Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Аз пък искам ако имаме шанс за титлата след Нова година- а ние ще имаме огромен такъв шанс- КАПИТАНЪТ да бъде картотекиран и да запише няколко мача макар и като резерва. Има време пред него и за треньорстване.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен имаме човек който ще прецени къде му е "мястото".Не мисля,че някой от тук вписващите има правомощията ,че да вземе решението.Сигурен съм,че Клоп отдавна е взел това решение заедно със Стиви,просто изчакват момента в който ние да го научим.

Някак си ми е гадно да прочета такива крайни квалификации относно мястото на Капитана,може и да е така,но са кощунствени според мен.Тоя човек заслужава безпределната ни вяра,ако каже,че е готов за нещо,значи ще е точно така.Нека му имаме уважението и не ние да го гоним от терена,той сам ще го направи когато е момента.

Link to comment
Сподели другаде

Е той го направи вече, като се премести в Щатите. Уважението си го има от феновете, но колегата е прав, че няма място като играч в този отбор. Най-много да се изложи и да почнат да го освиркват и оплюват, а той не заслужава това.

Link to comment
Сподели другаде

Освиркване и оплюване в едно изречение с Капитана не вървят.Той има уважението на повечето фенове и на другите отбори,а ние ше си позволим такова отношение.Мисля,че малко си прекалил с избора на глаголите,колега.

Link to comment
Сподели другаде

Само да вметна, в четвъртък гледах как Франческо Тоти на 40 год игра цял мач успешно в ЛЕ !

Нашия е по-млад :) Е, ако се примири с положението на резерва, би могъл да изкара един полусезон.

Но не вярвам да се случи.

Link to comment
Сподели другаде

Да идва като играещ помощник-треньор или нещо такова, и Клоп да го пусне поне в 5 мача, мисля че толкова са необходими, за да получиш шампионския медал накрая.

Link to comment
Сподели другаде

Ако е за 5 мача по няколко минути, колкото да вдигне шампионската купа, за която цял живот е мечтал - да. Ама да мислим, че може да играе повече и да има принос в този хеви метъл футбол е несериозно.

Уважението той винаги ще си го има, но и годините са си години. Тоти може да играе в Рома, защото в италианското първенство в повечето мачове футболистите все едно са излезли на разходка край Колизеума.

А дали ще станем шампиони, това е друга тема.

Link to comment
Сподели другаде

И аз смятам, че Стиви заслужава реверанса да поеме капитанската лента до края на сезона. Липсата на лидер в отбора е видима и с невъоръжено око.Нека опита за последно да вдигне титлата, което заслужава, а следващия сезон - помощник на Клопп.

След него лентата да поема Милнър, Хендо да е втори избор.

Link to comment
Сподели другаде

Ни виждам проблем да играе отново за отбора. Вярно, няма да е титуляр, но за мачове от купите и резерва при 3:0 на почивката срещу отбори като Съндерланд би свършил добра работа. Да не говорим, че при евентуално включване на отбора в борбата за титла на пролет би отклонил голяма част от напрежението към себе си или пък колко фланелки №8 би продал.

Link to comment
Сподели другаде

А някой замислял ли се е за физическото му състояние? Как го виждате в начина на игра на Клоп?

 

Хубаво е от време на време да използваме главите си, а не да говорим емоционално. Надявам се Джерард, ако ще се връща, да прави по 15 мин. в мачове, които са решени.

 

ЗАщото аз си спомням как Тиери Анри се върна в Арсенал от САЩ , влизаше в продълженията и едва ги изкарваше.

Link to comment
Сподели другаде

А някой замислял ли се е за физическото му състояние? Как го виждате в начина на игра на Клоп?

 

Хубаво е от време на време да използваме главите си, а не да говорим емоционално. Надявам се Джерард, ако ще се връща, да прави по 15 мин. в мачове, които са решени.

 

ЗАщото аз си спомням как Тиери Анри се върна в Арсенал от САЩ , влизаше в продълженията и едва ги изкарваше.

Дед, хубаво е и ти когато пишеш да използуваш главата си и най-вече очите си! Писал съм " Ако сме в борбата за титлата" и " Няколко мача макар и като дълбока резерва". Ако Ливърпул води в 90-та минута с 2 или 3-0 е все едно дали като смяна за бавене на времето ще влезе Стиви или Ориги / примерно/ или Стюарт/ пак примерно/. Ай стига сте йезуитствали- хората пишат" при решени мачове и за по 5-10 минути накрая" , вие тука двама- трима се правите на по-големи ливърпулци от Джерард. Аман от лицемерие и разбирачи в този форум!

 

Отделен е въпроса дали той ще се съгласи на такъв вариант. Но последен шанс на този ЧОВЕК трябва да му се даде!

Джерард не е Анри и никога няма да бъде! Само като чуе изригването на Копа при появата му и ще изкара не 5-10 минути, ами даже и цеили 15 минути.

Link to comment
Сподели другаде

Дед, хубаво е и ти когато пишеш да използуваш главата си и най-вече очите си! Писал съм " Ако сме в борбата за титлата" и " Няколко мача макар и като дълбока резерва". Ако Ливърпул води в 90-та минута с 2 или 3-0 е все едно дали като смяна за бавене на времето ще влезе Стиви или Ориги / примерно/ или Стюарт/ пак примерно/. Ай стига сте йезуитствали- хората пишат" при решени мачове и за по 5-10 минути накрая" , вие тука двама- трима се правите на по-големи ливърпулци от Джерард. Аман от лицемерие и разбирачи в този форум!

