Jump to content

Дирк Каут


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост Kuyt
и това ни прави по-тъпи или?

Ти ми кажи :sarcastic: . Не, просто имам предвид, че... ох знам ли, то от дете то дете си има разлика, но тук има някои екстремно досадни типажи. Нямам предвид тебе, адаш, но тука последните две величия, които почнаха да се изявяват ми късат нервите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост StevenGerrard

Хах , Каут , ти понеже се правиш на голям пич .. Аре обесни ми с какво си повече от 10 човека тука дето в последните 1 2 страници сме писали против "дървения" човек с първо име Дирк .. Имаш се за разбирач ли .. ако е така покажи нещо лицензи някакви за треньор , мениджър тва онова , разбираш ги ти футболните неща гледам навътре си може се окажеш някакъв специалист.

 

Самият факт , че Торес има повече голове от Кайт за сезон и малко говори кои е "нападател" и кои е посредствен играч случайно попаднал във Висшата лига.Добре признавам има ценни голове и е направил не малко за клуба , но то в никакъв случай не е нещо гиганско и незабравимо.При това да играеш в клуб като Ливърпул това е нещо невероятно , нали се сещаш колко му е дал самия отбор , професионалистите с които всеки ден той тренира ? .Неможеш да отречеш , че на Кайт му липстват основни последователни елементи от играта като например СПИРАНЕ > ПОДАВАНЕ или ФИНТ > ДЪЛЪГ ПАС или ПЛАСИРАНЕ > ШУТИРАНЕ ... ПЛАСИРАНЕ > ИГРА С ГЛАВА ..

 

П.С. ГОДИНИТЕ МИ СА ПОЧТИ 18 , А ТИ СИ СКРИЛ ТВОЙТЕ ЗАЩОТО ТЕ Е СРАМ И СЕГА ДОРИ ДА МИ ИЗТРЕСЕШ 100 ТАКИВА НЯМА МИ ПУКА

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR

Добре ве, момче, разбрахме те! Стига си повтарял едно и също. Всеки си има собствено мнение, а като повториш твоето 25 пъти няма да промениш мнението на друг. Стига спам. За 1 седмица във форума имаш към 1/4 от моите коментари за година и половина.

Link to comment
Сподели другаде

Гост StevenGerrard

Еми да защото като изкажа мнение все се намира по 1 ентусиаст , който да спори и да трябва му повтарям какво искам да кажа и да му повтарям , че няма каквито и да е факти че да може ми промени мнението.

 

П.С. аз във форума имам над 10х100 общо коментара поне , но никъде не съм спамил безцелно освен в темата за чат май ..

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Еми да защото като изкажа мнение все се намира по 1 ентусиаст , който да спори и да трябва му повтарям какво искам да кажа и да му повтарям , че няма каквито и да е факти че да може ми промени мнението.

 

П.С. аз във форума имам над 10х100 общо коментара поне , но никъде не съм спамил безцелно освен в темата за чат май ..

И в тази. Общо взето съм съгласен с твоето мнение, но някои неща,които твърдиш, са просто абсурдни.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov

Препоръчвам ви да минете на Лични съобщения!!! Всякакви мнения, несвързани с темата ще бъдат трити!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o

Кайт призна, че бъдещето му е несигурно

01.03.2009 11:38

http://www.gol.bg/photos/0050/0000050782-article.jpg

Дирк Каут призна, че изчаква Рафаел Бенитес да реши споровете с клуба относно новият си договор и тогава ще дойде негов ред за преговори.

 

"Мениджърът ми сподели, че иска да ми предложи нов контракт, но заради неговият проблемите с неговия собствен, той иска да изчака", признава Кайт.

 

"За мен е важно да се фокусирам върху предстоящите мачове. Не съм разтревожен на този етап. Щастлив съм в Ливърпул и се радвам на всеки ден."

 

"Ако клубът реши да ми предложи договор, ще съм щастлив да го обсъдим", признава още нападателят в интервю за "Таймс".

 

"Разбира се, за мен както и за всеки друг играч, е особено важно кой е мениджър. Феновете винаги са подкрепяли Рафа и той наистина направи страхотни неща за този клуб."

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Хах , Каут , ти понеже се правиш на голям пич .. Аре обесни ми с какво си повече от 10 човека тука дето в последните 1 2 страници сме писали против "дървения" човек с първо име Дирк .. Имаш се за разбирач ли .. ако е така покажи нещо лицензи някакви за треньор , мениджър тва онова , разбираш ги ти футболните неща гледам навътре си може се окажеш някакъв специалист.

 

Самият факт , че Торес има повече голове от Кайт за сезон и малко говори кои е "нападател" и кои е посредствен играч случайно попаднал във Висшата лига.Добре признавам има ценни голове и е направил не малко за клуба , но то в никакъв случай не е нещо гиганско и незабравимо.При това да играеш в клуб като Ливърпул това е нещо невероятно , нали се сещаш колко му е дал самия отбор , професионалистите с които всеки ден той тренира ? .Неможеш да отречеш , че на Кайт му липстват основни последователни елементи от играта като например СПИРАНЕ > ПОДАВАНЕ или ФИНТ > ДЪЛЪГ ПАС или ПЛАСИРАНЕ > ШУТИРАНЕ ... ПЛАСИРАНЕ > ИГРА С ГЛАВА ..

