Jump to content

Фернандо Торес

Recommended Posts

• 1 year later...
  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

След трансфера на Фаулър нищо не може да ми наруши спокойствието при изходящи трансфери. Много добре си спомням деня в края на ноември 2001-ва, бях студент 1-ви курс. Във факултета ми тъкмо бяха инста

Нека 34-та му година да му донесе спокойствие и възможност да завърши кариерата си достойно! Заслужава го! Фернандо Торес беше като рекламна картичка на Ливърпул. Представителен, надарен, мощен напада

Не е нужно да се говори много за Торес. Достатъчно е да се види гол като този...   https://www.youtube....h?v=03i4NTA2ep4   Както и 81-те гола, които вкара за великия ни отбор, за да си наясно каква к

Posted Images

Хах, бахти пича. К'во да прави вече - не му трябва да е бърз, може да се назоба колко иска :sarcastic:

Тръгнал е по пътя на Тим Вийзе. Скоро и в кеча може да се появи. :sarcastic:

• 1 month later...

Ами, хайде да кажа, да е жив и здрав Фернанадо! Честит му рожден ден! Да кове успехи във фитнес попрището! Знам, че много хора го недолюбват.

Аз лично никога няма да забравя колко радост ни е донесъл и си остава сред най-любимите ми играчи минали през великия ни клуб!. Как се разправяше със защитите...

Топ нападател! Още настръхвам от реакциите на коментаторите"Fernando Torrresss... and it is a goal!"

С течение на времето, малко или много си излезе какво е било, самото реабилитиране на оня приятелски мач, си беше отговор от тълпата. Още продължавам да си нося или купувам негови тениски, ако изпадне нещо, но за разлика от това - всички, които имах на оня дребосък, къде си упражнява речитатива на гърба на клуба, анализирайки защо да фак не падал Мане за дуСпа, та неговите ги раздадох отдавна, не ги запалих или нарязах, не е честно към емблемата. Та Нандо ... веднъж червен, винаги червен. Като се замисля ме хвана яд само, че не можах да ги гледам няколко сезона със Зъбчо, щеше да ври Тубата от клипове.