Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

Някаква партенка ми се мерна из фб, че Еди Хау бил поставил условието, ако поеме Англия, Стивън да му е помощник. Аз лично не искам Стивън да си цапа ръцете с тия подхора от ФА и бездарните куци коне с претенции. Мястото му е единствено и само в Ливърпул и никъде другаде.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Някаква партенка ми се мерна из фб, че Еди Хау бил поставил условието, ако поеме Англия, Стивън да му е помощник. Аз лично не искам Стивън да си цапа ръцете с тия подхора от ФА и бездарните куци коне с претенции. Мястото му е единствено и само в Ливърпул и никъде другаде.

Съгласен на 200%! И да бъде осмиван от всякакви там фенчета на отбори... не, мерси.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Участвал е в 10 гола за 14 мача, които е изиграл, не е никак зле за "пенсионер", въпреки нивото на МЛС.

Много ако-та ни се получават в фолклора напоследък, но наистина ако имахме в редиците на финала в Базел със сигурност нямаше да го загубим финала, или поне не по тоя начин!

 

CnetX9HWAAQ4bTo.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Kop legend Steven Gerrard has revealed he remains in contact with Jurgen Klopp - but says there are no plans in place for him to return to Liverpool in a coaching role.

The Kop legend is expected to retire from playing when his contract with LA Galaxy expires at the end of the 2016 Major League Soccer season.

Gerrard, who is working towards his UEFA A Licence, is keen to make the move into coaching and has received a number of offers.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://sportinglife.bg/media_cache/article_main/media/mls/velian_45.jpg

 

Да сбъднеш и споделиш мечтата "Стивън Джерард"

 

Велиян Михалев стигна до легендата в Чикаго, взе автографа му и го дари за болно дете.

 

------

 

Интересна история, умело разказана от нашия фен Динко Гоцев. Уважение и поклон за възпитанието и класата на това момче.

Link to comment
Сподели другаде

Адски тежко ми е, че Стивън Джерард вече не е играч на Ливърпул. Страшно много ми липсва този човек. Неговата страст, хъс, борбеност, всеотдайност и обич към отбора. Колко хубаво би било да можем да върнем времето назад и Стивън отново да е млад и да е ключова част в нашия любим отбор, но уви времето е по-силно от всичко.. Такива пасове, такива удари, такива голове, такива шпагати, просто всичко е толкова уникално и страхотно при нашия Стиви. Не само на мен/нас ни липсва Джерард, но и на отбора. Ливърпул в момента няма лидер, няма го Стивън, който да ги поведе по пример, както имаше израз: "Steven Gerrard lead his team by example"

Link to comment
Сподели другаде

Адски тежко ми е, че Стивън Джерард вече не е играч на Ливърпул. Страшно много ми липсва този човек. Неговата страст, хъс, борбеност, всеотдайност и обич към отбора. Колко хубаво би било да можем да върнем времето назад и Стивън отново да е млад и да е ключова част в нашия любим отбор, но уви времето е по-силно от всичко.. Такива пасове, такива удари, такива голове, такива шпагати, просто всичко е толкова уникално и страхотно при нашия Стиви. Не само на мен/нас ни липсва Джерард, но и на отбора. Ливърпул в момента няма лидер, няма го Стивън, който да ги поведе по пример, както имаше израз: "Steven Gerrard lead his team by example"

 

Той ще се върне някой ден в "Ливърпул", сигурен съм в това.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Договора му с ЛА изтича - http://gong.bg/football-sviat/anglia/multimedia/video/stivi-dzhi-na-krystopyt-angliia-ili-otkazvane-399620

 

Не вярвам Стиви да не може да си намери клуб, но според мен той иска само един. Всеки ден се моля Клоп да го върне в отбора, пък било то и за малко. Не толкова за да играе, колкото заради присъствието му. Няма да има фен който да не го заобича още повече при една такава стъпка ми се струва. Стиви не е като да е тотално излезнал от форма, може да влиза тук таме за по малко за да помага, пък и съм убеден че ще го направи с цялата страст и енергия която има. Пък и знае ли човек до къде можем да стигнем този сезон, мисля че заслужава един последен шанс като футболист. Дано Клопо мисли като мен!

Link to comment
Сподели другаде

Стиви няма да се върне като играч според мен. Неведнъж е казвал, че не може да се види като 2/3-ти избор и да не е капитан на отбора. Това седене по пейките и влизане за 20-ина минути ще е унизително за такъв футболист. Аз лично чакам Стиви като някакъв вид помощник на Клоп в щаба. Но нека се оттегли официално като играч, нека си вземе година-две почивка, в която да няма никакви ангажименти, освен да се грижи за семейството си и чак тогава.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...