 

П.С. ГОДИНИТЕ МИ СА ПОЧТИ 18 , А ТИ СИ СКРИЛ ТВОЙТЕ ЗАЩОТО ТЕ Е СРАМ И СЕГА ДОРИ ДА МИ ИЗТРЕСЕШ 100 ТАКИВА НЯМА МИ ПУКА

 

Уаууууу..... а ти какви кетапи имаш бе момче, че си толкова уверен в заблудата си???

 

Като ще си говорим с факти, нека погледнем статистиките, те не лъжат.

 

За шампионата целият отбор има вкарани 43 гола.....

 

Сега да видим на Каут статистиките...... 7 гола и 4 асистенции, което ще рече, че има участие в 11 от попаденията ни. Това както и да го погледнеш си е заслуга за 1/4 от головете, които сме вкарали до момента. Аз посредствени играчи с такива постижения не съм виждал.

 

Сега да погледнем по глобално на нещата, Премиъшип си има сайт, ето ти линка, ако не го знаеш: http://www.premierleague.com/page/Home . Ние може да нямаме кетапи, дипломи и прочие, но за английското пъвенство работят доста хора които ги имат ценните хартийки и ги разбират нещата доста по-добре от мен и теб, надявам се че няма да оспориш това ми твърдение :).

 

На сайта на Премиършип е и официалната база от статистиките на всички футболисти за изиграните мачове до момента, намира се тук: http://www.premierleague.com/page/ActimInd...,,12306,00.html ..... я сега провери кой играч от Ливърпул е най-напред в тази класация и на кое място се намира той за цялата висша лига и му напиши името тук(предполагам няма да го направиш :sarcastic: ).

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
На сайта на Премиършип е и официалната база от статистиките на всички футболисти за изиграните мачове до момента, намира се тук: http://www.premierleague.com/page/ActimInd...,,12306,00.html ..... я сега провери кой играч от Ливърпул е най-напред в тази класация и на кое място се намира той за цялата висша лига и му напиши името тук(предполагам няма да го направиш :sarcastic: ).

Е как по дяволите, та той не може да си спре една топка!

Колко може да бъде полезен човек, който половината от атаките, които минават през него, не продължават нататък...

 

И от тази класация как можем да видим ЗАЩО е на това място?

 

П.С. А да се направи сравнение колко мача е изиграл той , за да вкара тези голове, и направи тези асист., и колко Кийн, Торес, Риера и другите?

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Риера има 31 мача, с 4 по-малко от Каут

Бабел има 30 мача

Бабел е толкова слаб този сезон, че даже не може да го сравняваме с Каут.

Link to comment
Сподели другаде

Гост voriax

Аз не мога да разбера защо само за това прословуто спиране на топката натяквате.Факт е,че това не му е най-силната страна на Каут,аз самия съм си го псувал на мачове,но това е първосигнална реакция.Когато човек се вгледа в играта на Каут,то просто се вижда колко работа върши и колко голям е приноса му за отбора.Да речем ,че е любимец на Рафата и за това той го пуска всеки мач титуляр.Да речем още,че Рафа е тотално заслепен за липсата на класа у Каут.Аз обаче бих се зачудил защо и холандците продължават да го викат в националният им отбор и то и там е титуляр.Сигурно и те хората не разбират от футбол.Накрая бих заключил,че Каут е голям късметлия щом не могат да го разкрият какъв е "дървар"(по мнения на юзъри от форума).Ама тея на Запад си са прости,тук веднага го разкриха.Сори Дирк! ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
Аз не мога да разбера защо само за това прословуто спиране на топката натяквате.

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: Защото той не го може :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ravina
Има място в Ливърпул!

 

Да - да чисти обувките на футболистите на Ливърпул. Водичка да им носи и такива неща.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Преди:

 

И аз ше го извада Киин ако съм треньор..(ама не съм)...има треньор и тфа не си ти нито който и да било освен РАФАТА......А за Каут не съм съгласен,защото всеки,който разбира от футбол (имам предвид разбира не "разбира"),ще каже,че Каут е БЕЗЦЕНЕН,защото има много малко футболисти,които отнемат топката още в противниковата половина !!!!!!!!!

-------------

Сега:

 

Кайт няма класата за Ливърпул.....Нито риеа нито лейва нито който и да било от тези индивиди (ел жар....)

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma

Кога за последен път Каут е отнел топка в противниковата половина? Снощи това правеше Инсуа, и то доста успешно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
Да - да чисти обувките на футболистите на Ливърпул. Водичка да им носи и такива неща.

 

Това си е твое мнение,което можеш да запазиш за себе си.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Вчера, и то точно в зоната на Инсуа, който се беше улисал нещо в атака :).

Един се улисал в атака, друг в защита... Стават и тия рабти! :sarcastic: Иначе Инсуа наистина гони повече от Каут!

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

В момента срещу по-добър отбор Кайт е безценен. Той е човекът който може да печели 1ви топки и да помага при изнасянето на топката. Нито Торес, нито Джерърд могат да се справят по-добре от него с това, да не говрим пък за Риера или Кийн преди. А това е много важно за един отбор. Той може и по-добре да задържа топката от гореспоменатите. Сега ако това не ви се струва важно за нашия отбор - ОК. Можете да го кажете на Рафата, че да си смени възгледите... :dash2:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...