Jump to content

Фернандо Торес


Гост shicola

Препоръчан пост

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост ArsenalWay

Торес си беше от този тип футболисти,които не харесваш,но самата му харизма и стил на игра те карат да го уважаваш.Жалко,че преди 4 години този човек изчезна.

 

http://www.youtube.com/watch?v=PZznv9_TTRc

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario Balotelli

Торес си беше от този тип футболисти,които не харесваш,но самата му харизма и стил на игра те карат да го уважаваш.Жалко,че преди 4 години този човек изчезна.

 

http://www.youtube.c...h?v=PZznv9_TTRc

 

Ах, що не го взе мосю Венгер този харизматичен нападател!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Дa зa товa мосюто се "прецaкa" със Сaнчез.

 

Aз се зaрaдвaх нa головете му особено, че бяхa срещу противните "бaлерини".

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Гост Simply Red

Торес: На "Анфийлд" летях, бях неудържим

 

"Анфийлд" е магическо място, на него се чувствах неудържим и летях", каза Фернандо Торес пред испанска тв програма, запитан за евентуалното му завръщане в Ливърпул за мача на изпращането на Стивън Джерард на 29 март. Капитанът покани Торес, Луис Суарес, Хавиер Масчерано и Чаби Алонсо, както и още куп бивши съотборници, за срещата.

 

"Ще направя всичко, за да съм там - каза Торес. - Ще взема и сина ми, за да му покажа какво е "Анфийлд". Независимо от раздялата и всичко, което се случи след трансфера ми в Челси, аз оставам с мисълта за Ливърпул и този стадион такава, каквато бе и докато играех за клуба. А Джерард остава най-добрият футболист, с когото съм играл някога."

Мачът ще е ден след европейските квалификации в Европа и не е изключено Торес да не успее да играе. Макар и шансът да е повикан в испанския тим за момента не изглежда много голям. Алонсо, Масчерано и Суарес потвърдиха, че ще са на терена за двубоя.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

11041766_854079141317583_7775213311712827192_n.png?oh=d2f4a7be44fd6c450f8d5c08bd5b8586&oe=5578492A

 

 

Torres

 

"Liverpool left a permanent mark on me. Anfield is a magical place. A magical place. It made me feel...unstoppable. I used to tell Pepe Reina that I felt like I would inevitably score every time I stepped on the pitch.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост cyberfan

Торес е дал интервю в което твърди, че Джерард го е посъветвал (по-скоро подкрепил) да напусне Ливърпул и направи това което е най-добре за него.

 

You'll never walk alone!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
Гост men4o

”Русата кучка” нямаше да мръдне от Анфийлд стига собствениците да бяха си изпълнили обещанията за подсилване на Отбора.Едва ли би мръднал ако се борехме за титлата и редовно играехме основна роля в Шампионска лига.

Гледаме Фенски на нещата,но аз го оправдавам в личен план.

Колко време чакаше за сериозни попълнения Хлапето?

Не,че в Челси прокопае,ама това е друга тема.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Prospero

Той не изчака до края на първия пълен трансферен прозорец на новите собственици. Така, че до тук с оправданията в личен план. Заминаването му от Ливърпул и тогава и сега се приема за грешка. Грешка, която той осъзна, за това и даваше поне година след трансфера си интервюта по тази тема.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

От кулата на днешния ден е лесно да се съди миналото,но в тогавашната ситуация е бил сигурен,че взима правилно решение.

Така е,няколко пъти Ел Ниньо подсказа,че съжалява за този си ход,аз също съжалявам за допуснатата възможност да ги видим с Луис на върха на атаката.А съм сигурен,че повечето фенове са на подобно мнение.

Но реалността е друга и трябва да я приемем.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Prospero

 

Уес Браун е печелил ШЛ с по-голям принос от Торес.

 

От кулата на днешния ден е лесно да се съди миналото,но в тогавашната ситуация е бил сигурен,че взима правилно решение.

Така е,няколко пъти Ел Ниньо подсказа,че съжалява за този си ход,аз също съжалявам за допуснатата възможност да ги видим с Луис на върха на атаката.А съм сигурен,че повечето фенове са на подобно мнение.

Но реалността е друга и трябва да я приемем.

 

Наистина не е хубаво да се правят такива сравнения. За него решението (във времето си) е било правилно. Малко са хората, които вземат нарочно грешни решения, съзнавайки какво правят. Но и тогава имаше доста коментари, че на него му трябва подкрепа, изразявана от фенове и клуб, за да играе както само той си можеше. А на всички бе ясно, че това не може да го получи в челси.

