Jump to content

Фернандо Торес


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост behemoth
На мен също не ми пука какви са му показателите в новия замък. Защо си мислиш, че ме интересува? Имах предвид статистиката откакто ние продадохме Торес, какво той направи в челски и откакто ние купихме Керъл, какво той направи при нас. А това стана преди година и три месеца. новия замък няма нищо общо.

На Анди статистиката при нас е зле. За което ми пука. На Торес статистиката при челси е зле, за което не ми пука. На торес статистиката при нас беше страхотна, което прави стаистиката на Анди при нас да изглежда по-зле. До тук със тези статистики. Доста хора в нета са посочени като автор на този цитат: "Statistics are just like mini-skirts, they give you good ideas but hide the most important thing", но поне ми се струва достатъчно верен.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост MarioFC

Чакай сега, гола си е гол и асистенцията си е асистенция.

Торес може да е в слаба форма, но като качества Торес е с 10000 гърди пред Керъл.

 

Искаше статистика дадох тия бе човек.

Торес 6 гола 13 асистенции.

Керъл 6 гола и 3 асистенции.

Прости факти.

Или искаш да кажеш, че асистенциите не са важни, това си е голово подаване все пак ...

 

Казваш, че си говорим с аргументи, тогава какво общо има Даунинг ? Ако, тоя бил вкарал, ако оня бил вкарал, няма ако, важното е какви са фактите, а те са, че Даунинг има 2 гола и 1 асистенция.

 

А да и като започна да говориш за сума, нека погледнем ето този факт и да видя какво ще кажеш след него:

 

В момента продажбата на футболни фланелки с имената на Торес и Керъл вървят в съотношение 250:1. А данните за тениските Торес – Суарес сочат, че съотношението е 30:1. Оказва се, че търсенето на фланелките Челси – Торес е по-голямо с 40% от това на Ливърпул – Торес преди три години. В последните две години фланелката на „мърсисайдци” с името на испанския национал надмина дори търсенето на фланелките на Роналдо, въпреки че Ел Ниньо не спечели нищо с Пул и вкара много по-малко голове от тези на португалеца.

 

Това е когато Торес отиде в Челси и Анди дойде при нас.

Торес отдавна си е избил парите за трансфера с продажба на артикули, дали може да се каже същото за Анди ?

 

И както колегата каза, нас какво ни интересува колко е вкарвал Анди за Нюкасъл ?

Нека погледнем колко е вкарвал Торес за Ливърпил и колко Анди или Суарес:

Керъл 42 мача 8 гола.

Суарес 44 мача 16 гола.

Нека видим първият сезон на Торес с Ливърпул: сезон 2007–08 46 мача 33 гола.

Има ли смисъл да показвам статистиката на там ?

Май това говори достатъчно.

Само да вметна, че съм гледал доста мачове на Челси заради Торес и дори съм си теглил от нета и да Торес вчера направи пореден много силен мач. Преди това и за Купата и срещу Сити. Може и да не вкарва много за момента, но помага страшно много на отбора и тия асистенции го показват, а и се бори като лъв за всяка една топка и страшно много тича и пресира.

 

Ще дадеш ли да видим каква помия е ръсил Торес върху отбора или не?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Ясно, че не ми пука за ла ниня. Всичко беше насочено към това, че за чуждите играчи се говори с прехлас, а когато нашите обаче правят нещо подобно се започва плюене. Което не ми се струва никак нормално.

 

@MarioFC:

Почвам едно по едно:

Торес 6 гола 13 асистенции.

Керъл 6 гола и 3 асистенции.

Прости факти.

 

Не е вярно. Керъл има 7 гола - справка официалния сайт.

 

Цитатът, който си постнал не знам откъде е и не ме интересува, защото продажбите на фланелки не са тема на този разговор. Ето защо: защото когато се плюе по тоя, оня или третия ни играч, никой няма предвид, защото не продава фланелки, а защото не вкарва, защото не можел, защото бил скъп, защото бил дърво.

Така че продажбите са добре за клуба, но не вярвам да ревеш за ла ниня, само защото е продавала фланелки, нали?!

 

Статистиката от първия сезон на Торес мен не ме интересува и не е коректно да се дава, защото това беше преди 5 години и тогава той мачкаше, но никога след това при нас, той не успя да стигне показателите от първия си сезон.

 

Торес отдавна си е избил парите за трансфера с продажба на артикули, дали може да се каже същото за Анди ?

 

Също невярно. Ако си мислиш, че Торес е продал 1 млн фланелки и клубът е взимал от всяка по 50 паунда (макар, че те като цяло струват толкова), то значи си в много голяма заблуда, относно броя на феновете на челски и екипите, които си купуват. Вземи се разтърси да видиш ние дето сме преди тях по продажби, колко продаваме на година. И Анди няма какво да избива, защото похарчихме парите от Торес, които иначе американците щяха да приберат. И дали щяха да ги дадат е отделен въпрос.

