Jump to content

Волейбол


Гост Liverpool-BaBy

Препоръчан пост

Гост Kolyo

Възможно е, защото са сложили достатъчно буферно време. Отделно няма как да са за един ден билетите, защото като ти вземат 3-4 хиляди Поляци билети за първия мач, тези места ще са празни за нашия. Сеш ли се? Но пък иначе за 1/2 финалите и финалния ден продават пакетни билети и за двата мача на ден.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Stojkica

Все още има останали някакви билети. Най-вероятно тези, които са били резервирани, но са останали неплатени в определеното за това време.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Волейболния Олигофрен,Мауриньо....Хейнен налапа чепа два пъти.

Абсолютно противна личност.

Поклон за момчетата,нека помечтаем.

П.П.Чудя се защо покрай мачовете на футболните ни национали се изписа толкова много,някои колеги отделиха часове за онез малоумници,а тук някакво безразличие.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Losing My Religion

Невероятно представяне на националите. Някои по запознат от мен, може ли да каже на какво ниво са Французите спрямо другите световни сили. Помня, че бяха спечелили голямо първенство последната година, като преди това ни бяха победили. На това Европейско много от обичайните силни отбори отпадната... Полша, Сърбия и Русия върви на там.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Франция тази година влязоха в първото ниво на Лигата след като ни отупаха добре.

И.от там.направиха изненадата и спечелиха финалите.

Вярно е,че световните сили тогава не бяха на Ниво,Русия особено,но.заслужиха първото място.

Та преди малко някой от нашите в интервю каза,че те са фаворити и не са ни удобно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Някои по запознат от мен, може ли да каже на какво ниво са Французите спрямо другите световни сили.

 

Фаворит на букмейкърите от самото начало. За по-запознати от тях не съм чувал.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Италия почти сигурно ще отстранят руснаците.

Ще посрещнат Словенците......а ние с помоща на публиката да успеем срещу Фрасетата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост wallenx

Невероятно представяне на националите. Някои по запознат от мен, може ли да каже на какво ниво са Французите спрямо другите световни сили. Помня, че бяха спечелили голямо първенство последната година, като преди това ни бяха победили. На това Европейско много от обичайните силни отбори отпадната... Полша, Сърбия и Русия върви на там.

Силни са спечелиха Световната лига ,определено ще е по-тежък мач !
Link to comment
Сподели другаде

Гост the kop

"Петлите" са ни много крив съперник дано да ги треснем! Но много се притеснявам че отново ще сме 3-ти или 4-ти. Дано момчетата с невероятната подкрепа от трибуните ме опровергаят!

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

НЕВЕРОЯТНО просто ! Изключителна емоция беше днес. Без глас останах за пореден път , залата днес кънтеше . По едно време имах чувството , че покрива се клати . Особено когато се пееше ' Сърце , душа , за БЪЛГАРИЯ ' костите ми настръхваха .

 

За момента не искам да ги мисля франсетата... най-силният волейбол в света играят в момента , но ще видим в събота кой - кого .

 

На края ми се иска да кажа няколко думи за Ники Пенчев. Изключително момче , просто невероятен ! Може би повечето от вас знаят , че бащата на Ники е починал вчера ... И днес това момче да играе по подобен начин ... нямам думи.

 

В събота съм убеден, че ще получи огромна подкрепа . Едно младо момче с голямо мъжество . Поклон .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Freack

Невероятно представяне на националите. Някои по запознат от мен, може ли да каже на какво ниво са Французите спрямо другите световни сили. Помня, че бяха спечелили голямо първенство последната година, като преди това ни бяха победили. На това Европейско много от обичайните силни отбори отпадната... Полша, Сърбия и Русия върви на там.

 

Французите са невероятен отбор. От няколко години насам налагаха млади и перспективни играчи и тази година това започна да се отплаща. За този сезон имат 21 изиграни мача и спечелени 20. Победиха домакина финалите на световната лига Бразилия, победиха световния шампион Полша, победиха нас във Варна, а преди няколко дни победиха домакините от Италия.

 

Много тежък мач ще бъде и се надявам да ги излъжем някак си с помощта на публиката и най-вече словенците ми дадоха надежди че всичко е възможно. Момчетата заслужават финал.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kolyo

Реално нямаме много шанс срещу арабите от Франция. Шегата на страна, май само Нгепет не е французин, но е доста голяма класа играч, а ние общо взето такъв нямаме. Отделно имат много добри центрове, единия от които през юли в мача им срещу нас и в трита гейма направи серия на сервиз. Та тогава си ни биха като ние Германия първия мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Когато никога не си печелил каквото и да е, ти нямаш психиката на победител и в решителните моменти се огъваш. Това ще е винаги. Просто ни е заложено в манталитета да сме вечните губещи, вечните втори, трети или четвърти, но никога първи. Направо не мога да си намеря място...

