Jump to content

Дирк Каут


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост tryssardi

The_Kop tryssardi Според теб раздването до последно пресирането на съперников играч и всеки мач по статистика е пробягал най-много километри от нашият отбор това не са качества така ли?

качества са да но абсолютно не са достатъчни за нападател в Пул,може да е тъпо сравнение но повечето от нас феновете на пул даже и в този форум бихме показали същите качества.

 

 

Saturation ми просто не се сещам за друг нападател който разчита само на късмет за да вкара гол (или на дузпи) щеше ми се да го сравня с Индзаги например ама Дирк няма такова пласиране според мен.А това дето си писал за чичката не съм съгласен ето например в даскалото в квартала се събират доста стойности чички и то баш си чички 40-45 а не на по 31 (и пак повтарям просто аз така си му викам на чичо Каути ама ти се хващаш за това че не го уважавам а не за това че няма качества за пул)

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Fowler23 да помня 3те гола с-у манго а ти помниш ли ги защото и 3те и сестра ми щеше да ги вкара на по метар от вратата :whistling:

kikedelrio това за прегледа не го разбрах свързано ли е с темата и ако да как?...

Ами това с очите и свързано с темата и то доста. Още повече като чета и следващите ти коментари по въпроса. Достатъчно е човек само да прочете първия ред от това, което съм цитирал за да разсъди, че или имаш проблем с очите или проблем с разчитането на ситуациите. Избрал съм за теб по- мекия вариант, защото иначе трябва да демонстрирам грубостта си, на която често съм способен. За да можеш да вкараш голове от един метър, които и сестра ти би вкарала / при такъв талант я посъветвай да се включи в организирания дамски футбол/, трябва да имаш уникално чувство за пласиране. При тази игра в защита във ВЛ и на мангустите / в частност/ в защита, то не е нужно много за да прецениш какво означава да си пласиран на такова място, че да вкараш от един метър, където трудно биха те спрели. Но като гледам те и аргументите ти са натъкмени в полза на тезата ти- ако беше Индзаги в конкретната ситуация, то щеше да е въпрос на добро пласиране, но щото е Дирк- и, то е въпрос на късмет. Пич, нали не мислиш, че тези хортувания ги осъществяваш с хлапетата пред блока или в махалата!?

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi
Ами това с очите и свързано с темата и то доста. Още повече като чета и следващите ти коментари по въпроса. Достатъчно е човек само да прочете първия ред от това, което съм цитирал за да разсъди, че или имаш проблем с очите или проблем с разчитането на ситуациите. Избрал съм за теб по- мекия вариант, защото иначе трябва да демонстрирам грубостта си, на която често съм способен. За да можеш да вкараш голове от един метър, които и сестра ти би вкарала / при такъв талант я посъветвай да се включи в организирания дамски футбол/, трябва да имаш уникално чувство за пласиране. При тази игра в защита във ВЛ и на мангустите / в частност/ в защита, то не е нужно много за да прецениш какво означава да си пласиран на такова място, че да вкараш от един метър, където трудно биха те спрели. Но като гледам те и аргументите ти са натъкмени в полза на тезата ти- ако беше Индзаги в конкретната ситуация, то щеше да е въпрос на добро пласиране, но щото е Дирк- и, то е въпрос на късмет. Пич, нали не мислиш, че тези хортувания ги осъществяваш с хлапетата пред блока или в махалата!?

наистина ме разсмя от сърце как изкара Каут брилянтем майстор на пласирането.Пич ако случайно си гледал повече от един мач значи знаеш че обикновено нападателите при подобни ситуации се позиционират някъде в този периметър особено в случаите в който искат да вкарат гол!Та да обожествяваш голове от един метър вкарани от нападател може да го осъществяваш при старците пред минералната баня!

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1s71k

Eдинственото негативно нещо в играта му е центрирането,което все пак има моменти,в които е много точно! :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
наистина ме разсмя от сърце как изкара Каут брилянтем майстор на пласирането.Пич ако случайно си гледал повече от един мач значи знаеш че обикновено нападателите при подобни ситуации се позиционират някъде в този периметър особено в случаите в който искат да вкарат гол!Та да обожествяваш голове от един метър вкарани от нападател може да го осъществяваш при старците пред минералната баня!

