Jump to content

СТИВЪН ДЖЕРАРД


Гост shicola

Препоръчан пост

  • Replies 3,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост ReD_Gerrard

БЕСЕН СЪМ! Как може така да изгонят КАПИТАНА!!! Всички от ръководството са за гонене. Един по един да напускат и те да заминават за Щатите, а не Джерард.

 

Чисто футболно няма логика в това, след като Джерард е постоянно в първия състав, а не е дълбока резерва; със сигурност това е "трансфер" на янките. Ебаси унищожението... И унижението...

 

Феновете не трябва да допускаме това да се случи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Freack

Аз все още не мога да преживея случката с Агер, а какво ще стане ако това за Стиви е истина. Каквото и да стане той за мен остава най големия играч.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Дано това подпечата отпусното на Роджърс максимално бързо. С глупостите и неумението си изгони всички хора, за които Ливърпул е повече от каса, на която да се редят и започна обезличаването. Не мога да повярвам с какви хора напълни отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Това просто трудно ще го преглътна. В мене се настанява едно такова усещане за празнота и обреченост. Грешния човек си заминава. Едно трябва да се признае на БР и "Собственика" Успяха да изтръгнат сърцето на отбора. Нещо в което зложелателите ни се провалиха "нашите хора" успяха. Що направо не пуснат и Ливъра да си ходи и да го заменят с я с чичо Сам, я с Роналд Макдоналд??

 

ПП: Физиономията на Капитана след днешните голове всъщност беше красноречива.

 

НА КОГО НИ ОСТАВЯШ СТИВИ???

 

ВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС! ОБИЧАМ ТЕ КАПИТАНЕ! YNWA!

 

When we find ourselves in times of trouble, Stevie G runs past me,

Playing the game with wisdom, Stevie G,

And in my home, the Spion Kop, We watch him jog, right in front of me,

Spreading balls with wisdom, Stevie G,

Let it be, let it be, let it be,

Stevie G, The local lad turned hero, Stevie G

And when the jubilant Kopite people, All living in The Park agree,

That we all know the answer, Stevie G,

And although we may all be fooled, There is still a chance that we will see,

The footballing phenomenon, Stevie G,

Let it be, let it be, let it be,

Stevie G, Spreading balls with wisdom, Stevie G

And when the night is cloudy, There is still a man that we all see,

A young, committed Kopite, Stevie G,

Playing to the sound of music, Stevie G runs past me,

Playing the game with wisdom, Stevie G,

Let it be, let it be, let it be, Stevie G,

For we all know the answer, his name is Stevie G

.......

 

Steven Gerrard is our captain,

Steven Gerrard is a red,

Steven Gerrard plays for Liverpool,

A Scouser born and bred.

.......

 

Ste Gerrard Gerrard

He'll pass the ball 40 yards

He's big and he's fucking hard

Ste Gerrard Gerrard

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Не мога да го приема това... Просто не мога. Не знам у кого е вината, но е тъжно, много тъжно. Ливърпул без ливърпулци. Това е картинката за следващия сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Не мога да го приема това... Просто не мога. Не знам у кого е вината, но е тъжно, много тъжно. Ливърпул без ливърпулци. Това е картинката за следващия сезон.

 

Флано ни остава.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Мисля да опитам да отида на Анфилд за последния му мач в Храма на 16 май с Палас. Горчиво ми е от тези новини и ме боли.

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Ебати началото на новата година, ебати чудото..........

 

Нямам думи да опиша радостта, която ми е носил този Човек! Нямам думи да опиша уважението и респекта, които имам към този велик и най-вече достоен Човек! Нямам думи да опиша какво означава за мен този Човек! Знам, че този момент така или иначе наближаваше, но вътрешно се надявах, че ще се пенсионира при нас. Ако причината за напускането му наистина е в стиснатостта на реднеците, трябва да се вдигне революция. Този Човек трябва да се пенсионира на Анфийлд, а ако наистина си тръгва в края на сезона - останалите лигльовци покрай него трябва да си скъсат задника, за да го изпратят с поне един смислен трофей! Не искам да повярвам, че Стивън ще си тръгне от любимия отбор, заради някакви миризливи хартийки!

