Jump to content

Дирк Каут


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост Takeo
Е т'ва е братче - доживях деня,в който някой ще постави Каут пред Кара.Какви хора сте вие просто умът ми не го побира.

 

Немам думи наистина! Кара бил - "паника"! Извинявам се за оффа но не се сдържах! Честно да ти кажа и аз незнам какъв човек би го казал това насериозно!

Link to comment
Сподели другаде

Гост ultra_LIVERPOOL
Не мога да разбера защо почти никой не харесва Дирк като футболист? Никой ли не вижда колко много работа върши, особенно в дефанзивен план! Просто тофа е играч, който трудно ще бъде земенен! А и наистина е вкарал не 1 или 2 важни голове за Ливърпул.. така че не го хранете а помислете какво е без него...

И все пак трябва да призная, че ако искаме да постигнем нещо повече от 4-то място в ПШ, то ще ни трябва едно качествено дясно крило! И според мен един централен защитник, че тоя паниката* е много съмнителен...

 

- паниката* = Карагър ;)

 

смени дилъра :morning1: !!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
- паниката* = Карагър ;)

 

Тоя и той, "паниката Карагър". Я се дръж малко на положение! Каут къв великан, Кара ква паника. Жалка история!

Link to comment
Сподели другаде

Не мога да разбера защо почти никой не харесва Дирк като футболист? Никой ли не вижда колко много работа върши, особенно в дефанзивен план! Просто тофа е играч, който трудно ще бъде земенен! А и наистина е вкарал не 1 или 2 важни голове за Ливърпул.. така че не го хранете а помислете какво е без него...

И все пак трябва да призная, че ако искаме да постигнем нещо повече от 4-то място в ПШ, то ще ни трябва едно качествено дясно крило! И според мен един централен защитник, че тоя паниката* е много съмнителен...

 

- паниката* = Карагър ;)

 

 

Аз съм съгласен с него за Каут, наистина доста се раздава в мачовете , не спира да бяга и има доста навъртян километраж , но това за Карагър напрао ме просна на земята :negative: .Как може на толкова опитен футболист да казваш паника !?!?Просто незнам! <_<

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Не мога да разбера защо почти никой не харесва Дирк като футболист? Никой ли не вижда колко много работа върши, особенно в дефанзивен план! Просто тофа е играч, който трудно ще бъде земенен! А и наистина е вкарал не 1 или 2 важни голове за Ливърпул.. така че не го хранете а помислете какво е без него...

И все пак трябва да призная, че ако искаме да постигнем нещо повече от 4-то място в ПШ, то ще ни трябва едно качествено дясно крило! И според мен един централен защитник, че тоя паниката* е много съмнителен...

 

- паниката* = Карагър ;)

А сигурно Джерард са го наели да коси тревата на Анфийлд, а Торес да носи вода...

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1VeRp00L

Явно аз гледам друг отбор, а не Ливърпул..

Говора, че от двойката централни защитници Карагър прави най-много грешки и изобщо не изглежда сигурен в действията си в последно време. Никога никъде не съм казал, че не е добър защитник.. защото ако беше така нямаше да е 2ри капитан на отбора. Просто според мен е време за някой по-млад да заиграе до Шкъртел, който като изключим че е малко бавен, е страхотен футболист и мен лично много ми харесва.

 

Все още съм си на същото мнение за Кара, но нека в тази тема да продължавате да храните един от хората, който върши най-много работа като цяло в отбора! Happy days!

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
Явно аз гледам друг отбор, а не Ливърпул..

Говора, че от двойката централни защитници Карагър прави най-много грешки и изобщо не изглежда сигурен в действията си в последно време. Никога никъде не съм казал, че не е добър защитник.. защото ако беше така нямаше да е 2ри капитан на отбора. Просто според мен е време за някой по-млад да заиграе до Шкъртел, който като изключим че е малко бавен, е страхотен футболист и мен лично много ми харесва.

