Jump to content

Волейбол


Гост Liverpool-BaBy

Препоръчан пост

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

На Сащ им трябва само победа с 3:1, за да изместят Белгия и Полша и евентуално нас.

Дано успеят, при 3:2 ще изостават от Белгия.

Лошото е, че ние все пак трябва да бием, а ако играем добре, тогава победа на 0 или 1 няма да е много по-трудна от 3:2.

Link to comment
Сподели другаде

Е тия точно са едни от малкото спортисти в тая държава,които са истински мъже.

Борят се колкото могат момчетата и носят радост на тоя народ беден.

Винаги ще ги гледам и подкрепям,каквото и да става.

В 1 сутринта,в 3-4-5,в колкото ще да е.

На световното догодина отново с пълно гърло и това е.

 

Яд ме е за снощи и си мисля,че е време и Константинов да поеме малко отговорност за действията си.

Link to comment
Сподели другаде

В крайна сметка да не забравяме, че отпадна Световния, както и други много силни отбори като Италия например. За мен форматът е страшно шибан, не може в нашата група да са най-силните отбори, а в останалите две групи да са събрани слабите отбори, не знам кой ги мисли тия глупави формати, но явно ФИВБ взимат доста пари от Азия и трябва да се бутат китайци, японци и корейци напред в турнира и да популяризат волейбола там, също и с тия турнирчета на майната си да се играе, нещо от което страдат и феновете и посещаемлстта на срещите, страшно глупаво.

Ние загубихме от силен отбор като гост, нищо фатално не е станало, не сме нй-силния отбор, че да не можем да загубим от никого, дано за Европейското сме по-постоянни.

Link to comment
Сподели другаде

но явно ФИВБ взимат доста пари от Азия и трябва да се бутат китайци, японци и корейци напред в турнира и да популяризат волейбола там

Забелязвам, че каквато и да е темата, за каквото и да става въпрос, винаги има едно такова изречение, че някой взима пари за нещо там да става :sarcastic: Не казвам, че не си прав, човек, тя парата движи целия свят, какво остава за спорта. Но наистина никога не пропускаш да напишеш едно такова изречение.

Link to comment
Сподели другаде

И к'во стана, бях оплюван цял ден. А сега статистиката каква е - цецата е най-слабия диагонал в световната лига, с най-слабия процент в атака и с още по-слаби и отчайващ процент от сервиз. Иначе беше ясно - трябва ли да вземем мача - абсурд да го вземем.

Link to comment
Сподели другаде

В спорта си има неписано правило, че тръгнеш ли да правиш сметки и да избираш кога да играеш и кога не, накрая духаш супата, както би се изразил Любо Пенев. Аз лично не помня български състезател или отбор, какъвто и да е, да е прокопсал, когато е избрал да подцени даден мач за сметка на други два. Бразилците си бяха демотивирани, докато при аржентинците беше ясно,ч е заради публиката поне ще скочат, не знам кой гений реши да излезем с резервите.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно съгласен със Слави. Не може Константинов и всички пред екрана да виждат ,че Цецо е слаб и не му върви ,и въпреки това да го държиш на терена.Пусна за малко само Жани Желязков . Изкара Братоев и го забрави.

Този Саганов така се включи ,че си е.а мамата.Пълен жмел.

Сервиса....трагичен ,ужас , абе нема ли кой да м каже ,че като не влиза да бият флоп ,ние им подарихме сигурно 20'точки от сервис.

Мача го загубихме тактически , а не ни биха аржентинците. Хитрата лисица Веласко ни победи като ни остави просто да грешим.

Пламен се оказа изключително слаб психолог , 4-ия гейм нашите гледаха като натровени , а тренера само крещеше по съдиите , недопустимо.

Link to comment
Сподели другаде

Пламен за мен също не става за треньор,никакъв го няма когато трябва да вдигне момчетата. Много често на прекъсванията го дават какво говори, ами аз досега един път не го чух да даде някакви тактически указания. Ако не вика на някой за пропусната точка, то ще коментира някоя такава отпреди 4-5 разигравания. Същата работа на почивките, със същия успех и аз мога да я върша.

Link to comment
Сподели другаде

Пламен за мен също не става за треньор,никакъв го няма когато трябва да вдигне момчетата. Много често на прекъсванията го дават какво говори, ами аз досега един път не го чух да даде някакви тактически указания. Ако не вика на някой за пропусната точка, то ще коментира някоя такава отпреди 4-5 разигравания. Същата работа на почивките, със същия успех и аз мога да я върша.

Точно определение, разбора на загубените точки не дава полза за следващите. на всяко прекъсване долавях една и съща грешка, само критика и после .....айде айде , като преди 30 години.

Виж Веласко на няколко пъти правеше разбор на малка дъска, чертаейки по нея следващите разигравания и прогнозирайки нашите атаки. Трябва да ви кажа, че няколко пъти след наше посрещане още преди да е стигнала топката то разпределителя, блока беше при нашия нападател и чакаше.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...