Jump to content

Шаби Алонсо


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост shicola
А затвори си устата,а? boredom.gif

 

Затвори си ти твоята!

 

 

Придържайте се към темата и не се обиждайте(в случая заяждайте)!!!

 

Томаск на твое място не бих говорил така размерите на тоя батко са му 2.00м./115кг :empathy2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kultorist
Придържайте се към темата и не се обиждайте(в случая заяждайте)!!!

 

Томаск на твое място не бих говорил така размерите на тоя батко са му 2.00м./115кг :empathy2:

и кво мойти са 176 105кг :spiteful: :spiteful:

Link to comment
Сподели другаде

Гост slow_burn
Томаск на твое място не бих говорил така размерите на тоя батко са му 2.00м./115кг :empathy2:

 

Затова пък е добър по душа. :mocking:

 

Радвам се, че на Шаби нищо му няма. Много се разтревожих за него вчера. Колкото продължително си полежа... Ама Пепе седеше до него и му се смееше, забелязахте ли?

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

той Пепе си е шегаджия по душа и винаги се опитва да оправи настроението на останалите

 

за Алонсо - станалото - станало, сега ще чакаме да видим какво ще стане

Link to comment
Сподели другаде

Гост Pepe Reina

Дано да са само 48 часа, зашото може и много по-лошо.Надявам се скоро да се оправи и да помага на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FlaSk4o
Контузията на Алонсо сериозна

 

Испанският полузащитник на Ливърпул Шаби Алонсо е получил усложнение на контузията си от срещата с Престън от ФА Къп, съобщава "Би Би Си". Контузията на играча се е оказала по-сериозна от очакваното, но все още не е ясно колко време ще отсъства от терените.

 

"Все още не можем със сигурност да кажем доколко е сериозна травмата на Шаби, но със сигурност не е толкова лека, колкото се очакваше. Надяваме се скоро да бъде в игра, но в следващите 48 часа той няма да тренира", заявиха от клуба.

Това да се изтрие... Пълни глупости, БиБиСи не са писали подобно нещо, а ето това, казано от Сами Лий:

"Hopefully there will be no damage but we won't know for 24 to 48 hours."

Писна ми от неграмотни медии, кой го е писал това, като пействате, може да си давате и източниците...

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

много ме кефи как БГ медиите превеждат чужди източници, и го нагаждат така както им е удобно.за жалост още няма новини около травмата на Шаби :(

Link to comment
Сподели другаде

Гост Pepe Reina

Сори, че се забавих ама чак сега я видях:

 

 

 

Шаби Алонсо с травма

 

 

Ръководството на Ливърпул все още не знае окончателната диагноза относно травмата на Шаби Алонсо, който получи разтежение в срещата за купата на Англия срещу Престън.

 

"Още не знаем, колко сериозна е травмата. Дано не е дълго отсъствието му. По предварителна информация травмата не е толкова сериозна", заяви помощник-треньорът на състава Сами Лий.

 

26-годишният испанец ще мине обстоен медицински преглед, който ще даде отговор на въпроса кога ще се появи в игра халфът.

 

Ето линк: http://www.sportni.bg/?tid=40&oid=2513061&cid=2610

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo

Чаби Алонсо с лека травма

Полузащитникът на Ливърпул Чаби Алонсо няма сериозна контузия. Мистериозната травма в ходилото, която получи в срещата за Купата на Англия срещу Престън НЕ, няма да го извади от игра за дълго време.

 

От "Анфийлд" очакват да е на линия за срещата със Стоук Сити в края на седмицата. "Червените" ще играят с местния съперник Евертън в двубой от 1/16 - финалите за Купата на Англия.

sportal.bg

Link to comment
Сподели другаде

Гост FlaSk4o

Да бе, айде спрете се вече... Няма официално инфо, какво само спекулирате с тези български шибани медии. Дано нищо му няма, защото много мощно ще ни наруши баланса...

Link to comment
Сподели другаде

Гост GoAsYouPlease

Не бих казал, че евентуално отсъствие на Алонсо ще е фатално срещу Стоук.

