Jump to content

Английски национален отбор


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост RED DEVIL

ТЕРИ ПРОПУСКА МАЧА С РУСИЯ

 

Капитанът на Англия Джон Тери почти сигурно няма да вземе участие в утрешната ключова квалификация за Евро 2008 с Русия, въпреки че по-рано днес се появи точно обратната информация.

 

Играчът на Челси се бе възстановил от контузията в коляното, която бе и причината той да не играе за „трите лъва” при победата над Естония с 3:0. На днешната тренировка в Москва обаче, неприятните болки в областта на капачката отново са се обадили.

 

„Джон Тери почти сигурно няма да вземе участие в утрешната среща. Той изпита сериозни болки в коляното в края на заниманието днес и напусна тренировката преди нейния край”, разкри селекционерът на Англия Стив МакЛарън.

 

 

 

КРАКАТА НА АНГЛИЧАНИТЕ ПОСКЪПНАХА ДВОЙНО

 

Английската футболна асоциация увеличи застрахователното обезщетение на националите на 100000 паунда на седмица. Въпреки двойното повишение, от централата отричат това да има нещо общо с утрешния мач на „Трите лъва” като гост на Русия. Двубоят предизвика редица полемики заради изкуствения терен, на който ще се играе.

 

ФА е една от малкото организации, който осигуряват своите играчи, като миналото лято цифрата бе 50000 паунда. На „Сохо Скуеър” вярват, че новата сума, която ще се изплаща в срок от две години в зависимост от обстоятелствата, отразява нарастващите заплати във Висшата лига.

 

Футболната централа бе замесена в спор с Нюкасъл, заради тежката контузия на Майкъл Оуен на Световното първенство миналата година. Изпатилите си служители решиха да подчертаят големите грижи, които полагат за играчите.

Настоящото споразумение е за срок от 2009 години.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Rebuff

RED DEVIL

Ти бая мнения натрупа тук май малко по малко ще станеш фен на истински отбор :lol:

 

DraculaS

И аз не вервам но представяш ли си ако вземе да стане за сефте ще има шанс за титла :wink:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Капитанът на Англия Стивън Джерард пое вината за загубата от Русия. Вчера островитяните загубиха с 1:2 и почти загубиха шансове за класиране на ЕВРО 2008.

 

При 1:0 обаче халфът на Ливърпул пропусна отлично положение, след като бе оставен непокрит, но стреля от въздуха в аут. След това домакините обърнаха двубоя с 2 бързи гола.

 

"Имах страхотна възможност да направя 2:0. Опитах максимален контакт с топката, но не се получи и съм невероятно разочарован. Немислимо е Англия да не участва на европейско първенство, но ние трябва да поемем своята отговорност за провала“ заяви тъжно Джерард.

 

Въпреки несъществуващата дузпа, която до голяма степен обърна мача, Джерард смята, че самите играчи са виновни за поражението.

 

"Вярно е, че дузпата им даде увереност и ни поставиха под още по-голямо напрежение. Въпреки това обаче ние трябваше да реагираме по-добре и да проявим сила, което не направихме“ добави той.

Link to comment
Сподели другаде

Гост RED DEVIL
RED DEVIL

Ти бая мнения натрупа тук май малко по малко ще станеш фен на истински отбор :lol:

 

Не си прав. Аз съм верен фен на Ман Юнайтед :wink:

 

Тези 98 мнения няма как да се сравняват с 796 мнения които имам във форума на Юнайтед.

 

Една от причините да пиша тук е, че не се заяждате и не ме обиждате, защото в някои форуми го има това :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост DraculaS

То ако с мнение се ставаше фен...Аз кат имам 2000+ да не би да не съм същия тъпак..мани тая работа :lol:

 

И няма за какво да се заяждаме, докато и ти не се, така че спокойно! :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Астън Вила пуска Мартин О’Нийл да води Англия

19 окт. 2007 11:28

Мениджърът на Астън Вила Мартин О’Нийл е един от фаворитите да замени Стив Макларън начело на Англия. Дните на сегашния селекционер изглеждат преброени, след като островитяните загубиха от Русия и трябва да се надяват на чудо, за да се класират за Евро 2008.

 

От бирмингамския клуб обявиха, че няма да правят проблеми на ирландеца, ако от Футболната асоциация му предложат поста. “Няма да заставаме на пътя му. Мисля, че Англия има интерес към него, заради работата му досега при нас” заяви президентът Ранди Лърнър.

 

О’Нийл направи отлично име като треньор, още докато водеше Лестър, а след това бе дълго време начело на Селтик. Това е вторият му сезон във Вила, където се справя наистина добре.

 

Досега се считаше, че Жозе Моуриньо е фаворит за поста, но се спрягат имената още на Фабио Капело, Марчело Липи, Луиш Фелипе Сколари и Юрген Клинсман. От Футболната асоциация обаче ще правят промени едва след последния мач от квалификацийте срещу Хърватия.

