Jump to content

Tенис


Гост Steven Gerrard The Best

Препоръчан пост

и кво му е недоразумението?!Страхотен играч,ако имаше по-яка психика,щеше да е пред Джоката :doubleup:/>

Тошко,Хаусчо ти е отговорил в общи линии.Мнението му се припокрива с моето.В допълнение ще кажа,че адски не понасям хора небрежни към външния си вид,вечно намръщени все едно някой им е изял десерта в детската градина.За мен спорта не е само дисциплина,за мен спорта е шоу а Мъри е импотентен от към тези качества.

Това все пак е мое лично мнение,ти си абсолютно прав в частта за дисциплиниран и психически устойчив (в играта) състезател.

Link to comment
Сподели другаде

Тошко,Хаусчо ти е отговорил в общи линии.Мнението му се припокрива с моето.В допълнение ще кажа,че адски не понасям хора небрежни към външния си вид,вечно намръщени все едно някой им е изял десерта в детската градина.За мен спорта не е само дисциплина,за мен спорта е шоу а Мъри е импотентен от към тези качества.

Това все пак е мое лично мнение,ти си абсолютно прав в частта за дисциплиниран и психически устойчив (в играта) състезател.

е да де,но то или си щоумен или не,не се получава с тренировки!А това за психиката ,го написах,далеч преди да се разсърди на всички(на покрива ,на съдийката ,на себе си и боК знай ощ на кой) и сам да си опропасти спечелен мач!
Link to comment
Сподели другаде

.За мен спорта не е само дисциплина,за мен спорта е шоу

:doubleup:

 

http://193.35.40.132/pictures/tennis/pic_big/old_website/243641h8Of2a95bcdd48dc16348a9b91866c128eb.jpg

 

 

официално в Швеция за всички времена и спортове: Номер 1 е отляво, а номер 2 - отдясно

Link to comment
Сподели другаде

:doubleup:

 

http://193.35.40.132/pictures/tennis/pic_big/old_website/243641h8Of2a95bcdd48dc16348a9b91866c128eb.jpg

 

 

официално в Швеция за всички времена и спортове: Номер 1 е отляво, а номер 2 - отдясно

 

Байване забравяш Стенмарк! Превъзходството му над всички други беше убийствено!

 

Тия двамата са най-добрите в техните си спортове, не и в целия шведски спорт.

Link to comment
Сподели другаде

Златан малко не попада в категорията швед по темперамент ,все пак генетично е "тъмен балкански субект".

Живял е обаче целия си съзнателен живот извън балканите.Все пак не може да му се отрече колорита.

Борг е друга бира,той беше антипод на Златан,вярно,че във времената които беше на върха информационния поток имаше съвсем друг интензитет.Някой беше казал за Бьорн,че е единствения тенесист който може да спечели Уимбълдън завързан за крайната линия.Как се менят времената,сега действителността е съвсем друга.

Link to comment
Сподели другаде

Е сигурно шведите са го решили това, не Байван.

 

You'll Never Walk Alone!

 

Именно!

През 2014 год е избран за спортист номер едно в Швеция за всички времена, а на Златан отредили второ място.

 

http://bnr.bg/post/1...vsichki-vremena

 

http://gong.bg/footb...azsyrdi-310169?

 

http://www.gol.bg/fo...toy-nedovolstva

 

ПП

 

The top-10 of the DN list was an interesting mix of male and female athletes and their sports.

 

According to the list, the top-10 Swedish athletes of all time are:

 

1. Björn Borg (Tennis)

2. Zlatan Ibrahimovic (Football)

3. Jan-Ove Waldner (Table Tennis)

4. Annika Sörenstam (Golf)

5. Ingemar Stenmark (Skiing)

6. Carolina Klüft (Track and field)

7. Ingemar Johansson (Boxing)

8. Gunde Svahn (Skiing)

9. Peter Forsberg (Hockey)

10. Gert Fredriksson (Canoeing/kayaking, single and double)

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Точно в 11 часа започва финала утре,пряко по Евроспорт

 

Малка поправка, Евроспорт 2.

 

Дано Гришо най-накрая успее да развали тази серия от загуби срещу японеца. Все още не го е побеждавал в кариерата си

Link to comment
Сподели другаде

Браво на Григор за изиграният първи сет . С играта си ми напомни за това какво правех аз в Тетевен срещу някои от колегите във форума :sarcastic:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: Подхлъзнал си се май някъде на леда в междублоковите пространства и си си ударил силно главата :sarcastic: :sarcastic:
Link to comment
Сподели другаде

Ее браво на Гришо . Има промяна в мирогледа му към играта и това дава резултати . Много стойностни играчи победи на този турнир , ще дойде да играе и в България след месец , определено се забелязва промяна в положителна насока .

 

Дано продължава все така , и още по - големи успехи да постигне .

 

:cheesy: :cheesy: :cheesy: Подхлъзнал си се май някъде на леда в междублоковите пространства и си си ударил силно главата :sarcastic: :sarcastic:

 

А ти тихУ , момче гонещо топките из басейна :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Страхотен тенис от страна на Гришо. Нещо, което знаем, че може. Сега остава да придобие тази пуста постоянност.

С Беламито си говорихме лятото и личното ми мнение е, че Гришата ще има още един шанс да се нареди сред големите. Явно ще е тази година. Да натиска с цената на всичко, защото таланта го има.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Още миналата година в края се виждаше положителна промяна.Май с този треньор може и да стане работата.Доста по надежден ми се струва от нацупения Роджър Рашийд.

А ти тихУ , момче гонещо топките из басейна :sarcastic:

Просто топ-спина ми беше доста голям на моменти,малко над 3500 оборота и игрищито се оказваше твърде малко та да спре въртеливото движение на топката :992:
Link to comment
Сподели другаде

По едно време когато мача започна да не му върви, сякаш изглеждаше, че ще се пречупи и ще загуби пореден финал, но този път не показа същата слабост като преди. Вместо това се върна и го довърши в третия сет. Браво и честита титла, наистина си е я заслужи.

Link to comment
Сподели другаде

И аз забелязвам голяма промяна в поведението на Гришо,браво за което,сега ще дойде, което е супер похвално ,да му се порадват 1000-лядите му привърженици в Бг!Сеа,ако докара и Кака Никол на Кенана,вече ще го призная за абсолютен пич :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...