Jump to content

Фабио Аурелио


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост FTorres

Проблемите определено не са бековете ....а в това да се вкарват голове,когато играе Торес е добре,но когато го няма страдаме..Арбеола и Аурелио показаха голямо изстастване тази година и едва ли от там ни е проблема...когато Аурелио играе ни върви вижте някой мач с него и вижте неговата игра...дано до края да не се контузва ,а да играе редовно...а за Бенаюн ще говоря в неговата тема... ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steven Gerrard 2

Вижда се кои са ключовите аре махнете ги тия Джерард , Торес , Рейна , Кайт , Карагър , Шкъртел , Алонсо и Масчерано 8 човека и си залезваме.А в Манчестър Юнайтед могат да махнат Рууни , Тевез , Рио Фърдинанд , Невил , Гигс и още някои пак ще излезнат с нещо респектиращо и точно това е въпроса , защо когато срещу Юнайтед играе един среден отбор , а в защитата си те имат толкова много проблеми побеждават лесно без напрягане , а ние трябва до някъде да се напрягаме за да бием Портсмут.Не веднъж те са почвали си Рафаел и Еванс млади защитници придружени с О'Шей и Видич примерно.Все едно ние излезнем с Досена , Карагър , Агър и Арбеола направо ще ни еб*т ма*ката.Просто Юнайтед имат много качествени играчи : Бербатов, Роналдо , Гигс , Скоус , Карик , Андерсон , Невил , Рио , Видич , Ван Дер Саар , О'Шей , Нани , Парк , Евра , Флетчър , Харгрийвс , Браун , Рууни , Тевез това са 19 играчи от тях може би 15 могат да решават мачове и са достатъчно опитни.Замислете се може би това е причината в момента те да са на позиция 1.В Англия ти трябват млади и опитни играчи , а къде са нашите такива ... Имаме опита в лицето на Джерард , Карагър , Алонсо и Кайт да кажем.Млади да са ниТорес.А Юнайтед имат опитни като Ван Дер Саар , Скоус , Гигс , Невил абе няма кво ги изброявам.Факт е че от скаймейката на Юнайтед всеки може да стане и да играе на високо ниво , а това не важи за нас .. Те имат и мн повече съмочувствие.Средните отбори срещу всички от големите 4 играят футбол , но защо само срещу Юнайтед играят със страх и рядко им се противопоставят нз.. Дано тая година станем шампиони ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост мойсей
И какво значение има, когато съм прав?

Стига ве пич. Излагате се вече като спорите за глупости и спамите навсякъде.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

Аурелио е на средно ниво эа отбори като Уигън!

Эа Ливърпул той е на ниско ниво!

 

Кога дъвчещият би се осланял на някой нискораэряден свободен агент да му иэнася сеэона на даден пост? Никога.

 

Не може да претендираме че имаме самочувствието на голям отбор и в същото време да се кефиме на такива като Аурелио, Бенаюн и прочие.

 

 

 

Продадохме набърэо Рийэе, вэехме някакъв Досена, имаме Инсуа, и в следващият момент эалагаме на Аурелио чиято лебедова песен не е далеч.

Футболист беэ абсолютно никаква перспектива.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
Аурелио е на средно ниво эа отбори като Уигън!

Эа Ливърпул той е на ниско ниво!

 

Кога дъвчещият би се осланял на някой нискораэряден свободен агент да му иэнася сеэона на даден пост? Никога.

 

Не може да претендираме че имаме самочувствието на голям отбор и в същото време да се кефиме на такива като Аурелио, Бенаюн и прочие.

 

 

 

Продадохме набърэо Рийэе, вэехме някакъв Досена, имаме Инсуа, и в следващият момент эалагаме на Аурелио чиято лебедова песен не е далеч.

Футболист беэ абсолютно никаква перспектива.

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: Ти гледаш ли маяовете,в които той играе :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steven Gerrard 2

Vince , прекалено много си прав.Аурелио е среден играч едва ли ще израстне още много.По - вероятно е той да стане по опитен , ако отиде в друг отбор някъв от средата на таблицата защото е играл при нас.Нещо като Warnock , който е в Блекбърн.Въпреки , че за мен той беше доста по - добър , но беше при нас в други времена.Аурелио няма потенциала на Рафаел(МанЮн) и наш Инсуа ..Вие тука какво ще ме убеждавате , че Фабио Аурелио е най - добрият ни вариант за бек.Та той дори на тоя етап според мене не е най - добрият избор , но е предпочитан пред един младок който ще стане доста по - добър и пред един Досена който неможа се адаптира и не е за голям отбор като нашия.В атака Аурелио няма много идей като се включва , ако го сравним с Евра изглежда доста под нивото на играч които играе в големите 4.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

Какъв потенциал и какъв опит ще придобива?

Аурелио е на 30 години.

 

Посредствен футболист, това е.

