Jump to content

Райън Бабел (Аякс)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост Simply Red
Аз на първо място ще го запомня с гола, който вкара на Манго пред КОП-а и с него донесе първата победа срещу тях от 4 сезона.

 

Голът му срещу Лион беше впечатляващ. Голът срещу Арсенал също, като не трябва да се пропуска и как изработи дузпа в същия мач, с което осигури класиране на 1/2 финал за ШЛ.

 

Съжалявам за него, защото той така и не получи и 1/20 от шансовете на онзи :censored: Н'Гошо. Така и не се намери някой, който да го пусне 3 поредни мача титуляр да покаже аджеба става ли за нещо, не става ли.

 

Поне според мен той се отърва от Ливърпул, а не Ливърпул от него. Успех нататък и дано да си развие потенциала, защото такъв има, само трябва да се намери точният треньор за него и да му се даде игрово време.

 

Когато си от 2007 година (цели 4 сезона вече) в клуб като Ливърпул и не си успял да се интегрираш при 3-ма (!!!) различни мениджъри,явно проблемът си е в теб,не мислиш ли? Стига с това клише,че не е получил шансове,получи и то не малко. Друг е въпроса колко пъти се възползва и колко пъти показа постоянно високо ниво,каквото приляга на играч на Ливърпул. На проблясъци му се нагледах,но само това не е достатъчно,да не говорим,че имаше период в който започна 6 поредни пъти като титуляр,така че и тоав ти съждение може да отпадне...

 

Нека се доверим на Кени Далглиш,щом и той е преценил,че холандецът не може повече с нищо да помогне на отбора,значи наистина проблемът си е в самия Бабел,а не в малкото игрово време.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
Когато си от 2007 година (цели 4 сезона вече) в клуб като Ливърпул и не си успял да се интегрираш при 3-ма (!!!) различни мениджъри,явно проблемът си е в теб,не мислиш ли? Стига с това клише,че не е получил шансове,получи и то не малко. Друг е въпроса колко пъти се възползва и колко пъти показа постоянно високо ниво,каквото приляга на играч на Ливърпул. На проблясъци му се нагледах,но само това не е достатъчно,да не говорим,че имаше период в който започна 6 поредни пъти като титуляр,така че и тоав ти съждение може да отпадне...

 

Нека се доверим на Кени Далглиш,щом и той е преценил,че холандецът не може повече с нищо да помогне на отбора,значи наистина проблемът си е в самия Бабел,а не в малкото игрово време.

 

Абсолютно си прав и съм съгласен с теб. Единствено не мога да намеря футболни аргументи на това защо хора като Йованович и Н'Гог получават много повече шансове от него. Препдолагам, че си има обяснение, но то не се крие в показаното на терена. А и не съм аз човекът, който трябва да го знае, има си хора за тази работа.

 

Между другото този период със 6 поредни мача като титуляр не си го спомням, кога е бил? Кой сезон, кои мачове?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Дано НЕ ГО!!!Нека се разиграе в Германия,Пул му бе голяма лъжица-успехи там :thumbsup:

 

Кое му е голямата лъжица ? Това , че 80% от времето прекара на скамейката ? Това , че ти е антипатичен не значи , че е слаб играч . Просто Бенитез не го разви , а Ходжсън и Кени не му дадоха шанс . Тяхна преценка , но според мен сбъркахме . Има поне 3-4 в халфовата линия които не са за Ливърпул , а ние си продадохме най-доброто крило . Чудесен ход :doubleup: Ще видим какви са трансферите за напред :morning1:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red
Абсолютно си прав и съм съгласен с теб. Единствено не мога да намеря футболни аргументи на това защо хора като Йованович и Н'Гог получават много повече шансове от него. Препдолагам, че си има обяснение, но то не се крие в показаното на терена. А и не съм аз човекът, който трябва да го знае, има си хора за тази работа.

 

Между другото този период със 6 поредни мача като титуляр не си го спомням, кога е бил? Кой сезон, кои мачове?

