Jump to content

Дирк Каут


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост ravina

Може би само за спечелването на първа топка има качествата който избояваш. За изнасянето и задържането на топката да е по - добър от Стиви и Торес ...... някак аз не съм съгласен.

Как изнася като от 10 паса 8 са назад - това не е изнасяне. А за задържането .....

Кайт е много полезен като ни награби някой отбор и минем в система 6-3-1 или 6-4-0 -> тогава да ценен е.

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Доколкото разбрах тази класация съществува от много отдавна..

 

Дават се точки за това колко точки е спечелил отбора, докато играча е на терена

Също и за голове, асистенции и чисти мрежи..

Точки се дават и за Изчиствания, Шпагати, Точни удари и правилни пасове..

Точки се дават и за минути на терена..

 

Отнемат се за неточни удари, червени и жълти картони ...

 

 

Значи ако Каут направи 2 точни удара и 15 шпагата и бием с 1-0, даже и да не е успял да спре топката 101 пъти пак ще е с много точки в актива си.

Но все пак няма как да не се съгласим..Умни глави са я мислили тази класация, а Дирк в нея е 7ми, най-добрия от нашите!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

Куйт е вторият Эинедин Эидан, энаеме эа него... :sarcastic:

 

Такъв играч се ражда на едно столетие, добре че сме се сдобили с него навреме че иначе Реал и Манчестър да са го отмъкнали вече... :sarcastic: Всичко може Дирк. На уменията му в нападение эавиждат не само Анри и Нистелрой, докато по крилото, ле-ле същински Луиш Фиго, същински Ривалдо, раэминава ги като скиор флагчета... :sarcastic: Да не говорим в центъра, Макелеле и Есиен пасти да ядът. Чудя се как още не е номиниран эа Элатната топка! О да раэбира, тя е купена също от САФ! :sarcastic:

 

Такъв шлифован диамант е беэценен. Челси, Интер и Милан отдавна са раэбрали това и не се и опитват да го привлекът. Привличането на Лионел Меси иэглежда по реално от това на Дирк Куйт... :sarcastic:

 

Да си наблюдавал Оуен и Фаулър в нападение и после да наблюдаваш Куйт е все едно да си спал с Анджелина Джоли и Джесика Алба и след това да си легнеш със Сашка Васева... :sarcastic:

 

С две думи... эакъсал си го! :sarcastic:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steven Gerrard The Best

Винс,стига си писал глупости бе човече!

Хората не са паднали от марс нито пасат трева,къде къде разбират повече футбола от теб,надали ти си човека който да каже дали холандеца става или нестава ?!? Щом играе титуляр в клуб като Ливърпул и намира място в националния отбор на Холандия значи притежава достатъчно качества,това че ти изпитваш неприязън към него,си е твой проблем,иска ли ти се или не,Дирк Каут е един от най-постоянните играчи в отбора ни в момента.Дадоха се какви ли не статистики за него,които ясно показват и доказват приноса на Каут към отбора,но понеже ти си доста твърдоглав и просто отказваш да проумееш че не си прав,продължаваш с глупавите си и безпочвени критики.

Много добре помня какво пишеше за всеобщия форумен любимец Рикардо Куарешма,че едва ли не ако дойде той ще се видиме у крило,Бенитез спи ли не го ли забелязва и т.н и т.н .... Е и какво стана с другия португалския шефкет,дадоха се луди пари за него,от страна на друг твой любимец (моуроиньо),купиха го,Жозе му даде няколко шанса,видя го що за птица е,след това го закова на скамейката и накрая просто го прати под наем в Челси,скоро и там няма да помирише терен,поне докато Гуус Хидинк води Челси.

Така че,айде моля ти се Винс загърби малко егото си и гледахй маааалко по реално на нещата,защото специално за каут не си прав и то никак. И накрая един съвет - опитай се поне в един свой пост да не споменаваш любимците си от ,Интер МИлан Реал и разбирасе най вече Юнайтед ,разбирам че си влюбен в тях(особено в последните) ама дай малко по умерено,защое непрекъснато трябва да ни сравняваш с някого,пък и не схващам защо точно с реал,инер,милан,при положение че сме по добри и от трите отбора

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Освен , че е суровина за целулоза и хартия , Д.Каут е всичко останало , освен нападател , О,К решил 5 мача , съсипал 15 ...Това е моята лична статистика , следя го откакто облече червено елече , не е мръднал даже на два инча напред...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steven Gerrard The Best
О,К решил 5 мача , съсипал 15 ...

