Jump to content

Английски национален отбор


Гост shicola

Препоръчан пост

Единия бек, Тиърни е от Селтик. Свързваха ни с него, миналото лято май беше. Сега и други големи отбори уж го искат, но все още си е техен.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

5 човека от Селтик каза шпикера,в отбора на Шотландия са от дърво та нагоре.Може да се направи представа какъв отбор е тоя Селтик и какво го очаква Брандао в ШЛ.Англия стоят с една идея по добре,Лалана има малко фантазия,Али и Кейн правят разликата.Ама и те са мъка за гледане и е ясно че ще спечелят групата .Тоя Саутгейт от къде изпълзя,че и тренъор на национала?

Link to comment
Сподели другаде

В 78мин превключих на Ф1,тук станала голяма драма .Англия без малко .......

 

За 3 минути Грифитс вкара два гола над стената. По един в двата ъгъла на Джо Харт. И такова чудо не бях виждал досега.

Link to comment
Сподели другаде

Може и да е така, ама Мбапето много кефи, импровизира, бързо мисли това лапе и лицето му някакво наивно и добронамерено, дано няма какво да го разсейва и да се отдаде сериозно на футбола, може да стигне до най-високо ниво.

Link to comment
Сподели другаде

Всеки който се е съмнявал в качествата на Погба, да си пусне мача от снощи и да гледа.Тоя не спря да преподава през цялото време, уникален. Самият мач беше класика с много скорост и в двете посоки, а Мбапе и Дембеле са скандал, завиждам на отборите който ще ги имат.

Link to comment
Сподели другаде

Айде сега Погба преподавал лекции, не ми се влиза в подробности, но мачът си беше съмнително нареден, ранен гол, обръщачка в полувреме, както и "леката" игра на Англия и при 2:2, както беше впрочем нареден и обрата в другата контрола Румъния - Чили, от 0:2 до 3:2, даже чилийците при 2:2 се опитаха да направят дузпа в безмислена ситуация, но реферът не я даде, след това обаче си оставиха румънците да обърнат, все наредени мачове на високи коефиценти, ама контроли все пак по никое време, някой милион да се изкара....

Link to comment
Сподели другаде

Стига, бе, човек :sarcastic:

 

Тоя Стоунс като го гледам завалията... 3 пъти го направиха крив, не може да уцели топката да изчисти, абе трагедия пълна. Окса и той като муха без глава... 40-50 милионни играчи, думи нямам. Мбапе е изрод действително, не ги остави на мира, Дембеле също. Може и да си струва парите тоя малкият (Мбапе).

 

И още един плюс за видеоповторенията - така ще се намалят симулациите значително, щото Деле Али щеше да изяде картона, а от другия сезон и наказание 1-3 мача. Дано ги въведат по-бързо и във ВЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Стига, бе, човек :sarcastic:

 

 

Както виждаш рядко пиша за такива неща, но когато нещо ми направи неприятно впечатление го коментирам и двете контроли за мен бяха бетинг схема, особено пък Румъния - Чили, на 1000% процента, но както и да е, щом и контролите винаги са "честни", няма какво повече да добавя, бъдете наивни към тези неща, аз също така почти не залагам вече ако си мислите нещо, просто няма смисъл, футболът не е същият с навлизането на масовия бетинг бизнес.

Link to comment
Сподели другаде

Както виждаш рядко пиша за такива неща, но когато нещо ми направи неприятно впечатление го коментирам и двете контроли за мен бяха бетинг схема, особено пък Румъния - Чили, на 1000% процента, но както и да е, щом и контролите винаги са "честни", няма какво повече да добавя, бъдете наивни към тези неща, аз също така почти не залагам вече ако си мислите нещо, просто няма смисъл, футболът не е същият с навлизането на масовия бетинг бизнес.

Колко беше коеф за Погба, че така ще ги гази? Знам, че е футболист на манафа и е малко неприятно, но на черното бяло не мога да кажа. Мача по коефицент си излезе , букитата даваха сериозно предимство за Франция....защо да е нареден?
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...