Link to comment
Сподели другаде

Гост AC DC

ТЪЖНО И ЖАЛКО!

 

Завършва 17 годишна ера от Великата история на Ливърпул.

 

Един от НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ФУТБОЛИСТИ на клуба да си тръгне по такъв начин???

 

За мен огромна част от Ливърпуул умря.

 

Виновни за това са ФСГ и Роджърс!

 

Да си ходят заедно а не КАПИТАНА!

Link to comment
Сподели другаде

Гост ЧОВЕКОПОДОБНО

Ще прозвуча малко цинично, но на Стиви дори и крака да му отрежат пак трябва да е футболист на Ливърпул. Има някои неща, които не се променят, няма и да се променят, просто колкото и да го мисля не мога да повярвам как ще прекрати кариерата си при някакви хора, които казват на футбола - сокър и си нямат и понятие от това, което гледат. Аурата на Джерард е толкова голяма, че ще трябва да минат години, за да го преживеем. Мен не ме разочарова чак толкова, че ще се маха, а че няма да си прекрати кариерата при нас, никога в съзнателния ми живот не съм си го представял това.

 

Смятайте, щом като твърд фен на Ливърпул години наред псувах Реал как може да пуснат Раул и Гути дето нямам нищо общо с тях какво ми е сега......

Link to comment
Сподели другаде

Гост ЧОВЕКОПОДОБНО

Не, не, не, аз отказвам да го приема. Твърдо. Почти през 2 години са се появявали такива новини и за Франческо Тоти, но никой в Рим дори не си е и помислял да го пуска. Същото важеше и за Малдини едно време в Милан. Просто това да имаш играч прекарал цялата си кариера само в един единствен клуб винаги е било нещо специално за мен, един вид универсално и именно това е и една от причините толкова много да обичам този човек. Знам, че прекалено драматизирам, но просто не мога ..........

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Това шега ли е бе ????? ШЕГА ЛИ Е ПИТАМ ?????? Никога не съм вярвал , че това може да се случи . Няма начин просто това да стане. Има нещо което не знаем със сигурност , има виновни за да се стигне до тази ситуация и те трябва да станат ясни час по скоро за да бъдат обесени или изгорени на кладата насред Ливърпул .

 

Най-великият капитан в историята на футбола ,ТРЯБВА ДА ЗАВЪРШИ кариерата си само на 1 място и това е стадион АНФИЛД. Всеки който има и най-малка вина това да не се случи , МОМЕНТАЛНО трябва да напусне клуба , ама моментално . НЕ мога да повярвам просто с каква новина се събуждам .

 

А ние тук се притесняваме , че нямало да сме в топ 4 , че сме завършили 2 на 2 с Лестър и че имаме най-некадърните нападатели във ВЛ. Боже , Боже тези неща вече нямат никакво значение.... ето я къде ще е трагедията в края на сезона независимо какво сме направили тогава.

 

Да Ливърул не започва и не свършва със Стивън Джерард , НО футболен клуб ЛИвърпул и привържениците на този клуб заслужаваме нещото което олицетворява всичко това в момента да завърши кариерата си при нас.

 

Искрено вярвам , че всеки Скаузър в Ливърпул и по света ще попречи това да се случи на всяка цена. Ще се коли ли ще се беси ли ще се линчува ли някой , но нещата няма да бъдат оставени така сигурен съм .

 

Майна та им на титли и на всички , във футбола тези неща са много по ценни , а ръководството и РОДЖЪРС ще съсипят всичко ценно и морално в този клуб. Не знам от тъга или от нерви в момента ми се насълзяват очите ...............................

Някой трябва да бъде жестоко пребит с камъни в момента за случващото се , това не може да е истина просто.

Link to comment
Сподели другаде

Гост niki 50

Един от последните мъжкари във футбола,преди малко и аз разбрах новината.Не е медиен и меркантилен продукт ,като онзи дето носи на жена си белъото.Години на ред теглеше отбора,но вероято натрупаните отрицателни емоции от така изплъзващата се титла са надделели при взимането на решението.Поклон!!!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...