Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Силен старт на мениджърската кариера на Джерард, 9 мача досега във всички турнири - 6 победи, 3 равенства и 0 загуби. Рейнджърс вървят добре и в Европа, ако успеят да влязат в групите на Лига Европа ще е голям успех. Дано продължава да се развива така Стиви Джи, съветът на Клоп към него от преди 2 години да не бърза да поема клубен отбор може да се е оказал правилен и да е уцелил момента.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Рейнджърс ме кефят на макс. Стиви тренер, днес в квалификациите за ЛЕ срещу Уфа, Райън Кент асистира на Еджария за гола, Фланаган си изкарва жълт картон в 15-тата минута. Хах... И аз не знам кой точно Рейнджърс гледам.

Link to comment
Сподели другаде

И аз го гледам от началото, с малки прекъсвания, кефи ме Стиви с костюм и вратовръзка, подстриган :)

 

Но ... има един много тъп нападател, тъмен, от Колумбия, който си изкара малоумен жълт и след секунди втори жълт = червен картон и то за безсмислено бутане с тяло в центъра на терена. И съдията го вика, а онзи обръща гръб и бяга от него. Можеше да му се размине само с устна забележка, но съдията си каза: Така ли, наду свурката и му показа червения.

 

Ако второто полувреме получат два гола, този ще е главния виновен.

Link to comment
Сподели другаде

E това, което направиха Рейндждърс беше подвиг в мирно време...

 

С човек по-малко още от първото, след това с двама по-малко и удържаха без да допуснат гол до края. Да не говорим, че им вкараха от засада, Кент тренса греда, а червеният картон на тоя тъмния нападател, беше доста нелеп и много пресилен.

 

Придал е характер на този отбор Стиви. Единственото нещо, което е проблемно в този отбор е - дисциплината. Това е трети или четвърти мач вече в който им гонят играч на рейнджърите. Днес цели двама.

Трябва да ги постегне малко, не може през мач да играеш с 10-човека.

Link to comment
Сподели другаде

Голям успех е това влизане в ЛЕ за Рейнджърс, които никакви ги нямаше на европейската сцена доста години. Джерард праодължава и без загуба във всички турнири, какво по-добро начало на мениджърска кариера. Добра работа е свършил това лято с този отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Брендън надигра Стиви .Вижда се че все още Селтик е много по силен от останалите шотландски отбори.Роджърс си върши работата перфектно , въпреки скромните играчи които притежава.

Link to comment
Сподели другаде

Брендън надигра Стиви .Вижда се че все още Селтик е много по силен от останалите шотландски отбори.Роджърс си върши работата перфектно , въпреки скромните играчи които притежава.

 

Щото конкурентите му в Шотландия са само с мега класни играчи а той милия със скромни.

Link to comment
Сподели другаде

Брендън надигра Стиви .Вижда се че все още Селтик е много по силен от останалите шотландски отбори.Роджърс си върши работата перфектно , въпреки скромните играчи които притежава.

 

Ти, колега явно си" аут ъф спейс", ако ме разбираш какво искам да кажа! Селтик са мноого по-богатия, по-качествен отбор от скромния Рейнджърс, ритал до вчера по шотландските села и паланки.А в днешно време ,за съжаление пари = Класа! Просто Селтик са по-богатия и по-класен тим в момента без значение кой им е мениджър.

Link to comment
Сподели другаде

Напротив ,има значение мениджъра,защото в Шотландия няма звезди,скъпи играчи.Всички горе долу са на едно ниво,евтини,местни със скромни заплати. Роджърс върши страхотна работа,губи два пъти в годината,наложи своя нападателен стил и мачка наред.

Link to comment
Сподели другаде

Селтик са много, многоо над Рейнджърс в момента откъм финансова гледна точка и качество на играчите. И няма почти никакви изгледи това да се промени, Селтик е много по-успешният и популярен отбор в международен план, което се дължи на огромната ирландска диаспора най-вече в Щатите и на самия остров, докато Рейнджърс е повече отбор за местна консумация и има малко фенове извън Шотландия съответно много по-малко приходи. Истината е, че Стиви е почти обречен в това състезание, може да изкопчи някоя титла, но за мен скоро Селтик ще мине Рейнджърс по брой спечелени шампионати. Трябва да си пълен лаик да мислиш, че в Шотландия като качество и приходи отборите са равни.

Link to comment
Сподели другаде

Гледах второто полувреме,за гола Селтик разиграха наистина добре.Вратаря на Рейнджърс направи две-три добри намеси и до там.Играта беше равностойна,слизания към двете врати се редуваха или по точно стигат по фланговете и центровка пред вратата.Тия двата отбора най много са на ниво Чемпиеншип,това което видях определено е слаб футбол ,дори няма тая пословична шотландска битка и непримиримост от времето на Стилян Петров.Селтик и работа на Роджърс я видях в последните години в ШЛ ,където му трошиха редовно кокалите със срамни резултати,а тая година няма да има и ШЛ.И двата отбора са слабички за нивото на ПШ!!!

Link to comment
Сподели другаде

Ти си гледал второто, аз гледах първото, в което резултатът трябваше да е 5:0, Има още много работа да свърши Джерард докато ги догони, бяха по-класния и по-добрия отбор, не мога да го отрека след това, което видях, колкото и да исках Джерард да натрие носа на Брендън.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...