04 и германския национален отбор Кевин Курани призна, че го е хванало страх да отиде до съблекалнята на англичаните след мача между Англия и Германия на стадион "Уембли", спечелен от Бундестима с 2:1. Нападателят на германците призна, че веднага след мача е поискал фланелката на Дейвид Бекъм, но суперзвездата на Англия му е предложил да дойде в съблеканлята, за да си я вземе. Курани се е съгласил, но после го е хванало страх да влезе при съперниците си.

 

"Исках да си сменя фланелката с него. Той ми каза, че ще ми я даде по-късно в съблекалните, което беше добре за мен. След това обаче реших, че е по-добре да не ходя в тяхната съблекалня. Мисля, че щяха да бъдат в доста лошо настроение...", коментира Курани пред германския таблоид "Билд".

 

 

ой на баба то :lol:

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

Отборът на Англия, колкото и да ми е тежко да го призная...в близките 10-15 години не виждам как ще стане световен шампион!

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola

http://gong.bg/uploads/news_images/200708/photo_big_19878.jpg

ДЖЕРАРД ОТПАДА И ЗА ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИТЕ?

28 август 2007 09:41

 

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард е заплашен от вероятността да пропусне и европейските квалификации на английския национален отбор през септември.

 

Въпреки че звездата на мърсисайдци твърди, че ще е готов още тази събота, мениджърът на тима Рафаел Бенитес изобщо не е убеден в това. Джерард получи фрактура на пръст на крака си по време на мача срещу Тулуза от Шампионската лига преди две седмици. Той излезе и срещу Челси след това, но травмата му само се усложни и днес отново ще е извън строя за реванша с Тулуза.

 

Испанският наставник призна, че силното желание на Джерард да играе този уикенд може да го изправи пред неприятната задача да съобщи на футболиста, че няма да му позволи да играе за Англия.

 

Бенитес заяви: „През цялата седмица ще го наблюдаваме. Бих казал, че съм оптимист, но ще видим. Трябва да говоря и с доктора, и с играча, за да видя, дали той наистина е здрав или все още има риск. Не искам да правим неща, за които да съжаляваме.”

 

Рафа продължи: „Стиви може да тренира и да тича, но не участва наравно с отбора в подготовката и не докосва топката. Той иска да играе във всеки мач. Именно тук най-важна е моята дума.”

 

Ако Стивън Джерард не успее да се възстанови до съботния мач с Дарби Каунти, това ще сложи сериозна въпросителна върху появата му за Англия на 8 и 12 септември срещу Израел и Русия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Manikyan

Нека си почине тия два-три мача, в Англия имат достатъчно халфове, които ще заменят Стиви, а при нас имаме да пробваме Лукаш, така че да почине малко, щото после го чака шампионски сезон :wink:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
Нека си почине тия два-три мача, в Англия имат достатъчно халфове, които ще заменят Стиви, а при нас имаме да пробваме Лукаш, така че да почине малко, щото после го чака шампионски сезон :wink:

Да не мислиш, че Рафа ше пуска Лукаш на мястото на Джерард, най-много да го пуска за по 10-15 минути в края на някои мачове.В средата на терена пак ще използва тандем Сисоко - Шави Алонсо или Масчерано - Алонсо.Лукаш наистина е много талантлив играч, но ще бъде използван само в мачове за Карлинг Къп и в първите ни мачове за ФА Къп, ако се паднем с някой по-малък отбор, защото миналата година ни се паднаха Арсенал още в 3-тия кръг и не искам да си спомням за завършека на този мач

Link to comment
Сподели другаде

Гост fiffo

Пенънт отново не бе повикан в националния отбор! Въпреки изказванията на Бенитес, въпреки огромния прогрес, който демонстрира, Джърмейн отново остана извън състава.

Чудя се обаче какво правят там футболисти като Уес Браун, Фил Невил и Алън Смит...

 

От Ливърпул има повикани 3-ма футболисти - Стивън Джерард, Питър Крауч и дадения под наем Скот Карсън.

