Jump to content

Волейбол


Гост Liverpool-BaBy

Препоръчан пост

Te словенците ни разбиха миналата година на европейското с 3-0, но бяха домакини, а ние в отчайваща форма след разочарованието от мача с Бразилия.

 

Нас обаче преди това ни чака много тежък мач с Германия.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Да, ние да си свършим работата с Германия първо, после ще мислим за словенци или французи.

Бяхме много зле тогава на европейското наистина, отборът обаче загатна за голямата промяна още в квалификацията срещу Бразилия, а сега направо изумяваме.Пранди явно си разбира от работата и започнаха да идват резултатите.

Не знам дали и това, че вече го няма Данчо Лазаров също не повлиява, няма кой да трови атмосферата около отбора и това явно помага.

Link to comment
Сподели другаде

"Телевизията майка" - направиха 6-7 канала и пак не могат 1 цял мач като хората да пуснат :D

Остаи,остаи-вчера пак не можаха да си разпределят програмата и даваха втория манш на ските в който се класира Алберт Попов чак на запис в полунощ.
Link to comment
Сподели другаде

Словения също пострада от синдрома 2:0, а на франсетата имаме да си го връщаме за европейското, нищп особено не са, поне от това, което видях, може и да е по-добре, че ще играем срещу тях. Словенците бяха по-ръстови и на блокади са гадни, тоя Ървин ако не му върже на финала, ще ги бием, ама първо Германия!

Link to comment
Сподели другаде

Французите винаги са ми били противни в колективните спортове, било то футбол, волейбол, баскетбол, хандбал...

Мислят се за хитри колкото италианците, технични колкото испанците и силови колкото германците. Тази смесица им носи резултати, но не са ми приятни за гледане.

Link to comment
Сподели другаде

Aко се сетим да играем преди да ни направят 6 точки разлика, може и да стане.

 

За жалост ние от времената на Пламен Константинов нямаме играч, който да може да прави неща като този Грозер. С техника, покрай блокадата.

Матей що-годе ги умееше, но не в такава степен.

Link to comment
Сподели другаде

И да паднем след тоя гейм няма да ме е яд. Ето това искам да виждам - спортна злоба, характер, ташаци.

 

Виктор Йосифов ще остане като една от най-големите легенди на българския волейбол. Истински капитан. Лидер, който води с пример - не знам колко години стана вече е константа топ 10 центрове.

Link to comment
Сподели другаде

Толкова много не ме е било яд не знам от кога.

 

Но това е - домакинът може да си прави така програмата, че да почива в деня преди решителния мач, а всички възможни конкуренти да играят.

 

Отделно и на нашите това им беше четвърти пореден мач. Ако бяхме с програмата на Сърбия или Франция щяхме да ги бием тия.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...