Jump to content

Фернандо Торес


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост kikedelrio

Двата гола ги изработи Гризман, той заслужава адмирациите днес, а ако Мистър Трофеи пак бе направил някои от дежурните си пропуски, вече щеше да се наложи доброволно да се откаже от футбола...

 

 

п.с. И по-спокойно, това е просто един мач, два гола и повече всеки един ден във всеки един кръг го правят по няколко футболисти по света, дори защитници, но наистина точно този приключилия с големия футбол да ги направи е нещо уникално и никой не може да повярва на очите си. Нещо, което вече е било за боклука, колко трайна работа може да ти свърши.

 

От поста ти се усеща някакво чувство на злоба. Как живееш по този начин не ми е ясно. Отдавна всичко е приключило и той си е поел по неговия път, а ние по нашия. Така че, не виждам смисъл от подобно сипване.

Силно се надявам, че ще възроди кариерата си на Калдерон. Първоначалните сигнали са окуражителни.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост tsbalabanov

Интересно, как след 2 гола, пък макар и срещу Мадрид, Торес възкръсна, завърна се, почна да ниже и т.н. Дори и 100 гола да вкара до края на сезона, аз се радвам, че не е в Ливърпул. Някои неща не могат да се забравят, а и не бива.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kolyo

Моето не беше за италианеца, така че пак ще си го напиша ;) Аз съм простил на Торес отдавна и се радвам много, когато го видя да бележи!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

От поста ти се усеща някакво чувство на злоба. Как живееш по този начин не ми е ясно. Отдавна всичко е приключило и той си е поел по неговия път, а ние по нашия. Така че, не виждам смисъл от подобно сипване.

Силно се надявам, че ще възроди кариерата си на Калдерон. Първоначалните сигнали са окуражителни.

 

Знаеш ли колко ме вълнува дали ще си възроди кариерата. Просто си изказах мнението, че не става вече за нищо, един мач и два гола не променят състоянието му - какво да кажем за Тоти, който цял живот играе в Рома,едвам ходи вече и вкара онези два гола в най-големото италианско дерби - ВЕЛИК ФУТБОЛИСТ, а тази мишка ако ще да спечели още 20 трофеи, никога няма да е велик човек и футболист като Тоти. Все пак може да се порадва на поне един трофеи с Атлетико Мадрид някой ден от резервната скамейка.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio

Втория абзац не беше насочен към теб, така че въобще не ме вълнува какво смяташ, че ще се случи с кариерата му за в бъдеще.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

Втория абзац не беше насочен към теб, така че въобще не ме вълнува какво смяташ, че ще се случи с кариерата му за в бъдеще.

 

Що не си сложиш една фланелка с номер 19 на Атлетико Мадрид и да си спокоен?!Аз се чудя как изобщо тая мърша има тема в тоя форум и да му се отделя такова голямо внимание, че вкарал 4-тия гол за последните 12 месеца...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kolyo

хахахах и това го казва човек, който ник нейма му е Марио Балотели :D И по-леко с обидите. Кога стигнеш неговото ниво в професионално развитие, тогава го наричай мърша. И да, бас държа, че не си.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Нека му потръгне играта!Не ми е много на сърце Торес и ако бележеше за друг клуб щеше да ме е яд ,но пък Атлетико си е неговият клуб.Той се е върнал у дома!Нека им върви играта,симпатичен клуб са. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

хахахах и това го казва човек, който ник нейма му е Марио Балотели :D И по-леко с обидите. Кога стигнеш неговото ниво в професионално развитие, тогава го наричай мърша. И да, бас държа, че не си.

 

На Торес ли искаш да ми е нейма или на Фабрегас?!А сравнението ти с моето професионално развитие и на който и да е от този форум с това на въпросния субект е меко казано нелепо. Не може да сравниш, който и да е човек реализирал се с нещо в живота с това на футболист, съвсем различни неща. И да имам право да ги коментирам впредвид труда, който извършват спрямо парите, които получават. Все пак футболът е бизнес, футболистите взимат такива колосални суми за минимален труд. а това е благодарение на феновете на тази игра по целия свят.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

Кога стигнеш неговото ниво в професионално развитие...

