Jump to content

Волейбол


Гост Liverpool-BaBy

Препоръчан пост

Следващата седмица във Варна . . .

 

Беше сигурно преди 6-7-8 години, бяхме на " Константин и Елена " на почивка. Ходех да потичвам на игрището на Гранда, за усмиряване на ол-инклузива :) Едната вечер се разминах със националният отбор по волей на Финландия, спяха в Гранда. Толкова големи ( високи ) оклюмали мъже разминах за пръв и сигурно за последен път в живота си. Тъкмо ги бехме треснали във Варна :)

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Само аз ли не мога да гледам таз дебелата сопа цецото соколов ? Егати некадърника, кълна се. Не е от днес и от вчера... то не е само да си 2 и 10 и да ръката да ти е като мечешка лапа и да блъскаш като маймуна... От 3 години не мога да го трая. За 5-6 години не се научи да бие сервизи... иначе звезда.

Link to comment
Сподели другаде

Велик мач на нашите....невероятна атмосфера.

 

За щастие имах възможността да присъствам.Останах без глас,но си заслужаваше.

 

Големи бойци са нашите.Напълниха ми душата.

Link to comment
Сподели другаде

Само аз ли не мога да гледам таз дебелата сопа цецото соколов ? Егати некадърника, кълна се. Не е от днес и от вчера... то не е само да си 2 и 10 и да ръката да ти е като мечешка лапа и да блъскаш като маймуна... От 3 години не мога да го трая. За 5-6 години не се научи да бие сервизи... иначе звезда.

Извинявай, ама явно не го разбираш този спорт... По-добре си джиткай игричките на компа и не се изказвай....неподготвен! Не приемай това като обида, а като препоръка :ppp6:

Link to comment
Сподели другаде

Пресилено и крайно ми се вижда мнението ти за Соколето, днес не беше на най-високото си ниво, но по принцип е всепризнат волейболист, може би е на нивото на Казийски. За да имаш такава крайна и негативна оценка, според мен трябва да си следил предствянето му на клубно ниво, защото в националния отбор играчите от топ първенствата идват уморени след дълъг и изтощителен сезон, тук не са и на заплати, да не го забравяме. Относно мача, нещо да ни зарадва тази вечер, както впрочем само волейболния национален отбор го прави от години, много хубава победа.

Link to comment
Сподели другаде

Само аз ли не мога да гледам таз дебелата сопа цецото соколов ? Егати некадърника, кълна се. Не е от днес и от вчера... то не е само да си 2 и 10 и да ръката да ти е като мечешка лапа и да блъскаш като маймуна... От 3 години не мога да го трая. За 5-6 години не се научи да бие сервизи... иначе звезда.

Извинявай, ама явно не го разбираш този спорт... По-добре си джиткай игричките на компа и не се изказвай....неподготвен! Не приемай това като обида, а като препоръка :ppp6:

Явно не ти е явно много. Защо се налага един и същи човек ? Щото от 3-4 години, зад цецото чакат и Чернокожев и а преди това и Супер Бобо за втори шанс ? Та те даже не получаваха секунди... С какво превъзхожда цецото другите диагонали на България ? Със силна ръка ? С височина ? Тоя спорт колкото и да е лесен за висок човек, все пак трябва малко мозък в главата. От колко години 70-80 % от сервизите му са грешка ? Или лъжа ? Професионален волейболист ? И следващия път като "препоръчваш", ще е прекрасно ако се обосновеш... иначе си просто заядлив за "игричките" :)

 

Невърче, само едно нещо ще ти кажа бате - едно време на Матей му дадоха прякора Императора в най-силното първенство в света. Матей Казийски беше най-добрия волейболист в света. Не го казвам защото снощи не му е вървяла играта на цецо, казвам го защото наистина за мен е просто висока сопа която може да блъска топката... нищо общо с волейболист. :)

