Jump to content

Шаби Алонсо

Guest shicola

Recommended Posts

Guest L1v3ruS

Велик играч. Хладнокръвен магьосник, за мен е един от най-добрите играчи обличали екипа ни последните 2 декади !

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest der Bomber

Винаги е бил, и може би, винаги ще бъде моят най-любим футболист играл в Ливърпул !

Guest ZdraveCa

Винаги е бил, и може би, винаги ще бъде моят най-любим футболист играл в Ливърпул !

Не е нужно да се изхвърляме чак толкова. Наистина е страхотен футболист и все още го харесвам, но има един вагон имена, до които Алонсо не може да се доближи. Някои от тях все още защитават цветовете на Ливърпул, а не избягаха в Реал или някъде другаде...

Не е нужно да се изхвърляме чак толкова. Наистина е страхотен футболист и все още го харесвам, но има един вагон имена, до които Алонсо не може да се доближи. Някои от тях все още защитават цветовете на Ливърпул, а не избягаха в Реал или някъде другаде...

...е ама der Bomber казва че му е най-любим, смисъл че това не се избира по-заслуги, иначе и Сами, и Диди, и Дирки са ми много по-големи любимци от Шаби...

Guest vulgar

Стана ми интересно.Изброй ми,ако обичаш няколко имена по-добри от Алонсо на позицията deep lying midfielder.

Guest ZdraveCa

Стана ми интересно.Изброй ми,ако обичаш няколко имена по-добри от Алонсо на позицията deep lying midfielder.

Какво общо има позицията в случая? Къде съм споменал качества? Говорим за любим футболист. А има двуцифрено (ако не и трицифрено) число футболисти, които имат много по-големи заслуги от испанеца. От настоящият отбор такива са Джерард и Агер.

Guest чаби алонсо

Колега,я ми кажи кога Алонсо е бягал от Ливърпул?

Рафа го изгони,когато искаше да купи дървото Бари.Това,ако не е обида незнам....

Guest der Bomber

Не бе бате, аз не по заслуги или нещо друго... просто си ми е слабост, не знам защо.

• 1 month later...
Guest HoUs4oOL

това вече е жалко. Много ми падна в очите, ама много..

Да това го мернах и в един друг форум,но както написах и там е нормално да каже това при положение,че емоциите са големи,а и играе в испански клуб,той е испанец,логично е.

Guest Renaissance

Е, в крайна сметка всеки има право на избор. Ако той е преценил така, какво лошо има да го каже.

Guest Коко

Хора, това си е дипломацията, нормално е да го каже - не се захващайте за тези приказки ;)

Guest HoUs4oOL

Голям е,спор няма!Снощи ясно се видя колко зависим е Реал от него.Ако не го бяхме продали вече щяхме да сме сложили край на 25 годишното чакане за титлата и вероятно щяхме да сме +2/3 ФА къп/ШЛ...

Guest Fowler23

Масчерано може да е сякъв, но като спечели ШЛ с Барса, каза, че я посвещава на феновете на ЛИВЪРПУЛ, които са повярвали в него ...... не, че и Шаби е трябвало да каже такова нещо, но поне да е изпуснал горенаписаното ..... тъпо е, вчера реал бяха смазани от атлети, яд ме е ,че спечелиха......

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest Fowler23

Юнайтед се прицели в любимец на Ливърпул

Шаби Алонсо може да се озове изненадващо на "Олд Трафорд"

http://www.sportonline.bg/%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB-%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82/%D1%8E%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5%D0%B4-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%B2-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%86-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BF/

П.С. аиде нема нужда .....

Guest S.Gerrard

Away from the transfer news, Real Madrid midfielder Xabi Alonso has announced his retirement from international football after winning two European Championships and a World Cup with his country. Not bad, eh?

I announce my retirement from international football. It's been an enormous honour for 11 great years. Sincere thanks to everyone involved.