Jump to content

Питър Крауч


Гост Simply Red

Препоръчан пост

Гост FTorres

За него говореха , че въпреки високия ръст , с главата няма силен удар.Понякога височината лъже :D То погледнете задните ножици к'ви ги правише.Иначе бе не лош техник, който неисках да напуска , но такъв е живота ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ultra_LIVERPOOL

Рядко техничен играч за ръстта, който имаше кефеше ме, не трябваше да се маха.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Гост FTorres

Питър Крауч: Никой не знае какво се случва в Портсмут

 

14 юни 2009 | 14:19 | Агенция "Фокус"

 

Портсмут. Нападателят на Портсум Питър Крауч не е сигурен за бъдещето си в Портсмут, пише „Скай Спортс”. Бившият футболист на Ливърпул е разочарован от случващото се в настоящия му клуб и може скоро да го напусне.

„Много съм разочарован. Когато дойдох в клуба тук бяха Хари Реднап, Ласана Диара, Джърмейн Дефо и отбора играеше в Европа. Сега има 15 футболиста, на които договорите изтичат през лятото и не знаят какво се случва. Никой не знае кой ще бъде треньор. Нямаме си и идея кои са собствениците”, коментира Крауч. „Искам да разбера какво се случва. Имаме нужда от нови попълнения. Ще видя какво ще се случи и ще помисля през лятото. Мога да играя за националния отбор на Англия и не искам да се боря за оцеляване в Премиършип.”

Link to comment
Сподели другаде

Гост Torres_9

Едно не ми харесваше при него. Въпреки, че е с доста висок ръст много си помагаше с ръце при високите единоборства. Мисля, че не беше кой знае колко лош футболист, но нямаше как да играе при нас понеже е англичанин. Някъде бях гледал негова статистика за престоя си при нас играни мачове-отбелязани голове, горе долу по 0.5 гола на мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Еееее... чак пък 0.5 на мач....... той ако вкарваше толкова нямаше смисъл да купуваме Торес. То това като в приказките, колкото повече време минава толкова се преувеличават нещата.

 

Крауч:

LFC league games/goals: 85 / 22

Total LFC games/goals: 134 / 42

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov

Мен пък не ме кефеше! 80% от центриранията към него се свириха фалове в атака заради височината му...

Link to comment
Сподели другаде

Гост El_Niño
Мен пък не ме кефеше! 80% от центриранията към него се свириха фалове в атака заради височината му...

И почти всяка балтия, която му вкарваха, не се свиреше, защото всеки път изглеждаше, като явна симулация... :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Абе мани центриранията, то половината той ги отпрявяше или в тъч или в аут, не може толкова висок играч да играе толкова зле с глава, не може за 2 сезона Луис Гарсия който му е наполовина на ръста, образно казано да има по-голям коефициент за отиграни топки с глава във врататата и съответно голове

 

абе хич не ме кефеше...

Link to comment
Сподели другаде

Гост bardi

Крауч се отдаде на безделие и любов в Сардиния

 

http://img13.imageshack.us/img13/5312/121326.jpg

 

Поредната жертва на папараците на „Дейли Мейл” стана английският национал и голмайстор на Портсмут Питър Крауч. Крауч бе хванат да интимничи с половинката си Аби Кланси по време на лятната им ваканция в Сардиния.

 

28-годишният футболист и 5 години по-младата си приятелка Кланси видимо се радват на прекрасното време и един на друг.

 

Двамата са заедно вече 3 години и вероятно ще стигнат до венчилото в най-скоро време. Крауч явно не забелязва папараците и на няколко снимки хваща за дупето прекрасната си приятелка.

 

Нападателят изигра приличен сезон за Помпи като бъдещето му на „Фратън Парк” не е сигурно. Медиите на Острова го свързват със завръщане в Ливърпул, но до трансфер едва ли ще се стигне.

 

Галерия снимки

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Гост bardi
Peter Crouch Should Rejoin Harry Redknapp At Tottenham Hotspur- Tony Cascarino

 

Portsmouth striker Peter Crouch has flown to the North East of England for talks with Sunderland manager Steve Bruce.

 

The Wearsiders had a bid, believed to be in the region of £12m, accepted by Portsmouth earlier this week.

 

But former Republic of Ireland international Tony Cascarino, like Crouch a tall target man of a centre-forward, has told The Times he believes the striker should snub the Black Cats, "I’m not surprised that Sunderland are interested in Peter Crouch, I’m surprised more clubs haven’t been falling over themselves to make offers for him."

 

The former Chelsea striker believes Crouch should look at his England credentials before making a move, believing Tottenham to be a perfect destination.

 

"Crouch is an experienced England striker who at 28 should be around the peak of his career, and with the World Cup finals next year he’ll be especially motivated," he added.

 

"He’d be a perfect fit for Tottenham Hotspur. I expected Crouch to be the most in-demand player this summer since it became clear that Portsmouth are a selling club."

 

The former Liverpool striker is held in high regard by Cascarino and he believes Crouch will make an impact, wherever he goes, concluding, "He’s done well at every club he’s been at and there’s no one else like him on the market."

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост deadpoll

Tottenham have reached an agreement with Portsmouth to sign striker Peter Crouch.

 

Harry Redknapp worked with Crouch during his time in charge at Fratton Park and declared an interest in the England striker earlier this month.

 

Redknapp also hinted that Crouch may be too expensive for Spurs but Pompey have now accepted an offer, believed to be in the region of £9million.

 

The 28-year-old has also completed a medical at White Hart Lane and agreed personal terms.