 

И както сам си написал:

Торес 6 гола 13 асистенции.

Керъл 7 гола и 3 асистенции.

Прости факти.

Поправих броя на головете на Керъл.

Добавям само: Торес 28 годишен - 50 млн

Керъл 23 годишен - 35 млн.

 

Ще дадеш ли да видим каква помия е ръсил Торес върху отбора или не?

Интервютата са няколко страници по-напред. Мисля, че и сам можеш да си ги намериш.

 

И като обобщение накрая: не казвам, че Керъл е мега нападател. За момента играе много под очакванията. Не си струва парите и наполовина, може би. Но да ми се дава за пример точно Торес, след тия безумни интервюта и игри почти година и половина, ми се струва прекалено. Торес може да е по-симпатичен, може да събужда у някого носталгия, може да прескача топката, може да прави не знам какво още. Но статистиката в момента показва, че превъзхожда Керъл незначително в някои показатели и му отстъпва в най-значителния за един нападател, а именно головете. А освен това е на години и не знам докъде може да се развива. И освен това е доста по-скъп. И затова, някак си, ми е малко йезуитско да се плюе Анди при условие И че е наш играч, а за ла ниня да се плачка...

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony
Ще дадеш ли да видим каква помия е ръсил Торес върху отбора или не?

 

Мързи те да прелистваш темата назад ли? Колко пъти трябва да ти се каже?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
На торес статистиката при нас беше страхотна

 

Което не му попречи да опропасти няколко мача, които въпрки всичко, което се случи в началото на 2010/2011 можеха да върнат отбора в борбата за 4-то място.

Link to comment
Сподели другаде

Гост behemoth
Ясно, че не ми пука за ла ниня. Всичко беше насочено към това, че за чуждите играчи се говори с прехлас, а когато нашите обаче правят нещо подобно се започва плюене. Което не ми се струва никак нормално.

И в това има много логика, според мен. Ясно е, че нещата не вървят този сезон. Разиграването ни куца, реализирането ни куца, в последно време и защитата позакуца. Доста изнервен влизаш в ютуб, и гледаш последните пет гола на който и да е играч, и си казваш: що и нашите *************** не могат така. И се почва с хваленето, на база един клип.

А и има друг фактор, поне при мен. Иска ми се да виждам хора с фантазия, хора които могат да играят с топка в крака, да направят нещо нестандартно и красиво. Нещо което не може да видиш на стадиона в село Крупник. Нещо което като видиш, с чисто сърце си казваш: "Евала, това аз никога не мога да го направя". Може би с редки случай суарез, кой друг играч от новорпивлечените те е впечатлил толкова много с изпълнение заслужаващо да си кажеш това""Евала, това аз никога не мога да го направя"

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
А и има друг фактор, поне при мен. Иска ми се да виждам хора с фантазия, хора които могат да играят с топка в крака, да направят нещо нестандартно и красиво. Нещо което не може да видиш на стадиона в село Крупник. Нещо което като видиш, с чисто сърце си казваш: "Евала, това аз никога не мога да го направя". Може би с редки случай суарез, кой друг играч от новорпивлечените те е впечатлил толкова много с изпълнение заслужаващо да си кажеш това""Евала, това аз никога не мога да го направя"

 

Това го има и при мен, ама понякога искам да късаме мрежи точно както боцаджиите от село Крупник. Пък ние не го правим. А пък най-важното е какво иска да гледа ръководното тяло. Там вече, ние нищо не можем да направим, за съжаление. И няма лошо, де. Стига отборът да бие наред, нека бие вс еедно е като от село Крупник (ба*и, къде е това, бе). Ама отборът не бие. А пък изглежда като от Крупник.

 

Може би с редки случай суарез, кой друг играч от новорпивлечените те е впечатлил толкова много с изпълнение заслужаващо да си кажеш това""Евала, това аз никога не мога да го направя"

 

Суарез, разбира се, Коатез, заради гола си, Даунинг заради няколкото си пробива и тупалки, които обаче все не влизаха. Керъл заради двата си гола срещу шити.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Вчера направи асистенция и леко полеко си връща формата искате или не, а тази на новата деветка е далеч от подобряване, дори е възможно да се влоши... Иска ми се да видя с колко са паднали продажбите на фен артикули от продажбата на Торес, защото в момента нямаме играч, който да продава фланелки, освен Джерард. Съмнявам се дори Суарез, който е новата звезда да може да доближи цифрите до тези на испанеца, а какво остава за новите звезди...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface
като от село Крупник (ба*и, къде е това, бе).