 

Много ми е интересно кои "15" мача Каут е съсипал?!? Ти изобщо гледал ли си скоро мач на Ливърпул ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост neznam

Подкрепям Рича напълно,но и останах изумена как може фен на Ливърпул да обижда играч,който е заслужил много на "суровина за целулоза и хартия"

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo
Да - да чисти обувките на футболистите на Ливърпул. Водичка да им носи и такива неща.

Чакай бе мен!Все едно да кажеш,че манчовците нямат нужда от Парк(Джи Сунг),а Кайт(Каут как там го зовете)е 10 пъти по-добър.Такъв черноработник няма да намериш никъде и когато отбора е затънал в собствените си лайна Дирк го спасява,и то не малко пъти!Футболистите на Пул със СЪРЦА съразмерими с историята на куба са:Кара;Стиви и Кайт(Йоси има потенциал и той да стане един от тях)

П.С. Сега да не ме зачеткате за Торес,него ще го видим догодина и тогава ще бъде оценяван...

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Задавам си въпроса: ти колко мача на ЛФК си гледал?, е , добре , той е суровина за коледна баница с тиква . Безцелното и безсмислено търчане около и покрай останалите , които все пак правят нещо, и когато някой от тях вкара гол, да тича да го целува, все пак е част от отбора , нали ? Да започнем от мача с Тотнъм , вкара чудесен гол , после съсипа две по - лесни и буквално "нарисувани "положения просто защото е несръчен , ама него така го е родила мама ,и няма ляв крак , не , че го няма , ама му служи да не пада . Ненавиждам ЕДНОКРАКИ футболисти ! Този е образец на казаното дотук . Помните ли гаврата с Бабел , когато пропусна срещу Помпи ? Това, което направи Каут срещу Боро много ли беше различно ? А при 0:0 , когато все пак си спря топката /състоя се скромно , мило тържество/ и срещу него имаше врата в размер 17 кв.м. и уцели вратаря ?Да продължавам ,ли ? Няма да ни стигне нощта.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo
Задавам си въпроса: ти колко мача на ЛФК си гледал?, е , добре , той е суровина за коледна баница с тиква . Безцелното и безсмислено търчане около и покрай останалите , които все пак правят нещо, и когато някой от тях вкара гол, да тича да го целува, все пак е част от отбора , нали ? Да започнем от мача с Тотнъм , вкара чудесен гол , после съсипа две по - лесни и буквално "нарисувани "положения просто защото е несръчен , ама него така го е родила мама ,и няма ляв крак , не , че го няма , ама му служи да не пада . Ненавиждам ЕДНОКРАКИ футболисти ! Този е образец на казаното дотук . Помните ли гаврата с Бабел , когато пропусна срещу Помпи ? Това, което направи Каут срещу Боро много ли беше различно ? А при 0:0 , когато все пак си спря топката /състоя се скромно , мило тържество/ и срещу него имаше врата в размер 17 кв.м. и уцели вратаря ?Да продължавам ,ли ? Няма да ни стигне нощта.

Виж сега тва твойто си е лично мнение,както и моито по нагоре...Но ако гледаш по-внимателно ще видиш колко от головете на Кайт са решителни за крайната победа...ще се поровя да изкарам такава статистика и пак ще ти пиша,а на 14 ще се радвам да се видим на националната сбирка.Поздрав.

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Отдавна не влагам нищо лично в споровете , които водя , само начин на виждане и на мислене , и не твърдя , че моите са правилни .Не мога да дойда до Пловдив , както ми личи , аз съм доста по- възрастен от вас , имам две пораснали деца , които ме ползват като банкомат...Успех ,момчета ! YNWA

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo
аз съм доста по- възрастен от вас , имам две пораснали деца , които ме ползват като банкомат...Успех ,момчета ! YNWA

Адмираций за което,така май и аз действам на наште,но целта е обща :677:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ravina

2008 - 2009-----28мача - - - 7гола----Liverpool----Еngland

2007 - 2008-----32мача - - - 3гола(2 от дузпа)----Liverpool----England

2006 - 2007-----34мача - - - 12гола----Liverpool----England

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

на дирк му липсва техника, първо докосване центриране и тн. но мене ме радва защото играе със сърце, вкарва много важни голове като започнем от гола срещу челси миналата година минем през Стандард Лиеж, сити и тн. така че нз какво се изнервяте тука, човека се раздава и вкарва когато трябва. срещу боро изтърва но утре като вкара пак важен гол ще бъде забравено нали?