 

Все още съм си на същото мнение за Кара, но нека в тази тема да продължавате да храните един от хората, който върши най-много работа като цяло в отбора! Happy days!

 

Ето такива деца да ги строиш на един площад и да им теглиш куршума.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FlaSk4o

Хахаха, прекалил е, ама е прав. 1/2 форум гледа футбол с гъза си, с извинение, то не е само кой колко добре си е подал и кой какъв гол вкарал...

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio

Затов не ми се спори в момента, защото има и различни мнения за Карагър по принцип. Преди няколко месеца в една статия се казваше, че Карагър е много добър защитник, когато до него е Агер да му поправя грешките. Така или иначе, аз реагирах на откровенаата простотия за нареждането на площада и разтрела. Такива мисли дори изказани по такъв повод дори и на майтап звучът тъпо. А, пък кой с каква част от анатомията си гледа футбол оставям на теб да прецениш.

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1VeRp00L

Когато за последно проверих това все още беше фен форум на ЛФК, а не някакъв ФЪН форум, в който полуврината юзери са неграмотни и незнаят какво говорят! Тфа кой е дете и кой с коя част гледа мач изобщо няма да спора. Честно казано не ме интересува дали изобщо следиш мачовете на отбора и дали си пълнолетен, че да ми говориш така! Ще ми стане много инетересно, когато БЕЗПОГРЕШНИЯ ни централен защитник бъде заменен, и това нищо чудно да стане още през зимния транфсерен прозорец... Пределно ясни са ми такива като вас, който за всичко лошо което стане в отбора обвиняват на 1во място - Бенитез и на 2ро - Дирк Каут (не съм на 100% сигурен за правилното произношение на фамилията му) А никой не вижда примерно слабата форма на Торес? Все пак разбирам, че претърпя една малка травма, но нападател от неговата класа във вече 6 или 7 мача да има само 1 гол ?

А за Кара.. не знам с какви думи да ви го кажа най-ясно.. това е човека в отбраната на отбора, който прави най-много грешки (индивидуални) !

80% от форума имаше негативно мнение за Алберт Риера, и то без да са го виждали в игра.. но какво стана ? Още при в първия си мач направи защитниците, не на кой и да е, а на Манчестер сами да си говорат :sarcastic:

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост FlaSk4o

Риера е играл прекалено малко, за да правим заключения.

Никой не е казал, че Кара не прави грешки, но като съпоставиш всичките ситуации, в които ни измъква, е грехота да го обвиняваш.. Не случайно се играе с двамата централни защитници, а не с един, но Джейми е стълб в отбраната. Логично е, че бъдещето е пред младите, Рафа затова доведе Шкъртел. Сега не се тревожа за защитата ни в бъдеще. Тези работи с пълнолетието и гледането на мачове мисля да не ги коментирам.

 

П.П. Аз бих се срамувал да говоря за грамотност и да не знам кога се използва пълен и кратък член..

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
Когато за последно проверих това все още беше фен форум на ЛФК, а не някакъв ФЪН форум, в който полуврината юзери са неграмотни и незнаят какво говорят! Тфа кой е дете и кой с коя част гледа мач изобщо няма да спора. Честно казано не ме интересува дали изобщо следиш мачовете на отбора и дали си пълнолетен, че да ми говориш така! Ще ми стане много инетересно, когато БЕЗПОГРЕШНИЯ ни централен защитник бъде заменен, и това нищо чудно да стане още през зимния транфсерен прозорец... Пределно ясни са ми такива като вас, който за всичко лошо което стане в отбора обвиняват на 1во място - Бенитез и на 2ро - Дирк Каут (не съм на 100% сигурен за правилното произношение на фамилията му) А никой не вижда примерно слабата форма на Торес? Все пак разбирам, че претърпя една малка травма, но нападател от неговата класа във вече 6 или 7 мача да има само 1 гол ?

А за Кара.. не знам с какви думи да ви го кажа най-ясно.. това е човека в отбраната на отбора, който прави най-много грешки (индивидуални) !

