Jump to content

Волейбол


Гост Liverpool-BaBy

Препоръчан пост

Гост Insane

Те нещо Надал и Федерер си имат уговорка, веднъж Рафа печели, следващия път Роджър.. :sarcastic:

 

Каквито и фантастични разигравания да правят ми писва едно и също. Да не говорим как на Надал постоянно му пускат всички испанци победи. Далеч съм от мисълта, че Давид Ферер или Вердаско не могат все един свестен мач да направят срещу него. Същото е и Федерер като играе срещу Вавринка.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост DwAyNe WaDe

Ноле с тая игра дето я показа днес ще направи живота на Федерер труден.. :sarcastic: В другата част на схемата Мъри изглежда впечетляващо,така че ще окаже голяма съпротива на Рафа.Предвиждам финал м/у Мъри и Ноле..малко разнообразие да има. :D

 

@Ники,Долгополов ще бъде отнесен по течението,шансовете му за финал са нулеви според мен. :sarcastic: Наистна показа добра игра срещу Робин,преди това и срещу Цонга ,но трета поредна победа над топ играч ще бъде отвъд възможностите му.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Milanow`25

Гледах съвсем малко от мач-а му срещу Сьодерлинг и си мисля, че това ще е новото откритие на тениса, но въпреки това съм реалист и не виждам как ще бие Мъри просто няма достатъчно опит за да играе финал на АО.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Ноле с тая игра дето я показа днес ще направи живота на Федерер труден.. :sarcastic: В другата част на схемата Мъри изглежда впечетляващо,така че ще окаже голяма съпротива на Рафа.Предвиждам финал м/у Мъри и Ноле..малко разнообразие да има. :D

 

@Ники,Долгополов ще бъде отнесен по течението,шансовете му за финал са нулеви според мен. :sarcastic: Наистна показа добра игра срещу Робин,преди това и срещу Цонга ,но трета поредна победа над топ играч ще бъде отвъд възможностите му.

 

Абе то от мач с мач ... :sarcastic: Няма спортист , който да играе всеки мач на върха на възможностите си и т.н. Има слаби мачове , слаби периоди и т.н. Ся разбирам тези които са неотрални , че искат да виждат нещо различно , но аз искам да виждам Роджър шампион на всеки турнир в който участва и е разбираемо :D Никой фен на Барса няма да каже "ние последните години спечелихме бая трофеи , нека да има и за другите " :sarcastic: Както и на нас няма да ни омръзне ЛФК да е шампион :thumbsup:

 

 

Дългополов ми хареса най-вече заради сервиса . Защото поне не се сещам за друг да взима топката при възходяща :sarcastic: Като , че ли има по голям елемент на изненада и е по-бързо става , не мога да го опиша . Но от друга страна поне това което гледах срещу шведа като , че ли доста слаб % на вкаран 1-ви сервис . Пак ест фаворити са Надал и Мъри за тез 2 четвъртфинали , ама защо не и Ферер и Дългоплов :P Аз си спомням една победа на Ферер срещу Надал на Мастърса в края на годината като той-буквално размаза Рафа (ама не си спомням годината , май беше 2007) и в крайна сметка Федерер го спечели (като игра май и с двамата) . Така , че Давид не е за подценяване . На твърди кортове е доста добър и ако има ден и си повярва , че може да бие Надал то може и да го направи. Аз лично се очаквам 3-1 за Мъри и Надал , но дано да са интересни и итригуващи мачовете :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост DwAyNe WaDe
Дългополов ми хареса най-вече заради сервиса . Защото поне не се сещам за друг да взима топката при възходяща :sarcastic: Като , че ли има по голям елемент на изненада и е по-бързо става , не мога да го опиша . Но от друга страна поне това което гледах срещу шведа като , че ли доста слаб % на вкаран 1-ви сервис . Пак ест фаворити са Надал и Мъри за тез 2 четвъртфинали , ама защо не и Ферер и Дългоплов :P Аз си спомням една победа на Ферер срещу Надал на Мастърса в края на годината като той-буквално размаза Рафа (ама не си спомням годината , май беше 2007) и в крайна сметка Федерер го спечели (като игра май и с двамата) . Така , че Давид не е за подценяване . На твърди кортове е доста добър и ако има ден и си повярва , че може да бие Надал то може и да го направи. Аз лично се очаквам 3-1 за Мъри и Надал , но дано да са интересни и итригуващи мачовете :)

Сервисът наистина му e доста странен.