Крупник

 

Знаеш че не си прав , но искаш да си спориш.Не мога да си представя как може да сравнявате двамата играчи , като нападателя на Челси е поне 5 класи над нашия (какво като съм от Ливърпул , да кажа че Евра е албинос ли? ......)

Факт е само че наистина Анди е наш и би трябвало повече (само) той да ни интересува , но да ги сравняваш - малко е смешно.

Годините не са толкова важни - има нападатели и на по 33-34 па си вкарват като луди.

Много е важно да можеш, да си постоянен и да си здрав както психически , така и физически.

При нас (понеже си говорим за нашия) тези неща (поне засега) не са на лице.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Крупник

 

Знаеш че не си прав , но искаш да си спориш.Не мога да си представя как може да сравнявате двамата играчи , като нападателя на Челси е поне 5 класи над нашия (какво като съм от Ливърпул , да кажа че Евра е албинос ли? ......)

Факт е само че наистина Анди е наш и би трябвало повече (само) той да ни интересува , но да ги сравняваш - малко е смешно.

Годините не са толкова важни - има нападатели и на по 33-34 па си вкарват като луди.

Много е важно да можеш, да си постоянен и да си здрав както психически , така и физически.

При нас (понеже си говорим за нашия) тези неща (поне засега) не са на лице.

 

Аз не мога да си представя някой да се прехласва по нападател който струва 50 млн и е вкарал 6 гола за година и три месеца. Ама, нейсе...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Не става въпрос за въпрос за прехласване в този случай, а за сравнение м/у 2 играча.

Никой не го величае Торес тук (вече) , но не може да му отречеш качествата ............... и съпоставяйки ги с качествата на нашата 9 - ка тук губим ...................... засега

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Не става въпрос за въпрос за прехласване в този случай, а за сравнение м/у 2 играча.

Никой не го величае Торес тук (вече) , но не може да му отречеш качествата ............... и съпоставяйки ги с качествата на нашата 9 - ка тук губим ...................... засега

 

Явно не си проследил "спора" ни с Марио. За Керъл никъде и никога не съм казвал, че е голямата работа. Накратко: подразних се, че ла ниня дори и нищо да не прави за челски, пак има хора да въздишат по него, още повече и след нещата, които говори по адрес на клуба. А Керъл, който прави същото "почти нищо" за отбора си, е оплюван постоянно. А статистиките на двамата идват да покажат, че откак са си сменили клубовете и двамата правят еднакво "почти нищо".

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Керъл е "оплюван" не без основание ........................ колкото до другото , на този етап не ме вълнува

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Керъл е "оплюван" не без основание ........................ колкото до другото , на този етап не ме вълнува

 

За Анди съм съгласен. Ама и за другия чак да се пишат такива неща... поредици, силни мачове... то феновете на челски не ги пишат :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост MarioFC

Red One, цитатът е от http://www.sportabg.com/evropejski-futbol/...rite-do-mesetzi

Хм, на доста места имаше информация, че уж си е избил парите за трансфера, но честно казано това не ме инт.

Това ти го дадох, защото ти говореше колко пари е струвал Торес и това го дадох да се види, че поне фланелки продава.

 

Може ли да ми дадеш точен линк за статистиката на Керъл, защото коята и статистика да погледна, головете на Керъл са 6 за сезона. Този 1 гол е може би за националния на Англия ?

Отделно Торес има с 10 асистенции повече от него, което си е доста и което значи, че помага с нещо на отбора си.

Защо да не е коректно да се дава статистика на Торес от първия сезон ? Нас ни интересува какво са давали/дали тия играчи за Ливърпул, а Керъл и Суарес взети заедно с двойно повече мачове са вкарали с 9 гола по-малко от него и това само за първия му сезон в Ливърпул.

Да погледнем и общата му статистика за Ливърпул 142 мача и 81 гола като титуляр.

 

Еми прегледах 15-тина страници назад и каква точно помия е изсипвал върху отбора ?

Че е казал, че привържениците не знаят истината за трансфера му в Челси?

Че при нас е нямало как да спечели титлата и е отишъл в Челси да печели трофеи ?

Че Челси се борят за трофеи всяка година и са голям отбор?

Че собствениците са му обещали неща и не са ги изпълнили ?

Че е отишъл в Челси да печели трофеи, защото е виждал, че при нас това е нямало да стане ?

 

Е къде е помията по Ливърпул?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface
Еми прегледах 15-тина страници назад и каква точно помия е изсипвал върху отбора ?

 

Че при нас е нямало как да спечели титлата и е отишъл в Челси да печели трофеи ?

