Jump to content

Английски национален отбор


Гост shicola

Препоръчан пост

Даваха, но и при 0:1 в 5-тата минута, 1-цата на полувреме си беше "мазна", за краен също беше стабилна, да не говорим при 0:2 колко беше краен за Румъния, с трици се ловят маймуни, а не с банани, кой ти залага големи пари на смешни коефиценти от рода на 1.50...бълха ги ухапала букитата ако излезе.

Link to comment
Сподели другаде

Даваха, но и при 0:1 в 5-тата минута, 1-цата на полувреме си беше "мазна", за краен също беше стабилна, да не говорим при 0:2 колко беше краен за Румъния, с трици се ловят маймуни, а не с банани, кой ти залага големи пари на смешни коефиценти от рода на 1.50...бълха ги ухапала букитата ако излезе.

Аз едно не мога да разбера от всичките ти конспиративни теории. Всеки мач, в който по слабият отбор поведе и нормално по силният отбор обърне мача ли е "обръщалка"? Другият ми въпрос е, вратаря на Англия знаеше ли, че трябва на полувремето мача да свърши 1-ца, защото и двата гола му ги набутаха след добавка като спаси първите опасни положения?

ПП: Сега разбирам голямата радост на Гризман и Сидибе при 2 на 1, то тия са си спасили живота с тая добавка, ако не беше тя букитата да им бяха начупили на всички капачките.

Link to comment
Сподели другаде

Всички, няма всички, където играят парите и залозите, Чили по-слаби ли бяха от Румъния?

Португалия по слаби ли бяха от България преди година и 3 месеца някъде? Уж човек запален по футбола па се изненадва на резултати постигнати в приятелски мачове, като при това чили от 30тата минута е с човек по малко, иди го разбери.

 

ПП: Не винаги по силният отбор на хартия печели и не винаги по силният отбор на терена печели. Доказателства бол дори с наши участия от миналият сезон или и те са уговорени?

Link to comment
Сподели другаде

Португалия по слаби ли бяха от България преди година и 3 месеца някъде? Уж човек запален по футбола па се изненадва на резултати постигнати в приятелски мачове, като при това чили от 30тата минута е с човек по малко, иди го разбери.

 

ПП: Не винаги по силният отбор на хартия печели и не винаги по силният отбор на терена печели. Доказателства бол дори с наши участия от миналият сезон или и те са уговорени?

 

Опитваш се да изкараш, че няма как да има манипурани мачове и ако има в действителност - всички трябва да са манипурани, не може примерно 4-5 от 100 да речем, те тия неща е ясно, че са незаконни и опасни, правят се рядко. но ги има, доста клубове от по-бедни страни се издържат и чрез такъв бизнес. Трябва да се разбере, че това е изключително лесен начин за сериозни доходи, знаем и за наркотиците, чували сме как се правят големи пари, незаконно е, но го има заради лесния начин за трупане на огромен капитал, там където се въртят много пари, няма как да е ''чисто''.

Link to comment
Сподели другаде

Е то според твоите писаници тук адаш,не са никак редки тези наредени мачове,а точно обратното.

 

Както има заинтересовани хора от това да има редени мачлета,така има и хора които със сигурност не са много ОК,с тези неща.

Особено пък при англичаните,при най-малко съмнение,ще ги погнат моментално.

Там нито органите на реда,нито разследващата им журналистика е като нашата тук.Жал няма там.Питайте Биг Сам.

Какво като им беше нац.селекционер.

Link to comment
Сподели другаде

Е то според твоите писаници тук адаш,не са никак редки тези наредени мачове,а точно обратното.

 

Както има заинтересовани хора от това да има редени мачлета,така има и хора които със сигурност не са много ОК,с тези неща.

Особено пък при англичаните,при най-малко съмнение,ще ги погнат моментално.

Там нито органите на реда,нито разследващата им журналистика е като нашата тук.Жал няма там.Питайте Биг Сам.

Какво като им беше нац.селекционер.

Няма как да питат и Батето , бог да го прости.

Така го изтипосаха завалията, че и той не разбра от къде му е дошло.

Link to comment
Сподели другаде

Опитваш се да изкараш, че няма как да има манипурани мачове и ако има в действителност - всички трябва да са манипурани, не може примерно 4-5 от 100 да речем, те тия неща е ясно, че са незаконни и опасни, правят се рядко. но ги има, доста клубове от по-бедни страни се издържат и чрез такъв бизнес. Трябва да се разбере, че това е изключително лесен начин за сериозни доходи, знаем и за наркотиците, чували сме как се правят големи пари, незаконно е, но го има заради лесния начин за трупане на огромен капитал, там където се въртят много пари, няма как да е ''чисто''.

