Jump to content

Райън Бабел (Аякс)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост gogoatoma

Хора, безмислено е да ги сравняваме тези двамата. Тотално противоположни са. Бабел ми напомня на Сисе - Май и историята ще се повтори, както Рафа иска да го задяне на крилото, а той си е чистокръвен нападател, ако питате мен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
Хора, безмислено е да ги сравняваме тези двамата. Тотално противоположни са. Бабел ми напомня на Сисе - Май и историята ще се повтори, както Рафа иска да го задяне на крилото, а той си е чистокръвен нападател, ако питате мен.

 

Няма да е като Сисе, а като Анри.Ще го продадем някъде и ще се насере да вкарва, а ние ще се радваме на новия Белами или Крауч.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface
Няма да е като Сисе, а като Анри.Ще го продадем някъде и ще се насере да вкарва, а ние ще се радваме на новия Белами или Крауч.

може се обзаложиме .................за след 10 години...................таман ще е отлежало

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
може се обзаложиме .................за след 10 години...................таман ще е отлежало

 

Гледай сеира на Бенитес само ако го продаде.Ще си пускаш обзора на кръга в Италия или Испания и ще се чудиш кой е тоя футболист.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

На мнението на Шведа съм и аз. а ако не стане така ще купя бира на 1вия Манк който видя по улиците

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

Ем да при нас не играе нищо. просто се чудя на бенитез защо го взе след като не го използва там където момчето може да играе. явно е очаквал бабел да стане поредния робот, като каут(харесвам много Каут ). но не стана. другото което не мога да разбера защо Нгог и ел Жар са пред Бабел като избор на Рафа.Айде Нгог се включва но Жар??!!.лявата зона ни e доста проблематична и с, и без бабел. риера не е постоянен а и не е супер класен играч.сега като си замине и бабел съвсем отиде.напоследък забравям много така че бих помолил някой ако може да изкара мачове когато бабел е почвал като централен нападател???просто от любопитство

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
Да ходи където иска,ако искат и златната топка да му дадат все ми е тая.При нас е пълна 0.

 

Представи си, че си дефанзивен халф, а треньора ти те пуска крило - и ти ще си 0.Все едно да пуснеш Маскерано на фланга.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
А той и него го пусна по десният фланг на защитата :whistling:

 

Където се справи блестящо!Класа,братче не като Бабел.Има играчи като Масч,Джерард,Карагър където и да ги пуснеш се справят.Но Бабел не е от тях.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

явно по твоята логика и торес да го пуснеш като защитник ще се справи? мисълта ми е че много рядко бабел беше използван там където му е мястото. за това по-горе питах колко пъти е започнал като централен?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
явно по твоята логика и торес да го пуснеш като защитник ще се справи?

 

Да точно така!Нерядко Торес помага на защитата при статични и се справя добре.Също така и пресира противник който владее топката.Което пък не може да се каже за Бабел!

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Да точно така!Нерядко Торес помага на защитата при статични и се справя добре.Също така и пресира противник който владее топката.Което пък не може да се каже за Бабел!

Хех, ай ся...

Бабел се сещам за два гола, при които пресира противников защитник и той греши и в последствие идва гол. Вторият гол срещу Престън и четвъртият срещу Арсенал са точно такива. А Торес помагал на защитата... Някакво доказателство? Когато има корнер за противниковият отбор Торес винаги е извън наказателното, чакащ евентуална контраатака. Като знаеш толкова, я ми кажи - кога за последно Торес е направил като Каут да речем - отнема топка от противников играч в нашата половина и подава към защитниците/халфовете?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
Хех, ай ся...

Бабел се сещам за два гола, при които пресира противников защитник и той греши и в последствие идва гол. Вторият гол срещу Престън и четвъртият срещу Арсенал са точно такива. А Торес помагал на защитата... Някакво доказателство? Когато има корнер за противниковият отбор Торес винаги е извън наказателното, чакащ евентуална контраатака. Като знаеш толкова, я ми кажи - кога за последно Торес е направил като Каут да речем - отнема топка от противников играч в нашата половина и подава към защитниците/халфовете?

 

Точно не мога да ти цитирам,но Торес съм го виждал много пъти като изгуби топката или като я владее противников играч да влиза в единоборство да си я върне.А за дефанзивните способности на Бабел не ми говори изобщо.Даже самия той си беше признал,че не работи достатъчно в този аспект от играта.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Точно не мога да ти цитирам,но Торес съм го виждал много пъти като изгуби топката или като я владее противников играч да влиза в единоборство да си я върне.А за дефанзивните способности на Бабел не ми говори изобщо.Даже самия той си беше признал,че не работи достатъчно в този аспект от играта.

Факт е, че Торес се бори. Но да твърдиш, че помага в дефанзивен план на играта е меко казано невярно. Пък и Торес е от такава класата, че на хората им през оная работа дали играе добре в защита! :sarcastic:

Бабел вече е друга работа, и затова съм на мнение, че не става за крило - няма дефанзивни способности и са му нужни повече пространства. Ако е на върха на атаката тези неща ще са му осигурени. Как играеше срещу Марсилия, например...