 

В същото време самият Макларън заяви, че не смята да напуска, въпреки грешките които направи и след като бе съсипан от критики. “Подобна мисъл изобщо не минава през ума ми, въпреки че всички сме много разочаровани” каза той. Англичаните все още могат да се класират, ако в последния си мач победят Хърватия, а 4 дни по-рано Русия не успее да спечели срещу Израел.

Link to comment
Сподели другаде

Гост DraculaS

Е той поне става, разбира от футбол пъти повече от тая Чушка, дано го пратят на заточение в Сибир ! С тия футболисти да не се класира на Евро е смешно...

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

Мартин О'Нийл е най-добрия британски мениджър, според мен (след Съра, де)! Прекрасен избор ще е! Интелигентен, сравнително млад мениджър, натрупал и опит! Борбен дух и симпатичен човек! Твърдо ЗА!!!

 

Даже преди да дойде Рафа в Ливърпул се молех той да дойде при нас от Селтик (бях дочул някаква спекулация и за това)!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Rebuff
Мартин О'Нийл е най-добрия британски мениджър, според мен (след Съра, де)! Прекрасен избор ще е! Интелигентен, сравнително млад мениджър, натрупал и опит! Борбен дух и симпатичен човек! Твърдо ЗА!!!

 

Даже преди да дойде Рафа в Ливърпул се молех той да дойде при нас от Селтик (бях дочул някаква спекулация и за това)!

Е аз сега пак се моля да дойде О нийл или Клинси дане не вземе Англия

отивам да пала свещи :lol:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Rebuff
Клинси... :shock:

Ами да човек който проповядва красив и атакуващ футбол

който няма да купи 50-60 латино защитника и дефанзивни

халфове и няма как да изглеждаме жалки.

Макар че е без опит в клубен отбор го предпочитам пред Липи

или други от сорта гений на защитният футбол.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Наставникът на Астън Вила Мартин О`Нийл опроверга слуховете, свъзващи го с горещия пост на Стив Макларън начело на националния отбор на Англия.

 

Бъдещето на Макларън като предводител на "трите лъва" бе поставено под въпрос след поражението с 1:2 на "Лужники" от Русия, намалило драстично шансовете на островитяните за попадане сред финалистите на Евро 2008 в Австрия и Швейцария през следващото лято.

 

Повод за реакцията на О`Нийл бе изказването на неговия шеф в тима от Бирмингам американеца Ранди Лернър, който обяви, че би дал съгласието си О`Нийл да застане начело на националния отбор и е сигурен, че мениджърът ще бъде далеч по-успешен вариант от настоящия селекционер.

 

"Нашият президент спомена нещо. Той се опита да отговори на въпрос, който е само хипотетичен. Смятам, че Англия наистина нямаше късмет в Москва и затова загуби, а не заради грешки на Макларън. От моя гледна точка Англия игра превъзходна в последните си срещи и все още има добри шансове да се класира на европейското. Двубоят на Русия в Израел определено няма да им е никак лек и очаквам да загубят точки, което отново ще отвори вратите на Англия. Стив Макларън каза, че трябва да бъде съден след изиграването и на 12-те срещи от групата и вярвам, че след тяхното приключване Англия ще ликува", коментира О`Нийл.

Link to comment
Сподели другаде

Гост DraculaS

ФА на Англия застана зад Макларън

Изпълнителният директор на английската футболна асоциация Брайън Баруик подкрепи националния селекционер Стив Макларън след загубата с 1:2 от Русия, която е твърде вероятно да изхвърли албионците от Евро 2008 в Австрия и Швейцария. „Изпаднахме в деликатна ситуация и вече не всичко зависи от нас. Стив има нашата подкрепа, като сега неговата най-важна работа е да подготви отбора за важния мач с Хърватска, който задължително трябва да спечелим. Знаем, че ни трябва услуга, но е изключително важно да останем концентрирани до края на квалификациите. Големият ден ще е на 17 ноември, когато ще разчитаме Израел да не загуби от Русия и по този начин да ни помогне", заяви Баруик.

 

Самият Макларън не приема, че шансовете на Англия да заеме едно от първите две места в групата са изчезнали. „Все още имаме надежда, това не е краят. Ако не се класираме, ще е огромно разочарование, но сега не трябва да мислим за това. Вече зависим от резултатите на другите и трябва да се наядваме на услуга от Израел. В момента обаче ние сме изиграли 11 мача, а Русия - 10. Нека видим каква ще бъде ситуацията след 12 срещи и тогава ще говорим", заяви бившият мениджър на Мидълзбро.

 

 

УЖААААААААС!