Нищо не съм обожествил. Коментирах примера, който даде. Ако смяташ, че е доста лесно да се намираш на това място, което е бил той, то що не пробваш да го направиш? Що не пробваш да се скриеш зад стената на мангалите и да чакаш отбитата от вратаря топка, която може и да не дойде? Да не говорим, че от доста време холандеца не играе като нападател / или го правя изключително рядко/, но ти продължавай да се смееш. Може и да ти светне някъде.Как е при старците пред минералната баня нямам честта да зная, но явно ти съдиш каква е степента на трудност в конкретна ситуация във футбола при тези достопочтени хора. От една страна респект, че уважаваш по- възрастните от теб, но от друга страна- бъди малко по- сериозен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi
Нищо не съм обожествил. Коментирах примера, който даде. Ако смяташ, че е доста лесно да се намираш на това място, което е бил той, то що не пробваш да го направиш? Що не пробваш да се скриеш зад стената на мангалите и да чакаш отбитата от вратаря топка, която може и да не дойде? Да не говорим, че от доста време холандеца не играе като нападател / или го правя изключително рядко/, но ти продължавай да се смееш. Може и да ти светне някъде.Как е при старците пред минералната баня нямам честта да зная, но явно ти съдиш каква е степента на трудност в конкретна ситуация във футбола при тези достопочтени хора. От една страна респект, че уважаваш по- възрастните от теб, но от друга страна- бъди малко по- сериозен.

добре имаш дар слово да разтягаш локуми признавам ти го,признавам си че е Дирк направи нещо граничещо с невъзможното като застана зад стената на мангустата, айде сега в прав текст да те питам за теб Каут футболист с класа за Пул ли е и ако случайно кажеш да ,се обоснови качествено и ако може без това че се раздава защото както споменах всеки от тоя форум би се раздавал за Пул!

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
добре имаш дар слово да разтягаш локуми признавам ти го,признавам си че е Дирк направи нещо граничещо с невъзможното като застана зад стената на мангустата, айде сега в прав текст да те питам за теб Каут футболист с класа за Пул ли е и ако случайно кажеш да ,се обоснови качествено и ако може без това че се раздава защото както споменах всеки от тоя форум би се раздавал за Пул!

:sarcastic: Като смяташ, че разтягам локуми, що ме питаш? Да ти разтегна поредния ли? Ще ти отговоря йезуитски- в отбора, който имаме в момента, то твърдо да. Има някои други играчи, които трябва да си отидат, преди да зачекнем темата за Каут и има ли място в Ливърпул или не.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi
:sarcastic: Като смяташ, че разтягам локуми, що ме питаш? Да ти разтегна поредния ли? Ще ти отговоря йезуитски- в отбора, който имаме в момента, то твърдо да. Има някои други играчи, които трябва да си отидат, преди да зачекнем темата за Каут и има ли място в Ливърпул или не.

кажи си че просто ти се спореше и си стискаме ръцете защото единствения с по малко качества за нападател в Пул според мен е вратарят Дони (говоря наизуст не съм го виждал в предни позиции)

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
кажи си че просто ти се спореше и си стискаме ръцете защото единствения с по малко качества за нападател в Пул според мен е вратарят Дони (говоря наизуст не съм го виждал в предни позиции)

Ако просто ми се спореше, то щях да спра доста по- рано да го правя с теб. И не коментирам холандеца само като нападател, а като цяло, но явно имаш запас от теми, в които да говориш наизуст. Не е само Дони.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi
Ако просто ми се спореше, то щях да спра доста по- рано да го правя с теб. И не коментирам холандеца само като нападател, а като цяло, но явно имаш запас от теми, в които да говориш наизуст. Не е само Дони.

да имам 20 теми и 14 са в процес на развиване за да мога по качествено да говоря наизуст :sarcastic:

 

а иначе може и аз да не съм разбрал но все си мислех че коментирам Каут в качеството му на нападател или най-малкото футболист с офанзивни функции в Пул та спести коментирането изцяло (и на мен ми изглежда мил човек) :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Мен ми е интересно щом Каут е лъкер и не може да вкарва защо не отправиш критика към Суарез примерно,който му трябват средно по 4-5 удара на мач,за да може я да вкара,я не :) (Нищо против Луис ,просто е факт в мачовете дотук.)