По скоро репликата ми бе за даването на шанс на ръководството. Та те бяха в клуба по-малко от 6 месеца, преди да прореве, че искал да отива в челси. Купиха Суарез, да тогава не знаехме какво ще излезе от него, но все пак бе нещо. Назначиха Кени, живата легенда на клуба. Просто трябваше да изчака до лятото. Но от челси го примамиха с обещания и той се поддаде. Чисто и просто - продаде се за пари и трофеи. За него това явно е по-важно ... или поне така искаше да вярва той, защото (пак ще кажа) той и до ден днешен съжалява за избора си тогава. Имаше шанса да се нареди не само до хора като Уес Браун, Карик и Джо Кол, а можеше да е редом до Джерард, Зидан, Пирло, Дел Пиеро.

Link to comment
Сподели другаде

Гост morski

Не е въпроса толкова в преминаването в Челси, колкото в глупостите които надрънка по наш адрес. Всеки може да направи трансфер, но поне се отнеси с уважение към предишния си клуб, клуб изстрелял те до висините. Можеше да изчака лятото, но не, негова си работа, изстина ми отдавна.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Чисто и просто - продаде се за пари и трофеи.

Тоест, ако оставиш фенското в теб настрана и го приемеш като работник във фирмата Ливърпул, твоето може да се чете така - продаде се за по-добра заплата и повече шанс за развитие. Ако дойдат от друга фирма и ми предложат два пъти по-висока заплата и пет пъти по-реален шанс за развитие в кариерата ми, при положение, че в моята фирма шефът е изперкал и не се знае какво ще се случва, то най-вероятно ще запаля с 200. Разбира се, друг е въпросът, че във футбола феновете се надяват и на лоялнот от страна на играчите. Най-много болеше, че премина точно в Челси. Ако беше Барса, надали щяхме толкова да го хейтим.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

Най-болеше, че той се врече в лоялност на клуба 20 дни преди да подаде молба за трансфер. Болеше и защото го направо в момент, когато феновете бяхме доста уязвими - имахме нови собственици, легендата Кени Далглиш беше застанал на кормилото на отбора, сдобихме се с един от най-големите таланти на Европа в лицето на Луис Суарес и точно когато всичко изглеждаше, че се нарежда, Торес реши да се махне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Prospero

Как да ти продължа метафората Дачев ....

Да кажем, че Торес е отишъл в новата фирма, спечелил е пари, купил си е къща на 3 етажа в Бояна ... и е просто един от сивите кодери.

Докато ако беше останал в старата фирма имаше (доста по-големия шанс) да стане следващия Бил Гейст или Стив Джобс.

:D

Иначе съм напълно съгласен с Ред–Джи - тайминга не можеше да е по-болезнен ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Как да ти продължа метафората Дачев ....

Да кажем, че Торес е отишъл в новата фирма, спечелил е пари, купил си е къща на 3 етажа в Бояна ... и е просто един от сивите кодери.

Докато ако беше останал в старата фирма имаше (доста по-големия шанс) да стане следващия Бил Гейст или Стив Джобс.

:D

Иначе съм напълно съгласен с Ред–Джи - тайминга не можеше да е по-болезнен ...

Така де, само дето нямаше да стане новият Бил Гейтс, а щеше да стане някакъв много обичан служител, дето снимката му виси на стената на "employees of the year". Защото Бил Гейтс е богат, а Торес по-богат стана в Челси така или иначе.

 

Пропускате основното според мен - ако продължим метафората, то Торес напусна една фирма, която беше в окаяно състояние. Шефът ти е временен, босовете над него са все още енигма, фирмата върви на загуба... В тоя момент изскачат конкурентите ти, които са водещата топ фирма в бранша и ти предлагат договор за повече пари и опция за кариерно развитие (трофеи), с което после да се гордееш. Към онзи момент Торес не е знаел, колко точно ще му е приносът за тези купи. Всички очакваха да е топ нападателят на отбора.

 

Не защитавам Фернандо и мен много ме болеше като се махна. Избра кофти тайминг за нас, но от гледна точка на служител (ако го приемем за такъв), всъщност таймингът беше перфектен. Никога повече няма да му се кефя така, както когато играеше за нас, просто разсъждавам от евентуална негова гледна точка.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...