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Баиваане,максимата е,че ако от 2:0 не спечелиш ,губиш с 2:3.

Иначе Балабанов е прав,липсва ни манталитет.

Все пак БРАВО НА МОМЧЕТАТА.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Плаче ми се , но си заслужаваше . Благодаря на момчетата за цялата седмица дето ми подариха . Няма да , я забравя никога.

 

И утре пак ще отида да ги подкрепя .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Айде сега, манталитет. Французите са най-добрият отбор в света в момента. На Бразилия, Полша и Сърбия сигурно и на тях им липсваше манталитета в рамките на 4-5 дни. На италианците миналта неделя - и на тях им писваше манталитет сигурно ...

 

Ние, без най-добрият си играч и без най-добрият си посрещач, стигнахме до 2:0 и 24:24. Италианците миналата неделя ги нямаше на игрището след 2:0. Докато нашите бяха там.

 

При завъртането на полето в тайбрека беше ясно, че не можем тепърва да направим 4 брейка повече от тях.

 

Иначе французите си спечелиха мача в точките след прекъсванията - за тайм аутове и за видео повторения. От третия гейм нататък тези ключови точки бяха неизменно техни и в крайна сметка точно те направиха минималната разлика да е в тяхна полза.

Link to comment
Сподели другаде

Гост El Kombainero

По тая логика, че ако никога не си печелил нищо, никога няма да спечелиш, никой никога нямаше да е печелил нищо...

Ако ме разбирате :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Чисто и просто. Изкарахме Н'гапет от мача, обаче Розие им изкара целия мач. Просто всичко му влизаше. Друг е въпроса, че нямаме топките да спечелим нещо голямо. И докато се задоволяваме с 4-ката, ще е така. Сигурно 1 седмица ще ме държи тоя мач... както чухме от интервютата абсолютно никой не го интересуваше мача с Италия... щото надали някога повече ще имаме шанса да играем финал на голям турнир срешу... Словения.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Понеже слушах пак снощи по време на мача с Италия, че не сме били имали късмет и т.н. Поредните оправдания. Искам само да отбележа, че французите ни дадоха 17 точки от техни сгрешени сервизи. Това си е почти цял гейм. Нямаме никакво право да обвиняваме късмета за каквото и да било. Представям си ако ние бяхме сбъркали толкова много, после какво щеше да се говори... Сигурно, че не сме имали късмет и сами сме се били.

 

Момчетата играха супер през целия турнир, но проблемът си е в нас - в липсата на манталитет, на дух, на традиции. Не можем все да обвиняваме късмета, просто не е сериозно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kolyo

Честно ли никой от вас не може да приеме, че Франция е доста по-добрия отбор от България и някой път дори и да надскочиш себе си, както беше в събота, можеш пак да загубиш защото срещу теб противника също иска победата и играе по-добре.

 

Манталитет нямали, дух нямали, традиции нямали. Пълен смях. Кой няма манталитет? Владо ли, който е взимал наградата най-добър европейски играч + сумати клубни успехи: шампион на Франция, два пъти на Италия, Шампионска Лига, Купа на ЦЕВ и т.н. Пенчев ли, който тази година стана шампион в Полша, където волейбола е религия. Алексиев ли, който е от времето на Пламен и Матей и е бил в отбора през всеки един от последните му успехи, които грам не са малко + изключително силни сезони в Русия. Виктор ли, който стана за втори път най-добър блокировач на Европейското първенство, Тодоров ли, който беше най-добрия блокировач в Русия. Излагате се.

 

А за духа нямам думи. Трябва да си сляб и огромен хейтър да казваш на тези момчета, които надскочиха себе си умножено по 3 поне, че са нямали дух.

 

А това за традициите ще го оставя без коментар.... Проследи просто през годините на кое място сме били в Световната ранклиста. 12 медала на големи състезания...

 

Накрая ще цитирам Пламен от последното му интервю след малкия финал "Ти някога ставал ли си четвърти в Европа?"

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Коле,в този двубой французите не бяха по-добрия отбор.В. този двубой ние показахме дух,себераздаване и огромно желание .Това обаче не беше достатъчно.

Изгубихме в момента в който те се нагласиха към обстановката,към атаките на Владо на Тошко Алексиев и когато Братоев сгреши няколко пъти.....тогава на нас ни липсваше широчината на състава в лицето на Скримов(сигурен съм ,че ако той беше,щяхме да сме шампиони),Цецо Соколов Ники,който не можа да влезе поради контузия,имахме две смени ,впрочем три които бяха тактически за блок,сервиз или посрещане.Нищо повече.

Те извадиха Нгапед но това не им.попречи,те имаха дълга скамейка,а ние не.

Та в заключение,не ни достигна класа,а може би малко еретично да.звучи,Пламен можеше и да има по-различни решения.

Все пак,отново БЛАГОДАРЯ НА МОМЧЕТАТА.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...