Това е най-отвратителното нещо, което може да се каже във футболен форум

"Щом не можеш да играеш футбол, не можеш да критикуваш Торес."

"Щом не можеш да пееш, значи не може да плюеш по Джъстин Бийбър!"

 

Еми не съм съгласен...

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Бахти спора се води, за това кой е по-некадърен в момента :suicide: Дреме ми за сопола Торес, ама лошото е, че другата страна в спора ни е най-добрият неконтузен нападател в момента. Напомня ми на споровете преди време дали Анди Керъл може да спира топката, та даже и се въртяха клипчета с добри спирания за да се докаже едната теза

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kolyo

Това е най-отвратителното нещо, което може да се каже във футболен форум

"Щом не можеш да играеш футбол, не можеш да критикуваш Торес."

"Щом не можеш да пееш, значи не може да плюеш по Джъстин Бийбър!"

 

Еми не съм съгласен...

ОК, не си съгласен, твое право е, но в случая не говорим за критика, а за конкретна обида - "мърша".... Ако мислиш, че то заслужава да го наричат така, ОК, но виж, тук аз не съм съгласен.

 

п.с. сега излезе и "сопол".

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Тоя продължава да разединява хората в тоя форум. За мен е мъртвец. Не му желая нито хубавото, нито лошото. Да е жив и здрав само, другото да си го сърба.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio

 

 

Що не си сложиш една фланелка с номер 19 на Атлетико Мадрид и да си спокоен?!Аз се чудя как изобщо тая мърша има тема в тоя форум и да му се отделя такова голямо внимание, че вкарал 4-тия гол за последните 12 месеца...

Не си позволявай да ми казваш какво да правя. В това отношение бих предпочел съвет от една "мърша", отколкото от теб. Много сте си повярвали някои хора тук. Все гледате сламките в чуждите очи, а гредата в собствените си все я пропускате.

Link to comment
Сподели другаде

Гост firkan

Често си пускам клипчета с головете на Торес за Ливърпул и майсторските комбинации с Джерард, но дотук. Лично за мен, начина, по който си тръгна, беше адски гаден и предателски. Няма да го кълна, но и не се радвам, когато вкарва. Просто ми е безразличен. Нещо като Суарес...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

Често си пускам клипчета с головете на Торес за Ливърпул и майсторските комбинации с Джерард, но дотук. Лично за мен, начина, по който си тръгна, беше адски гаден и предателски. Няма да го кълна, но и не се радвам, когато вкарва. Просто ми е безразличен. Нещо като Суарес...

 

Къде е СУАРЕС, къде е тая мишка!И като футболист и като отношение към клуба. Разликата е огромна!Огромно уважение към Суарес, а онази мишка не заслужава никакво внимание и тази тема предлагам да бъде заключена, излишна е просто.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Това е най-отвратителното нещо, което може да се каже във футболен форум

"Щом не можеш да играеш футбол, не можеш да критикуваш Торес."

"Щом не можеш да пееш, значи не може да плюеш по Джъстин Бийбър!"

 

Еми не съм съгласен...

 

Тоя пръдльо и без това не може да пее... :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Тоя пръдльо и без това не може да пее... :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Когато постигнеш това, което е постигнал той, тогава ще говориш :sarcastic:

По темата - чудно ми е наистина как има хора, които с такъв патос следят Торес, че и чак преживяват головете му. Не стига историята покрай него, ами и вече мина толкова време. Че и чак се задъвкахте тук заради Ла Ниня. Оставете го момчето, да е жив и здрав и да си играе колкото може и където може.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Никога няма да бъда безразличен нито към Торес нито към Суарез.

Тези хора са ми носили толкова щастливи моменти,че ще ги помня винаги.

