Jump to content

Волейбол


Гост Liverpool-BaBy

Препоръчан пост

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Сърбите, това лято с дубъл европейски титли на волея. Взеха и при жените в началото на месеца. За жалост, на прима виста единствения отборен спорт, на който се сещам, че сме по добри от тях е художествената гимнастика!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Гледах последните 2 гейма. Играхме доста добре. За отбор, чиито шансове се оприличават на пълен аутсайдер (За наша победа - 6 коефициент, срещу 1.11 за Франция).

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Само на волейбол сме все още някакво ниво в отборните спортове. Да биеш най-силния отбор в света на волейбол в момента - Франция, си е голямо постижение и отвори вратите към мисията невъзможна да се класираме на Олимпиадата сред топа на Европа във волейбола, това ако стане ще е наистина чудо.

Link to comment
Сподели другаде

Какъв е регламентът, че не съм много наясно. Сега ако бием Холадия, със Сърбия ли е решителния мач за класиране на Олимпиадата или ще има още мачове с отбори от друга група?

Link to comment
Сподели другаде

Какъв е регламентът, че не съм много наясно. Сега ако бием Холадия, със Сърбия ли е решителния мач за класиране на Олимпиадата или ще има още мачове с отбори от друга група?

https://en.wikipedia.org/wiki/Volleyball_at_the_2020_Summer_Olympics_%E2%80%93_Men%27s_European_qualification
Link to comment
Сподели другаде

Минимум 2 гейма ни трябват срещу Сърбите, да.

 

Няма да е лесно изобщо. Те ще играят за задължителна победа с 3-1 или 3-0. В последните години ни млатят здраво. Особено този Урош Ковачевич ни бере лайката всеки мач.

Сега обаче според мен си личи много добра форма в отбора, увереност, сервиса влиза, така че си имаме всички шансове.

 

Само дано Сеганов не направи от чутовните си глупости със сервиса. Не може при този начин на изпълнение, да пращаш топката по 4-5 пъти на мач в мрежата. Ако вземем 2 гейма утре, отиваме на 1/2 финал най-вероятно срещу Словения или Германия.

Не изглеждат невъзможни нещата за класиране на олимпиадата, което би било страхотно постижение.

 

БТВ.. в момента и жените започнаха тяхната олимпийска квалификация. Взеха първия гейм на Полша, но втория полякините ще го вземат.

Нашите играят добре. Имат шанс и те.

Link to comment
Сподели другаде

Айде пак на косъм 2:0 да поведем, стана 1:1 и в третия сме тотален срив, все едно сме загубили мача, а малко ни трябва само 1 гейм мамка му. Да я видим тая психика в решителен мач един път бе

 

И тоя гейм ако ни го измъкнат, нема на кой да се сърдят освен на себе си

Link to comment
Сподели другаде

Такава България отдавна не съм гледал. Какъв трети гейм само.

 

Прибирах се и го гледах в колата до преди малко, емоцията беше голяма.

Такъв сервис в скоро време не сме вадили.

 

Цецо Соколов е феноменален на този турнир.

Link to comment
Сподели другаде

Ако сервиса ни влиза ----> блока работи ------> печелим срещи. Цветан играе брилятно, браво и на Сеганов, че вкарва Скримов във важните разигравания. Днес ни беше асото пика в ръкава. Оптимист съм - както казах, ако сервиса работи можем да идем в Токио на лято.

Link to comment
Сподели другаде

Хвърлях по едно око на лайвскора и когато стана 2:1 спрях. После видях, че сме ги били дори.

 

Сега гледах запис на втория и третия гейм. На 21:19 в тертия се изкефих така, че все едно беше на живо.

 

Иначе, поне в тези два гейма, нашите бяха по-добри. Или поне по-лесно падаше топката в тяхното поле, отколкото в нашето. А при равностойни отбори това решава нещата доста често.

Link to comment
Сподели другаде

Словения буквално разби Франция в първия гейм - 25:13

 

Kъде може да се гледа това бре братче, обърнах нета и не мога да намеря стрийм.

 

Словенците са голяма сила последните години.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Kъде може да се гледа това бре братче, обърнах нета и не мога да намеря стрийм.

 

Словенците са голяма сила последните години.

Аз го следя в бет365 :D ако имаш и пари в сметката, има и картина, иначе само статистиката може да следиш.

Link to comment
Сподели другаде

Аз го следя в бет365 :D ако имаш и пари в сметката, има и картина, иначе само статистиката.

 

:D Е нямам. Последно играх за да урочасам Барселона след първия мач там. Пуснах ги да спечелят ШЛ и ей какво стана :sarcastic:

 

Шокиращо е, но и по руските строймове го няма.

Link to comment
Сподели другаде

Странно наистина, иначе засега Словения добре играят, може би не случайно са предпочели мач с Франция вместо срещу нас, тъй като повечето им се чудеха защо им беше да бият Чехия вчера

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...