Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

Разочарован съм. Надявах се да се получи като Зидан в Реал и Инзаги в Лацио - да води децата, докато потрябва в първия отбор и там да мачка.

 

 

Все пак успех. Може да се получи като Луис Енрике и да спечели ШЛ след завръщането си в клуба.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Тази тема по принцип е на извънредно грешно място. Трябва да бъде редом до Далглиш, Фаулър и т.н., а не до някакви пикльовци, които е теърде вероятно да не запишат и минута за отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Четох коментари на английски фенове на Ливърпул. Не са малко тези, които смятат, че прави грешка, като отива в Рейнджърс.

В някаква статия пък срещнах, че това било удобно и за двете страни, защото няма голям риск. Рейнджърс не може да се съвземе след администрацията и в този смисъл Стиви и да не успее, има оправдание. Клубът също ще има оправдание, че Стиви няма опит.

 

Джежард е католик, едната му от дъщерите се казва Lourdes (не знам как е българската транскрипция). Във Франция има такова градче, където местната светица привлича хиляди поклонници всяка година. А Рейнджърс е клубът на протестантите в Шотландия.

Link to comment
Сподели другаде

Много трудна задача за Стиви. Освен че и аз предпочитам Селтик принципно, Рейнджърс в момента са на светлинни години назад, а вероятно хората ще имат огромни очаквания към него. Дано не се провали сериозно и аз греша, но ми се струва твърде голяма хапка- клуб с над 50 титли и почти 10 години от последната му, с огромни очаквания, които са малко неподплатени. Но все пак геният на Брендини може да помогне в случая, така че си има своите шансове.

 

Четох коментари на английски фенове на Ливърпул. Не са малко тези, които смятат, че прави грешка, като отива в Рейнджърс.

В някаква статия пък срещнах, че това било удобно и за двете страни, защото няма голям риск. Рейнджърс не може да се съвземе след администрацията и в този смисъл Стиви и да не успее, има оправдание. Клубът също ще има оправдание, че Стиви няма опит.

 

Джежард е католик, едната му от дъщерите се казва Lourdes (не знам как е българската транскрипция). Във Франция има такова градче, където местната светица привлича хиляди поклонници всяка година. А Рейнджърс е клубът на протестантите в Шотландия.

 

Kaто цяло и на Сунес жената и децата са католици, привлича и католици в Рейнджърс, но е с основна заслуга за възхода на отбора в края на 80-те. Далглиш също е протестант, а е легенда на Селтик. Въпреки че е възможно да има негативно влияние, не вярвам да е все още толкова сериозно напрежението по религиозна и националистическа линия( известно е, че Селтик са потомци на ирландци) в Шотландия.

Link to comment
Сподели другаде

Kaто цяло и на Сунес жената и децата са католици, привлича и католици в Рейнджърс, но е с основна заслуга за възхода на отбора в края на 80-те. Далглиш също е протестант, а е легенда на Селтик. Въпреки че е възможно да има негативно влияние, не вярвам да е все още толкова сериозно напрежението по религиозна и националистическа линия( известно е, че Селтик са потомци на ирландци) в Шотландия.

 

И аз не вярвам да има голяма значение. Но срещнах за името на дъщеря му в един форум, стана ми любопитно и проверих за френския град. Просто в един момент това може да бъде още един коз за противниците на Джерард. Щом и сега го изтъкват във форумите.

 

Доста далече в миналото, 40 години и повече, останаха времената, когато футболистите на Рейнджърс трябваше задължително да са протестанти.

 

Нещо друго ми е било винаги любопитно, дано не съм го писал и друг път. То говори за толерантността в град Ливърпул, която е съществувала още в миналото. Архитектът на протестантската катедрала в града е католик. А архитектът на католическата катедрала в града е протестант.

Link to comment
Сподели другаде

...Kaто цяло и на Сунес жената и децата са католици, привлича и католици в Рейнджърс, но е с основна заслуга за възхода на отбора в края на 80-те. ...

 

Основна заслуга имат кинтите, които налива един милионер с лошо управление, пращане на сметките на клуба и играчите в офшорки и също така основна заслуга и за изпадането в администрация.

Малко а ла Лийдс е цялата работа, но предвид датите съм склонен да мисля, че Лийдс са последователи, а не вдъхновители в тия упражнения.

Link to comment
Сподели другаде

Щом е официално, темата е преместена обратно в "Бивши играчи".

 

Успех на Джери и дано започне да гради треньорската си кариера с успехи, за да поеме един ден отбора на сърцето си :)

Link to comment
Сподели другаде

Защо да му е рано ?

Дори и да се провали, "лошия" опит си е опит. Ще се сблъска директно с футбол от висока класа. Както и да завърши това му начинание, ще натрупа полезна практика.

Link to comment
Сподели другаде

И според мен му е рано.

Трябва да седи по- близо до Клоп и да черпи всичко от този уникален човек.

Има време и ще стане супер тренер ако е по- близо до него.

Link to comment
Сподели другаде

Успех му желая в мениджърскара кариера, нека се учи, не мисля че му е рано, той и като футболист рано се наложи, вярвам че и като треньор го може. Един ден ще е мениджър на Ливърпул, в това съм убеден. Пожелавам му още в първото му шотландско дерби да победи Роджърс и да си го бие наред :) накрая да спечели и титлата, макар че ще е доста трудно като се има предвид кризата, в която изпадна Рейндърс заради наказанията, а Селтик се възполва и дръпна доста. В труден момент ги поема Стиви Джи, няма да му е лесно, доста работа го чака, за да успее да догони Селтик. Ще следя с интерес представянето на Рейнджърс догогодина. YNWA!

 

IMG_5075.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Не съм предполагал, че някога ще изрека подобни думи, щото Рейнджърс са ми от Топ противните клубове в световен мащаб, но му пожелавам на Стиви силен престой на Айброкс. Успех, Капитане...

Link to comment
Сподели другаде

Успех и от мен. За мен Рейнджърс се надяват покрай Джерард да вземят играчи под наем от Ливърпул и не само доста по-лесно. За мен ако догодина се дават играчи тип Удбърн, Уилсън, Ейджария, Груич и прочие, то има голям шанс вместо в ЧШ да идат в Рейнджърс. На това се и надяват шефовете на клуба. А и каквото и да си говорим, тия играчи в умрялото им първенство ще са ако не супер звезди, то доста силни играчи. Успех отново!

Link to comment
Сподели другаде

Тъй като за шотландското първенство ми е тотално все тая, сега вече ще се надявам Рейнджърите да бият. Вече виждам един Дани Ингс как потегля натам :)

 

Иначе се зачетох в коментарите по социалните мрежи и феновете на Рейнджърс изпитват страхотен респект към Джерард и се радват искрено, че той е поел клуба. Сега се надявам и заради името му да имат шанс да вземат и по-добри играчи, включително някои от Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...