Jump to content

Английски национален отбор


Гост shicola

Препоръчан пост

Аз на тези първенства винаги съм бил за Англия, защото има и наши играчи, а и все пак английски футбол, преди като играеше Джерард нямаше как да не съм за тях. Ще се опитам да се абстрахирам от симулациите на Кейн срещу нас. Сега ще имаме двама представители - Арнолд и Хендерсън, ще им желая успех и ще бъда за тях, както и за другият ни представител - Мо Салах за Египет ще стискам палци в техните мачове :) разбира се и за Сенегал и Мане, а когато Фирмино играе - само тогава и за Бразилия. Да бележат колкото се може повече и дано имаме поне един представител на финала :)

А да забравих и за Ловрен, успех и на него, ако съм пропуснал някого, да ме подсетите :)

Link to comment
Сподели другаде

 

Нож в гърба на Хендо.

 

 

Абе той да вдигне Купата в ШЛ, хич няма да му пука, ако иска после и английската асоциация да си я записва, че е на Кейн :) Тъкмо после по-малък срам за Хендо като ги отстрани Сенегал или Египет на 1/8 финала :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Е Стиви си беше 4-ка в националния заради фет Франк.

 

Тези какъв отбор имат, а? Класа лъха отвсякъде. С повечко късмет могат да спечелят Каменица Фен Купа, ако се разминат със силните отбори.

 

Англичаните тръгват с голямата кошница, щото се подлъгват от силата на ВЛ като първенство. Само дето там нито топ треньорите са англичани, нито топ играчите са англичани (макар че Кейн е добър). Това създава един ореол за тях си, че са супер могъщи футболно и затова Исландия им разплита кошницата после като ги хване. Нищо, де, няма какво да страдаме. И без това имаме само двама играчи в този отбор на този форум.

 

П.П. Полуфабрикати ми хареса :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Аз също не ги виждам, предполагам, че при всички е така.

Ето така изглежда публикуваното от Скар при мен.

 

http://prikachi.com/images/9/9344009D.jpg

 

 

П.С. Хендо започва като капитан, Тренд също е титуляр

Link to comment
Сподели другаде

Нещо ми се губят снимките ти днес. Пусна една и в темата на Бувач, но не се виждаше, какво беше?

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Да бе братче. Не знам.що така. Тъпия тапталк не ги качва.

За Бувач беше снимка от туитър , че Комоли е станал шеф във Фенербахче и го иска там, а тук снимка на 11 ингилизи за мача с Коста Рика , като нашите двама излизат титуляри

Link to comment
Сподели другаде

Покъртителен състав имат тия горките. Изобщо да не се нахъсват, че могат да направят нещо. Осминафинала ще го стигнат, щото са в ебаси лесната група, ама от там нататък ще ядат паламарки.

 

 

П.П. Полуфабрикати ми хареса :sarcastic:

:sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Варди и Кейхил няма да играят повече за Англия

 

528df4fefb2427903cd5c8ef2e1ffe82.jpeg?71

 

Джейми Варди и Гари Кейхил повече няма да играят за Англия. Двамата официално се отказват от по-нататъшно участие в националния отбор.

 

31-годишният нападател е решил да се съсредоточи върху клубната кариера и да прекара повече време със семейството си.

 

Кейхил направи своя дебют през 2010-а година и записва общо 61 мача с фланелката на тима.

 

И двамата играчи бяха част от тима на Гарет Саутгейт, който игра полуфинал на Световното първенство в Русия това лято.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...