 

Отделен е въпроса дали той ще се съгласи на такъв вариант. Но последен шанс на този ЧОВЕК трябва да му се даде!

Джерард не е Анри и никога няма да бъде! Само като чуе изригването на Копа при появата му и ще изкара не 5-10 минути, ами даже и цеили 15 минути.

 

Хубаво е да разбереш, че не всички тебе имаме предвид, когато пишем ;).

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно съм съгласен с мнението на Ангел.Никъде никой не е написал „Джерард титуляр„

Написали сме при какви условия,как и защо,но не,продължава се да се изкривява мнението ни и да се налага собственото.

Отпределено ми звучи като все едно наставлявате дебили.

Да Джерард има място в отбора,и да Джерард може да играе за отбора,и да Джерард има какво да даде като играч,па макар и за 10'минути в месеца.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен имаме човек който ще прецени къде му е "мястото".Не мисля,че някой от тук вписващите има правомощията ,че да вземе решението.

Аз не мисля, че някой от пишещите тук реално си мисли, че има такива правомощия. Просто си изказваме мненията.

 

Освиркване и оплюване в едно изречение с Капитана не вървят.Той има уважението на повечето фенове и на другите отбори,а ние ше си позволим такова отношение.Мисля,че малко си прекалил с избора на глаголите,колега.

Естествено, че нашите фенове няма да го освиркват, но чуждите ще си правят гаргара с него. Както беше при падането му и гола на Демба Ба. Ако си мислите, че не му е пукало какви песни се пеят за него докато е на терена, прочетете биографията му.

 

Да идва като играещ помощник-треньор или нещо такова, и Клоп да го пусне поне в 5 мача, мисля че толкова са необходими, за да получиш шампионския медал накрая.

Няма такова ограничение вече, махнаха го. Сега е по преценка на отбора дали да ти даде медал. Реално може да си играл 5 минути през сезона и пак да сметнат, че заслужаваш.

 

И аз смятам, че Стиви заслужава реверанса да поеме капитанската лента до края на сезона.

Не мисля, че играч, който е гласен да играе по 15 минути през мач, ще бъде титулярен капитан.

 

И съм сигурен, че Джерард точно така се вижда, като смяна "за бавене на време, вместо Ориги примерно" и "да играе 10 минути в месеца". Сигурен съм, че той ще е доволен от такъв статут. Както съм и сигурен, че преди никога не е казвал, че не се вижда в тая роля, след като е бил капитан на отбора 17 години. Понякога се чудя, дали си четете после какво сте написали...

Link to comment
Сподели другаде

А защо Дачеф си мислиш,че Джерард няма трезва преценка за себе си и физическото си състояние и ще иска титулярно място и лента,та да чака някой тук да му даде акъл?

И стига моля с тези подигравателни подмятания.....да четем се,и то по няколко пъти,поне аз.И не мисля,че твоето мнение по въпроса е По-меродавно само и защото се държиш наставнически.

Аз бях до тук.

Link to comment
Сподели другаде

А защо Дачеф си мислиш,че Джерард няма трезва преценка за себе си и физическото си състояние и ще иска титулярно място и лента,та да чака някой тук да му даде акъл?

И стига моля с тези подигравателни подмятания.....да четем се,и то по няколко пъти,поне аз.И не мисля,че твоето мнение по въпроса е По-меродавно само и защото се държиш наставнически.

Аз бях до тук.

Аз говоря на базата на това, което съм чул от самия Стиви. Той беше казал в прав текст, че не може да си представи да е втори/трети избор за поста си в този отбор, след като почти две десетилетия е бил капитан и ключов играч. Не си го измислям сам. И вие наистина ли вярвате, че Джерард може да намери място в този отбор, при този треньор, който практикува толкова динамичен футбол с преса, търчане най-много от всички в лигата и общо взето играта ни се върти предимно около скоростта и покрития терен? Другият вариант е наистина на е трети избори и да влиза в края на мачовете или за купата. Това няма ли да е леко унизително за човек като Джерард?

 

Не искам да се държа наставнически, просто вие поставяте любовта си към Стиви над адекватната оценка и състояние на отбора (според мен). Всички обичаме Джерард и честно казано за мен ще е още по-криво ако се опита и се мъчи в тая евентуална нова роля. Иначе аз като фен също много бих искал да го видя на терена с лентата. В крайна сметка според мен Клоп ще му предложи пост в треньорския щаб, където да може да въздейства и да надъхва играчите. Да ходят при него за съвет и/или някаква подкрепа. Не е изключено и да го картотекират и да го видим в някой мач, но не ми се вярва много. А и мисля, че това няма да е в полза на играта на отбора.

 

Тая тема сме я дъвкали много пъти, затова и аз спирам. Нека дойде трансферният прозорец и ще видим като какъв ще се завърне Стиви. И съответно какво ще се случи след това.

Link to comment
Сподели другаде

Да спрем със споровете, казвам аз! И пожелавам на 10.01.2017 Ливърпул да води с 10-12 точки пред втория- в такъв случай ще е много по-лесно и на Клопо, и на Джерард.

Извинявам се искрено на всеки който съм засегнал с по-остър тон, но всичко свързано с този човек аз го приемам прекалено лично. Пред очите ми израсна като футболист, пред очите ми се превърна в най-добрия халф в последните 15 години в света / може би само Шави Ернандес му бе конкуренция/, пред очите ми се превърна в най-голямата легенда на Ливърпул!От моя страна-точка на спора!

Link to comment
Сподели другаде

Хора всички обичаме Стиви. Това е всичко, което мога да напиша. Най-великия! Всички искаме да го видим шампион. Не се карайте заради него. Да е жив и здрав!!!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...