Но пък от друга страна като вземеш един Кристиано Роналдо, който също е крило, а не помага в защита. Изобщо интерпретаци много, кой както си го вижда.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
Бабел вече е друга работа, и затова съм на мнение, че не става за крило - няма дефанзивни способности и са му нужни повече пространства. Ако е на върха на атаката тези неща ще са му осигурени. Как играеше срещу Марсилия, например...

Но пък от друга страна като вземеш един Кристиано Роналдо, който също е крило, а не помага в защита. Изобщо интерпретаци много, кой както си го вижда.

 

Ами тогава Рафата да го пуска нападател,тъкмо няма да купуваме нов.А за малката мръсница изобщо не искам да коментирам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост qwerty

Бабел ако му се дава повече шанс от Рафата , може и да заиграе както в холандското първенство докато беше в Аякс.. а за това ако го продадем някаде и почне да вкарва, няма защо да се дразним, така или иначе при нас нищо не прави.. поне да се развие, още е млад .. и моето мнение е,че по крилото не става .. твърде много усира атаките , но ако се пусне примерно до Торес в атаката (което не си спомням Рафата да го е правил..) може да стане голяма работа и да започне да бележи.. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост wins

qwerty и аз така мисля дори може и да го псуне като централен халф . Все пак той обича да стреля от дистанция и ще падат доста голове . Пък и той сам си каза , че иска да е централен нападател като Анри . :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
Точно не мога да ти цитирам,но Торес съм го виждал много пъти като изгуби топката или като я владее противников играч да влиза в единоборство да си я върне.А за дефанзивните способности на Бабел не ми говори изобщо.Даже самия той си беше признал,че не работи достатъчно в този аспект от играта.

 

Никой не е казал, че е добър в дефанзивен план, но в крайна сметка за един централен нападател какъвто е по презумция Бабел това не е толкова важно.Той просто трябва да пресира последните защитници при изнасянето на топката и всъщност Бабел го прави точно това ама нашия нали е големия тактик и го пуска non-stop на левия фланг, а в последно време дори и не го пуска, така чe момчето да си тръгва лятото, защото ще е жалко да му се пропилее таланта.А за класата на Бабел най-елементарното доказателство е, че е излязъл от най-добрата школа в света и е национал на Холандия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

Пак казвам жалко за момчето. можеше когато Торес беше контузен все пак да му се даде шанс да играе там където искаше ама както и да е.наистина по-добре да си варви. а ако му вземем пара още по-добре. все си мисля че от бабел ще стане по-добър футболист отколкото Нгог.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Robbie Fowler

Бабел е добър,но как да покаже какво може като Рафа го пуска все накрая.има страшна бързина и на мен по ми допада отколкото Риера.Ако няколко поредни мача започва като титуляр ще се разиграе.

Още си спомням мача България–Холандия когато просто ни развинти по крилото.

Дано не го изпуснем така бързо(освен ако не е с/у добра сума :spiteful: )

Мисля че има какво да даде на отбора

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
А за класата на Бабел най-елементарното доказателство е, че е излязъл от най-добрата школа в света и е национал на Холандия.

Хех.......... странно защо това най-елементарно доказателство важи само изборно, за някои играчи. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ultra_LIVERPOOL
Хех.......... странно защо това най-елементарно доказателство важи само изборно, за някои играчи. :sarcastic:

 

А Риера,Досена и Лукаш да не са излезли и те от някоя качествена школа :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Идея си нямам, но пък Бари и Каут също са национали на страните си, и то титуляри, а колегата с елементарните доказателства го подминава това с лека ръка, и отрича тотално класата им.

 

А за школата на Аякс, какво да ти кажа.... до скоро имахме още едно момче от нея, Джорди Броуер...... чувал ли си го, знаеш ли какво стана с него, класа ли е?

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост ultra_LIVERPOOL
Идея си нямам, но пък Бари и Каут също са национали на страните си, и то титуляри, а колегата с елементарните доказателства го подминава това с лека ръка, и отрича тотално класата им.

 

А за школата на Аякс, какво да ти кажа.... до скоро имахме още едно момче от нея, Джорди Броуер...... чувал ли си го, знаеш ли какво стана с него, класа ли е?

 

Джорди мисля че е под наем но не съм сигурен.

 

Иначе Аякс имат една от най-добрите школи в Европа, безмислено е да го отричаш, дали са и ще дават големи футболисти. Един от тях е при нас и е на път да си тръгне, а след 1 сезон само ще цъкаме докато го гледаме като нападател. Ама нищо нали ще вземем някой испанец 2ра класа да покрие зоната-6ца сме от всякъде :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост SwedeN
Идея си нямам, но пък Бари и Каут също са национали на страните си, и то титуляри, а колегата с елементарните доказателства го подминава това с лека ръка, и отрича тотално класата им.

 

А за школата на Аякс, какво да ти кажа.... до скоро имахме още едно момче от нея, Джорди Броуер...... чувал ли си го, знаеш ли какво стана с него, класа ли е?

 

Ти ми кажи на колко години Бари и Каут станаха национали, а аз ще ти кажа на колко Бабел.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...