Link to comment
Сподели другаде

Явно не ти е явно много. Защо се налага един и същи човек ? Щото от 3-4 години, зад цецото чакат и Чернокожев и а преди това и Супер Бобо за втори шанс ? Та те даже не получаваха секунди... С какво превъзхожда цецото другите диагонали на България ? Със силна ръка ? С височина ? Тоя спорт колкото и да е лесен за висок човек, все пак трябва малко мозък в главата. От колко години 70-80 % от сервизите му са грешка ? Или лъжа ? Професионален волейболист ? И следващия път като "препоръчваш", ще е прекрасно ако се обосновеш... иначе си просто заядлив за "игричките" :)

 

Невърче, само едно нещо ще ти кажа бате - едно време на Матей му дадоха прякора Императора в най-силното първенство в света. Матей Казийски беше най-добрия волейболист в света. Не го казвам защото снощи не му е вървяла играта на цецо, казвам го защото наистина за мен е просто висока сопа която може да блъска топката... нищо общо с волейболист. :)

 

Наистина ли мислиш, че "супер" Бобо може да играе и 5% от това, което играе Соколов когато не е във форма, както е в момента?

Link to comment
Сподели другаде

Наистина ли мислиш, че "супер" Бобо може да играе и 5% от това, което играе Соколов когато не е във форма, както е в момента?

Мисля, че супер Бобо трябваше да получи поне шанс. Всички знаем какъв батак е федерацията и как се лансират определени хора за да се изстрелят в други страни. Пък и последния път когато аз помня Соколов да е във форма беше когато беше на 19-20-21...

Link to comment
Сподели другаде

Явно не ти е явно много. Защо се налага един и същи човек ? Щото от 3-4 години, зад цецото чакат и Чернокожев и а преди това и Супер Бобо за втори шанс ? Та те даже не получаваха секунди... С какво превъзхожда цецото другите диагонали на България ? Със силна ръка ? С височина ? Тоя спорт колкото и да е лесен за висок човек, все пак трябва малко мозък в главата. От колко години 70-80 % от сервизите му са грешка ? Или лъжа ? Професионален волейболист ? И следващия път като "препоръчваш", ще е прекрасно ако се обосновеш... иначе си просто заядлив за "игричките" :)

 

Невърче, само едно нещо ще ти кажа бате - едно време на Матей му дадоха прякора Императора в най-силното първенство в света. Матей Казийски беше най-добрия волейболист в света. Не го казвам защото снощи не му е вървяла играта на цецо, казвам го защото наистина за мен е просто висока сопа която може да блъска топката... нищо общо с волейболист. :)

 

Соколов пропусна повече от една година заради контузия, през това време беше даден шанса на много диагонали, но до толкова не успяха да се наложат, че се наложи да връщат пенсионирания Владо Николов. Така че в момента не мисля че има по-добър избор от него на този пост.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък си мисля че с дружни усилия(играчи+БФВ) със ситни стъпки са се запътили по пътеките на родният ни футбол. А бяхме сила мамка му :ppp8: .

За снощи браво показаха характер, дано да нашляпаме и канадците след малко.

Link to comment
Сподели другаде

Няма как да и иначе, повечето момчета толкова си могат, аз не помня дори кой е пробил в състава в последните пет години. Фактът, че повечето от тях се състезават в българското първенство, си е красноречив. Както във футбола, така и тук не успяхме да яхнем вълната и да инвестираме в база и треньори, когато беше време, сега трябва да се примиряваме с това епизодично да бият някоя сериозна държава или да се махне този инженер начело на федерацията.

Да не говорим как се дадоха сума ти пари за грандомански зали из цялата страна- София, Пловдив, Русе, реконструкция във Варна. Ако имаш съоръжения за юноши, в това няма нищо лошо, но залата в Пловдив, струваща 50 милиона, която уж беше построена, за да може градът да домакинства на волейболните национали, съм сигурен, че техен мач на някакъв сериозен форум няма да види, защото фактът, че е колодрум прави така да не отговаря на някои критерии на Световната федерация. Умряли са жителите на града да ходят да наблюдават някакви състезания по колоездене. Тези пари, ако бяха инвестирани в школи из цялата страна или дори във футболен стадион, щяха да бъдат от много по-голяма полза.

Link to comment
Сподели другаде

Тези видеоповторения много са променили волейбола, страшно много съдийски грешки, които в миналото е нямало как да се отсъдят и променят, а сега само с един ''видео челъндж'' могат да променят такива равностойни срещи в полза на единия отбор. Да видим във футбола какъв ще е ефектът, задължително е да го има според мен.

