Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост Mario Balotelli

Това животът, това е и футболът, всяко начало хубаво или лошо, щастливо или не, си има своя край. За съжалене така е устроен света, човешкия живот също, рано или късно този момент идва, както и с нашия всеобщ любимец и легенда на този велик клуб, толкова радост ни е носил и е нормално всички ние да не сме били щастливи и да ни е натъжавала мисълта, че рано или късно този човек няма да е в Ливърпул, е за съжаление този момент настъпи!Поклон за всичко, което е направил за Ливърпул!

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Vince

Велик футболист... эаедно с Оуен и Карагър, винаги са били като олицетворение на тоэи клуб эа мен!... Пожелавам му да иэкара още няколко силни години отвъд Океана... ще го подкрепям и там!... :)

 

Ако иэбере ЛА, эаедно с Бекъм може да си скърцат мелбички, докато децата им тичат по плажовете на Малибу... слънце, океан, пари, хайлайф... и най-важното, няма да я има малоумната английска преса... абе с две думи пълно спокойствие!... :) Капитана го эаслужава... стига са го уяждали тия рижави островни бъхливци... эа всички, които обичат таэи игра в Щатите + медиите, той ще е като Бог, както е сега эа нас... така че поне эа мен, решението му е правилно!... :)

 

А след още няколко години, към него и Бекъм, може да се присъедини и Рони... искам да ги видя эаедно на някоя снимка, в някой бар в Бевърли Хилс!... :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Аз искрено се надявам някой ден да се върне в Ливърпул като мениджър. Замислих се, че нямаме истински ливърпулци, които да са добри треньори. То май само Хийпия и Хаман са мениджъри в момента. Всеки спекулираше, че един ден Карагър ще поеме Ливърпул, но аз предполагам, че не Карагър, а именно Джерард ще се завърне в отбора и ще постигне единственото нещо, което му убягна през всичките години с този клуб - титлата. Такъв сценарий бих искал да видя.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

http://33.media.tumblr.com/bd9b758da946c25e97b1dfabff064ab9/tumblr_mfx4khsWTf1rkbmr6o1_500.gif

http://i.minus.com/ixYhMjAtgLYIh.gif

 

http://40.media.tumblr.com/7f7ba77507534af7e0d87343d5309e43/tumblr_ngem4jRb7I1toe6pro1_500.png

 

http://40.media.tumblr.com/1356adea0bce7a037d5bb076f0d75ac8/tumblr_ndp5k9STrW1qf3b2co1_500.jpg

 

http://38.media.tumblr.com/6991c3c5858352a3583fdced4402b15d/tumblr_n3z5h9UW5l1qad9dvo2_500.gif

 

http://38.media.tumblr.com/bcbeb277814a92547cefca554c4d9040/tumblr_nckbei0L141swhaouo1_500.gif

 

http://38.media.tumblr.com/fd728c139e659eb7481e5ba98f2054de/tumblr_nckd1buOOa1tvninto3_250.gif

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-Angel

 

 

 

А след още няколко години, към него и Бекъм, може да се присъедини и Рони... искам да ги видя эаедно на някоя снимка, в някой бар в Бевърли Хилс!... :)

 

Нещо не схващам- кой е тоз Рони? Ма може и повредата да е в мен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Сега гледах "отново" интервюто с Роб Джоунс дето го въртят от години по Нова Спорт. "В съблекалнята на Анфлийлд винаги е имало легенди" - каза той. Замислих, се, че когато Стиви си тръгне в края на май, единствените легенди на Анфийлд ще са на трибуните, портретите и на гърбовете на някои фланелки във фен шопа. Кога ли съблекалнята ще може да се порадва отново на присъствието на някоя играеща легенда??

Link to comment
Сподели другаде

Гост firkan

От следващия сезон Ливърпул няма да е същия клуб. Моите уважения към другите играчи, но кой, по дяволите, ще ни е капитан?

