Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост GoAsYouPlease
О да. И аз го четох. Ма виждате ли го някъде в офицялния сайт. НЕ. Тва кво ви говори :sarcastic:

Нямат какво да кажат. Доколкото знам Стиви още е в ареста, така че докато се разбере нещо по-конкретно относно случката по-добре да си траят.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Steven Gerrard 2

29.12.2008 13:41

 

Джерард арестуван

 

Звездата на Англия и Ливърпул Стивън Джерард е бил арестуван тази нощ за предполагаемо нападение.

 

Полицията е била повикана в 2.30 ч. британско време след инцидент в пъб в Саутпорт, Мърсисайд. Шестима души са би арестувани по-късно на съседна улица и Джерард е един от тях.

 

Пострадалият при сбиването е 34-годишен мъж от Саутпорт, който е бил закаран в болница с травми по главата, които не са животозастрашаващи.

 

Вчера Стиви Джи вкара два гола за победата на Ливърпул над Нюкасъл с 5:1.

 

На съседната улица ... Ще видим какво ще каже тоя човек след като излезне от шока в болницата и т.н. само сензации се правят пак или поне дано да е така.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sjilx

Айде моля ви се, даже и в градския вестник "ливърпул еко" го няма тва и ням намерение му вярвам

 

Сега забелязвам, че новината е от "SUN". Значи найстина е поредната глупост от тях

Link to comment
Сподели другаде

Гост qwerty
Айде моля ви се, даже и в градския вестник "ливърпул еко" го няма тва и ням намерение му вярвам

 

Сега забелязвам, че новината е от "SUN". Значи найстина е поредната глупост от тях

//Рано днес футболистът е участвал в масов побой над 34-годишен мъж и е бил арестуван, гръмна "Скайспортс"//

това е част от статия .. явно не е само 'SUN'

Link to comment
Сподели другаде

Гост TpuoHa
Джерард е един от най-великите капитани на Ливърпул и един от най-добрите играчи в света. Нормално е да е напердашил 2-ма 3-ма мърльовци, адреналина му е бил в повече. :19: :19: :D

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
Е щом са го арестували, значи е имало нещо.

 

Та значи и боговете се бият? :sarcastic:

Не пич боговете не се бият...те раздават спреведливост :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

Е сега отборите още повече ще ги е страх от нас.Стиви ще ги шляпа по игрището ако не слушат.интересно ми е какво наистина се е случило...

Link to comment
Сподели другаде

Гост qwerty

ДЖЕРАРД БИЛ DJ, НЕ МУ ПУСКАЛ ПАРЧЕТО

 

Заведението е спокойно в обикновени дни

 

 

Джерард бил DJ, не му пускал парчето Принтирай Джерард бил DJ, не му пускал парчето Изпрати

Битият от Стивън Джерард и компания 34-годишен мъж всъщност е бил DJ в заведението, в което капитанът на Ливърпул празнувал успеха на своя отбор снощи. Пострадалият музикален водещ в Lounge Inn отказал да пусне песента, която искали Стиви Джи и приятелите му, и така си навлякъл гнева им. В резултат на побоя, нанесен над мъжа, той е в болница, а Джерард и останалите петима – в ареста.

 

Клубът Lounge Inn бе затворен днес, а никой не пожела да коментира случката. Промъкнал се папарак обаче видя, че на пода има ясни следи от кръв на мястото на боя.

 

Близо до полицейския участък, където нощува Джерард, пък бе забелязана съпругата му Алекс Къран. Тя също отказа да говори с журналистите и бързо отпраши със семейното Бентли.

 

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
ДЖЕРАРД БИЛ DJ, НЕ МУ ПУСКАЛ ПАРЧЕТО

 

Заведението е спокойно в обикновени дни

 

 

Джерард бил DJ, не му пускал парчето Принтирай Джерард бил DJ, не му пускал парчето Изпрати

Битият от Стивън Джерард и компания 34-годишен мъж всъщност е бил DJ в заведението, в което капитанът на Ливърпул празнувал успеха на своя отбор снощи. Пострадалият музикален водещ в Lounge Inn отказал да пусне песента, която искали Стиви Джи и приятелите му, и така си навлякъл гнева им. В резултат на побоя, нанесен над мъжа, той е в болница, а Джерард и останалите петима – в ареста.

 

Клубът Lounge Inn бе затворен днес, а никой не пожела да коментира случката. Промъкнал се папарак обаче видя, че на пода има ясни следи от кръв на мястото на боя.

 

Близо до полицейския участък, където нощува Джерард, пък бе забелязана съпругата му Алекс Къран. Тя също отказа да говори с журналистите и бързо отпраши със семейното Бентли.