Ето и групата на Англия за мачовете с/у Израел и Русия:

Paul Robinson (Tottenham Hotspur), David James (Portsmouth), Scott Carson (Aston Villa loan), Micah Richards (Manchester City), Wes Brown (Manchester United), Rio Ferdinand (Manchester United), John Terry (Chelsea), Ashley Cole (Chelsea), Sol Campbell (Portsmouth), Phil Neville (Everton), Nicky Shorey (Reading), David Bentley (Blackburn Rovers), Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea), Joe Cole (Chelsea), Shaun Wright-Phillips (Chelsea), Michael Carrick (Manchester United), Gareth Barry (Aston Villa), Stewart Downing (Middlesbrough), Owen Hargreaves (Manchester United), Ashley Young (Aston Villa), Alan Smith (Newcastle United), Michael Owen (Newcastle United), Peter Crouch (Liverpool), Andrew Johnson (Everton), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur).

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN

Джерард иска да играе срещу Русия и Израел на инжекции.Рафа не е много съгласен,но какво може да направи,а иначе в центъра си имаме,както се пее "the best midfield in the world..Xabi Alonso,Momo Sissoko,Javier Mascherano-o-o" 8)

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola

МАКЛАРЪН: ДЖЕРАРД ЩЕ ИГРАЕ

4 септември 2007 18:32

 

Селекционерът на Англия Стив МакЛарън е почти напълно убеден, че капитанът на Ливърпул Стивън Джерард, който в момента се възстановява от счупен пръст на крака, ще може да играе в евроквалификацията срещу Израел на Уембли идната събота.

 

„Всичко върви добре и Стиви ще бъде на линия в събота” – каза наставникът на Трите лъва – „Аз искам той да играе, тимът го иска, феновете искат, цялата страна го иска. Ние се нуждаем от големите играчи, а Стиви е един от тях.”

 

„Ние прави преценка всеки ден. Той се подобрява и се надявам към края на седмицата, той да бъде добре.”

 

Според Стив МакЛарън шансовете на друг възлов полузащитник – Франк Лампард да се възстанови за мача с Израел са нищожни, но има вероятност, той да играе срещу Русия през следващата седмица.

 

„Франк дойде и се присъедини към нас снощи. Разгледахме снимките от скенера и се свързахме с Челси. Той се върна там за рехабилитация. Контузията не е сериозна, както мислехме първоначално, въпреки това се надявам, че ще преценим за него в събота.”

 

„Шансовете му за следващата са може би е 50 на 50, а от Челси са готови да му дадат всеки шанс да играе за нас”, каза още МакЛарън.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Userpool
„Аз искам той да играе, тимът го иска, феновете искат, цялата страна го иска.”

 

 

е аз не искам

И аз не искам :evil: Макларън да си завре нещо отзад и да си гледа работата, но да не пипа Джи, докато не е напълно готов :evil:
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост shicola

РАФА: В АНГЛИЯ ТРЯБВАШЕ ДА ВНИМАВАТ С ДЖЕРАРД

24 септември 2007 18:29

 

Наставникът на Ливърпул Рафаел Бенитес счита, че играта на капитана на „червените” Стивън Джерард за националния отбор на Англия, може да е усложнила още повече физическото състояние на футболиста.

 

Стиви Джи бе под въпрос за двете квалификации на „трите лъва” с Израел и Русия, тъй като все още не се бе възстановил от счупен пръст на крака, но все пак взе участие в мачовете.

 

„Тези две участия може да окажат голямо влияние върху представянето му през този сезон. От националния отбор знаеха, какво мисля по въпроса, но всички приказваха, колко били важни двете срещи за Англия”, започна Рафа.

