Jump to content

Tенис


Гост Steven Gerrard The Best

Препоръчан пост

Гост ZdraveCa

Гришо гази и в Базел. Утре вечер най-накрая ще се изправи срещу Федерер на 1/4 финал точно в родния град на швейцареца.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Гост ZdraveCa

Точно, когато си мислех, че с кариерата й е свършено, тя ме опроверга по възможно най-категоричния начин. Тръгна от квалификациите, победи 3 тенисистки от Топ 10 и заслужено триумфира. Голямо браво! Дано продължава в същия дух.

Link to comment
Сподели другаде

Гост S+G+

Цвети(Цеца),както и вика баща и, е моя лична позната ,играл съм с всички членове от семейството(всички са абсолютно земни и готини хора)Радоста ми е невероятна!Очите ми се насълзиха,по време на ритуала по награждаването!Просто невероятна седмица!Дано има сили ,да продължи със успехите!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост nicoise

Тази сутрин пак ще се става и то как .. с огромно желание почти като за работа :)) очаквам корав мач с и ще помечтая за победа !

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Най-хубавото е че съм почивка 4 дни, така че няма да ми е проблем да си наруша съня за да гледам една от малкото ни гордости напоследък в спорта. Мача го дават с начален час 5:30. Успех Гриша!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Ужас ,, реве ми се .. Гришо е напълно равностоен , не му достигат единствено морално-волевите качества.

 

Сега вече трябва , чудо след 2-1 за Надал. :shout:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Браво на Гришата, за 4 пръста изпусна да обърка нещата за Рафа третия сет. Нищо, ще чакаме турнир тази година:)

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Не успя да си повярва нашето момче и това си е. Съвсем спокойно можеше да вземе и двата тайбрека и да стегне багажа на испанеца, който сам си призна, че имаше доста късмет в мача.

 

Една от моите любимки ме накефи как изхвърли противната Вика Азаренка. Радванска направи страшно красиви точки и заслужено продължи. Третия сет дори я размаза на нула.

 

Сега се надявам на нещо от Фед. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Не успя да си повярва нашето момче и това си е. Съвсем спокойно можеше да вземе и двата тайбрека и да стегне багажа на испанеца, който сам си призна, че имаше доста късмет в мача.

 

Една от моите любимки ме накефи как изхвърли противната Вика Азаренка. Радванска направи страшно красиви точки и заслужено продължи. Третия сет дори я размаза на нула.

 

Сега се надявам на нещо от Фед. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23
Гост never back down

Голям Федерер . Изобщо не си бих заложил живота за това , че Надал ще го победи в следващият мач. Не допусне ли резки спадове в мача помежду им .. Роджър може да си мечтае за 18 стата.

 

Не мога да не отбележа и титаничния Мъри.. голям дух показа . Въпреки , че беше тотално надигран , се бори до последно с всички сили ..направи и невъзможни удари , само и само за да изиграе още 1 точка. Искрено се надявам в следващите турнири от големия шлем ... 4 мата големи да са на първите 4 места в ранг листата за да няма такова малоумно разпределение както сега.

 

До Ролан Гарос се надявам Гришо да е в топ 10 вече... има всички шансове с оглед на играта си да го направи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

С играта, която показва от началото на турнира, Федерер за мен е фаворит в мача срещу Надал. Днес се видя, че испанецът е уязвим и допуска доста грешки. Та той направи 3 двойни грешки в един гейм и то в ключов момент. Поне аз не помня да съм виждал друг път такова нещо от него. Срещу Гришо му се размина, но Федерер не би изпуснал такива възможности.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tomask

За днешния мач има само една дума да се каже: Жалко.

Гришата по нищо не отстъпваше на (по мое мнение) най-добрият тенисист в момента.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...