Jump to content

Clip Request!


Гост CTAH4O

Препоръчан пост

Гост CTAH4O

В тази тема можете да питате за клипове,които търсите,без значение дали са на Ливърпул или на някой друг!

 

Моля не искайте головете от мач на Ливърпул веднага след като е свършила съответната среща! За такива клипчета биват правени теми най-късно до 1 час след края на мача!

 

Успех :wink:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ivkina

iskam kompilaciqta ot golovete na liverpool koqto be6e ka4ena po rano no e iztekyl srokyt i ne moje da se tegli ve4e taka 4e koito q ima da q ka4i da moga da q drypna mersi mnogo i sorry 4e pi6a na latinica

Link to comment
Сподели другаде

Гост Gerrardinho
iskam kompilaciqta ot golovete na liverpool koqto be6e ka4ena po rano no e iztekyl srokyt i ne moje da se tegli ve4e taka 4e koito q ima da q ka4i da moga da q drypna mersi mnogo i sorry 4e pi6a na latinica

 

Пунктуация номер 1 :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpudlian

Много полезна тема :) Като за начало искам да питам Dantata, дали не може да се намери подобен репортаж от Би Би Си като този, който беше пуснал за домакинството на УБА, само че за целия кръг в Англия. Мен ми е интересно цялото английско първенство и ако мога да си тегля подобен репортаж на кръга с английския коментар бих се изкефил доста :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост Gerrardinho

Аз го гледам всякя събота и неделя. Предаването се казва Match Of The Day и е супер яко. Мога да ви давам торент линкове да си го сваляте. Аз лично не съм го изпускал този сезон :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpudlian

Нема да е лошо да ги даваш торентите :lol: То същото или подобно предаване го дават в понеделник от 8,30 по Диема, но тук гледам има и коментари и ми се струва доста по-готино :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Gerrardinho

Да, те репортажите са от там .. само че по ББС в студиото са известни бивши и настоящи играчи и е много забавно .. ей сега ще направя тема.

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpudlian

Вижте, някой ако може да намери клипове с играта на новите попълнения...Кромкамп и този от Депортиво (Саприса) най-много ме вълнуват...особено за костариканеца четох много добри отзиви, ама не ми се тегли целия мач с Депортиво, за да гледам играта му ;)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост oZZy
Линк с видео от интервюто на Роби. :wink:

http://youtube.com/w/fowler-interview?v=LY...p;search=fowler

YNWA!

абе можеш ли да ми кажеш как да дръпна тези клипчета там на тази страница, и ако някой може да ме светне на този клип - Awlays red ili Fowler a God, кой изпълнява песента, щото много ме кефи

Link to comment
Сподели другаде

Гост aHToHuoHu

Tърся клипче от преди десетина години, когато Фаулър го спънаха за дузпа срещу Арсенал и той протесираше, че дузпа няма, в последствие показа на Сиймън къде ще бие и проспусна, но Макатийър я довкара

 

EDIT:Намерих го: http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...dPenARSENAL.mpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост bizte
Tърся клипче от преди десетина години, когато Фаулър го спънаха за дузпа срещу Арсенал и той протесираше, че дузпа няма, в последствие показа на Сиймън къде ще бие и проспусна, но Макатийър я довкара

 

EDIT:Намерих го: http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...dPenARSENAL.mpg

 

Това го гледах по телевизията директно и бях потресен направо. Надали някой друг нападател би постъпил като Роби. Човекът има огромно сърце !

 

 

Много ли ще е нагло ако помоля за линк към финала за КЕШ с Милан :( Ако може...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Gerrardinho
Много ли ще е нагло ако помоля за линк към финала за КЕШ с Милан :( Ако може...

 

Има го ТУК (Арена). Ако нямаш акаунт ... ТУК (Дата) Но в датата май няма сийдъри.

 

Някой би ти помогнал и от друго място ако в тия двете не става.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool`Fan`1

ПОнеже имам само клипове на 20 от мачовете този сезон, та накрая на сезона след 5 кръга, който има всички голове и най-добри моменти подредени по дати и мачове в съответния кръг, купа и прочие да ги ъплоудне някаде.... Ще е доста якичко.....

Link to comment
Сподели другаде

Гост flalude
Tърся клипче от преди десетина години, когато Фаулър го спънаха за дузпа срещу Арсенал и той протесираше, че дузпа няма, в последствие показа на Сиймън къде ще бие и проспусна, но Макатийър я довкара

 

EDIT:Намерих го: http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...dPenARSENAL.mpg

Само при мен ли е прецакано клипчето - спира някъде 20 секунди преди края?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост IvoLFC

Някой линк за головете на Рамон Калисте за резервите срещу Блекбърн?

Може и гола на Синама-Понгол за Блекбърн.Както виждате и трите гола са си наши :lol:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...