Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост El_Niño
...ако го извадят от националния дано Ел Ниньо да ги накаже с 5 гола в контролата

Ще ги накажа, специално заради Стиви... :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост tomask

Иска ми се този кошмар да свърши!Стиви да и за националния и за Ливърпул и да вкара важни голове и за двата отбора и тези от СЪН да си заврът вестиника в гъза!

 

Да подкрепим нашия капитан (Стиви Джи) като сложим този знак [sG]. Изпрати това на всички фенове на Ливърпул който имаш в скайп.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Saturation

Медиите кво се ръцкат, треньорът и асоциацията са по тия въпроси! Ааа, много станаха нагли!

 

Да подкрепим нашия капитан (Стиви Джи) като сложим този знак [sG]. Изпрати това на всички фенове на Ливърпул който имаш в скайп.

 

Винаги съм смятала тия скайп-номерца за излишна гъзария. Достатъчно е, че тук си пишем.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

много глупаво и си мисля че формата му ще спадне. сега като гледам и класирането и 2та мача по-малко на мангалите Стиви е намерил лош момент да разпуска.очаквам с нетърпение развитието на нещата. надявам се всичко да свърши благополучно.не искам да казвам голяма дума но ако сега последва спад във формата на отбора, голяма вина ще има тази проява :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост qwerty

не знам ама за Майкъл Шийлдс (не съм сигурен така ли се казваше фенчето) отбора и феновете какво ли не правят за да го изкарат, пък какво да говорим за СТИВЪН ДЖЕРАРД !?!? Шанса да попадне за дълго време в затвора е 1 на 1000 ..

Link to comment
Сподели другаде

Гост wins

Спокойно те ся знаят , че Джерард има пари и ся гледат да ровят още повече. Е случея с Максим Ставийски - същото. Ама и той все пак е капитан , вместо да дава пример той ходи да се бие :D . Еми така е ще го грозят 5 години затвор ! :negative:

Link to comment
Сподели другаде

Гост TpuoHa
Обвиненията са за нанасяне на телесна повреда и нарушаване на обществения ред /или хулиганство, както е по българския НК/. Деянията са очевидни, тъй като е имало свидетели, ще се направят и разпознавания. При това положение вината му ще се докаже много лесно. Работата отива на споразумение с прокурора. При тази процедура съдът винаги редуцира предвиденото наказание за съответното деяние и заменя по-тежката наказуемост с по-лека. Така е по цял свят,включително в Англия. Като резултат на Джерард ще му бъде наложена някоя пробационна мярка /вероятно труд в полза на обществото/, още повече, че няма минала съдимост. Барманът ще получи ограничителна заповед /Стивън няма да може да го доближава за определен от съда срок/ и евентуално парично обезщетение за претърпените увреждания /счупената глава или каквото там/.

Та така. Нашият герой със сигурност няма да бъде осъден ефективно на лишаване от свобода. Друг е въпросът, че спортната му форма ще пострада най-вероятно.

Айде наздраве от мен

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост fen1t

Случеят с Бартън...

 

6 месеца затвор за Джоуи Бартън

 

Играчът на Нюкасъл признат за виновен в нападение

 

Играчът на Нюкасъл Джоуи Бартън бе осъден на 6 месеца затвор за нападение и нарушение на обществения ред.

25-годишният Бартън бе арестуван на 27 декември 2007 в Ливърпул, след като бе замесен в сбиване пред ресторант от веригата „Макдоналдс" в града.

 

Срещу футболиста се водеше дело и в съда Манчестър, където бившият му съотборник в Сити Усман Дабо подаде оплакване за нападение. Бартън бе оправдан по това обвинение.

 

За нещо пдобно обвиняват и Джерард

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steven Gerrard The Best

Истината е че цялата история е изкуствено радухана от медийте които разбирасе търсят сензацията от всички това. При всички положения постъпката на Джерард е адски адски глупава,незнам какво е направил и кой е виновен,но това е абсурдно,все пак е капитан на отбора. Незнам какво толкова е празнувал,да не би да сме станали шампиони,вярно вкара 2 гола срещу Нюкасъл игра прекрасно но все пак... незнам аз лично съм много учуден от цялата история,идва в най-неподходящия момент,отбора е първи,набрали сме скорост,нещата се бяха успокоили като цяло в клуба и ето сега тази глупава история. Каквото и да стане,дори и грам да не е виновен Стиви, със сигурност този шум койот се вдигна ще повлияе лошо както на формата му така и като цяло на отбора,разбирасе дано не съм прав....