Стремя се да помня хубавите неща,лошите ги игнорирам,омразата никога не е била креативно чувство.Това което са направили за да напуснат клуба си е техен избор,никога не са се клели във вярност до гроб,просто това е футбола и човешкия избор в частност.

Ще ми се само да имаме малко уважение към Фернандо,той даде много на отбора и ние му дадохме нашата любов безкористно,нека не обиждаме и отминалите ни чувства.

П.С.Безразлични са ми други минали като през малка гара и не оставили нищо....да не споменавам имена.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Когато постигнеш това, което е постигнал той, тогава ще говориш :sarcastic:

По темата - чудно ми е наистина как има хора, които с такъв патос следят Торес, че и чак преживяват головете му. Не стига историята покрай него, ами и вече мина толкова време. Че и чак се задъвкахте тук заради Ла Ниня. Оставете го момчето, да е жив и здрав и да си играе колкото може и където може.

 

Aми Дачев когато човек е обичал нещо от все сърце е така. Много хора от тук са избрали да го мразят , но безразличен той няма как да остане .

Тук вече не става въпрос за това какво е направил , изговорил и прочие.

 

На мен са ми много интересни коментарите , точно от типа на този който ти си направил. Еми няма как да кажеш на някой как да усеща нещата вътре в него , нито пък да се чудиш ,защо ги усеща така. Няма ама абсолютно нищо , чудно , че хора като мен и други тук в сайта и сигурно хиляди по света , все още се интересуват и им трепва нещо , когато той бележи голове.

 

Това , че ти Здравеца или който и да е друг от сайта не можете да го усетите не значи, че няма други такива хора, или пък , че е много чудно, защо в крайна сметка се изпадало в патос спрямо него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

На мен са ми много интересни коментарите , точно от типа на този който ти си направил. Еми няма как да кажеш на някой как да усеща нещата вътре в него , нито пък да се чудиш ,защо ги усеща така. Няма ама абсолютно нищо , чудно , че хора като мен и други тук в сайта и сигурно хиляди по света , все още се интересуват и им трепва нещо , когато той бележи голове.

 

Това , че ти Здравеца или който и да е друг от сайта не можете да го усетите не значи, че няма други такива хора, или пък , че е много чудно, защо в крайна сметка се изпадало в патос спрямо него.

Колега, Торес много добре съм го усещал. Помпането на Ф5 вечерта като подписа с Челси и айде да не казвам, ама после като си легнах и ми сълзяха очите. Всеки път и до ден днешен ако си пусна клипче с оня Ливърпул и ми се пълнят очите. Ама няма да тръгна толкова години по-късно специално да му следя мачовете и да се карам с колеги заради него. Било каквото било, вече отдавна е история. Може би не искам да го гледам, щото още ми става мъчно. Идеята ми беше, че ми е чудно как още може да се карате заради лицето Торес :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Aми Дачев когато човек е обичал нещо от все сърце е така. Много хора от тук са избрали да го мразят , но безразличен той няма как да остане .

Тук вече не става въпрос за това какво е направил , изговорил и прочие.

 

На мен са ми много интересни коментарите , точно от типа на този който ти си направил. Еми няма как да кажеш на някой как да усеща нещата вътре в него , нито пък да се чудиш ,защо ги усеща така. Няма ама абсолютно нищо , чудно , че хора като мен и други тук в сайта и сигурно хиляди по света , все още се интересуват и им трепва нещо , когато той бележи голове.

 

Това , че ти Здравеца или който и да е друг от сайта не можете да го усетите не значи, че няма други такива хора, или пък , че е много чудно, защо в крайна сметка се изпадало в патос спрямо него.

 

Абсолютно има. На мен изобщо не ми дреме как ще му върви кариерата, още повече когато не е в Англия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Абсолютно има. На мен изобщо не ми дреме как ще му върви кариерата, още повече когато не е в Англия.

 

Дори само , защото писа в темата му , не ти вярвам :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...