Все пак за мен той е основния ни полузащитник и не би било хубаво да отсъства за по-дълго. Тази седмица обаче и Лукаш би трябвало да се справи, още повече напоследък демонстрира все по-солидна игра.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FlaSk4o

Човек, кой ти говори за Стоук........ Липсата на Алонсо ще ни промени толкова много ритъма, че ще се чудим за какво става дума 100 мача. Всичко се върти около тези, които вкарват голове, около тези, които подават решаващите пасове, но никой не обръща внимание, от къде тръгват атаките и кой изостря играта. Алонсо е на изключителна висота този 1/2 сезон и можем само да се надяваме да му няма нищо... Не че няма опция Стиви да се върне в центъра и напред с Роби и Торес, но.... Различно си е!

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo
Човек, кой ти говори за Стоук........ Липсата на Алонсо ще ни промени толкова много ритъма, че ще се чудим за какво става дума 100 мача. Всичко се върти около тези, които вкарват голове, около тези, които подават решаващите пасове, но никой не обръща внимание, от къде тръгват атаките и кой изостря играта. Алонсо е на изключителна висота този 1/2 сезон и можем само да се надяваме да му няма нищо... Не че няма опция Стиви да се върне в центъра и напред с Роби и Торес, но.... Различно си е!

да прав си.даже според мен Алонсо е главния виновник за успехите ни,а срещу манчо и челси направо изнесе лекция по испански футбол :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca
да прав си.даже според мен Алонсо е главния виновник за успехите ни,а срещу манчо и челси направо изнесе лекция по испански футбол :sarcastic:

 

И смешното е?

Link to comment
Сподели другаде

Гост I.L.L.

Чувствам се супер виновен, че през лятото ми беше безразлично дали ще го заменим с Бари или ще остане!

 

Радвам се, че остана!

 

Надявам се наистина да е лека контузията му.

Link to comment
Сподели другаде

Гост El_Niño

До 2 дни ще бъде ясна диагнозата на Шаби Алонсо

05 януари 2009

 

 

До 2 дни ще бъде ясно колко дълго време ще остъства от терените полузащитникът на Ливърпул Шаби Алонсо, предаде Skysports. Футболистът бе сменен още в 1-ата половина в мача с Престън заради контузия. Помощник-треньорът на "мърсисайдци" Сами Лий изрази надежда, че испанецът ще може да се върне колкото се може по-скоро на терена.

 

"Надявам се, че Алонсо ще се върне възможно най-скоро на терена. Всички знаят, че той е ключов футболист за нас и не можем да си позволим да го губиме за дълго", заяви Лий.

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca
Чувствам се супер виновен, че през лятото ми беше безразлично дали ще го заменим с Бари или ще остане!

 

Радвам се, че остана!

 

Надявам се наистина да е лека контузията му.

 

Уважавам те бате! Някой хора никога няма да си го признаят! Скоро като си говорехме с хора от форума на тая тема, още има такива които мислят, че Бари би се справил по-добре! Да може и Бари да е добър, но тогава стават 2ма еднотипни играча заедно със Стиви, а никой от двамата не може да дирижира играта ни както ЧАБИ АЛОНСО!

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio

Основните две причини (до колкото съм чувал) Бенитес да иска Бари са, че е англичанин и че играе добре с левия крак(доколкото знам и Алонсо, и Джерард са по силни с десния си крак). Това можеше да означава, че нямаше да вземем Риера в такъв случай( спомнете си, че Бенитес го беше споменал в началото на трансферния прозорец, но изчака до самия му край за да го привлече) и може би щяхме да играем без типични крила като в такава ситуация е много важно активното включване на бековете в нападението на отбора (може би за такива намерения говори привличането на Деген и Досена, които са в пълния смисъл фулбекове). Начин на игра, който в голяма степен практикуваха Арсенал миналия сезон. Не на последно място Рафа беше казъл, че иска да има и Алонсо, и Бари и само финансови причини можеха да доведът до напускането на испанеца от отбора. Нещо, за което съм доволен, че не случи, макар че щях да подкрепя и такова действие на мениджъра ни ако го беше извършил.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

И аз това го повтарях сумати време и все още го твърдя, че Бари нямаше да дойде на мястото на Алонсо, но тук явно доста от потребителите четат само своите постове. Ама айде, живи и здрави........ едно си Пена знае, едно си Пена пее :sarcastic: .

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...