Link to comment
Сподели другаде

Гост fen1t

Няма да му повлияе на представянето, той да не е в пубертета да му повлияе нещо подобно, помните когато феновете за момент се бяха настроили срешу него ,когато за малко да приеме офертата на Челси и после не спираше да вкарва по 2-3 гола в квалфикациите на Шампионската лига, въпроса е да отърве затвора, защото Бартън за същото нещо ако естесвено е вярно това, в което обвиняват Джерард, е бил осъден на 6 месеца затвор

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

От присъдата си Бартън излежа малко повече от 2 месеца и бе освобеоден! А го осъдиха понеже не му беше първо нападение. И като се има предвид, че бе съден от друг футболист (известен на обществото човек) е нормално да бъде смятан за по-голям ''злодей'' , ако мога така да се изразя (имам предвид ситуацията, в която Осман Дабо го съди)

Link to comment
Сподели другаде

Гост fen1t
От присъдата си Бартън излежа малко повече от 2 месеца и бе освобеоден! А го осъдиха понеже не му беше първо нападение. И като се има предвид, че бе съден от друг футболист (известен на обществото човек) е нормално да бъде смятан за по-голям ''злодей'' , ако мога така да се изразя (имам предвид ситуацията, в която Осман Дабо го съди)

 

Цитат

6 месеца затвор за Джоуи Бартън

 

 

Играчът на Нюкасъл признат за виновен в нападение

 

Играчът на Нюкасъл Джоуи Бартън бе осъден на 6 месеца затвор за нападение и нарушение на обществения ред.

25-годишният Бартън бе арестуван на 27 декември 2007 в Ливърпул, след като бе замесен в сбиване пред ресторант от веригата „Макдоналдс" в града.

 

Срещу футболиста се водеше дело и в съда Манчестър, където бившият му съотборник в Сити Усман Дабо подаде оплакване за нападение. Бартън бе оправдан по това обвинение.

Link to comment
Сподели другаде

Гост silverfox
От присъдата си Бартън излежа малко повече от 2 месеца и бе освобеоден! А го осъдиха понеже не му беше първо нападение. И като се има предвид, че бе съден от друг футболист (известен на обществото човек) е нормално да бъде смятан за по-голям ''злодей'' , ако мога така да се изразя (имам предвид ситуацията, в която Осман Дабо го съди)

 

Доколкото знам, Бартън излежа 4 месеца, а те не бяха по делото, повдигнато от Дабо, а за съвсем различен случай на побой в Ливърпул.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo
Няма да му повлияе на представянето, той да не е в пубертета да му повлияе нещо подобно, помните когато феновете за момент се бяха настроили срешу него ,когато за малко да приеме офертата на Челси и после не спираше да вкарва по 2-3 гола в квалфикациите на Шампионската лига, въпроса е да отърве затвора, защото Бартън за същото нещо ако естесвено е вярно това, в което обвиняват Джерард, е бил осъден на 6 месеца затвор

Това за Бартън си напилно прав ама я само му виж досието :rofl2:

Тоя си е престъпник от всякъде :rofl2: и цигара да хвърли на улицата влиза на "топло" :rofl2:

А Джерард че е бил там е ясно,но дали е участвал в боя?Дали не се е защитавал?

Британското правосъдие не е като нащо :good:

Стиви ще бъде оправдан :good2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
E да ти кажа има разлика между побой с телесни повреди на потърпевшия и това да спреш на място за инвалиди :sarcastic: Дано няма последствия за СтивиДжи :empathy3: :empathy3:

Ох боже просто го дадох за пример,че за известнит личности наказаниятаса доста по-големи,но явно не мислисх като четеш. :praising:

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

А бе кво ме цитирате за Бартън.. аз знам, че лежа за делото за побоя пред МакДоналдс, но нали преди това обвинения бяха повдигани от Осман Дабо и от други хора за престъпления извършвани от Бартън... това имах предвид.

