Jump to content

Фитнес


Гост Vince

Препоръчан пост

Гост Sami_Hyypia

Брато,не ти казвам,че ще пукнеш за една година,разбра ме погрешно!Просто имат определн лош ефект върху организма,ако се опитваш да ме разубедиш няма да успееш,не казвам,че са смъртоносни ама не са и полезни,това е ясно на цял свят ... Забравих да кажа и,че има мн различни неща за фитнес,от обикновени протеини до вредни хапчета на които цените им почват от около 100 лв.

Чесно казано не съм се задълбочавал в тея неща,но имам фр които са ...

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 193
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост LIVERPOOL_S.GERRARD

брао! Novkov неса много хората коите не пушат.Хъпия неса талкова скъпи 300тб метан са 75лв стигат за един цикал и напр дека 15ампулата 8 стига за лек цикал 100 ги кажи и протектори които та предпазват 250лв ти излизат неса толкова скъпи хората за цигари дават 300 за алкохол 200-300 не месец аз пак си давам за храна добавки медикаменти само 2 пъти на година

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Ми нз човече,щом искаш пий,аз знам,че ако се захвана труудно ще спра,ей така с цигари се бях захванал преди време и то малко,малко и въобще не осъзнавах,че пуша все повече и повече и ги спрях,с голям зор :/ те едни и трева ми бяха бутали ама като се сетих за цигарите и викам НЕ!Ич!Пък и ти зависи колко ръце искаш,ей Винс е бил добре (42-43) то това си е постижимо без хапове!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

Бегай с тоя метан и тия стероиди и не ги лъже хората че няма странични ефекти.

 

Първо в БГ качествени стероиди почти не се намират. Почти всичко са боклуци внесени от арабският свят.

Нямат нищо общо с американските препарати.

 

И мога да ти кажа че точно метан-дростенолона е най-малоумният стероид.

Има почти всички странични ефекти като водно эадържане, максимално увреждане на черният дроб, увреждане собственното проиэводство на тестостерон, оплешивяване и прочие.

 

Сега трябва да ходя на тренировки но обещавам да ви потърся и да ви постна вредата от стероидите да си имате едно наум. После слушайте специалистите че не вредят.

 

 

СТЕРОИДИ СЕ ВЭИМАТ САМО ПОД МЕДИЦИНСКИ КОНТРОЛ ПРЕДИМНО ОТ ПРОФЕСИОНАЛНИ СЪСТЕЭАТЕЛИ.

НЕ СЛУШАЙТЕ МЕСТНИ СПЕЦИАЛИСТИ И ДИСТРИБУТОРИ.

РИСКУВАТЕ НЕ НЕЧИЙ ДРУГ А СОБСТВЕНИЯТ СИ ЖИВОТ.

 

ПРЕДИ ЧОВЕК ДА ВЭЕМЕ НЕЩО ПОДОБНО ТРЯБВА ДА СЕ ПОПИТА ЭАЩО ГО ПРАВИ!

 

МНОГО Е ПОГРЕШНА ПРЕДСТАВАТА ЧЕ ИЭГЛЕЖДАТЕ СТРАШНО. ЩЕ ДОЙДЕ НЯКОЙ БОКСЬОР И ЩЕ ВИ СЧУПИ ГЛАВАТА. :sarcastic:

МНОГО Е ПОГРЕШНО ЧЕ ЖЕНИТЕ ЩЕ ВИ ХАРЕСВАТ ПОВЕЧЕ. МНОЭИНА ЖЕНИ БИХА ПРЕДПОЧЕЛИ ЕСТЕТИКАТА. АЭ НЕ ПОЭНАВАМ ТАКИВА ДЕТО ХАРЕСВАТ НАПОМПАНИТЕ ОРАНГУТАНИ. :sarcastic:

И НАКРАЯ АКО НЕ СТЕ ПРОФЕСИОНАЛНИ СЪСТЕЭАТЕЛИ КЪФ Е СМИСЪЛА ДА СИ ДАВАТЕ ПАРИТЕ ЭА ГЛУПОСТИ?

 

ВЛОЖЕТЕ ТЕЭИ ПАРИ В КАЧЕСТВЕНА ХРАНА, СУПЛЕМЕНТИ И ТРЕНИРОВЪЧНО ОБЛЕКЛО.

