Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост El_Niño

Сами Лий: Джерард показа, че е голям мъж

 

 

Помощникът на Рафаел Бенитес Сами Лий коментира, че е много впечатлен от изявите на капитана на тима Стивън Джерард. Националът се забърка в сбиване през изминалата седмица, като го грози присъда от пет години затовор. Въпреки това обаче Стиви Джи игра на обичайното си ниво, като поведе своите съотборници към победата на Престън с 0:2.

 

"Той е уникален играч. Не бях срешал подобен състезател, който да се мотивира толкова много от проблемите, които има. Но Стивън е такъв. Мога само да го уважавам. Всеки прави грешки, но важното е, че си разбира грешките и се стреми да ги поправи. Знам, че случилото се само ще помогне на Джерард, тъй като ще го направи по-добър човек и по-силен играч. Знам, че нашият капитан ще вдигне титлата и ще зарадва всички фенове на тима", каза Сами Лий пред "Скай Спортс".

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Джерард си купи имот в България

Капитанът на Ливърпул се сдоби с къща на Св. Влас

 

 

Капитанът на английския гранд Ливърпул Стивън Джерард си е купили имоти на Южното Черноморие.

 

Звездата на „мърсисайдци" се сдобил с къща в курортно селище Св. Влас. Джерард е вторият футболист на Ливърпул с имот у нас. Преди него Джейми Карагър си купи луксозен апартамент във вилно селище край Поморие.

 

Посредник при осъществяването на сделките е бил изпълнителният директор на ФК Черноморец (Созопол) Румен Димов

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov
Джерард си купи имот в България

Капитанът на Ливърпул се сдоби с къща на Св. Влас

 

 

Капитанът на английския гранд Ливърпул Стивън Джерард си е купили имоти на Южното Черноморие.

 

Звездата на „мърсисайдци" се сдобил с къща в курортно селище Св. Влас. Джерард е вторият футболист на Ливърпул с имот у нас. Преди него Джейми Карагър си купи луксозен апартамент във вилно селище край Поморие.

 

Посредник при осъществяването на сделките е бил изпълнителният директор на ФК Черноморец (Созопол) Румен Димов

 

Само да знаем кога и къде ще е, веднага паля колата :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост K0P
аз пък за 1-ви път чувам, че Карагър имал имот тука :)

Може верно го издебнеме лятото :P

 

Бащата на Кара живее в България :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
Не, че нещо ма ме изтапя тоя клип :morning1:

Не знам на мене ми е смешно :sarcastic: :sarcastic: тоя каза поне 15 пъти Stevie G Steven Gerrard Stivi :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Да , бащата на Карагър живее в Поморие, някой ако е там може да разпита за Англичани населили се там, и по конкретно Филип Карагър, както май се казваше баща му...Бих искал да си поговоря с някой по навътре в нещата, но шанса това да се случи е малък, а дано някой измежду Кара и Джери намине през БГ лятото, пък кой знае.. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
Джерард е избран за играч на месеца за декември.

 

PFA Fans' winner - Gerrard

БРАВООООООО , са требва да му дадът златната топка ,а като се замисля може и да стане световен шампион по бокс :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост RedHeart

Стивън Джерард - "емблемата" на отбора... Всички истински фенове трябва да знаят колко направи този футболист за Ливърпул :ThankYou:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Pepe Reina

Дали Стиви ще може да играе срещу Евертън за Фа.Доколкото знам мача е на 25.01.2009, а Джерард е на съд на 23.01.2009.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
Дали Стиви ще може да играе срещу Евертън за Фа.Доколкото знам мача е на 25.01.2009, а Джерард е на съд на 23.01.2009.

Ееее би трябвало да играе за 2 дена има да ходи да ПОБЕДИ и на делото и после да дойде и да бием с 2 негови гола ! ! ! ! ! ! !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Pepe Reina
Ееее би трябвало да играе за 2 дена има време да изиграе мача да бием и да ходи да ПОБЕДИ и на делото ! ! ! ! ! !

 

Зависи как ще свърши самото дело.

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola
БРАВООООООО , са требва да му дадът златната топка ,а като се замисля може и да стане световен шампион по бокс :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

глагола в червено не ми се вярва да го владееш

Link to comment
Сподели другаде

Гост Arbeloa

Джерард съсед на Киркоров у нас

 

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард е купил суперлуксозна еднофамилна къща в курорта Свети Влас. Сделката била сключена в края на миналата година, но цената, която е броил футболистът се пази в тайна. Покупката на ваканционния имот е станала със съдействието на изпълнителния директор на Черноморец (Созопол) Румен Димов. Според местни жители хасиендата е струвала на Джерард най-малко половин милион евро.