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
...а иначе може и аз да не съм разбрал но все си мислех че коментирам Каут в качеството му на нападател...

Интересно къде намираш материал от последните години да го коментираш в качеството му на нападател?

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi
Интересно къде намираш материал от последните години да го коментираш в качеството му на нападател?

в нощен труд и в мачовете на Пул които съм гледал (ще се цитирам сам -но все си мислех че коментирам Каут в качеството му на нападател или най-малкото футболист с офанзивни функции в Пул ) защото досега не помня да е бил защитник да речем! :empathy3:

0ne по мое мнение Каут не може да вкара защото просто не може, а Луис вкарва рядко поради липса на късмет .И докато пак по мое мнение за Каут няма надежда то Луис ще го почне и няма да може да се запре :pray:

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
в нощен труд и в мачовете на Пул които съм гледал (ще се цитирам сам -но все си мислех че коментирам Каут в качеството му на нападател или най-малкото футболист с офанзивни функции в Пул ) защото досега не помня да е бил защитник да речем! :empathy3:

...

Недей повтаряй, чета. Само дето чета, че е късметлия при вкарването на голове и нищо повече, но вярвам, че не смяташ, че този компонент от играта изчерпва офанзивните функции на даден играч? Сигурно материала на "Нощен труд" е с продължение и са стигнали само до момента: "Що е това гол във футбола и разликата между късмета и майсторството в реализирането му". Като излезе продължението и се информираш, то заповядай пак в темата да поспорим.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi
Недей повтаряй, чета. Само дето чета, че е късметлия при вкарването на голове и нищо повече, но вярвам, че не смяташ, че този компонент от играта изчерпва офанзивните функции на даден играч? Сигурно материала на "Нощен труд" е с продължение и са стигнали само до момента: "Що е това гол във футбола и разликата между късмета и майсторството в реализирането му". Като излезе продължението и се информираш, то заповядай пак в темата да поспорим.

ми не те разбрах какво искаш да кажеш :whistling:

само да кажа че не само смятам че е вкарал головете на късмет но и да допълня че на късмет вкара едва 2 гола за 20 мача ако не се лъжа може и повече да са мачовете :pardon:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Saturation
само да кажа, че не само смятам, че е вкарал головете на късмет, но и да допълня, че на късмет вкара едва 2 гола за 20 мача, ако не се лъжа; може и повече да са мачовете :pardon:

Луис вкарва рядко поради липса на късмет .И докато пак по мое мнение за Каут няма надежда то Луис ще го почне и няма да може да се запре

тва повтаряне на думата "късмет" ми напомни за греъм сунес. и него все късмета му е бил дефицит.

 

значи на луис му е виновен късметът, че не вкарва, а на дирк - че вкарва. :sarcastic: адската работа. много удобно. а само да вметна, че сравнението с луис идва, понеже е споменат преди малко, а не щото искам да го набивам нарочно и да го изкараме черен (метафорично казано xD). а дискусията добре върви - непроверена информация, приказване наизуст и готяни квалификации по дирк. кво повече му трябва на човек...

 

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lyq88eQhW81qjbs1co1_500.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi
тва повтаряне на думата "късмет" ми напомни за греъм сунес. и него все късмета му е бил дефицит.

 

значи на луис му е виновен късметът, че не вкарва, а на дирк - че вкарва. :sarcastic: адската работа. много удобно. а само да вметна, че сравнението с луис идва, понеже е споменат преди малко, а не щото искам да го набивам нарочно и да го изкараме черен (метафорично казано xD). а дискусията добре върви - непроверена информация, приказване наизуст и готяни квалификации по дирк. кво повече му трябва на човек...

 

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lyq88eQhW81qjbs1co1_500.jpg

Сега като поставяш така нещата се замислих че съм в тотална заблуда за Дирк.Благодаря ви колеги че ми отворихте очите за това бижу което притежаваме.