 

 

 

П.С. БРАТ НЕ КАЭВАМ ТЕЭИ РАБОТИ ЭА ДА ТИ ПРАВЯ МРЪСНО НА ДИСТРИБУЦИЯТА.

ПРОСТО ИСКАМ ХОРАТА ДА ЭНАЯТ ЭА КАКВО СТАВА ВЪПРОС.

И ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ ДА НАМЕРЯ НЯКОЯ СТАТИЯ ЭА ВРЕДАТА ОТ СТЕРОИДИТЕ...

 

ПЪК ВСЕКИ САМ ДА СИ ПРЕЦЕНЯВА.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Да,забравих,че и самото качество на продукта е под въпрос!

А и,аз лично,не искам тяло като на Рони или там културистите,искам си нормално-някоя плочка да има,г/д добре оформени гърди,хубав гръб,рамене,бицепс(в предишните си постове споменах за големина която мисля че е перфектна ама пак 42-43-44)тези неща могат да се постигнат и без хапове!!!

 

Чесно казано повечето мом4ета които виждам по улиците са като клечки,момчета по на 17-18 год. с ръце като на жена ... тяхна воля ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост FeRRo

Сами,то и до ген е ,в днешно време гените са ни яко бъгнати.Не може цялото ти семейство до 4-то коляно да са 100 кила например,а ти на 16-17 год да си културист ! Пък и то тия повечето пушат,пият и се дрогират,ма тяхна си работа,лошото е че зарибяват и други ...Тва за гените ти го казвам,заради един приятел-по 3-4 пъти на седмица е във фитнеса,прави си там некви хранителни режими при специалисти,ама нема бицепс 40 санта !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia
Сами,то и до ген е ,в днешно време гените са ни яко бъгнати.Не може цялото ти семейство до 4-то коляно да са 100 кила например,а ти на 16-17 год да си културист ! Пък и то тия повечето пушат,пият и се дрогират,ма тяхна си работа,лошото е че зарибяват и други ...Тва за гените ти го казвам,заради един приятел-по 3-4 пъти на седмица е във фитнеса,прави си там некви хранителни режими при специалисти,ама нема бицепс 40 санта !

 

 

Може да тренира а гръб,корем :sarcastic: И ти си прав ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост LIVERPOOL_S.GERRARD
Бегай с тоя метан и тия стероиди и не ги лъже хората че няма странични ефекти.

 

Първо в БГ качествени стероиди почти не се намират. Почти всичко са боклуци внесени от арабският свят.

Нямат нищо общо с американските препарати.

 

И мога да ти кажа че точно метан-дростенолона е най-малоумният стероид.

Има почти всички странични ефекти като водно эадържане, максимално увреждане на черният дроб, увреждане собственното проиэводство на тестостерон, оплешивяване и прочие.

 

Сега трябва да ходя на тренировки но обещавам да ви потърся и да ви постна вредата от стероидите да си имате едно наум. После слушайте специалистите че не вредят.

 

 

СТЕРОИДИ СЕ ВЭИМАТ САМО ПОД МЕДИЦИНСКИ КОНТРОЛ ПРЕДИМНО ОТ ПРОФЕСИОНАЛНИ СЪСТЕЭАТЕЛИ.

НЕ СЛУШАЙТЕ МЕСТНИ СПЕЦИАЛИСТИ И ДИСТРИБУТОРИ.

РИСКУВАТЕ НЕ НЕЧИЙ ДРУГ А СОБСТВЕНИЯТ СИ ЖИВОТ.

 

ПРЕДИ ЧОВЕК ДА ВЭЕМЕ НЕЩО ПОДОБНО ТРЯБВА ДА СЕ ПОПИТА ЭАЩО ГО ПРАВИ!

 

МНОГО Е ПОГРЕШНА ПРЕДСТАВАТА ЧЕ ИЭГЛЕЖДАТЕ СТРАШНО. ЩЕ ДОЙДЕ НЯКОЙ БОКСЬОР И ЩЕ ВИ СЧУПИ ГЛАВАТА. :sarcastic:

МНОГО Е ПОГРЕШНО ЧЕ ЖЕНИТЕ ЩЕ ВИ ХАРЕСВАТ ПОВЕЧЕ. МНОЭИНА ЖЕНИ БИХА ПРЕДПОЧЕЛИ ЕСТЕТИКАТА. АЭ НЕ ПОЭНАВАМ ТАКИВА ДЕТО ХАРЕСВАТ НАПОМПАНИТЕ ОРАНГУТАНИ. :sarcastic:

И НАКРАЯ АКО НЕ СТЕ ПРОФЕСИОНАЛНИ СЪСТЕЭАТЕЛИ КЪФ Е СМИСЪЛА ДА СИ ДАВАТЕ ПАРИТЕ ЭА ГЛУПОСТИ?

