Jump to content

Дирк Каут


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • 3 months later...

един от любимците ми носили червената фланелка, снощи мина кота 150 гола в ередивизи. Голям си Дирки! https://www.trollfootball.me/news/view/dirk-kuyt-scored-his-150th-eredivisie-goal-tonight-in-feyenoords-8-0

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Фейнорд не бяха ставали шампиони от 18 години! Честито да му е на Каут - истински войн беше и продължава да е! Единствено ме е яд, че с нас не успя да спечели значим трофей, а го заслужаваше.

бтв - тази година Спартак Москва, Феейнорд и Монако прекъснаха дълги години суша без титла.. само нашата суша продължава :(

Link to comment
Сподели другаде

Уникален е батко Дирк. Дано, продължава още дълго време да ниже противниковите мрежи! Явно спортистите с това име са големи професионалисти. Адаша му Новицки, продължава да пише история в НБА, и опровергава твърдението, че ''белите не могат да скачат'' :respekt:

Link to comment
Сподели другаде

Напълно заслужена титла на Фейенорд. От началото бяха начело, не изпуснаха първото място за нито 1 кръг, направиха невероятна серия от победа за старт на шампионата и после, въпреки някои леки сривове удържаха лидерството. Предпочитам Аякс и ПСВ, но този сезон Фейенорд напълно логично е първи, пък и така има някакво разнообразие.

Кайт направи страхотен сезон и се радвам за него, Брад Джоунс също заслужава добри думи.

Link to comment
Сподели другаде

Много се радвам за Фейенорд, винаги съм имал симпатии към този отбор. Брат ми тренираше при тях и ако бяхме останали в Холандия да живеем сигурно и аз щях да играя в тяхната школа. А това, че Каут им донесе титлата е още по-голяма радост за нас.

Link to comment
Сподели другаде

Бъди здрав, Дирки! Един от най-големите професионалисти и джентълмени във футбола, които съм имал удоволствието да наблюдавам! Огромен футболист и човек, само мога да си го представя в топ годините му под ръководството на Клоп!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...