 

Капитанът на Ливърпул е второто прочуто име, закупило имот на Българското Черноморие. Малко преди него, с луксозен апартамент се сдоби бащата на Джейми Карагър. Той си хареса имот в луксозно ваканционно селище близо до Поморие. Много световни знаменитости закупиха атрактивни имоти на първа линия в последите години. Сред най-известните имена е руската попзвезда Филип Киркоров. Известният изпълнител закупи цели 14 апартамента в петзвездното ваканционно селище Емералд Ризорт в Равда. Едното от жилищата той подари на бившата си съпруга Алла Пугачова.

 

"Стандарт"

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

момчета то вярно никой не говори за това, но какво ще стане ако Стиви влезе в затвора било то и за 1 месец :( . никой не обсъжда този вариант а е хубаво и на него да му се обърне внимание

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

според мен това е невъзможно

1. Стиви няма предишни провинения (виж ако беше Вини Джоунс :) ), което е основният му коз

2. Последно май казваха, че Стиви само е присъствал, а не е раздавал крушета, четох такава версия.

3. Рафа, отборът, дори и Кени Далглиш застанаха твърдо зад него

4. ДЖ-ят каза че се страхува от скаузърите сега, ако тикнат Стиви в затвора не знам какво ще му е

5. Ако вкарат Стиви в затвора, не можем да опишем какво ще стане в града, всичките скаузъри ще се надигнат, ще спат пред затвора и тн. Не вярвам градът да иска такова нещо

 

Ще му дадат солидна глоба и това, зависи ДЖ-ят кво ще каже в съда

 

Цялата тази случка според мен е много журналистически преиначена

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
според мен това е невъзможно

1. Стиви няма предишни провинения (виж ако беше Вини Джоунс :) ), което е основният му коз

2. Последно май казваха, че Стиви само е присъствал, а не е раздавал крушета, четох такава версия.

3. Рафа, отборът, дори и Кени Далглиш застанаха твърдо зад него

4. ДЖ-ят каза че се страхува от скаузърите сега, ако тикнат Стиви в затвора не знам какво ще му е

5. Ако вкарат Стиви в затвора, не можем да опишем какво ще стане в града, всичките скаузъри ще се надигнат, ще спат пред затвора и тн. Не вярвам градът да иска такова нещо

 

Ще му дадат солидна глоба и това, зависи ДЖ-ят кво ще каже в съда

 

Цялата тази случка според мен е много журналистически преиначена

 

Според е малко наивно да се изказват аргументи като тези в 4 и 5 точки. Едва ли английското правосъдие го интерисува подобно нещо, пък и дори диджеят да отгели обвиненията си към Джерард, не съм много сигурен, че самата държава няма да заведе иск отделно от този на пострадалия. Не съм юрист, а англо- саксонсата правосъдна система е по- различна от нашата, но при нас така стоят нещата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

отборът по принцип е добре балансиран, но все пак това е стиви. и аз не мисля че с масови протести ще се постигне нещо.правосъдието си е правосъдие.да се надяваме тогава стиви да олекне с някоя друга хилядарка и да се върне на терена да мачка.лошото е че трябва да се яви пред съда преди важни мачове.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio
Според е малко наивно да се изказват аргументи като тези в 4 и 5 точки. Едва ли английското правосъдие го интерисува подобно нещо, пък и дори диджеят да отгели обвиненията си към Джерард, не съм много сигурен, че самата държава няма да заведе иск отделно от този на пострадалия. Не съм юрист, а англо- саксонсата правосъдна система е по- различна от нашата, но при нас така стоят нещата.

аз по-скоро на шега го казах това

правосъдната им система наистина е доста по-различна от нашата, не е чак толкова корумпирана предполагам

но пак казвам, шансът да го вкарат в затвора е 1%

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
аз по-скоро на шега го казах това

правосъдната им система наистина е доста по-различна от нашата, не е чак толкова корумпирана предполагам

но пак казвам, шансът да го вкарат в затвора е 1%

 

Съгласен съм, че няма да влезе в затвора, но още съм учуден на постъпката му и в някаква степен съм му ядосан, защото той е в полезрението на обществото не от вчера и днес и би трябвало да не праве подобни испълнения! Да не говорим, че и момента беше крайно неподходящ за такава случка, ако въобще има подходящ момент да изпаднеш в такава ситуация!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...