 

Проверих.. лежал е точно 77 дни.

 

Това със Стиви Джи няма да се случи - човек занимаващ се с право ни го каза, предполагам, че може да сме спокойни!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
А бе кво ме цитирате за Бартън.. аз знам, че лежа за делото за побоя пред МакДоналдс, но нали преди това обвинения бяха повдигани от Осман Дабо и от други хора за престъпления извършвани от Бартън... това имах предвид.

 

Проверих.. лежал е точно 77 дни.

 

Това със Стиви Джи няма да се случи - човек занимаващ се с право ни го каза, предполагам, че може да сме спокойни!

А дано си прав .... :unknown: :unknown: :unknown:

Link to comment
Сподели другаде

Гост slow_burn
Бил ли се е или не? Капитан ли е на Ливърпул? За последните 20 години отбора имал ли е по-важен януари месец от този? Какво всички сте се юрнали да му оправдавате тъпанарщината. Тръгнали всички да бутат ареста и да хвърлят бомби по съдилището.

 

Далеч не всички тръгнаха да събарят затвора. Повечето хора обсъждаха какво ще е наказанието на Стиви за това, което е извършил. А пък и никой от тук не знае точно какво се е случило, нали? ДОкато не се разбере няма как да се знае каква му е "тъпанарщината".

 

Джерард ще се играе футбола, както и преди, но сега всеки ден ще се четат най-големите простотии за Ливърпул. Сега е момента за атака на таблоидите по нас, а те със сигурност няма да го изпуснат.

 

Атаки от таблоидите по този повод може да има към Джерард. Ако решат да пишат глупости по наш адрес не им трябва повод.

 

Случеят с Бартън...

За нещо пдобно обвиняват и Джерард

 

Само дето при Джоуи Бартън беше рецидив. А тогава нещата стават много по-сериозни.

 

Link to comment
Сподели другаде

А бе и повече от 1 месец да е, но да е условно наистина! Че ще вземат да измислят нещо като на Бартън и да го мушнат за половин година на топло и ще се побъркам!

 

Пък и Хачо както каза - дано жертвата да има нужда от пари и да се споразумеят нещо...

 

ПС - Новков, мисля, че няма досие, което може да е само в негов +

 

Е той Бартън освен, че си е доказан хулиган с множество подобни прояви, при него нещата бяха много по-сериозни .. той освен че го беше нокаутирал, после му се нахвърлил отгоре и го наложил 20-ина пъти .. Джоуи Бартън не е нормален по принцип, а и той също се отърва само с няколко месеца /даже и присъдата не си излежа докрай/. А да не говорим за Боуйър и Уудгейт и не знам още колко подобни обвинения, които се разминават с нищо особено ..

 

Такива неща се случват доста често в Англия, или по-точно се раздухват, пък и местни момчета като Стиви си имат характера и са си буйни, пък и англичаните все още си таят хулиганските черти в характера някъде там на по няколко бири :)

Не смятам, че ще има серизони последствия за Стив ако повечето от нещата, които пише са верни, имайки предвид и че случката е поне малко преувеличена и раздухана.. Дори не смятам, че ще се стигне и до условна присъда, вероятно ще си плати глоба или ще има споразумение с отсрещната страна в дните до 23-ти мисля беше насрочена "срещата" с магистратите.

Link to comment
Сподели другаде

Ами едва ли може да повлияе на формата му това, освен ако не спре да ходи на тренировки докато ходи по разпити и съдилища /или пък обществено полезен труд хаха/

 

Та така .. освен физически да му повлияе на формата, психически не смятам, че може стане - той е достатъчно силен характер, а и не е дете и си носи отговорност без да е необходимо да се изчервява /въпреки че определено би следвало да се засрами от постъпката си/, пък и клубът се обяви в негова защита, което е добре от психологическа гледна точка.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sowhat

Обществено полезен труд, ще го накарат да тренира някой младежки отбор там 2-3 месеца и толкоз. Това в рамките на шегата, мисля че има сериозна опасност от присъда, но едва ли ще се стигне до там дано този инцидент не повлияе на формата му (без него сме обречени). :677:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...