Jump to content

Райън Бабел (Аякс)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост Simply Red

Бабел: Ходжсън е по-добър от Рафа

 

Райън Бабел смята настоящия мениджър на Ливърпул Рой Ходжсън за по-добър специалист от предшественика Рафа Бенитес.

 

Холандският нападател продължава да има статут на резерва в клуба, но твърди, че ще остане и ще се бори за мястото си.

 

Той навършва 24 години в неделя и е на "Анфилд" вече 3 години и половина след трансфера си за 11,5 млн. паунда от Аякс.

 

"Не ме притеснява, че винаги ме питат за бъдещето ми, каза играчът. - Със сигурност бъдещето ми е тук, в Ливърпул. Имам договор за още една година след края на този сезон и смятам да го изпълня."

 

"Разочарован съм, когато не играя, но това не е променило лоялността ми към клуба, продължи Райън. - Клубът е фантастичен и има още много фенове, които вярват в мен."

 

"Когато мениджърът не те харесва, това е между теб и него. Сега нещата са различни при Рой Ходжсън. Той прави нещата по различен начин и просто може би ми пасва по-добре, каза още той. - Когато дойде, веднага показа, че е по-близък с отбора. Говори с играчите. Може би това кара футболистите да отвръщат по-позитивно. При Рафа по-голямата отговроност ежедневно поемаха асистент мениджърите. Сега това е различно."

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

FA to investigate Babel over rant at Howard Webb on Twitter

28 minutes ago

 

The Football Association are to investigate whether or not Liverpool forward will face disciplinary action over a rant at referee Howard Webb on Twitter.

 

Following the much-publicised rant by Glen Johnson at Paul Merson on the social networking site on Saturday, Babel should really have known better than to vent his feelings on Twitter, but he couldn’t resist a dig at Webb nonetheless.

 

Babel posted a mocked up picture of the referee in a Manchester United jersey and added: "And they call him one of the best referees? That's a joke. SMH (shaking my head)."

 

Babel was reacting to Webb’s performance in the FA Cup third round clash between Liverpool and Manchester United on Sunday afternoon, when he awarded United a dubious early penalty and issued a red card to Reds captain Steven Gerrard for a two-footed lunge on Michael Carrick.

 

Babel later removed the posts and apologised for his actions saying: "My apology if they take my posted pic seriously. This is just an emotional reaction after losing an important game.

 

"Sorry Howard Webb."

 

The FA have confirmed they are looking into the matter.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

ФА да вземат да си разследват назначенията на съдии и отсъжданията им по време на мач по-добре. Туитър не им е в юрисдикцията и там нямат никаква работа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1s71k

Хареса ми,че Краля го предпочете пред Н'гог и го пусна първи в игра, много потенциал има в него трябва му малко съдействие да започне да го показва всеки мач.

Link to comment
Сподели другаде

Liverpool player charged over Twitter post

 

 

Liverpool forward Ryan Babel has become the first footballer charged with improper conduct by the FA over a post on Twitter.

 

Babel posted a digitally altered picture of referee Howard Webb wearing a Manchester United jersey after his team's FA Cup third round loss yesterday.

 

He also wrote on Twitter: "And they call him one of the best referees. That's a joke."

 

Despite apologising, Babel has been given until Friday to respond to the charge.

 

Webb awarded a penalty against Liverpool and sent off captain Steven Gerrard in the 1-0 defeat.

 

Meanwhile, Liverpool have appointed former Chelsea assistant manager Steve Clarke as first team coach.

 

Clarke is the first addition to Liverpool's backroom staff since Kenny Dalglish replaced Roy Hodgson as manager last weekend.

 

Clarke will advise Dalglish, who has not managed for more than a decade, on the latest training methods.

 

Това да не означава ,че ще го съдят ? Ех..интересно ми ,ако беше го постнал това някой играч на юнайтед дали щеше да е същата реакцията на ФА..

Link to comment
Сподели другаде

Гост sway

axaxaxa ше го съдят :sarcastic: ебаси , ми аре ще направя туитър на Бербатофф и ще ги напсувам всичките , да видим кво ще стане

Смешници са пълни ФА ... не си вършат работата , ами ми се занимават с публикациики на рапъра... :whatever:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Бабел може да стане първият футболист в историята наказан заради twitter

 

http://img4.sportal.bg/uploads/news/2011_02/images/00279825.jpg

 

Нападателят на Ливърпул Райън Бабел може да стане първият футболист в историята, който да получи наказание заради публикации в световната социална мрежа twitter, след като английската Футболна асоциация (ФА) повдигна обвинения срещу него за неправомерно поведение. Както е известно, холандският национал публикува след загубеното с 0:1 дерби на Англия срещу Манчестър Юнайтед снимка на Хауърд Уеб с екипа на "червените дяволи" и написа: "И наричат този един от най-добрите съдии. Ето това е шега."

 

По-късно Бабел публикува извинения към Уеб в профила си в twitter, но това почти сигурно няма да се отрази на решението на дисциплинарната комисия към ФА. Така 24-годишният холандец може да стане първият в историята футболист, който ще си изпати от публикация в социална мрежа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard
Е той се извини казвайки, че е бил под въздействието на емоциите си :).

да бе, извинението му е толкова искрено, колкото би било и твоето (ако решиш да се извиняваш на Уеб де :sarcastic: )

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

Babel admits FA charge

Liverpool forward Ryan Babel has admitted a charge of improper conduct.

The charge relates to comments and images published by the player on Twitter concerning referee Howard Webb.

 

Babel has requested a personal hearing which will take place on Monday, January 17.

 

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...dmits-fa-charge

Link to comment
Сподели другаде

Гост El_Niño

Глобиха Райън Бабел с 10 000 лири

 

http://liverpool.gong.bg/uploads/news_images/201101/photo_verybig_180663.jpg

 

Нападателят на Ливърпул Райън Бабел бе глобен с 10 000 лири от английската футболна асоциация заради колажа на съдията Хауърд Уеб с екипа на Манчестър Юнайтед, който публикува в страницата си в социалната мрежа Туитър.

 

Бабел направи това, за да изрази недоволството си от съдийството на топреферът, по време на мача с Манчестър Юнайтед от турнира за Купата на футболната асоциация, който "мърсисайдците" загубиха с 0:1 при дебюта на новия наставник Кени Далглиш.

 

Преди няколко дни Райън Бабел се извини за поведението си.

 

gong.bg

 

Тия от ФА са пълни нещастници! Това, ако го беше направил някой от мангалите изобщо нямаше да се обсъжда каквото и да е наказание, пък камо ли да се стигне до глоба!

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Смешници ... не че ще го усети от към бюджет, но при всеки удобен случай се опитват да ни цакат.

 

Спомням си преди време тренера на мангалите какво показа на феновете и тогава не го наказаха или му сложиха някаква символична глоба, а сега заради една истина и смотаняците веднага му лепнаха 10 000 паунда глоба.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

През кура са му на Бабел 10 хилки, просто ФА показват някакви мускули, че с Ман Ю ебавка не бива. Сами си вкарват автогол. Поредния

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост S.Gerrard
Reds agree Babel deal

 

Liverpool FC this afternoon announced they had accepted a bid from TSG 1899 Hoffenheim for the transfer of Dutch international Ryan Babel.

 

The Bundesliga Club have now been given permission to discuss personal terms with the player, who has travelled to Germany.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...