Като десетките такива, който съм имал "удоволствието" да наблюдавам под ръководството на Улие и Бенитес.

 

 

П.С. Раэбира се не ангажирам никой с моето мнение.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo

не знаех че Аурелио е на 30 :sarcastic:. Я изкара още два сезона я не,но не мога да кажа че е посредствен играч.

Дори само заради това че ни остави в борбата за титлата(мача с помпи),я си помислете ако не беше вкарал дали щяхме да обърнем мача!

Бъдещето е на Инсуа,но е много млад да е постоянно титуляр.Той и фърги не пуска оня къдравия(да силва) да играе секи мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres

Аурелио е един готов футболист няма значение на колко години е ..Sir_АсеH4o правилно е казал ..."Ти гледаш ли маяовете,в които той играе"....първия сезон може би беше адаптиращ и не бе толкова успешен,но последните два сезона е на високо ниво....как да го кажа не знам...вижте мачовете срещу Интер,Арсенал,Челси(до когато бе сменен и ни изравниха след това)..ще кажа и това че в дербитата където биехме Аурелио беше титуляр...след няколко мача пак ще си говорим. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steven Gerrard 2

Vince , имах предвид че ако отиде в Уигън например там за тях ще е добър футболист с опит все пак едно е да играеш 4 5 години в гранд друго е пак да си на 30 и да играеш само в Рединг,Сток,Блекбърн и т.н. Иначе си прав и Аурелио е показно един човек без качества как с доза късмет , много усилия и тренировки , желание е стигнал до голям отбор като нашия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Два пъти шампион на Бразилия.

Два пъти шампион на Испания.

Носител на купата на Уефа за 2004.

Носител на суперкупата на Европа 2004.

Носител на суперкупата на Англия за 2006.

 

 

Дай боже на всеки посредствен футболист толкова признание.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Два пъти шампион на Бразилия.

Два пъти шампион на Испания.

Носител на купата на Уефа за 2004.

Носител на суперкупата на Европа 2004.

Носител на суперкупата на Англия за 2006.

 

 

Дай боже на всеки посредствен футболист толкова признание.

Той и Траоре спечели ШЛ, ама на.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres
Той и Траоре спечели ШЛ, ама на.

 

 

хах,да ама единия има 7 трофея другия 1 ,разлика от тук до небето...Траоре все пак искара още един сезон но нещо не му потръгна...а теб да те питам и аз пак-Ти гледай ли си мачове ,когато играе Аурелио?

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Мисля че Аурелио е един от най-добрите ни играчи,всичко останало колко е добър в атака или защита са излишни...

Омръзна ми от тоя тъпс пор не съм казал, че Аурелио не може да играе или че не е добър, просто разкритикувах това твое мнение и да гледам мачовете, в които играе, но също така гледам и останалите, които играят, а не да видя нещо, и да си го приказвам наизуст като теб! Аурелио НЕ Е от най-добрите ни играчи! ТОЧКА!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steven Gerrard 2

Много ясно , че не е.Не ми гледай по отличия.Има футболисти като Платини , Кроиф и т.н. дето не са ставали световни шампиони мислиш ли , че не са заслужили или са по-слаби от Аурелио , който може като резерва с Бразилия да спечели нещо(все още не го е направил).Нито е капитан нито нищо , просто е попаднал в такива отбори.Да ти припомням ли Валенсия какви футболисти имаше когато спечели Уефа и първенството.Той и Сисе е печелил ШЛ , но не е най - великият.Има футболисти , който са с едното желание са по - добри да вземем Карагър , който по принцип не е футболен маестро , но може играе много повече от Аурелио.И ако Фабио ти е ключовият играч , то Карагър трябва да вземе златната топка.Не се излагайте , все едно да кажа че Оуен Харгрийвс е ключов играч на Юнайтед защото вкара един гол на Арсенал от фал миналия сезон или че Нани е изравнил на някои си и затова е ключова фигура.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres

Имам да кажа много неща за Аурелио,но ако продължавам(е) няма да спрем до другата година по тва време и май вече се отклонявам(е) от темата...до края на сезона ще разберем всеки с що е направил за отбора . :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Хаха... направо ме убивате от смях.....

 

Аз за ключови играчи не говоря, всеки знае кои са те в Ливърпул. Обаче футболист минал през три първенства, станал шампион на първите две от тях, и то по два пъти, носител на купата на УЕФА, суперкупата на Европа и прочие, превърнал се в част от отбор борещ се за титлата в Англия да му кажеш посредствен футболист?!?!? .......

 

...... айде малко по-сериозно.

