Jump to content

Фернандо Торес


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост alex59

Само няколко думи : Сбогом Фернандо , аз много те обичах ! Не за първи път ми се случва да обичам недостоен обект . Айде бегай , не искам да те виждам и чувам повече !

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Userpool

Айде темата в бивши играчи... не е е приятно да го гледам тоя в настоящи играчи... Благодаря му за головете, но няма да му простя начина, по който напуска! :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

Колко се радвам,че фланелката която ми подариха не е с неговото име.И все пак не мога да кажа лоша дума за него,толкова години ми беше любимия играч.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Ipwntrolz

Жалко жалко, че по този начин си тръгва. Много помогна на отбора, но направо ми падна в очите по този начин да си тръгне...

Link to comment
Сподели другаде

Гост цветомир
Колко се радвам,че фланелката която ми подариха не е с неговото име.И все пак не мога да кажа лоша дума за него,толкова години ми беше любимия играч.

По ирония на съдбата имам 2 тениски-една на Оуен и една на Торес. :doubledown:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
По ирония на съдбата имам 2 тениски-една на Оуен и една на Торес. :doubledown:

 

Купи си една на Суарес и да залагаме кога Бърцилона или Осминареал ще му свирнат с 60 милиона :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

помнете го с добро.аз така ще направя, но както казах, легендата торес умря, остана само великият играч торес.за жалост другата половина от "легенда" изчезна- човешкото.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Claw

Не мога вече да го гледам както го гледах преди.

Просто постъпи страшно зле , непростимо !

Сбогом,не се завръщай никога.

 

 

ПС- Готви се за 0:2 на 06.02.2011.

Link to comment
Сподели другаде

Гост цветомир
Не мога вече да го гледам както го гледах преди.

Просто постъпи страшно зле , непростимо !

Сбогом,не се завръщай никога.

 

 

ПС- Готви се за 0:2 на 06.02.2011.

Точно на деня на мача с Челси(06.02.2011)баща ми има рожден ден.Ако ливърпул победят това много ще зарадва баща ми.Той се пише lyubaka. :60:

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Изгледах клиповетеи наистина те са много силни, наистина от много време насам се просълзих от мъка :a0205: Искаме ми се да извикам: Фернандо, върни се! Мислех си, че ще го намразя, но просто не мога. Прекалено много добри спомени имам. Все пак ще го запомня като феноменален играч. Сбогом ! :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard
помнете го с добро.аз така ще направя, но както казах, легендата торес умря, остана само великият играч торес.за жалост другата половина от "легенда" изчезна- човешкото.

на 100% съм съгласен; Нандо се разделя с нас много грозно, но ни е носил и много положителни емоции :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост slavina
помнете го с добро.аз така ще направя, но както казах, легендата торес умря, остана само великият играч торес.за жалост другата половина от "легенда" изчезна- човешкото.

:thumbsup: Винаги ще останеш част от нас с това,което си означавал за нас.Постъпката му беше много грозна,но и аз искам да го запомня с добро.Както и да е-вече е част от историята,продължаваме напред!

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Честно казано не мога да го повярвам все още, чувствам се по същия начин като когато видях Оуен с фланелката на Манчо...

 

Нека си останем с добрите спомени...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Viktor

Аз пък изобщо не мога да оправдая постъпката му! За мен беше голям играч до този момент, от тук нататък е поредния наемник! Да смениш фланелката на Ливърпул с тази на Челси и то по този начин .....! Някои играчи никога не разбират, че футбола не е само пари!

Link to comment
Сподели другаде

Бахти удара честно.Не съм мислил,че ще има по-голяма п*т** от Масчерано.Не мога да приема начина ,по който си тръгна и още не разбирам защо и защо в ЧЕЛСИ ? Кои са те ? Един път станаха шампиони,тая година няма да ги бъде нито другата.Състава им е 80 процента 30+ години демек застаряващ.Благодаря му за всичко много пъти съм избухвал от еуфория ,заради негови изяви,но просто постъпи много грозно.Негов си избор...едно е сигурно с Челси няма да види мечтаните купи камоли ШЛ

YNWA

и като финал..

 

Торес остава верен на Ливърпул

2 октомври 2010 снимка: telegraph.co.uk

Голмайсторът на Ливърпул Фернандо Торес категорично обяви, че не би преминал в нито един друг английски тим, особено в Манчестър Юнайтед и би се радвал дори да приключи кариерата си с екипа на Червените.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Userpool

Adios, amigo... Никога не съм си представял, че през съзнателния си живот ще видя такива неща от играчи на любимия ми отбор... майкъл who в циганите и фернандо who в чел$и... Това просто надминава и най-смелите идеи на който и да било режисьор в Холивуд, дори на Алфред Хичкок... Неописуемо е... Но явно на Ливърпул му е писано винаги така да става... Както и да е... Голям футболист беше, постъпи грозно... Алчността е смъртен грях... дано фернандо някога осъзнае какво е направил. Благодаря му за хубавите моменти, но той никога няма да е легенда - такава като Кени или Ръш, защото направи немислимото! Fernando "El Traitor" Torres... that's says it all... :doubledown:

Link to comment
Сподели другаде

Гост viktorlfc

Кой беше тоя? Разбрах, че някакъв облякъл синя фланелка днес и щял да играе дясно крилце, а може би и ляв бек. Най - често резерва на Дрогба. Никой няма да си спомня за тебе продажник.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SteveGe

Adios! Беше голям.....до 27.01.2011! Благодаря му за всички прекрасни моменти....от тук насетне му пожелавам да не направи нищо запомнящо се и да не спечели нищо! Още на 06.02.2011 ще разбере защо не трябваше да ни напуска...... ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...