Ей туй подчертаното е много правилно. Черното тото, букмейкърското черно тото е най-лесно за дирижиране там. Но да хваниш Англия националният отбор и Франция националният отбор, да хваниш играчи, които правят милиони на година и да ги наредиш за 3 на 2 за Франция, като първо губят обаче обръщат още в първото полувреме, после следва червен за Франция и дузпа за Англия изравнявайки и ставайки фаворити и накрая обаче Франция бие, е то това си е ебати машинацията. Тука все някой ще е недоволен и ще се разприказва и ще се чуе.

ПП: Може и видео повторението да са "хванали" букитата, че съдията беше тръгнал само с жълт, ама след консултация с видео-съдията го смени на червен.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Рууни се отказа от английския национален отбор

 

Уейн Рууни обяви оттеглянето си от националния отбор на Англия.

Въпреки че селекционерът Гарет Саутгейт искаше нападателя отново в състава за предстоящите мачове, играчът на Евертън обяви, че е решил да приключи кариерата си в националния.

Рууни се оттегля като голмайстор номер 1 на страната си с 53 гола и остава на второ място по изиграни мачове за "Трите лъва".

"Беше страхотно, че Гарет Саутгейт ми се обади, за да ми каже, че ме иска обратно в състава на Англия. Само че мислих дълго и внимателно и казах на Гарет, че съм решил да приключа окончателно", заяви Рууни.

"Това е трудно решение, което съм обсъдил със семейството си, с мениджъра си в Евертън и с най-близките си. Да играя за Англия винаги е било нещо специално за мен. Всеки път, когато бях селектиран за играч или за капитан на тима, бе истинска привилегия и благодаря на всички, които ми помагаха. Но вярвам, че сега е времето да се оттегля".

Решението си Уаза обосновава с мотива, че иска да помогне на клубния си тим Евертън да постигне нещо значимо и посочва, че нещото, за което най-много съжалява е, че никога не е бил част от успешен състав на националния отбор на голямо първенство.

Последният мач в националния отбор за Рууни ще остане победата над Шотландия през ноември. Рууни оставя зад гърба си 119 мача с националния екип и 53 гола. Той игра за представителния тим на "трите лъва" между 2003-а и 2016-а. Дебютът му за първия отбор беше още през 2003-а - в приятелски мач срещу Австралия, когато е 17-годишен.

С фланелката на "трите лъва" игра на три световни (2006, 2010, 2014) и три европейски (2004, 2012, 2016) първенства. Със своите 53 попадения той изпревари легендарни английски реализатори като Боби Чарлтън, Гари Линекер, Джими Грийвс, Майкъл Оуен, Алан Шиърър и др.

Link to comment
Сподели другаде

Няма какво да се чудим що ингилизите са с такъв цветущ национален отбор.

Моите уважения, ама да викаш Хендерсън и Стъридж и да искаш да си сред добрите, ами няма да стане.

Тия треньори по прическите ги избират май.

 

Link to comment
Сподели другаде

Няма какво да се чудим що ингилизите са с такъв цветущ национален отбор.

Моите уважения, ама да викаш Хендерсън и Стъридж и да искаш да си сред добрите, ами няма да стане.

Тия треньори по прическите ги избират май.

Румба, нямат кого да викнат. Кой е по-добър от тях? Може би един от най-добрите английски играчи в момента (ако не и най-добрият) им е контузен - Лалана. Това им е нивото.

Link to comment
Сподели другаде

Малта -Англия,пълна скръб от британците,все си мисля че тия са стигнали дъното,ама не?Нищо ,поне ще вземат групата и в другата група на Световното -последни.Има и няколко наши везди в състава и обикновенната продукция.Ръгане,блъскане и каквото стане.......

Link to comment
Сподели другаде

Джейк Ливърмор, най-добрият на терена първото полувреме. Стърлинг не знае какъв спорт играе, Кейн го кара говедарската, Деле Али играе със самочувствие на Роналдо, Хендо прилично на фона на цялата дървения, Окс играе малко с топката, няма с кого едно прилично 1-2 да осъществи. Жалка история е този национален отбор. И все пак ще вкарат в някакъв момент. Все пак тия насреща футболът им е Неделно хоби.

Link to comment
Сподели другаде

Единственото нещо което искам от националния отбор на Англия е, да ни връщат живи и здрави нашите играчи. Как искат да играят, все ми е тая вече. Клоп умее да използва много по-добре нашите играчи, така че отдавна съм спрял да съдя за тяхната игра, когато са с екипа на англичаните.

Link to comment
Сподели другаде

Титулярните играчи на Англия са с номера от 1 до 11. Много рядко може да се види вече това във футбола

 

п.п. Двойна грешка на Рашко при гола.Това също не се вижда често :D

Link to comment
Сподели другаде

Окслейд страхотно отне една топка в центъра, напредна, обаче ударът му беше много зле. Голямо биче си е обаче, има физика, ще върши работа и дефанзивен план. Клоп само трябва да го научи малко на футбол, че в Арсенал нещо не им се получи :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...