Jump to content

Даниел Агер


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост gogoatoma
Агер е пътник, ако Рафа остане, наркотиците го съсипаха и после Рафа и той реши да се включи в "убийството" на Агер

наркотици?

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост pehotineca

Защо ли ми се струва, че когато се контузи Агер, то контузията е дълга и никаде не пише от какво естество е, ама никаде...Предния сезон счупи метатарсална костица, и казаха, че ще отсъства най-много 2 месеца, окей точно и ясно. Но след това, не само че не се завърна пълноценно, ами имаше още и още контузии, а през тоя период в който е "контузен" игра за Дания...Как става това!? Наистина започвам да вярвам, на слуховете за наркоманията...Веднъж почнеш ли, много трудно можеш да се отървеш..

Но пък от друга страна, Милан и Интер го искат, няма как да не са наясно със това, ако наистина не е просто измислица...

Link to comment
Сподели другаде

Гост чаби алонсо

чаби алонсо мерси, че направи деня ми малко по-весел :empathy3:

 

 

 

 

 

 

За нищо :good2: ,

Агер дали е наркоман...незнам,ама никой не може да ме убеди, че Кара е супер централен защитник с всичкото ми уважение към него,а то не е малко

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Мани контузия, майка му нали каза, че сина й е зависим, shicola ще ви обясни теорията, че не мога го намеря

 

Миналата година заради това не игра, сега не играе заради други фактори, РБ като се прави на луд как да не иска да отиде в Милан момчето, ще видим кво ще стане близките месеци, да се оправя от "контузията" дано

 

Агер дали е наркоман...незнам,ама никой не може да ме убеди, че Кара е супер централен защитник с всичкото ми уважение към него,а то не е малко

аз не искам те убеждавам, че е супер защитник, а че като бек е по-зле от колкото в центъра, защитниците ни са абсолютно еднакви един с друг, разликата е минимална.

Link to comment
Сподели другаде

Гост чаби алонсо
Мани контузия, майка му нали каза, че сина й е зависим, shicola ще ви обясни теорията, че не мога го намеря

 

Миналата година заради това не игра, сега не играе заради други фактори, РБ като се прави на луд как да не иска да отиде в Милан момчето, ще видим кво ще стане близките месеци, да се оправя от "контузията" дано

 

 

аз не искам те убеждавам, че е супер защитник, а че като бек е по-зле от колкото в центъра, защитниците ни са абсолютно еднакви един с друг, разликата е минимална.

 

Тука съм напълно съгласен :ThankYou:

Link to comment
Сподели другаде

Гост DanielAgger

Мнението ми за Агер май е ясно - един от любимците ми в Ливърпул , няма лош мач винаги е на ниво , това за наркоманията не го вярвам , а в последния мач в които игра срещу Портсмут беше един от най-добрите на терена :) Всеки с мнението си , но според мен не трябва да изтърваме АГЕР

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres

Ще е голяма грешка ако испуснем Агер.А това за наркоманията,не ми се верва и на моменти се притеснявам ако е така . :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост мойсей
Ще е голяма грешка ако испуснем Агер.А това за наркоманията,не ми се верва и на моменти се притеснявам ако е така . :(

Стига сте вярвали на Shicola. Той приказва(пише) колкот да не заспи. Агер никога не е и никога не е бил наркоман. тая глупост я измисли споменатия МОД. Потърсете и никъде няма да намерите такова инфо дето да е достоверно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Шикола е прав, на мноого места бях чел, че Агер има проблеми с кокаина или нещо подобно. Имаше една статия за играч от ЕПЛ, който бил дилър..В 90% от коментарите фигурираше името на нашия Агерчо..И Майка му го беше казала някъде..Абе това си е факт, кво спорите. Въпроса е дали ще може да се оправи..Добър футболист, перспективен..Но , като че ли вече е бита карта..Жалко..

Само ме е яд, че не взехме онези 8 милиона паунда от Милан, да им набутаме наркоманчето..

С тия "контузии" не виждам как той ще бъде основния ни защитник за години напред, за какъвто го гласите всички..

Агер няма да ми липсва. Много , много ме кефеше, но просто не става така..Ти професионален футболист ли си или махленски наркоман!?

Даже, някъде четох, че иска преди да премине в някой клуб, да си намери дилър предварително..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool_The_Best

Аве тва са пълни измислици, нали има медицински тестове преди всеки сезон, той нямаше да мине нито един от тях, веднага щяха да остановят, че е наркоман и да го изгонят от отбора, има си и наказание ако после го хванат може да отнемат точки на отбора ако е участвал в мачове на Ливърпул, нали Рио Фърдинанд за нещо подобоно изгърмя 1 година

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool_The_Best
я ми кажи (ако помниш) ква му беше контузията от лятото до нова година бе пич

никой отбор не би търпял наркозависим в отбора си ако ще той да се казва и Торес

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca
той сам показа че не иска да остане при нас!!!

 

готин аватар м/у другото :hi:

 

Мда готин е, най-накрия се наканих да го сменя..

 

А за Агер, като иска да напуска, прав му път!

И Шкъртел и Карагър са по-добри в момента от него, така че трябва да почака 2-3 години още докато Карата започне да изпълнява функциите на Хупия сега- Ветеран който влиза само в някой мачове, които изискват опита му.

Ама кой знае, след 3 години може да трепери в някоя комуна..

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola
никой отбор не би търпял наркозависим в отбора си ако ще той да се казва и Торес

кой ти е казал че е зависим бе момче,хванали са го наще доктори и са му забранили да играе 6 месеца

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Айде без да ходите у лево, обсъждайте си Агер и това дали е зависим или не без лични нападки...

изтривам мнението и редактирам отговора

 

нещо започвам да ставам много радикален... :) от глобалното затопляне и финансовата криза ще да е

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Еми говореше се, че бил пропуснал тест , но медиите щяха да гръмнат..

Или пък става въпрос за тест при нашите доктори и естествено да не раздухват историята...

 

Нали знаете поговорката "Където има дим, има и огън" .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool_The_Best

От постовете, които прочетох останах с такова впечатление, че е зависим,но според мене просто е завъртял масура с приятели :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Agger sets return date

 

Liverpool defender Daniel Agger is targeting a possible return to action by the end of March.

 

http://img.skysports.com/08/10/218x298/Anelka-v-Agger_1411299.jpg

 

The 24-year-old has had an injury-ravaged season and has played just twice in 2009 with a back injury the latest problem to hold him back.

 

The Denmark international's last outing came in the Reds' 3-2 success at Portsmouth at the start of February but the centre-back is upbeat with a return to training imminent.

 

Agger is eyeing Denmark's World Cup qualifying games against Malta on the 28th March and then Albania four days later as possible dates for a comeback.

 

"Hopefully I'll be back soon. I'll start training any day now," he told Sporten.dk.

 

"As it seems, and what I hope, is to be fit for the international games, which seems reasonable as I feel a lot better for the last couple of games.

 

ей го моя човек бе :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Ха..... интересно е как така реши да се възстанови точно за срещите на националния отбор. :sarcastic: Ако след тях се контузи мистериозно пак ще е голяма смешка вече.

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola

върнете назад и вижте че септември или окт. игра за нац. отбор май с шведите 3-3 или нещо такова,а при нас беше контузен!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca
върнете назад и вижте че септември или окт. игра за нац. отбор май с шведите 3-3 или нещо такова,а при нас беше контузен!!!

 

Да така беше, контузен за 4-5 месеца, а по средата им игра цял мач за Дания :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...