Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост drenski

ybudypEyPzo.jpg

В мача с УБА е направил 76 паса - 95% точни. :) Не е лошо за 34 годишен

 

Коментаторът на мача с Базел по voyo в един момент прочете статистика за точните пасове на Джерард. Беше трагична, под 50%. Ето една важна разлика с вчерашния мач.

Прочете и любопитна статистика за километража във всички мачове. Най-много километри бяха пробягали футболистите на Борусия и на второ място тези на Лудогорец.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост pehotineca

В домакински мач на по-слаб отбор и Лукас и Клевърли ще имат същия процент горе долу, гостуване на Базел, много важно при това е други нещо...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scouserrr

Пехотинец, сори мен, не ми харесваш. Не знам какво очакваш от Джерард, гледам в предния ти пост, си казал, че той трябва да е резерва в Ливърпул... хм, факт е, че е на години и не е в най-добрата си форма, но нямаме по-добър халф от него, нито един от нашите халфове, не може да му стъпи и на малкия пръст по качества, а и е нашият лидер.. Ти как си представяш Хендо в момента като капитан на Ливърпул, а Стивън резерва, че аз не го виждам това.., та не си прав.. Джери трябва да играе отпред и ще видите колко ще е силен...

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Аз ти казвам сори , ако наистина вярваш , че можем да сме конкурентни за топ 3 и можем да играем отново полуфинали и финали в ШЛ с Джерард твърд титуляр. Не сме 2009 , не сме 2005, 2014 е ! Очевидно е за жалост.

Можем да сме шампиони с Джерард титуляр ако единадесеторката ни в момента е

--------------Суарес----

-Меси-------------------Роналдо-

-------Видал-Джерард------

------------Матич---------------

-Азпиликуета----------Лаам--

-------Варан---Киелини------

------------Нойер----------

 

Тогава да, но докато отбора се осланя на Стивън да прави играта , няма как да стане.

Той трябва да е скуод плейър , да влиза когато трябва, пък и когато не е задължително , дори и само за нас феновете.

Може да е полезен в по леки мачове като домакинства на отборите от зоната на изпадащите и пред нея, може да е полезен за купите, но не трябва вече да ни е твърдия титулярен плеймейкър.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scouserrr

Разбирам те какво искаш да кажеш.. Донякъде съм съгласен, но мислиш, че пък можем да сме такива конкуренти, както казваш, с Джо Алън, или пък с Хендо като твърди титуляри... Дори и да не ти е приятно да го признаеш и да не ти се иска.. Джерард и на 34 ни е най-добрият халф в отбора, откъдето и да го погледнеш. Сори.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Джерард и на 34 ни е най-добрият халф в отбора, откъдето и да го погледнеш.

 

За това може много да се спори. От много различни точки гледам и все Хендо се показва оттук-оттам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scouserrr

Абе Хендо, адски си ме кефи и мен... сигурно ще ми стане новият любимец, но разликата м/у класата на Джерард и Хендо е очевидна, дори когато единият е на 34, а другият далеч по-млад.. и то в полза на по-възрастният.. Джерард на Хендо на годините си беше завършен играч и от световна класа, докато Хендо за жалост не е.... Не ме разбирайте погрешно, изказвам си мнението... За мен Джери все още си е от най-добрите в отбора ни и със сигурност ни е най-добрият халф, с най-силните качества и т.н.. Всеки си има мнение, но аз не мога да си представя в момента Хендо титуляр и капитан, а Стиви резерва, за вас не зная...

Link to comment
Сподели другаде

Гост L13

Няма как Хендо да е на нивото на Капитана на неговите години, все пак последния носеше отбора на гърба си и беше кален в битките за ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Milanow`25

Пехотинец казваш, че Джерард е за мачовете с по слабите отбори и за купите, но аз мисля точно обратното ТОЙ Е ЗА ГОЛЕМИТЕ МАЧОВЕ !!! Няма друг играч от нашия отбор който да има толкова опит в тези мачове, а те се взимат точно с опит, лидер, човек който може да ти спечели мача от нищото, защото знае във всеки един момент какво да направи.

 

Може би в момента не е в оптимална форма, но кой в отбора е!? Да Хендо е над всички в това отношение няма спор. Но Стиви сега ще има поне седмица и половина почивка, а на него точно това му липсваше. Не случайно направи тази жертва с националния отбор за да може да има повече сили за нашия отбор !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

разликата м/у класата на Джерард и Хендо е очевидна, дори когато единият е на 34, а другият далеч по-млад.. и то в полза на по-възрастният..

 

Въобще не мога да се съглася, че в този момент (месеците август, септември и октомври на 2014-та година) Джерард е по-добър от Хендерсън. Примерно гледаме мача със Саутхемптън - Хендо влиза твърдо, отнема топката и с едно докосване дава гениален пас зад гърба на защитата. Това Джерард го правеше едно време, ама сега вече няма енергията да го прави, още по-малко всеки мач в цикъл сряда-събота.

 

Джерард на Хендо на годините си беше завършен играч и от световна класа, докато Хендо за жалост не е....

 

С това вече съм отчасти съгласен - Хендо не е завършен играч все още. Не съм съгласен, че Хендо не е световна класа, напротив, той е класа над един Видал примерно или над Кедира. И това ще си проличи още напролет когато единият отиде при манго, а другият в Арсенал.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scouserrr

Всеки си има мнение, хубавото е, че Хендо наистина е добър и мен също много ме радва, най-вече, че е и много отдаден на каузата Ливърпул и си личи, че е истински мъж и ще ни радва дълги години.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Mario Balotelli

Вижте Франческо Тоти как играе в Рома от началото на сезона и тогава приказвайте, че Джерард бил стар да играел зад нападателите...

Link to comment
Сподели другаде

Гост powerslave

Тоти е много голям също като Джерард, но да сравнявате двамата е крайно несериозно според мен. Съвсем различни футболисти са.

 

Еднакви са по ЛОЯЛНОСТТА към ОТБОРА НА СЪРЦЕТО ИМ. Тези двамата са последните мохикани на ИСТИНСКИЯ футбол. ДЪЛБОК ПОКЛОН и пред двамата!

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

И пак ще бъдат изтрити, но този път и гарниране с наказание за спам. Използвайте бутона мултицитат, копирайте това, на което искате да отговорите, преместете го в нужната тема и продължете дискусията. Не е трудно.

 

Това не е тема за Тоти и за Италианското първенство.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост oZZy

Ливърпул не е Челси! Това е отбор с традиции, който цени легендите си. Джерард заслужава да завърши кариерата си на Анфилд.

айде запомни си тази мисъл и ако Джерард не получи нов договор и следващия сезон не е в Ливърпул, да видим какво ще напишеш и как ще перифразираш горното изречение....

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

В интернет форумите чета, че това било просто за отнемане на напрежението от останалата част от отбора и в частност от Балотели. Пак казвам, цитирам: "Great work by Gerrard to deflect media attention away from Balotelli. Captain's duties"

Link to comment
Сподели другаде

Гост sunfreak

Така зверски ще си го набият , ако не му предложат нов договор , не е истина. През всичкото това време , в което твърдим , че не сме Челси , Реал и т.н. ще ни го набият и на нас. Ужас просто..

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...