:sarcastic:
Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Тук Дългополов играе с Надал и в началото ги има някои футболисти ... кои са те :whistling: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
Link to comment
Сподели другаде

Гост DwAyNe WaDe

Нормално ,това е на мастърс-а в Мадрид..Те футболистите на Реал всяка година се забелязват по трибуните. :sarcastic:

http://img255.imageshack.us/img255/1379/610xaj.jpg

 

ето я програмата за утре.организаторите са избрали мача на надал да бъде във вечерната сесия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Знам , че Мъри-Дългополов е първия мач , ама кога е според бг време ? Защото се чудя дали да оставам да го гледам или да лягам след малко :sarcastic: :sarcastic:

 

М/у др накефиха ме късите топки срещу Надал . 6 бяха (на клипчето поне) и всички успешни , някои от тях направо неспасяеми , а всички знаем , че Надал е много бърз . Имаше една дето се топна на стр. линия и отиде почти в съдията на стола :Д

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi
Знам , че Мъри-Дългополов е първия мач , ама кога е според бг време ? Защото се чудя дали да оставам да го гледам или да лягам след малко :sarcastic: :sarcastic:

Еми,Мъри-Долгополов играят след Радванска и Клайстерс,а мачът между двете почва не преди 03:30 наше време ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Еми,Мъри-Долгополов играят след Радванска и Клайстерс,а мачът между двете почва не преди 03:30 наше време ;)

 

Клайстерс по принцип ми е любимка (не като Fедерер при мъжете де :D) и бих го гледал ама мн късно 3:30 на 2 по съм съглсен :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Леле миналата нощ почти не съм спал заради тъпия тенис :suicide: :sarcastic: Много ме е яд,че станах за мача на Федерер и Вавринка,Станислас игра много слабо.Само си изгубих 2 часа от съня :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Леле миналата нощ почти не съм спал заради тъпия тенис :suicide: :sarcastic: Много ме е яд,че станах за мача на Федерер и Вавринка,Станислас игра много слабо.Само си изгубих 2 часа от съня :(

 

Еми както се каза по-горе сънародниците на Федерер и Надал , рядко правят силни мачове срещу тях , за победи още по-малко . Все пак има бая испанци топ тенесисити и за тва Надал може да пада от тях , а Роджър ако не го бие Вавринка , кой друг швейцарец ще го направи :D И все пак нещата накланят към финали Ким-Каролин и Рафа-Роджър :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост DwAyNe WaDe

Вавринка с тоя супер тенис дето го показа срещу Монфис и Родик всички очакваха интригуващ мач,но ..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi
Еми както се каза по-горе сънародниците на Федерер и Надал , рядко правят силни мачове срещу тях , за победи още по-малко . Все пак има бая испанци топ тенесисити и за тва Надал може да пада от тях , а Роджър ако не го бие Вавринка , кой друг швейцарец ще го направи :D

Киудинели,имаше и един такъв швейцарец,може той да го бие :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Да ! Ферер е много добър тенесист и , ако дори Надал да не беше контузен щеше да бъде конкуретно способен на сънародника си . Дали щеше да го бие , обаче , няма как да знаем . Ся е кофти , че всички ще омаловажават труда на Давид Ферер , заради контузията на Рафаел

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Коментаторът 60 пъти повтори, че Надал имал проблеми. Да, вярно е, ама Ферер се представи на ниво, пласираше много добре ударите си и играеше с хъс, заслужи си победата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост KingKenny
Едва ли ще е толкова лесен пътят на Мъри, ако Ферер се представи, също толкова добре колкото и срещу Рафа,а аз лично очаквах, че Надал ще се откаже още след първия сет, както би направил преди години! Финалът за мен е Ферер - Федерер и победа за ФеДЕрер.
Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

Nadal паднал ли? yess we :sarcastic: Go Roger !!!

 

От жените съм за Каролинка - тя нали за фенка на Ливърпул се пише.. :P

 

като чета в колко часа сте писали коментарите направо ви се чудя на акъла да гледате тенис в 4 сутринта :sarcastic:

Aз за спорт най-рано съм ставал в 9 да гледам България - Бразилия волейбол :sarcastic: (станах е условно понятие - все пак успах мача :D )

 

btw финала в нормално българско време ли ще бъде? :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост KingKenny
Nadal паднал ли? yess we :sarcastic: Go Roger !!!

 

От жените съм за Каролинка - тя нали за фенка на Ливърпул се пише.. :P

 

като чета в колко часа сте писали коментарите направо ви се чудя на акъла да гледате тенис в 4 сутринта :sarcastic:

Aз за спорт най-рано съм ставал в 9 да гледам България - Бразилия волейбол :sarcastic: (станах е условно понятие - все пак успах мача :D )

 

btw финала в нормално българско време ли ще бъде? :whistling:

Надал падна от Ферер [4;6/2;6/3;6] ... Финала би трябвало да е от 10;30 сутринта

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...