 

„Факт е, че неговият национален отбор е този на Англия, но също така, трябва да е ясно, че тези футболисти не могат да играят всеки мач по 90 минути. Джерард не бе 100% свеж, нямам предвид във форма, а свеж. Трудно е да набереш инерция, ако играчите ти играят по 90 минути във всеки един мач, а пък ако и не са съвсем във форма, тогава става наистина страшно”, коментира още португалският специалист.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Sami_Hyypia

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард смята, че настроението в английския национален отбор е много добро преди решителните евроквалификации с Естония и Русия.

 

Победите над Израел и Сборная в предните две срещи изведоха островитяните до второто място в групата.

 

"Върнахме се на победния ход и самочувствието ни е доста добро. Имаме страхотен шанс да се класираме и сме убедени, че ще го направим", каза Стиви Джи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост DraculaS

Джерард капитан на Англия срещу Естония

 

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард ще изведе с лентата и английския национален отбор в квалификацията за Евро 2008 в Австрия и Швейцария срещу тима на Естония утре. Това стана ясно, след като титулярният капитан на "трите лъва" Джон Тери няма да играе срещу прибалтийската страна поради проблеми с коляното. Самият Джерард сподели, че е много щастлив от факта, че ще носи капитанската лента на Англия, но се надява Тери да се възстанови от травмата си за мача с Русия идната сряда. "Тери има проблеми с коляното и няма да играе срещу Естония, но се надявам той да е възстановен за мача с Русия. Мениджърът ми каза, че аз ще съм капитан в събота. Това е изключително специален момент за мен, особено като знаем и атмосферата на новия "Уембли", коментира Джерард пред Sky Sports.

 

В същото време Стиви Джи подкрепи каузата на Гарет Бари за титулярно място в решителните мачове на английския тим. "Нямам претенции редом до кого ще играя в средата на терена, това е решение на селекционера. Според мен обаче Гарет също заслужава мястото, колкото и Лампард. Той все пак бе избран за Играч на мача срещу Русия и може да се почувства много гадно, ако бъде изваден от състава сега", заяви Джерард.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Днес ще стане ясно дали левият бек на Челси Ашли Коул ще може да играе в решителната квалификация за Евро 2008 на английския национален отбор срещу Русия в сряда. Както е известно, бранителят получи травма в глезена вчера при победата на "трите лъва" над Естония с 3:0 и бе изнесен на носилка в 48-ата минута, което постави под въпрос неговото участие в мача с Русия. Днес той ще премине медицински прегледи в лагера на англичаните, които трябва да покажат дали той ще може да играе в мача на "Лужники". Ако той няма възможност да вземе участие в мача, неговото място ще заеме Ники Шоури.

 

"Ашли получи травма, блокирайки удар на противников играт. Засега положението му не изглежда обнадеждаващо, но подобни травми могат да се оправят за 24 часа. Днес ще му направим рентгнови снимки и ще чакаме резултатите от тях, за да решим дали той ще играе срещу Русия", заяви мениджърът на Англия Стийв Макларън.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Защитникът на английския национален отбор по футбол Ашли Коул ще пропусне мача от квалификационна група Е за Евро 2008 на своята страна срещу Русия на 17 октомври, съобщиха от английската футболна асоциация.

 

Играчът на Челси получи сериозна травма на глезена по време на победата на англичаните срещу Естония в събота с 3:0 и няма да се възстанови до сряда, когато е мачът на стадион "Лужники" в Москва.

 

На мястото на Ашли Коул, селекционерът на англичаните Стив Макларън извика защитника на Мидълзбро Люк Янг. До момента Янг има седем мача с екипа на националния отбор на Англия.

 

Освен Коул, от контузия страда и централният защитник Джон Тери, чието участие срещу Русия също е под въпрос.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Според "Таймс" бившият мениджър на Челси Жозе Муриньо може да смени Стив Макларън начело на националния отбор на Англия.

 

По информация на изданието селекционерът може да бъде уволнен, ако англичаните загубят евроквалификацията с Русия в Москва.

 

Муриньо има клауза в договора с Челси, забраняваща му да застане начело на клуб от английската висша лига до края на сезона, но нищо не му пречи да подпише с Футболната Асоциация и да оглави националния отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...