80% от форума имаше негативно мнение за Алберт Риера, и то без да са го виждали в игра.. но какво стана ? Още при в първия си мач направи защитниците, не на кой и да е, а на Манчестер сами да си говорат :sarcastic:

 

Те явно англичаните,а и ние сме по-тъпи от тебе и за десет години така и не разбрахме,че имаме "най-паническият" защитник в Премиършип.А той така се паникьосва,че всеки сезон е лидер на защитата с най-малко голове в Англия и сигурно Капело му е много близък приятел,за да го моли да се върне в националния отбор.По принцип какво разбира и тоя Фабио от защита щом вика наш Кара ?!Моето момчe,такъв футболист не може да се замени никога,а това ще стане,само когато реши да окачи обувките на пирона.Каквито и глупости да съм чел по всякакви форуми,мисля,че ти печелиш първо място.Никога не съм си мислел,че някой и то по презумция фен на Ливърпул може да напише подобни мизерии за Кара.Със същата успеваемост можеш да ни обясниш колко грешки прави Джерард,за да доведем някой некадърен холандец и на неговото място,явно са ти фиксидея.

Кике,тъй като съм бил модератор на футболен форум и знам какви напасти и малоумни наркоманчета си изливат пумията,изобщо не се шегувам.

Д'еби англичаните,какво пеят за тоя паническия

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio

Швед, дори това да е вярно, обясни ми защо ти трябва да падаш до такова ниво или пък, който и да било в този форум? Или пък смяташ, че така доказваш правотата си ?

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля, че има какъвто и да било смисъл да се коментира това за Кара .. още повече пък и в тема за Дирк Каут .. Също така наистина не виждам каква е връзката между темата за Карагър и темата за Каут .. пълни безсмислици .. сега пък Каут трябва да е виновен, понеже някой се изказал по определен начин за Карагър ... Защо винаги нещата трябва да се обръщат в тази посока?

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma

Истината е ,че всеки вижда нещата така, както си иска. Аз не мисля, че Каут има достатъчно качества или добра игрова форма, за да бъде титуляр.А вие мислите обратното, но колкото и да изпишете, също и аз никой никого няма да убеди да не следва тезата си.

 

А само да добавя, че миналата година обвинявах Маскерано за това, че не правеше нищо в атака. Този сезон Маскерано за мен играе перфектно и е най-постоянен и добър футболист, когато играе.(разбира се с малки изключения)

 

Така че единственото, което може да ми промени мнението за Каут е формата и действията на играча, а не няколко нукви във форум. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Поствам го тук, тъй като Каут е най-спорната личност според форумните капацитети, нека видим и какво мисли Торес по въпроса, пък после да премерим на кой думата тежи повече ;).

 

 

Fernando Torres: My derby debt to Robbie Keane and Dirk Kuyt

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Поствам го тук, тъй като Каут е най-спорната личност според форумните капацитети, нека видим и какво мисли Торес по въпроса, пък после да премерим на кой думата тежи повече .

 

 

Fernando Torres: My derby debt to Robbie Keane and Dirk Kuyt

 

 

Е, що бе Бърди! То ако става за въпрос и плюенето по Кийн набира скорост, но днес Джерард го хвали пред медиите! :rolleyes: ;) Това въобще не вярвам да им промени мнението.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Е па вие .. кво искате да каже, че Каут е слабак ли?

 

 

Лайвбърд, ето това е един от възможните отговори, които очаквах на твоето питане!

Link to comment
Сподели другаде

Гост mmmcho
Лайвбърд, ето това е един от възможните отговори, които очаквах на твоето питане!

 

http://forum.data.bg/images/smiles/icon_lol.gif

 

А иначе какво питане?

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
http://forum.data.bg/images/smiles/icon_lol.gif

 

А иначе какво питане?

 

 

А, с това въпросче тогава какво питаш? Кое не ти е станало ясно в моя коментар та го зададе?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...