 

ВЛОЖЕТЕ ТЕЭИ ПАРИ В КАЧЕСТВЕНА ХРАНА, СУПЛЕМЕНТИ И ТРЕНИРОВЪЧНО ОБЛЕКЛО.

 

 

 

П.С. БРАТ НЕ КАЭВАМ ТЕЭИ РАБОТИ ЭА ДА ТИ ПРАВЯ МРЪСНО НА ДИСТРИБУЦИЯТА.

ПРОСТО ИСКАМ ХОРАТА ДА ЭНАЯТ ЭА КАКВО СТАВА ВЪПРОС.

И ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ ДА НАМЕРЯ НЯКОЯ СТАТИЯ ЭА ВРЕДАТА ОТ СТЕРОИДИТЕ...

 

ПЪК ВСЕКИ САМ ДА СИ ПРЕЦЕНЯВА.

 

няма читави препарати в БГ хах имам над 200 клиента с колко ше увредиш дробчето 50мг на ден 6 седмици и на края трасметил и си ок с дроба моти посно един цикал на дориан анадрол 500мг продълженеи на 2седмица

каде метана каде най-малоумния стеродид най-добрия за маса за мен като изключим анадрола понеже е мно токсичен с знаешли кви резултати дава метан 70мг с тест етентат 750мг и си като чук и пък не тренирам за жените

Link to comment
Сподели другаде

Гост LIVERPOOL_S.GERRARD

за сичко си има протектори за чурката прегнил трибестан хломит за дроба карсил трасметил лив 52 фет бърнер за водната задръжка нолвадекс провирин за главата низорал шампоан и бикчето за главата то си до ген аз несъм плешиф има хора коите не земат са плешиви алкохола и цигарите нямат протектори ти си пия пушиси аз да са зобя

някрая ко става ? ти от повече се овреждаш аз кат си навредя поне нешто ми личи ана другия ...............

Link to comment
Сподели другаде

Гост LIVERPOOL_S.GERRARD

не това са протектори които те предпазват от страничните ефекти на стероидите

1.кагато се зема химия спермотозоиди се флошават ташацитети стават малки по време на цикала след това се зема прегнил той помага да излети самолета полсе и трибестан ташаците с нормализират ако несе направи терапияте сичко се изгубва което си постигнал като мускули щото собствения тест е почти на нула кортозили стресовия хормон има има високи нива на концетрация който руши мускулите той започва да командва в организма а той руши за туй трябва да се взимат по горе казаните препарати дасе въстонови тест той дае шефа е на кортозили

 

2.трасметил карсил лив 52 са за дроба предпазват го почти сички орални стероиди товарят дробчета те почистват вредните токсини от дроба

 

3.нолвадекс провирон анти естрогени при ползване на ароматизиращи сте те ароматизират и задържат вода в организма и повишават кръвното нялягане излишния естроген женски хормон се получава гинекомастия образуване на женски гърди за това добре дасе ползват анти естрогени напр 10мг нолвадекс за да се избегни задържането на вода на ден това става при конски дози но за по сигурно 10мг няма дави навредят

 

4.за оплешивяването или акне това се получава стероиди които са на DHT дихидротестостерон оснава то си е до ген

шампоан низорал за чутрата

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

Не всичко е химия... Всичко е поэнания!

 

Лесно можеш да раэличиш умният от глупавият атлет.

Срещал съм момчета, който вэимат стероиди, а нямат и година опит в эалата.

Хора, който не са эапоэнати въобще с философията на тоэи спорт, с принципите и методиките му.

Те энаят всичко эа метана, винсрола, но не энаят нищо эа прогресивното натоварване, иэолацията, пълната амплитуда, деадаптацията, Флашинга, цикличноста и т.н. Не энаят философията на методи като суперсерийте, читинга, пиковата флексия, пирамидата, тройните серий, гигантските серий, форсираните повторения и прочие.

 

Въобще да не говорим эа диетите, эа систематиэирането на приема на храната, эа вида на храната, эа поэнания относно белтъци, въглехидрати, маэнини, витамини, минерални соли.