Така като оставим черния хумор на страна и теб да попитам -мнението ми за Каут ли не харесваш или това че не се ровя да търся точните цифри, а и това за Суарез .... ти сериозно ли ги сравняваш двамата :suicide2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

пичага.... факт е, че Каут е дал много повече на Ливърпул от теб.... мен и всеки друг в този форум.. така, че аре стегни се и ако обичаш спри с глупостите по адрес на Каути.... не е брилянтен, не е типичен нападател, но е бил голмайстор на холандското първенство и не веднъж ни е спасявал задниците срещу отбори и отборчета..... пича е много повече заслужил уважението ни от оная кучка дето се пребоядиса в синьо.... ся ако не ти е симпатичен това е друг въпрос

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi
пичага.... факт е, че Каут е дал много повече на Ливърпул от теб.... мен и всеки друг в този форум.. така, че аре стегни се и ако обичаш спри с глупостите по адрес на Каути.... не е брилянтен, не е типичен нападател, но е бил голмайстор на холандското първенство и не веднъж ни е спасявал задниците срещу отбори и отборчета..... пича е много повече заслужил уважението ни от оная кучка дето се пребоядиса в синьо.... ся ако не ти е симпатичен това е друг въпрос

за мен Каут не е легенда на Пул та или добро или нищо ,просто не става за пул :doubledown:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR

Далеч е от най-добрата си форма, но през 2008-2009 не се сещам някой да е мрънкал "колко зле бил Каут". 2010 беше на съвсем прилично ниво. Миналият съзон също не беше хич лош за него. В слаба форма е през този сезон, но това не значи, че винаги е било така. Ебати късата памет, честно.....

Link to comment
Сподели другаде

Гост JohnToshack

Дано на Кинг Кени са му спрели НЕТ-а и не може да прочете умотворенията ви.Той наскоро отказа добри оферти за Каут,което значи,че цени този играч.

Всичко останало,което сте написали са ваши дребни нещица......Абе просто-коментари,които запълват пространството.

Хайде със здраве!

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee

Както каза Fowler23 това, че не харесвате Каут го оставете за вас. Ще повторя него, ще се повторя аз от преди няколко поста. Мислех, че зимата трябва да го продадем, защото този сезон тръгна много зле за него и мислех, че проблем за това са били годините, но последните мачове ме опроверга напълно. Да кажете, че Каут не е дал на клуба е смешно. Миналият сезон като стана голмайстор на отбора не се оплаквахте ;) ... По миналите 2 като беше с постоянна форма и беше вторият играч след Рейна който записваше най -много мачове беше добър и всички му се радвахме. Сега когато трябва да му благодарим ми казвате, че не е бил за нашият клуб ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc

Дори и когато сме във форма и бием пак се намира кой какво да каже по адрес на някой от футболистите.

@tryssardi,това което го пишеш направо си го смучеш от пръстите.Като се има предвид какви клоуни минаха през отбора ни последните години... Каут си е направо топ нападател пред тях.Може да не е кой знае колко техничен,бърз или красив,но играе със сърце.Вкарал е не малко важни голове,никога не мрънка,раздава се на терена... за мен това е достатъчно за да играе за отбора.

 

@и не е негова вина,че Бенитез го използваше като крило(както и Бабел),след като е очевадно,че играят по-добре като нападатели.Колкото пъти е играл напред се вижда,че е по-полезен,толкова мачове пропилени като крило,можеше да има доста повече голове ако не бяха тия експерименти.

Link to comment
Сподели другаде

Гост forfisher

Не мога да се сдържа просто. Не знам дали разбирам от футбол или не, ама за Каут не давам да се каже лошо. Този играч може и да не стане легенда както момчето по-горе си коментира, ама ни е най-верният играч (чужденец поне). Никога не мрънка, независимо кога го пускат или на какъв пост - играе със сърце. Не е Суарез, не е Меси ама си Каут - червен до мозъка на костите. В днешно време трудно се намират толкова отдадени играчи. Иначе когато го взехме преди години, Каут си беше топ звезда в Холандия, смея да твърдя, че тогава си беше от ранга на Суарез миналата година.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...