Jump to content

Tенис


Гост Steven Gerrard The Best

Препоръчан пост

Алкараз, ако се опази от контузии, го виждам с около 30 шлема. Фереро е достатъчно умен за да го държи с хладен ум и да избегне евентуално превъзнасяне

Link to comment
Сподели другаде

Джокович като го обърнаха и пак почна с циганиите и седя 10 минути в съблекалнята. Ей заради такива номера, колкото и да се натиска и да му се иска, колкото да се прави на готин, каквито и рекорди да подобрява, никога няма да го харесват колкото Надал и Федерер. 

Link to comment
Сподели другаде

Факт! Такива номера правеше и на младини в напрегнати мачове. И Надал беше същия на няколко пъти, но осъзна, че това ще му коства много повече от колкото ще получи и спря на време. Федерер пък никога не е правил подобни неща, поне аз не съм виждал и чул за такива. 

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, The King said:

Джокович като го обърнаха и пак почна с циганиите и седя 10 минути в съблекалнята. Ей заради такива номера, колкото и да се натиска и да му се иска, колкото да се прави на готин, каквито и рекорди да подобрява, никога няма да го харесват колкото Надал и Федерер. 

Абсолютно! И 20 години да играе още и да печели титли, няма да е близо до  Надал и Фед по уважение и популярност.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
49 minutes ago, Сиймор said:

В момента едно хърватско момче играе срещу шампиона на АО и вероятно ще има бляскаво бъдеще. 

Прекалено рано е от един не приключен мач да се дава оценка за даден млад играч. През годините имаше поне 15-20 супер обещаващи играчи, които залязоха бързо, както и изгряха. 

Link to comment
Сподели другаде

Има нова звезда на хоризонта. Очакват ни вълнуващи тенис времена с Алкарас, Синер, Руне и Прижмич. 🙂 Заедно с Медведев, Рубльов, Циципас и Зверев се очертава убийствена конкуренция за върха. 

Link to comment
Сподели другаде

Много е рано за генерални изводи според мен. Има редица тенисисти, които дори са побеждавали някой от голямата тройка на ГШ. Веднага ми изниква името на Дъстин Браун 🙂

Но това което направи силно впечатление е, че дори при 5 мачбола за Новак, хърватина продължи да се придържа към игровия план и не се подаде на напрежението. 

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, behemoth said:

Много е рано за генерални изводи според мен. Има редица тенисисти, които дори са побеждавали някой от голямата тройка на ГШ. Веднага ми изниква името на Дъстин Браун 🙂

Но това което направи силно впечатление е, че дори при 5 мачбола за Новак, хърватина продължи да се придържа към игровия план и не се подаде на напрежението. 

Браун беше шоумен без потенциал. По ранна версия на Монфис или Кириос. Хърватина е съвсем друга бира, според мен. След няколко години ше коментираме кой как се е развил.

Тийм и Борна не успяха да развият таланта си заради тежки контузии и психическа неустойчивост.  Не се сещам за други големи надежди. Може би Раонич и Нишикори, но те страдаха от  тежки контузии и доминацията на тримата големи.

Link to comment
Сподели другаде

39 minutes ago, Сиймор said:

Браун беше шоумен без потенциал. По ранна версия на Монфис или Кириос. Хърватина е съвсем друга бира, според мен. След няколко години ше коментираме кой как се е развил.

Тийм и Борна не успяха да развият таланта си заради тежки контузии и психическа неустойчивост.  Не се сещам за други големи надежди. Може би Раонич и Нишикори, но те страдаха от  тежки контузии и доминацията на тримата големи.

Гаске е бил голям талант. При младежите ги е пердашил яко. Гришо също е в тази категория. Но лесния живот и по-лесните жени мнозина твърдят' че  спъват развитието им. За Дъстин и Ник не съм съгласен. Огромни таланти според мен и повечето експерти. В германия се говори за Браун, че е могъл да стане голяма звезда, но марихуаната не му е простила 😉

Link to comment
Сподели другаде

42 minutes ago, behemoth said:

Гаске е бил голям талант. При младежите ги е пердашил яко. Гришо също е в тази категория. Но лесния живот и по-лесните жени мнозина твърдят' че  спъват развитието им. За Дъстин и Ник не съм съгласен. Огромни таланти според мен и повечето експерти. В германия се говори за Браун, че е могъл да стане голяма звезда, но марихуаната не му е простила 😉

Гаске и Григор направиха най доброто което можеха в епохата на 3 най велики за всички времена в този спорт. Браун беше средняк с атлетизъм и някой хотшот от време на време. Марихуаната вероятно не е помогнала също.  

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
8 hours ago, Сиймор said:

Синер преподава безплатен тенис урок на пенсионер 🙂

Несериозно е да се говори така за човек с 24 титли от Шлема и 40 Мейджъра !

Всеки и всичко си има просто, начало и край !

Link to comment
Сподели другаде

Почитател съм на Джокович от началото на кариерата му, но Синер вече от година насам ми пълни душата, така че нямаше как да съм разочарован от развоя, изгледах целия мач и отново видях бъдещето в него. Втората част на днешния ден обаче ме довърши...

Link to comment
Сподели другаде

Медведев не е добър на финали. От 6 такива на ГШ има само 1 титла. Два пъти губи след като е повел 2:0. На другия полюс е италианчето. Първи финал - първа титла. Само заради мача си срещу Джокович заслужаваше да спечели и турнира. 

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...