Link to comment
Сподели другаде

 

a2166ee89ddd04dbbba0e8a734bb540a.jpg

 

Сърце,душа, за България!!!

 

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

 

 

Опппаааа, я да видим къде сте се събрали Гълъбчетааа?

Що не слязахте да кажете на Пламен Константинов да изкара Соколов ,а?

Иначе за мача мога да го обрисувам с две (2) думи...българска работа.

Link to comment
Сподели другаде

Цялата зала искаше смяна на Соколов,така и никой не разбра,защо не бе сменен поне един път.

Толкова нелепо да се загуби мач,не е лесно. Също така не е лесно да се намерят и толкова некадърни рефери. Не да ти скъсат нервите,ами направо ти вадят мозъка.

Има потенциал в нашият отбор,и най-важното е да се сработят максимално добре за идващото световно 2018.

Довечера ще е много тегаво мач.Гледах им 2 мача на бразилците и това което видях е от друга класа.Тоя Бруно Резенде е някакъв извънземен.

Link to comment
Сподели другаде

Слави,кво сработване бре ,друже. Тези играчи са заедно от поне 5 години ,само Розалин е от скоро. Има многонпотенциал,ама той не се оползотворява правилно, и тая прогнила федерация, абе маани.

Отбора ни е в регрес след Лондон. Трябва си некой да раздвижи тея „лайна„ във управата (Лазаров ,Ганев и др.) ,и да създаде нови порядки , нов начин на работа .

Link to comment
Сподели другаде

Иначе за мача мога да го обрисувам с две (2) думи...българска работа.

Мачът,особенно четвъртият гейм го изиграхме в стил Григор Димитровски.Едиснтвено победа днес ще замаже,тъй да го кажа гафът от снощи.
Link to comment
Сподели другаде

Да не си правим обаче илюзии ,че като сме играли срещу Канада на волейбол и сме загубили е някакво „чудо„. Отдавна във волейбола се намесиха „нови„ сили,Египет , Алжир ,Канада и мисля,че имаше някоя от по-черните африкански държавици.

Северноамериканците са си константа от няколко години в лигата,и не са в ролята на пълни аутсайдери.

С привличането на Антига правят сериозна заявка за израстване.

А тея цигански номера ....направо немам думи за тях , но за съжаление си свършиха работата. 50% от загубата ни се дължи на несправяне с този психоповат. А като прибавим слабия Соколов ,липсата на кураж на Константинов да го замени ,почти никакви смени които да помогнат , няколко сериозни гршеки на Братоев във важни моменти , аааа и изцяло отсъствието на сервиса , с малки изключения на Йосифов , и ето загубата си е наптлно резонна.

Да видим довечер Бразилия с новия тренер , не съм ги гледал откакто Резенде напусна.

 

Link to comment
Сподели другаде

Да не си правим обаче илюзии ,че като сме играли срещу Канада на волейбол и сме загубили е някакво „чудо„. Отдавна във волейбола се намесиха „нови„ сили,Египет , Алжир ,Канада и мисля,че имаше някоя от по-черните африкански държавици.

Северноамериканците са си константа от няколко години в лигата,и не са в ролята на пълни аутсайдери.

С привличането на Антига правят сериозна заявка за израстване.

А тея цигански номера ....направо немам думи за тях , но за съжаление си свършиха работата. 50% от загубата ни се дължи на несправяне с този психоповат. А като прибавим слабия Соколов ,липсата на кураж на Константинов да го замени ,почти никакви смени които да помогнат , няколко сериозни гршеки на Братоев във важни моменти , аааа и изцяло отсъствието на сервиса , с малки изключения на Йосифов , и ето загубата си е наптлно резонна.

Да видим довечер Бразилия с новия тренер , не съм ги гледал откакто Резенде напусна.

 

Все така силно играят бразилците, имат едно ново момче Ренан, вчера наниза доста точки на поляците. Иначе само да те допълня, че и Иран са вече супер сила във волейбола, благодарение на доста български треньори, които започнаха работа там преди 10-12 години.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...