Link to comment
Сподели другаде

Гост slow_burn

Когато в такъв случай се "застава зад треньора" това значи, че чакат съвсем да се провали, за да няма после обвинения за уволнението и, че чакат или търсят добра кандидатура.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост shicola

http://www.focus-sport.net/2007/11/1148764119249.jpgщ

Юси Бенаюн обеща да помогне на Англия да се класира за Евро 2008

 

07 ноември 2007 | 16:38

Ливърпул. Халфът на Ливърпул Юси Бенаюн обеща да помогне на Англия да се класира за Европейското първенство през 2008 година, съобщава Daily Mail. Героят за „мърсисайдци” от снощния мач с Бешикташ е национал на Израел, а те излизат срещу Русия през този месец в решаваща квалификация, която може да изхвърли „трите лъва” от финалите. „Надявам се да помогна на Англия, като вкарам поне един гол срещу Русия. Големите турнири се нуждаят от големи отбори, а Англия е един от тях. Европейското първенство няма да е същото без тях. Искам да видя съотборниците си от Ливърпул, които играят в националния отбор на Англия, да играят срещу най-добрите в Европа”, допълни Бенаюн.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov
На бас, че Джерард го е накарал!

 

За какво и колко? :lol: Евентуално как ще се реши баса? Ще пуснете СМС на Стиви с питанката? :)

То се очаква Бенаюн при такъв въпрос това да отговори... играе за Английски отбор... дори и в друг да беше пак щеше да така да отговори :wink:

Link to comment
Сподели другаде

Гост fiffo

Само че за зла английска участ, руснаците и евреите са дупе и гащи и е малко вероятно Русия да се издъни точно в Израел... Обективно погледнато, гостуване на този отбор е доста трудна задача, а Русия в момента не са някакво футболно страшилище. Но когато се говори за ситуацията в групата, всички коментатори и експерти които съм слушал досега казват "90% сигурно е, че Англия загуби шансове". 90% ли е вероятността Русия да спечели в Израел?! Не мисля! Но дали ще се играе "феърплей"?

 

Отдавна отношенията м/у 2-те страни са повече от добри и като доказателство само погледнете имената на повечето лекоатлети, състезаващи се за Израел. Това е само прост пример, който ми хрумна сега... Отделно от това си говорих с хора, които живеят в Русия и тяхното мнение за мача е подобно...

 

А и в края на краищата кой ги би по главата англичаните да падат от Хърватска, да се излагат с Македония и да допуснат пълен обрат в Москва, а след това половин Европа да калкулира в момента..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Крауч навива Бенаюн за победа срещу Русия

08.11.2007 13:58

Цяла Англия очаква с нетърпение квалификацията между Русия и Израел, която по всяка вероятност ще реши бъдещето на островитяните по пътя им за Евро 2008.

 

И не случайно нападателят на Ливърпул Питър Крауч изсипа ред похвали по адрес на своя колега Юси Бенаюн с цел да го мотивира да повтори брилянтната си игра от мача с Бешикташ и срещу братушките.

 

Юси записа хет-трик, като бе в основата на всяка опасност. Невероятното му представяне сякаш сложи точка на спекулациите около неговото бъдеще, след като той ту влизаше в титулярни състав, ту бе закотвян на резервната скамейка.

 

"Радвам се за Юси, защото е невероятен човек. Беше фантастично да го видиш как нанизва хет-трика си срещу Бешикташ и бе в основата на всичко.

 

Разбира се, ще бъде прекрасно и ак осе превърне в герой за цяла Англия, не само за феновете на Ливърпул, като повтори играта си и срещу Русия. Аз и Стивън Джерард полагаме всячески усилия да го поддържаме свеж и в добра форма. Определено искаме той да помогне на Израел и да ни свърши услуга."

 

За да се класира Англия трябва да победи Хърватска, а Русия да сбърка срещу Андора или Израел.

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola

Джерард: Макларън е правилният човек за Англия

Халфът на Ливърпул и Англия Стивън Джерард заяви, че Стив Макларън е правлният избор за селекционер на "трите лъва" и ако отборът не се класира на Евро 2008, причината ще е в играчите, а не в наставника. В момента надеждите на островитяните за класиране от група "Е" минават през любопитна въртележка. Те трябва да се надяват Израел да постигне позитивен резултат срещу Русия, а самите те задъжително да победят Хърватия.

 

"Аз напълно подкрепям Макларън. Не съм убеден дали и останалите играчи са на това мнение. За мен обаче той е идеалният човек за тази работа. Не всичко обаче зависи от него, защото на терена са футболистите, които също трябва да си свършат работата. Играчите също трябва да бъдат критикувани, когато отборът губи и трябва да поемат своята отговорност. В момента сме в малко сложно ситуация, защото е неприятно да разчиташ на някой друг да ти свърши работата. Все пак надеждата остава и ще се надяваме Израел да ни помогне и след това ние да победим Хърватия и да се класираме", заяви Джерард.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Zdravk0

Оф хайде стига с тези статии ! Играчите не са тъпи, много добре знаят, че не играе добре националния отбор. Вие какво очаквате да кажат ?!

"Махайте МакЛакаран!" ?! Къде отиваш ти, може би ? Никой никога няма да го каже ...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...