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост ravina

Ми не - няма да бъде забравено ;)

А защо не футболист, който вкарва по - често, има техника, има центриране ?

Някой го сравни със Сун мум Парк. А сещате ли се кога играе китаеца? Да не би да е несменяем титуляр ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
А защо не футболист, който вкарва по - често, има техника, има центриране ?

 

Примерно Педалдо!Той даже е и по-красив и по-артистичен!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Патрик Бергер

мисля,4е дирк е последния ни проблем в момента.неможе всеки да я пипа като кака или меси.мом4ето се раздава колкото може без зна4ение дали е нападател или помага в средата.не са много примерите за 4ужденци на анфийлд,които правят това!..дирк определено знае къде се намира.дирк се старае и играе така все едно е роден на коп.тия неща за мен поне компенсират недостатъците му.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ravina

Ми за какво ни е Торес тогава ?

Защо всеки иска Д. Вийа на Анфилд. Не е ли по - добре тогава още 1 Дирк ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Ми за какво ни е Торес тогава ?

Защо всеки иска Д. Вийа на Анфилд. Не е ли по - добре тогава още 1 Дирк ?

Не всеки иска Вия, а и защо всички искат тим от 11 Карагъровци? Сигурно са много зле момчетата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост StevenGerrard
Сега да видим на Каут статистиките...... 7 гола и 4 асистенции, което ще рече, че има участие в 11 от попаденията ни. Това както и да го погледнеш си е заслуга за 1/4 от головете, които сме вкарали до момента. Аз посредствени играчи с такива постижения не съм виждал.

 

Не забравяй играе в Ливърпул ... и второ от къде си сигурен , че друг няма да се справи по - добре .. Един Марто Петров от ляво в Сити има горе долу на брой същите голове и дори повече асистенции , а говориме за първи сезон с изцяло нови футболисти.(за миналия сезон говорим)където "ravina" е дал

 

2007 - 2008-----32мача - - - 3гола(2 от дузпа)----Liverpool----England

 

Мисля , че за Кайт важи ? ...

 

Така сега проверих и видях за сезон 2007/2008 Мартин Петров 9 асистенции и 5 гола пък и съм сигурен , че е направил 10 пъти повече опасни контра/атаки и центрирания от Кайт.Дирк за този сезон изминал вече сезон има 6 , да не говориме че той играе в отбора от преди това а Мартин е бил нов играч и направо целия му отбор беше нов.При това асистенциите на Кайт някои са от по 1 метър когато и всеки играч може да я направи , но и това може да се провери.Та понеже си разбирач Кайт има само 3 гола та незнам дали 2 са от дузпа , но повече голове имат Воронин , Бабел , Бенаюн и Крауч които не бяха твърди титуляри в отбора на Рафа.Та така Марто е посредствен играч от Сити и рита с левия , а излиза че е бил доста по - добър от Кайт(Пинокио)..

 

Нека сега видим тоя сезон Кайт има 7 гола и 4 асистенции.Да го сравним с други скромни играчи от по слабите отбори.С Робиньо и Ашли няма смисъл да се сравнява.При това ако се говори за сравнение трябва да се вземат всичките мачове от участията в ШЛ , КК , ФА , ПЛ и да се броят всички асистенции и голове да се направи съпоставка и да се изкарат коефициенти за гол на мач на единия и на другия .., същото важи и за асистенции.Ето виж само за ПЛ нещо интересно от този сезон :

 

ПРЕДИ ТОВА ДА ПРИЕМЕМ , ЧЕ НЯМА СМЕНИ ВСИЧКО СЕ БРОИ ЗА ПЪЛНИ 90 МИНУТИ И ДА ГЛЕДАМЕ САМО ПЛ

 

Дирк Кайт - 28 мача , 7 гола , 4 асистенции - Ливърпул

Йонас Гутиерез - 22 мача , 1гол , 4 асистенции - Нюкасъл

 

Разликата е смазваща , но пък единият е играл 22 мача и играе в Нюкасъл.При това Кайт и нападател е играл.Да не говорим кои колко пъти е бил заменян.

