Jump to content

Tенис


Гост Steven Gerrard The Best

Препоръчан пост

Нашият възкръстна от пепелта. 1/4 финал на US Open.

след зверски късмет,до сега( мисля че още вторият кръг , щеше да го отвее Чорич,ако не беше се отказал)Ей сега ще видим, има ли топки за нещо повече с/у ФедЕкс😁
Link to comment
Сподели другаде

Преди 2 години ли беше, когато двамата играха на Уимбълдън, та тогава Григор беше в много по-добра форма от сега и пак падна безславно с 3:0 и елементарно загубени точки и геймове.

Link to comment
Сподели другаде

след зверски късмет,до сега( мисля че още вторият кръг , щеше да го отвее Чорич,ако не беше се отказал)Ей сега ще видим, има ли топки за нещо повече с/у ФедЕкс
Дори не си погледнал Чорич в каква форма е, дали има добри игри и най-вече как е здравословно. Ама дай да клепаме, тука, да има съобщения. И двамата са непредвидими, тъй като и двамата не са на 100% здрави. И ако има някой, който е по-здрав и физическият му проблем отшумява - това е Григор. Би ли ми обяснил глаголът "отвее" в комбинацията, в която си го използвал - а именно, че един играч, пропуснал половината сезон поради травма, с колебливи игри, ЩЕ ОТВЕЕ Григор? Благодаря.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Който си мисли че Димитров има някакъв шанс срещу Федерер го прави от чиста фенщина, не и от познаване на играта. Григор има огромен ментален проблем, когато се стигне до гейм или сет пойнт срещу по-добър съперник ръката му се схваща. Все пак желая му успех защото любимец ми е Рафа Надал!

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък имам някакво предчувствие, че тоя път нашият ще бие, ама ми е странно, че го мисля, но да видим. Може да е оправил рамото и на това да се дължи подобрението. Федерер все един път трябва да падне от нашия докато е активен тенисист, ама дали ще е сега или като вече едвам ходи, времето ще покаже.

Link to comment
Сподели другаде

Който си мисли че Димитров има някакъв шанс срещу Федерер го прави от чиста фенщина, не и от познаване на играта. Григор има огромен ментален проблем, когато се стигне до гейм или сет пойнт срещу по-добър съперник ръката му се схваща. Все пак желая му успех защото любимец ми е Рафа Надал!
Ти си страхотен специалист! Браво! Замисли се за кариера в сферата коментирането на тениса и правенето на залози.

 

Григор е страхотен тенисист, когато е здрав! Оценявайте, докато го имаме.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гледах мача от 3-я сет,невероятно освободен психически Григор, имаше бая тежки моменти в 4-я сет ,но ги преодоля и се прояви като Гришо,а не като Дришо, както бях писал предварително!

Май, че ставаме свидетели на историческо решение на треньорския щаб на Григор да го остави , сам да се бори с дяволите си и да се концентрира и нахъсва на корта!

Не помня, от кога не съм гледал Гришо,с толкова малко двойни грешки и нито една във важен момент!

П.С. Конов, момче младо, Гришо можеше да падне от всеки от тура, в първите 2 кръга, вярвай ми!

Link to comment
Сподели другаде

Усещах, че нашият ще бие тоя път, даже и как прочитам заглавието в спортал за победата беше като дежа вю в съзнанието ми, тъй като нямаше как да стана да гледам мача, т.е да не спя :D Казах си и снощи нещо друго, че ще стане ако нашият направи тази невъзможна победа, ще видим дали ще се случи :)

Link to comment
Сподели другаде

Май, че ставаме свидетели на историческо решение на треньорския щаб на Григор да го остави , сам да се бори с дяволите си и да се концентрира и нахъсва на корта!

 

Какво точно са направили треньорите му и са променили?

Link to comment
Сподели другаде

Ако трябва да търсим причини за този ренесанс при Григор в сравнение с представянето му преди това, ето тук преди US Open говори за проблемът в рамото и как в момента му е напълно възстановено:

 

https://blitz.bg/sport/tenis/grisho-otseche-za-kontuziyata-ramoto-mi-e-po-silno-ot-vsyakoga_437678.html

Link to comment
Сподели другаде

Ами като не може да ги би бие е пика си, ще трябва в най-трудния си момент.

 

Гледах само хайлайтс, но действително изглежда освободен.

 

Медведев е напълно преодолим. Рафата обаче е куче, да Шварцман или Берерини/Монфис да го изтърбушат, инак потенциален финал би бил мноооого тежък.

Link to comment
Сподели другаде

Невероятен успех е това за Григор.

 

Изглежда ми като човек преживял смъртна опастност. Никакво напрежение сега при него, играе освободено, няма го усещането, че ще се огъне психически.

И Федерер много му помогна с една камара непредизвикани грешки в петия сет, но това си е негов проблем. Гришо игра силно и това е важното.

 

Сега срещу Медведев трябва отново да играе без напрежение, въпреки че е 1/2 финал на турнир от шлема.

Дай всичко от себе си и каквото стане.

Тоя Руснак е много нестандартен тенисист и човек. Пълно перде, много висок и кльощав, но и се движи добре по корта и има разнообразие в играта си.

 

Григор може да сътвори едно от най-големите постижения в спорта ни като цяло, ако отиде на финал. Велико нещо ще е подобно постижение.

 

Link to comment
Сподели другаде

Тоя “Бляд” го гледах 2-3 мача на живо в София и още тогава споделих с приятели и познати, че

1)ще спечели турнира

2) ще стане Голямата работа

Пълно перде, ръце като на маймуна(достига всяка топка) подвижен за височината си и я слага по линиите,както си иска!

Можем да разчитаме,че бая мачове и болежки му се понасъбраха на руснака,но пък той вече 2 мача изкара на болкоуспокояващи и си ги взе,Ще е още по-голям тест за Гришо,защото сега ,напрежението ще е върху него,да достигне до там,където още не е бил- Голям Финал на турнир от Шлема и за мен,по-добре да е с/у Надал на Финала!

Link to comment
Сподели другаде

За първи път му се отдава да не е срещу някой от големите трима на полуфинал. Дано е доста по-освободен. Вчера това си говорехме, че от всички мачове сеещу Федерер, това беше най-благоприятния момент за него- да излезе като пълен аутсайдер в мач, от който само може да спечели. Е, видя се, че като няма очаквания се представя по-добре.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...