Jump to content

Фернандо Торес


Гост shicola

Препоръчан пост

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Голям кеф ми доставя да гледам Торес как вкарва и играе добре.Винаги ще си остане сред любимите ми футболисти,жив и здрав да е и да чукне 150 гола за любимия си отбор :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Много лош инцидент с Торес преди минути на мача Ла Коруня - Атлетико М, играчите и на двата отбора стоят около лекарите много притеснени, дано не е нещо сериозно...Футболистите и на двата отбора бяха много изплашени, някои се и просълзиха.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

https://www.theanfie...layers-stories/

 

Една доста дълга статия (откъс от книга) - разказ за Торес и интервю с него самия. Истината винаги има две страни. А аз абсолютно вярвам, че е възможно отборът да е направил това, което Торес казва (да очерня играчите, с които се разделя, за да излезе чист пред феновете). Все пак може и да сме фенове на отбора, но той е една фирма, която има ПР екипи и се грижи за реномето си.

 

Общо взето Торес не е искал толкова да се махне, но така и никой не е пожелал оставането му по чисто футболни причини, а през цялото време са гледали на него като на ходещ извор на пари при продажба. Говоря за ръководството, разбира се.

 

Който може и има желание да го прочете това. Тъжна история общо взето...

Link to comment
Сподели другаде

В горната препратка освен тъжната история се съдържа и една тържествена такава,

тези дни покрай мачовете за ШЛ и някои резултати в тях, е добре да си я припомним:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gkbwbPxjtEw

Liverpool - Real Madrid 4 : 0

Link to comment
Сподели другаде

Беше ми адски гадно и вероятно и аз съм го препсувал след трансфера в Челси, но това, което показва към Ливърпул е достойно за уважение.

 

Лично аз, ще го запомня с добро.

Link to comment
Сподели другаде

Той още в началото на престоя си в Челси говореше, че има истини, които ще чуем по-натам. Един вид от ръководството са го договорили да си мълчи поне известно време. И не се и съмнявам, че ФСГ с кеф са ги приели тия 50 милиона. На принципа, че ще вземат Суарес и Каръл и след време за всеки от тях ще вземат по толкова (преставете си някой друг идиот да даде такива пари за Каръл :sarcastic: ). Мънибол ли, кво беше. Купувай, продавай, реинвестирай. Но и Торес бая си говореше още първите месеци. Как в Челси всички били топ класа, как Челси се бори за трофеи, а явно в Ливърпул нещата са на другия полюс. То последното наистина си беше така. Ама беше доста дразнещо да го цикли. Прекалено даже. Та така. И аз му се дразнех в един момент много, но явно наистина радостта, която ми е донесъл като фен на Ливърпул е повече, отколкото негативните емоции. И като гледам мачове на Атлетико, в които той играе винаги стискам палци да се разпише и да бие. Дано лапнат и ШЛ тая година най-накрая. Жалко, че се развиха така тъпо нещата с него.

Link to comment
Сподели другаде

Аз също си го харесвам Торес. Само като се сетя колко радост и каква наслада ми е носил съм готов да забравя тая глупост с Челси, Милан и......

Сигурен съм, че и той го е осъзнал, но има "схема" в ръководството ни за да си тръгне, почти съм убеден в това

Link to comment
Сподели другаде

Невърчо, невероятно ми се струваотношението ти към Суарес.Аз знам само двама от Ливърпул на които са горени екипите публично, като отношение на начина им на напускане на отбора. В това число не влиза Суарес. А за другите двама, от мене или добро, или нищо. Единия е Мъртвец, другия е предател.

Link to comment
Сподели другаде

Ангеле ,а дали тук имаме право на лично мнение?

Аз също споделям мнението на Слави на 100%.

Клуба е не само привърженици , футболисти ,треньори и ръководство.

В клуба понякога попадат хора които не заслужават нашата любов, само и щото по някакъв начин са свързани с клуба.

В онази ситуация аз имам личното убеждение ,че грешника не беше Торес.

А това на кой са горили екипа , кой е мъртвец , всеки има глава на раменете.

Аз не се деля от акъла си ,и за мен Торес все още носи в сърцето си част от Ливърпул.

Останалото е медиина игра и бизнес.

Link to comment
Сподели другаде

Ангеле ,а дали тук имаме право на лично мнение?

Дотам ли я докарахме? Да нямаме право на лично мнение? Пламене олекваш...и то сериозно. Чие мнение споделяш си е лично твой проблем. Ама да ме лишава нясой си от моето лично мнение в този форум досега не се е случвало и няма и да се случи. А мнението ми е ясно, поне за мислещите участници във форума.При това ако си забелязал де, говорим за начина им на напускане на отбора, а не за приносът им за отбора. Бъди жив и здрав.

Link to comment
Сподели другаде

За мен Торес беше и е много голям футболист,когато напусна все едно загубих близък човек.Удоволствие беше да го гледам заедно с Джерард/а, какво партнъорство/Беше ми криво ,като подписа с Челси ,но го разбирам той искаше трофей.Отдавна отминаха времената ,когато един играч се посвещаваше само на един клуб,Малдини,Джерард и т.н. ще си ги спомняме .Но,колкото и да е болезнено трябва да признаем,че в момента не сме топ клуб и такава тенденция ще съществува и занапред,да напускат най добрите ни играчи без грам свян

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Изключителен нападател, не случайно толкова бързо се превърна в любимец на всички. Една от многото причини заради които го харесвах беше, че вкарваше по 25 гола на сезона без да изпълнява дузпи и фаулове. На всичкото отгоре нямаше отбор срещу когото да не се разписвал. Никога не се е криел в големите мачове, шиеше мангали, чел$и, франсета, евертън и кой ли още не, а головете му изглеждаха като детска игра.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...