 

Тук е по интересно

 

Дирк Кайт - 28 мача , 7 гола , 4 асистенции - Ливърпул

Майкъл Оуен - 19 мача , 8 гола , 0 асистенции - Нюкасъл Първо колко пъти не е играл 90 минути няма смисъл гледаме , защото са доста мачове с по 70 мин.Второ много контузии , трето прави доста в атаката им и може да не дава последния пас , но главно той прави някои голове - нещо което Кайт рядко съумява да направи.

 

 

И тук вече няма смисъл да говорим :

Дирк Кайт - 28 мача , 7 гола , 4 асистенции - Ливърпул

Стивън Айрлънд - 27 мача , 7 гола , 7 асистенции - МанСити

 

Тук се вижда кои е по - добър при това къде играе едния къде другия.Манчестър Сити са на 8 позиция и въпреки това са един от най - нестабилните отбори.Да не говорим , че някои от головете и асистенциите на Айрлънд са плод само на негово въображение и никои не му я е давал на готово.Да не говорим колко пъти Каут е играл нападател от тия 28 мача , защото мисля това си е предимство

 

 

Примерно Педалдо!Той даже е и по-красив и по-артистичен!

 

И мене ме дразни много , но като футболни качества е на светлинни години от Дирк и това го казват доста повече хора от мене , тебе или другите във форума щом му присъждат такива награди.Иначе визията му няма да се коментира то в днешно време в целия свят важи една поговорка "От студ умри , гъзар бъди" та тя има и много производни .. всеки да си прави изводите , ясно е че като приличаш на Майкъл Джексън или Азис по наклонности , ако се съди от визията ти ще си модерен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ravina

Ето го и сравнението с един футболист, който нямаше нужните качества за Ливърпул

Роби Киин

1523 мин. - 6 гола, 5 асистенции ( 1 гол и 2 асистенции за Тотнам )

Дирк Кайт

2323 мин. - 7 гола, 3 асистенции

......

Link to comment
Сподели другаде

Гост StevenGerrard

Не направих това сравнение , защото щеше да каже че Кийн е супер футболист от класа и Рафа го е сбъркал като го е продал.Но виж това за Бенаюн , Воронин , Бабел и Крауч от миналия сезон за голове цепи мрака.А миналия сезон Лукаш дори има 5 асистенции .. смятай ,,

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Мисля, че вече разбрах мисленето на Рафа..След коментара на Йоси Бенаюн..

Бенитес обича роботи, обича всеки играч да си знае перфектно ролята и да не се отклонява от нея.

Дирк е робот, ще върши това което му кажеш, би изровил терена на Анфийлд и няма да се измори..

Той е несменяем докато Бенитес ни е треньор няма абсолютно никакъв смисъл да го коментираме..

Роби Кийн също по някой отношение прилича на Дирк, но първо не беше доведен от Рафа на Анфийлд, пък и да си го кажем...представи се ужасно с червения екип..5 гола в 17 мача...Ти да не си централен защитник !? Видич сигурно вече го настигна Кийн..По голове

Link to comment
Сподели другаде

Гост StevenGerrard
Дирк е робот, ще върши това което му кажеш, би изровил терена на Анфийлд и няма да се измори..

 

:sarcastic:

 

Хах от тия 17 мача колко пъти Кийн има пълни 90 минути е друг въпрос , а Кайт има само 2 повече за 28 мача само в ПЛ в които е играл поне по едно 80 минути.Ако Кайт беше робот Рафата лесно щеше да му каже излез и вкарай хеттрик на Юнайтед , Челси и Арсенал.След това щеше да го остави да изтива и да му зарежда батериите 5 мача нямаше да имаме проблеми и после пак щеше да му нарежда като на робот да вкарва по 1 гол :sarcastic: ... Бегай ако Кайт е робот , то Джерард е волтрон ... :rolleyes:

Link to comment
Сподели другаде

Гост DanielAgger

Кайт е много добър играч , винаги се е раздавал и винаги ще се раздава с червената фланелка , неговите усилия заслужават само поклон , мъчи се момчето и играе колкото може. Ако се замислите този сезон всеки един гол на Кайт е бил от голямо значение а и асистенцията му срещу Ман Ю. на Анфилд за 2 на 1. Моето мнение за Кайт е - ТВЪРДО С ЧЕРВЕНИЯ ЕКИП !

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...