Jump to content

Clip Request!


Гост CTAH4O

Препоръчан пост

Гост aHToHuoHu
aHToHuoHu ,имах предвид гола му срещу нашите резерви :wink:

 

Sorry, не съм те разбрал. Тези голове не съм ги срещал за съжаление :(

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Гост lady_in_red

Ще дадете ли линк за невероятния финал днес с продълженията,дузпите и награждаването?Моля!

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

евала Джерардиньо!айде ако можеш да качиш пак тренировката на Момо(при завръщането му) ПЛС

Link to comment
Сподели другаде

Гост Gerrardinho
евала Джерардиньо!айде ако можеш да качиш пак тренировката на Момо(при завръщането му) ПЛС

 

Умре отдавна тя :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост L^p00l_____

а бе някой може ли да качи финала с/у Милан ама мача да е този по BTV да се порадвам малко на Сокачев как заеква :lol: :lol: и ако може да не е като торент щото имам 2 и не ми тръгват

мерси предварително :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост lady_in_red

Искам да разбера може ли да се намери някъде season review 2005-2006?Ако някой знае къде го има, моля да уточни къде, за да си го дръпна.Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Гост aHToHuoHu
Искам да разбера може ли да се намери някъде season review 2005-2006?Ако някой знае къде го има, моля да уточни къде, за да си го дръпна.Благодаря предварително!

 

Такова животно още няма излязло официално

 

Release date: June 19, 2006

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост CTAH4O

A YEAR IN THE LIFE OF STEVIE G

 

Liverpool captain Steven Gerrard gets personal on Tuesday night when he allows fans a unique insight into his life in a special documentary to be shown on SKY One at 9.50pm.

A Year in the Life of Steven Gerrard focuses on a magical period for the Reds hero which saw him lift Liverpool's fifth European Cup in Istanbul and the FA Cup in Cardiff.

 

The year also ended with Gerrard being crowned PFA Footballer of the Year. The programme also shows Gerrard away from the pitch as he relaxes at his home with his family.

 

 

Това дали ще може да се намери някъде? :roll:

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpudlian

Или пък песничката, която пуснаха в продажба от официалния сайт преди финала за ФА Къп...?

 

Ring of fire й е названието 8)

Link to comment
Сподели другаде

Гост aHToHuoHu
A YEAR IN THE LIFE OF STEVIE G

 

Liverpool captain Steven Gerrard gets personal on Tuesday night when he allows fans a unique insight into his life in a special documentary to be shown on SKY One at 9.50pm.

A Year in the Life of Steven Gerrard focuses on a magical period for the Reds hero which saw him lift Liverpool's fifth European Cup in Istanbul and the FA Cup in Cardiff.

 

The year also ended with Gerrard being crowned PFA Footballer of the Year. The programme also shows Gerrard away from the pitch as he relaxes at his home with his family.

 

 

Това дали ще може да се намери някъде? :roll:

 

 

 

 

========ТУК========

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост Nik

Търся клип с много добро качество на Gerrard на което той шутира по възможност клипа да е фронтално срещо него и да е с червена фанелка :) Който има нещо подобно да ми даде линк да го дръпна

Link to comment
Сподели другаде

Гост стАан

Момчета ще ви помоля ако някои знае от каде да си истегля гона на ВАМ БАСТЕН ( през 74 или 78 на сжетожно първенство ) нека ми каже линк ... а гола е както може би все от вас знае по1ти от аут линията ...

МЕРСИ предварително

YNWA

Link to comment
Сподели другаде

Гост aHToHuoHu
Момчета ще ви помоля ако някои знае от каде да си истегля гона на ВАМ БАСТЕН ( през 74 или 78 на сжетожно първенство ) нека ми каже линк ... а гола е както може би все от вас знае по1ти от аут линията ...

МЕРСИ предварително

YNWA

 

Като за начало пише се кЪде, иЗтегля, ВаН Бастен ...и гола не е на световно, а на европейско и не 78-ма, а 88-ма

Link to comment
Сподели другаде

Гост aHToHuoHu
добре добре печелиш .. просто не сам свикнал да пиша така ... но както и да е

 

 

Иначе гола го имам, но не на тзои компютър на който съм в момента

Link to comment
Сподели другаде

Гост стАан

ако можеш да го сложиш след някаде след извесно време(ако с другата машина) мнооу щи благодаря ...

YNWA

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Dantata

Някой знае ли къде може да се намери Steven Gerrard - My Story. Май беше в SAB.bz преди, но сега го няма :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост aHToHuoHu
Някой знае ли къде може да се намери Steven Gerrard - My Story. Май беше в SAB.bz преди, но сега го няма :(

 

В оналйна магазина на Тишо :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост aHToHuoHu
някой знае ли откъде може да се дърпат филми за Ливърпул освен тези в sab.bz и най-вече това

http://www.hartsharpvideo.com/images/catal...olFC_dvd_2d.jpg

на мен ми звучи обещаващо

 

Aко напиша, че това пък го има в моя онлайн магазин как ли ще прозвучи :)

 

Иначе сериозно - това са ДВД-та издавани от отбора, намиращи се на цена около 15-20 паунда, а вероятноста да ги намериш на някой торент тракер е доста малка

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...