 

Не ми е тъжно, че напуска, а че няма кой да го смени, ако ме разбирате. Нямам идея как подобна празнина в клуба ще бъде запълнена.

 

Личности като Стиви ме запалиха по футбола.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Някой има ли намерение да ходи на последния му мач на Анфилд (домакинството на Палас на 16 май)? Ще бъде уникално, аз лично съм доста навит, стига да се намери компания, да не съм сам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

Насила го натириха! Това не съм го и сънувал, в най-страшните си кошмари. Дори и сам да е предприел тези действия (дълбоко се съмнявам в това) винаги ще го подкрепям, особено след като толкова неблагодарно го превърнаха на изтривалката за несполуките на клуба. Така излиза, че е някой излишен пенсионер, никому ненужен, виновен, че се е подхлъзнал веднъж (за миналата година, защо не станахме шампиони - обръщайте се към стратега, дето не знае как се изкарва равен мач в домакинство срещу децата на Челси). Само това остана, как ще ни го сервират, та да си измият ръцете за пореден път.. Пак ли Роджърс ще му плачат на рамото, молейки за трансфер!? Един ден ще се чуе за свинщините, които се вършеха и продължават да се вършат в този клув от Октомври 2010 насам. Този КОП е явно дълбоко заспал, приспан от сладките лъжи на бай хенри и ко. За какво да се ядосваме за капитана - ще ядем по една поничка и евентуално ще пием някоя и друга греяна лимонада (ако ни пуснат, разбира се).

Link to comment
Сподели другаде

Гост Davidkov

Цял ден не ме свърта на едно място от тази новина.

Велик играч, неповторим и единствен Стивън Джерард!

Link to comment
Сподели другаде

Гост drenski

Някой има ли намерение да ходи на последния му мач на Анфилд (домакинството на Палас на 16 май)? Ще бъде уникално, аз лично съм доста навит, стига да се намери компания, да не съм сам.

 

Не само ти и много други са навити. След обявяването, че Джерард се оттегля цените на билетите за мача в интернет са скочили десеторно.

http://www.liverpoolecho.co.uk/news/liverpool-news/prices-rocket-steven-gerrards-final-8375402

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Вчера бяха нормални...еб*си, това не мога да си го позволя...

П.С. Все още има разумни цени от сорта на 270 паунда...

Link to comment
Сподели другаде

Гост AC DC

Вчера бяха нормални...еб*си, това не мога да си го позволя...

 

Не съжалявай няма нужда да пълниш гушата на търгаша Хенри прогонил ИКОНАТА на Ливърпул!

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

http://prikachi.com/images/923/7822923t.jpg

 

Той знаеше, че това е последният му мач в Шампионска лига. И напусна надпреварата със стархотен гол. Вижте изражението му...разочарование и тъга.

Link to comment
Сподели другаде

Гост niki 50

Да се надяваме ,че няма да последваме съдбата на Нотингам Форест,но с трансферите последните години,политиката провеждана в клуба,дори самият собственик си няма хал хабер от футбол,от истински футбол и не на последно от такъв неадекватен ,слаб мениджър ,аз определено не съм оптимист!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост buburok

Тъжно, наистина най голямата ни икона и звезда в последните 25 години си тръгва ... душата на Ливърпул през тези години е той, може би наистина е орисан да не ни направи шампиони на Англия, но ни даде много ... изключително много за което ще съм му винаги благодарен.

Стиви Джи вече е от най големите легенди на отбора ни и независимо след тоя сезон къде и как отиде той си оставя наша гордост.

 

Толкова сме свикнали с неговото присъствие, че дупката ще е голяма, но така е в тази игра има ги и тези моменти така че няма как.

Единствено може да му пожелаем: Успех КАПИТАНЕ във всичките ти начинания оттук нататък !