 

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_5456702,00.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
Гост FTorres

Крауч мечтае за втора купа

 

 

 

Нападателят на Тотнъм Питър Крауч заяви, че най-великият момент в неговата кариера до сега е спечелването на ФА Къп през 2006 година, когато носеше екипа на Ливърпул. Той призна, че мечтае да повтори това постижение и през настоящия сезон с "шпорите", още повече, че този път финала ще бъде на "Уембли", а не на "Милениъм Стейдиъм". Утре лондончани се изправят срещу Болтън в мач от петия кръг на надпреварата.

 

"Докато растях ФА Къп бе най-великият турнир и успехът ми с Ливърпул вероятно е най-важният миг в моята кариера до момента. Много ми се иска да успея да повторя това и с Тотнъм. Трябва просто да вярваме, че имаме достатъчно качества за да го постигнем. Ако играта ни потръгне можем да победим всеки от лигата, но все пак в момента купата е нашият приоритет. Почти 20 години Тотнъм не е печелил този трофей (б.а. от 1991 година) и е време този път да успеем", заяви Крауч.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
Гост El_Niño

Крауч: С Рафа имах само разочарования

 

Питър Крауч обяви, че иска да напомни на Рафа Бенитес какво може. Английският национал и неговия Тотнъм гостуват на Интер в мач от група А на Шампионската лига в сряда. Срещата може да гледате от 21,45 ч. по Нова Спорт. Крауч не пропусна да критикува Бенитес, с който работи 3 години в Ливърпул.

 

Именно Рафа привлече англичанина в Ливърпул през 2005 г. Много рядко обаче Крауч беше титуляр за мърсисайдци. След 3 години и 22 гола нападателя реши да напусне по посока Портсмут. Два дни преди новия сблъсък с Бенитес, Крауч не пропусна да изкаже огорчението си от работата с испанеца.

 

"От работата с Рафа помня само разочарования. Просто не получих достатъчно шансове за изява. Влизах като резерва, вкарвах гол и играех добре, а на следващия мач отново бях на пейката. Точно затова трябваше да напусна. Рафа ме взе от Саутхемптън и знае, че съм добър играч. Но той е мениджър, който никога не ти обяснява решенията си", заяви Крауч.

 

Сега англичанина е титуляр в тима на Тотнъм. "Мисля, че тук се наслаждавам повече на играта отколкото в Ливърпул. Ще бъде хубаво да вкарам гол на Интер. Разликата сега е, че Реднап има доверие в мен", допълни Крауч.

 

sport.novatv.bg

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Крауч: С Рафа имах само разочарования

 

Питър Крауч обяви, че иска да напомни на Рафа Бенитес какво може. Английският национал и неговия Тотнъм гостуват на Интер в мач от група А на Шампионската лига в сряда. Срещата може да гледате от 21,45 ч. по Нова Спорт. Крауч не пропусна да критикува Бенитес, с който работи 3 години в Ливърпул.

 

Именно Рафа привлече англичанина в Ливърпул през 2005 г. Много рядко обаче Крауч беше титуляр за мърсисайдци. След 3 години и 22 гола нападателя реши да напусне по посока Портсмут. Два дни преди новия сблъсък с Бенитес, Крауч не пропусна да изкаже огорчението си от работата с испанеца.

 

"От работата с Рафа помня само разочарования. Просто не получих достатъчно шансове за изява. Влизах като резерва, вкарвах гол и играех добре, а на следващия мач отново бях на пейката. Точно затова трябваше да напусна. Рафа ме взе от Саутхемптън и знае, че съм добър играч. Но той е мениджър, който никога не ти обяснява решенията си", заяви Крауч.

 

Сега англичанина е титуляр в тима на Тотнъм. "Мисля, че тук се наслаждавам повече на играта отколкото в Ливърпул. Ще бъде хубаво да вкарам гол на Интер. Разликата сега е, че Реднап има доверие в мен", допълни Крауч.

 

sport.novatv.bg

 

Който я е писал тази новина май си няма и ни най-малка представа от предстоя на дългуча в Ливърпул...... :sarcastic: Нищо общо. Ако пък цитатите са вярни, то нека този неблагодарник да си припомни колко мача подред го търпяхме да бъде всеки път титуляр без да е отбелязал и един гол. 134 мача за Ливърпул не се натрупват току така за 3 години.

Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
  • 1 month later...
Гост THE GOD

Крауч по-близо до Милан, Фламини влиза в сделката

21 август 2011 |

 

Английският национал Питър Крауч е все по-близо до преминаване в редиците на италианския колос Милан, пише "Кориере дело Спорт". 201-сантиметровият нападател на Тотнъм може да напусне лондончани много скоро, ако "шпорите" привлекат играещия под наем в Реал Мадрид футболист на Манчестър Сити Емануел Адебайор. Така от Милано се отваря вратичка за Крауч, като на Апенините очакват "росонерите" да включат като разменна монета в сделката френския халф Матийо Фламини. През миналия сезон Краучи не остави добър спомен за себе си на Милан, като порази вратата на италианците насред "Меаца" в 1/8-финала от Шампионската лига. През 2007 година пък англичанинът бе в състава на Ливърпул на финала в Атина, когато миланистите надиграха него и колегите му с 2:1.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Рекордьор в книгата на Гинес за голове с глава в ПЛ

 

Вкарал е досега общо 51 гола, като на второ място е легендата Алън Шиърър с 46.

 

http://www.guinnessworldrecords.com/Images/Most-football-Premier-League-headed-goals_tcm25-497437.jpg

 

 

Тук се опитва да отговаря на въпроси от футболна обща култура :)

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...