Че Челси се борят за трофеи всяка година и са голям отбор?

 

Че е отишъл в Челси да печели трофеи, защото е виждал, че при нас това е нямало да стане ?

 

Е къде е помията по Ливърпул?

трябва да си наивен , да питаш такъв въпрос

Link to comment
Сподели другаде

Гост MarioFC

Е добре нека погледнем реално на нещата, нормално е да го питат защо е сменил отбора и той какво да каже?

Смених го защото обичам Челси и мразя Ливърпул ? Това по-добре ли ти звучи? Или че е фен на Челси от малък ?

Ако погледнем реално на нещата, при нас той нямаше да види ШЛ, докато с Челси играе вече втора поредна година в ШЛ и определено шанса му за трофеи(ясно е, че става въпрос за ПШ или ШЛ) е по-голям с Челси, отколкото с Ливърпул.

Челси са и на крачка от полуфинал в ШЛ, дали ако не си беше тръгнал скоро щеше да види полуфинал в ШЛ ?

Ти сериозно мислиш ли, че в близко време 1-2 години можем да спечелим ШЛ или титлата в Англия ?

Казал е, че Челси са голям отбор, нормално това все пак е новия му отбор, но това какво ни грее нас, къде е помията по Ливърпул, защото аз не виждам такава ... Да не би да е казал, че Ливърпул са малък отбор ?

Отделно преди трите букви да поеме Челси, те наистина си бяха основен конкурент на Манафите за титлата в Англия ...

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Може ли да ми дадеш точен линк за статистиката на Керъл, защото коята и статистика да погледна, головете на Керъл са 6 за сезона. Този 1 гол е може би за националния на Англия ?

 

Аз съм написал къде го пише. От това по-ясно не мога да се изразя:

 

Не е вярно. Керъл има 7 гола - справка официалния сайт.
Link to comment
Сподели другаде

Гост MarioFC

Аз в официалния сайт намерих статистика ама за всичките му изиграни мачове, а не за сезона.

Отделно и в espn и в уики-то и в трансфермаркет все головете са му 6, така че ако имаш точен линк го дай. И май головете му са точно 6, този 1 е за националния отбор.

Отделно проверих всички мачове и Керъл има 6 гола, а не 7.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Аз в официалния сайт намерих статистика ама за всичките му изиграни мачове, а не за сезона.

Отделно и в espn и в уики-то и в трансфермаркет все головете са му 6, така че ако имаш точен линк го дай. И май головете му са точно 6, този 1 е за националния отбор.

 

Аз говоря навсякъде само и единствено за статистиката на двамата убавци откакто Керъл е дошъл при нас, а ла ниня е отишла в челски. Навсякъде говоря за периода година и три месеца. Ти сега говориш за тоя му сезон само. Съжалявам, но не мисля да продължавам тоя спор. Тъгувай си за хлапачката, щом те кефи, щом не ти пречи какво говори за отбора, щом не ти пречи начина по който напусна. Всеки с разбиранията си.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
Отделно проверих всички мачове и Керъл има 6 гола, а не 7.

 

Чукча читател, чукча неписател:

 

Шити - 2

Екзитър

Евертън

УБА

Олдъм

Уулвс

Брайтън

 

8

post-1139-1332949048_thumb.png

post-1139-1332949224_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Гост behemoth
Това го има и при мен, ама понякога искам да късаме мрежи точно както боцаджиите от село Крупник. Пък ние не го правим. А пък най-важното е какво иска да гледа ръководното тяло. Там вече, ние нищо не можем да направим, за съжаление. И няма лошо, де. Стига отборът да бие наред, нека бие вс еедно е като от село Крупник (ба*и, къде е това, бе). Ама отборът не бие. А пък изглежда като от Крупник.

И тук си прав. Отбора като бие и играе не толкова добре се радваме. Проблема е, че отбора нито играе добре, нито бием. И от там се поражда този негативизам, което е нормално според мен. Иначе крупник е едно село, близ до друго село дето се казва: "Яж ми 8888 симитли" :sarcastic:

@Stojkica я кажи какво имаш в предвид под опропастени мачове на торес?

Link to comment
Сподели другаде

Гост MarioFC

Stojkica, а да четем преди да пишем а? Аз ясно написах, че става въпрос за тоя сезон, а за него има 6 гола и 3 асистенции. Ясно ми е, че откакто е дошъл при нас има 8 гола.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
...Работата малко става "чуждата кокошка е патка".

Работата не зная каква става, но не е много редно точно ти да претендираш за каква се вземала чуждата кокошка в този форум, щото постоянно въздишаш по чуждите вратари. Не е лошо като пишеш подобни коментари да си припомняш и своите преди това.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...