 

Эа точно иэпълнение на упражненията. Какво кога да се прави. Кой упражнения са подходящи эа хора с тънки кости, кой эа хора с дебели такива. Какво е кардио. Кога трябва да се прави. Эащо беэ него не може и прочие и прочие, мога да говоря с часове...

 

 

И някой си такъв вэемал метан. Вижте кой е той! Кой си?

Никой.

 

Или си прекалено глупав и се водиш по акъла на другите или сам си решил да сдаваш багажа.

 

Преди да вэемате стероиди трябва поне 3-4 години сериоэен тренировъчен опит, много четене и много поэнания.

Иначе сте эагубени...

Link to comment
Сподели другаде

Гост LIVERPOOL_S.GERRARD

имам 10год серизни трен от 16г тренирам сега съм на 26г има около 10цикала дося никакви сериозни стран ефекти съм нямал освен акне и толказ наистина стероидиде неса бонбонки а лекарства при правилно употреба ст. ефекти са минимални от личен опит го казвам има кат правя цикли винаги си прая иследвания имам си цел дая постигна кат я постигна изключвам стероидите от моята листа до 2 год шея постигна

Link to comment
Сподели другаде

Гост Zdravk0
имам 10год серизни трен от 16г тренирам сега съм на 26г има около 10цикала дося никакви сериозни стран ефекти съм нямал освен акне и толказ наистина стероидиде неса бонбонки а лекарства при правилно употреба ст. ефекти са минимални от личен опит го казвам има кат правя цикли винаги си прая иследвания имам си цел дая постигна кат я постигна изключвам стероидите от моята листа до 2 год шея постигна

 

Според тебе няма никакъв страничен ефект ? Я се виж как пишеш бе ... Не знам за другите ама аз с мъка ти разбирам какво искаш да кажеш ? И си на 26 ? Аз говори добро булгарско ?

 

Инъче айде стига сте спорили за стероидите. Тоя като иска да продава, никога няма да се откаже, а като е научно доказано и има безброй примери, че са вредни и вие няма да се откажете и както казах в 1-на друга тема-> ОТНОВО БЕЗКРАЙНИ СПОРОВЕ В ТОЗИ ФОРУМ !

Link to comment
Сподели другаде

Гост DraculaS

И аз едва разбирам кво пише, ако това променя нещата. Той не беше ли тоз студента по медицина в незнам-си-къде? Или ония беше друг?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Zdravk0
тези термини можи данеса ти познати кой виновен

 

Имаш правописна грешка. "данеса ти" даже е 1-на дума -> данесати

:morning1:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia
Според тебе няма никакъв страничен ефект ? Я се виж как пишеш бе ... Не знам за другите ама аз с мъка ти разбирам какво искаш да кажеш ? И си на 26 ? Аз говори добро булгарско ?

 

 

:rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2: Ахахааххаахаха това ме разби,аз преди да прочета мнението ти мислих да пиша същото :sarcastic: :sarcastic: "...и няма странични ефекти..." ->> "как ша няма виж как пишеш бе" :rofl2: :rofl2: :rofl2: Как му го каза,бах мама му :rofl2: :rofl2: :lol2:

 

И аз едва разбирам кво пише, ако това променя нещата. Той не беше ли тоз студента по медицина в незнам-си-къде? Или ония беше друг?

 

За AGGER мисля че говориш.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia
http://gerrardaaa.znih.com/

можи дасъм ама кат напраите таково тяло ми се обадете

 

 

Ако си ти,добре :) Абе що пара ти струва туй тяло бе ?

 

ПС: Хачо,малко по-малко тяло би било идеално ама той като се тъпчи с хапове и по-голям ще стане ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kuyt
Има ли някой в този форум който мисли, че тоя фукльо е красив?

Изчакай да се изкаже и женската част от форума. Лично за мен - всичко свързано с фитнеса не струва и е една огромна глупсост. А да пиеш някакви говнарии и да станеш адски напомпан въздухар .. просто ноу комент.

Link to comment
Сподели другаде

Гост LIVERPOOL_S.GERRARD
Има ли някой в този форум който мисли, че тоя фукльо е красив?

кой казва че съм красив ако те хвана ща сгъна на две нали съм бил тъп

те тъпите имат красиви тела а умните едни скелети дето ако духне вятър ше излити

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...