 

Може да не е най добрия ляв бек в света, в Англия и в Премиър Лийг, но това са резултати постигнати с постоянство. Примерите с разни играчи попаднали при определени обстоятелства в подходящия клуб и спечелили случайно някое отличие ги знам,....... късметлии...... и до там, след това биват забравени и доиграват някъде на стари лаври, само че както ясно се вижда случаят с Аурелиу е доста по различен.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Steven Gerrard The Best

Едно едно интересно мнение мнение за Фабио Аурелио отстрана на Боби Борисов,според него бразилеца е най-дoбрия ляв бек в Англия.

 

"За мен Аурелио е един перфектен ляв бранител, който има повече качества и от Ашли Коул и от Патрис Евра, но не мога да разбера защо не е използван през цялото време в тази зона. Може би е заради травмите, но според моето мнение по-силен играч от него в съответната зона не виждам. Има пас, поглед върху играта, перфектно центриране, бързина за да спечели пространство. Изпълнява и брилянтни статични положения. Точно свободата, която получи Аурелио помогна на Ливърпул."

 

http://www.premiership.bg/bg/analysis/show/2162

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio
Едно едно интересно мнение мнение за Фабио Аурелио отстрана на Боби Борисов,според него бразилеца е най-дoбрия ляв бек в Англия.

 

"За мен Аурелио е един перфектен ляв бранител, който има повече качества и от Ашли Коул и от Патрис Евра, но не мога да разбера защо не е използван през цялото време в тази зона. Може би е заради травмите, но според моето мнение по-силен играч от него в съответната зона не виждам. Има пас, поглед върху играта, перфектно центриране, бързина за да спечели пространство. Изпълнява и брилянтни статични положения. Точно свободата, която получи Аурелио помогна на Ливърпул."

 

http://www.premiership.bg/bg/analysis/show/2162

Aбсолютно подкрепям твърдението...

 

срещу Реал видяхме какво представлява Фабио в оптимална форма

- перфектна игра в защита, срещу Робен не се играе лесно

- в нападение, добри рейдове и центрирания, не само в този мач, доста голови атаки тръгват от него

 

Преди никога не ми е допадал, заради него Уорнък "напусна" пък той ме кефеше, и преди винаги съм предпочитал Рийзе пред него (все пак Рийзе си е Рийзе), но след мача с Реал, ако и в ПЛ показва такава игра...

 

Друг е въпроса, колко Инсуа ще получава шанс, ако Фабио навлезе във форма :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Това е най-добрият вариант.... но всички знаем колко "странни" са решенията на ел Рафаело де Бенитез :) ... нищо чудно да прати Инсуа някъде под наем, въпреки прекрасните мачове на младока.

 

Да не бъде...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Това е най-добрият вариант.... но всички знаем колко "странни" са решенията на ел Рафаело де Бенитез :) ... нищо чудно да прати Инсуа някъде под наем, въпреки прекрасните мачове на младока.

 

Да не бъде...

Инсуа януари месец става със статут на клубно трениран играч и няма да заема място за чужденец, така че за мен поне тоя вариант отпада.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight

И аз като Данди съм на мнение,че Аурелио ни е най-добрия избор за ляв бек в момента.Нека Инсуа да го конкурира за да не се отпуска,а след някой и друг сезон да му заеме мястото.

Link to comment
Сподели другаде

Гост melbon

Всичко в Ливърпул е нормално, заяви Аурелио

http://www.premiership-bulgaria.com/images/stories/moderator/players/liverpool/fabioaurelio1.jpg

Всичко в Ливърпул е нормално. Това заяви защитникът на английския тим Фабио Аурелио пред официалния сайт на УЕФА.

„Записахме няколко слаби резултата в последно време, но все още можем да съкратим преднината на Манчестър Юнайтед. Все пак остават още 11 мача до края. Няма проблеми в тима. Сега трябва да се съсредоточим върху представянето си в Премиершип. Ще гоним задължителен успех срещу Съндърланд утре”, допълни бразилецът. Срещу Манчестър Сити и Мидълзбро тимът на Ливърпул записа 1 точка към своя актив.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio
AURELIO: WHY LIVERPOOL FEAR NO ONE

http://www.liverpoolfc.tv/images5/aurelio1617.jpg

 

Fabio Aurelio claims no one in the Liverpool dressing room has been daunted by the prospect of facing Real Madrid.

Los Blancos are the most successful side in the history of continental competition having won nine European Cups.

 

However, Aurelio insists Liverpool's own European pedigree, including two finals under Rafa Benitez, means they have no one to fear.

 

"We are not frightened of anyone," the 29-year-old told LFC Magazine. "Certainly, from my point of view, I'm used to playing against Madrid every season from my time in Spain, as are many of our players.

 

"But aside from that, we are Liverpool Football Club and we don't have to be afraid of anybody.

 

"If you look at the last three or four Champions League campaigns, Liverpool have been in the last four in all but one of them. We have reached two finals in recent seasons.

 

"Although Madrid are a great club with a great history in Europe, Liverpool are also very famous in this competition."

 

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...090309-0829.htm

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...