 

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Нещо не ми се струва много истина тва ама ае как и да е,само заради една песен да го наритат.... :mellow: :mellow:

Link to comment
Сподели другаде

Гост fen1t

Явно е бил пиян, никога не би направил подобно нещо Джерард в нормално състояние, освен ако е имало и сериозна провокация от страна на тоя DJ, иначе е имал късмета, че на мястото на Джерард не е бил Крей Белами :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov
... и бързо отпраши със семейното Бентли.

 

И аз да имах една такава семейна кола, и аз щях да отпрашвам.

 

Дано не станат по-сериозни нещата и да няма последствия за Джерард.

Link to comment
Сподели другаде

Гост fen1t

Обвиниха Джерард заради сбиването в бар

 

30 декември 2008 | 08:52 | Агенция "Фокус"

Лондон. Полузащитникът на Ливърпул и английския национален отбор Стивън Джерард е обвинен рано днес заради сбиването в бар в Саутпорт, Северозападна Англия, предаде ”Ройтерс”, като се позова на информация от полицията. „Стивън Джерард е обвинен по повод физическо нападение, причиняване на телесни повреди и нарушаване на обществения ред”, заяви дежурният инспектор на Мърсисайдската полиция.

Както е известно 28-годишният Джерард бе един от шестте души, които бяха арестувани в ранните часове на 29 декември /понеделник/, след като полицията бе извикана заради сбиване в бар. 34-годишен мъж бе откаран в болница с контузии по лицето. Двама мъже, един от които Джерард, по-късно бяха освободени. Капитанът на Ливърпул ще трябва да се яви пред съда на по-късна дата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-BaBy

Футбол: ФА няма да наказва Джерард

 

Лондон. Английската футболна асоциация (ФА) няма да накаже полузащитника на Ливърпул Стивън Джерард, пише вестник "Сън". Полицията все още води разследване срещу играча, по обвинение в хулиганство.

"Никой не познава достатъчно добре фактите около този инцидент. Ние нямаме право да наказваме Джерард, ако не се докаже вината му. Той ще може да играе за Англия, въпреки инцидента. Това може да се промени само ако има присъда срещу него", заяви говорителят на ФА пред вестник "Сън".

Англия и Испания играят приятелски мач на 11 февруари в Севиля.

Link to comment
Сподели другаде

Гост GoAsYouPlease

Според очевидци, Джерард се е сдърпал с диджея, защото оня не е искал да пусне песен, която Джерард в пожелал. След това онзи бил бутнал Стиви, който го ударил с лакът в лицето. Дотук свършва участието на Джерард в боя. След това вече оня е получил бутилка в лицето от приятелите на Стиви.

Ако това е вярно, не би трябвало да има сериозни последствия. Поне както аз го разбирам, си е било почти самозащита, а пък травмите на оня не са от Джерард. Дано тази информация се окаже вярна.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Manikyan

Абе мани, Джерард е "charged with assault and affray", което си е доста сериозно обвинение... Дано да е било така както го описваш, защото ако го изкарат виновен :X

Link to comment
Сподели другаде

Гост Saturation

Нападение и побой се води, но мисля, че като се разгледа случаят по-обстойно, няма да постъпят големи обвинения... може би някоя солидна глоба. :unsure:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charg3r

Абе нормално е медиите да раздухат работата и вината да падне главно върху известната личност, дано е станало както според инфото на GoAsYouPlease, за да няма по-сериозни последици. Но и да не е така - не мисля, че ще вкарат най-добрия английски футболист в затвора точно за световното. Освен това Роналдо, Видука и кой ли още не ги бяха обвинили в изнасилване, ама си играят... Дано само цялата тая работа не се отрази на играта на Стиви и на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Pauleta

Аз пък мисля, че нарочно е забъркан. Малко звучи като филм, но нали във всеки филм има малко истина.. ;) Таман навлиза във страшна форма и го замесват в престъпления. :negative:

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

А бе вярно, че е от СЪН, но тази информация, която се появи с вероятните 5 години затвор, колкото и нелепа да звучи, си е стряскаща! :|

 

Предвид строгостта на законите в Англия, побой с нарушаване на реда е сериозно обвинение! Дано прегледат обстойно нещата и дано Стиви няма сериозна вина относно телесните повреди на въпросния диджей. Надявам се да му наложат само някоя сериозна глоба, в най-лошия случай - обществено полезен труд!

Link to comment
Сподели другаде

Гост KAZIO

Liverpool Football Club today pledged its full support to skipper Steven Gerrard following the events of the past 48 hours.

A statement from the club said: "Steven has been an outstanding servant to Liverpool for the last 10 years and the club will give him all the support he needs at this time."

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov

Някоя по солидна глоба в евентуално споразумение, ако няма досие де, не съм запознат. Ние тука за две убийства даваме условна на убиеца Ставински...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Manikyan

Разликата е, че там може да му разкажат играта с тази присъда ;( Аз много се притеснявам, тази проява може да ни закопае много лошо :( Да стискаме палци, DJ да е подкупваем, че това си е сериозно обвинение...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...