 

ПС аз съм фен на ПУЛ от 1981 година и след златното ни тогава поколение дойдоха млади звезди като Роби, Майкъл,Стив,Стивън и други и замениха в сърцата на феновете досегашните фаворити , сега става същото, отива си една ИКОНА ... Да живее ... следващата :) ..примерно Рахим

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Спомням си финала на Шампионската лига през 2007 година перфектно, защото това беше може би най-тежкият ми момент, свързан с Ливърпул. Бях се настроил, че няма начин да не победим и едва ли не вече смятах, че сме спечелили 6-тата. Затова и разочарованието след като загубихме беше огромно. Не заспах цяла нощ (а бях едва на 14), плаках доста (да, признавам си) и за един доста дълъг период от време целият ми свят беше сринат. Просто този мач и тази вечер ще ги помня цял живот като най-тежко изживяната ми футболна мъка и може би моментът, в който осъзнах, че Ливърпул е много повече от любимия ми отбор.

 

Днес обаче се чувствам дори по-гадно. Макар да беше очаквано, макар да беше въпрос на време, аз съм вечен оптимист и вярвах, че Стиви ще играе в Ливърпул поне още година и ще вдигне поне един голям трофей. Сега не мога да опиша емоциите си. Не знам как така Ливърпул ще съществува без Стивън Джерард, как така тази легенда така и не спечели Висшата лига и защо мачът с Челси и прословутото подхлъзване се развиха така. Защото аз съм млад и все някога ще видя Ливърпул шампион на Англия, мога да чакам, колкото е нужно, но една от най-великите фигури в историята на тима така и не успя да го вдигне тоя пуст трофей...

 

Сезонът може да се развива зле, но аз не искам да свършва. Просто не искам да идва май месец и моментът, в който този човек ще облече червената фланелка за последен път.

Link to comment
Сподели другаде

Гост AC DC

Да се надяваме ,че няма да последваме съдбата на Нотингам Форест,но с трансферите последните години,политиката провеждана в клуба,дори самият собственик си няма хал хабер от футбол,от истински футбол и не на последно от такъв неадекватен ,слаб мениджър ,аз определено не съм оптимист!!

 

За съжаление колега след Ерата Стивън Джерард не се вижда светлина в тунела дори от насрещен влак.

 

Американските печалбари не са от ранга на клуб като Ливърпул. Не мисля че ще стигнем чак до нивото на Нотингам но като Астън Вила можеш да бъдеш сигурен че ще бъдем.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Тогава играхме с червен екип. Тази снимка не е от мача срещу Базел.

Защото съм ъплоаднал грешната снимка, много си прав.

Това е the real one: http://prikachi.com/images/26/7823026J.png

 

Иначе тази която съм качил май е срещу Манго на торището преди няколко кръга?

Link to comment
Сподели другаде

Гост niki 50

Е,да колега добре си спомням и големият отбор от 1982г на Астън Вила!Тони Морли,Питър Уит,Гари Шоу!Останаха им и на тях спомените,дано ние не ги последваме!А бяха времена ,когато в английските клубове имаше само британци.Нямаше симулации,някои да се търкаля ,като заклан на терена,нямаше футболист да се върти ,като пумпал около флагчето за корнер.Романтика,здрави тела,здрави битки,екипи по телата на играчите,сега едни гащета до колената все едно са баскетболисти?

Link to comment
Сподели другаде

Гост sod666

Това е уникална глупост! Има нещо много съмнително тук, не вярвам просто така да се откаже. Този човек е в момента най-необходимият човек в отбора ви, макар че ще му става все по-трудно на терена. Но в съблекалнята кой ще го замести? Кой ще предава опитът си и духът на младите, аз друг не виждам, а това е много важно според мен. Погледнете при САФ как плавно ставаше подмладяването на отбора, във всички линии имаше по един опитен играч. И не мисля, че Джерард не осъзнава това и напуска, защото се чувства ненужен вече на отбора, има нещо друго.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...