 

По принцип титулярното място се извоюва и не се дава даром,предполагам това ти е известно. Няма как да знаем,как тренира Бабел,как се влага и труди в тренировъчния процес. За да получават Йованович и Нгог шансове явно са си заслужили доверието,а и честно казано не виждам какво против имаш французина. Във всеки мач играе все по-добре,върши всичко каквото се иска от един централен нападател,движи се,пресира,помага в защита,вкарва голове (статистиката не му е никак лоша,а този сезон ако не се лъжа е втори голмайстор на отбора,при все,че в повечето мачове е резерва). Лично за мен,Нгог е човекът,който израства с най-бързи темпове от младите ни момчета. Йованович скоро няма да получи шанс. Мисля че,Кени достатъчно видя от него на мача срещу Блекпул,така че въпрос на време е и той да напусне.

 

А за Бабел,сега не ми се рови за конкрертните мачове,но имаше със сигурност такъв период при Бенитес (сезон 2007-08).

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Говориме за футболисти, а не такива където сме ги взели за 500 000 паунда и сме ги продали за 800 000 паунда. Защото тези където ми изброи, всичките заедно едва ли донесли и 15 млн.

Ами не, не говорим за това, или поне до този момент ти не си говорил за това. Не избягвай собствените си думи, "Няма един футболист който да сме продали на печалба.". Няма смисъл да започваш да увърташ и да се измъкваш, защото и последните ти думи също не са вярни.

---------------------------

 

 

Между другото този период със 6 поредни мача като титуляр не си го спомням, кога е бил? Кой сезон, кои мачове?

 

Даже ако трябва да звучи по-убедително са поредица от 12 мача, в които само веднъж не е в стартовия състав. Първо 6 поредни, един на скамейката и след това още 5 поредни. Сезонът е 2007-2008, играе срещу Чел$и, Барнзли, Интер, Мидълзбро, Болтън, Уст Хям, пак Интер, Рединг, мангалите, карамелите, Арсенал.

 

 

П.П. Между другото тази серия продължава с още 6 двубоя в които 4 е титуляр и два влиза резерва.

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY
По принцип титулярното място се извоюва и не се дава даром,предполагам това ти е известно. Няма как да знаем,как тренира Бабел,как се влага и труди в тренировъчния процес. За да получават Йованович и Нгог шансове явно са си заслужили доверието,а и честно казано не виждам какво против имаш французина.

 

Значи по тази логика ако аз отида и съм най-добър на тренировките, ама в мача съм гола вода ще трябва да играя за сметка на този където той в мачовете с класи над мене ?

 

Ами не, не говорим за това, или поне до този момент ти не си говорил за това. Не избягвай собствените си думи, "Няма един футболист който да сме продали на печалба.". Няма смисъл да започваш да увърташ и да се измъкваш, защото и последните ти думи също не са вярни.

 

Никъде не опитвам да се измъкна и всичко си е точно така както го казвам. Друг е въпроса, че се правиш на интересен, въпреки че знаеш какво искам да кажа. Направи справка с "достоверните" си източници и провери всеки от изброените ти за колко е купен и за колко е продаден. Аз вече го направих, ти ги сметни ако искаш?

 

- Йоси - купен за 5 млн. - продаден за 6 млн.

- Лето - купен за 1,8 млн. - продаден за 3 млн.

- Арбелоа - купен за 2,6 млн. - продаден за 3,5 млн.

- Воронин - свободен агент - продаден за 1,8 млн.

- Белъми - купен за 6 млн. - продаден за 7,5 млн.

- Карсън - купен за 1 млн. - продаден за 3,2 млн.

- Сисоко - купен за 5,6 млн. - продаден за 8,2 млн.

- Крауч - купен за 7 млн. - продаден за 10 млн.

- Гонзалес - купен за 4,5 - продаден за 4,2 млн.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red
Значи по тази логика ако аз отида и съм най-добър на тренировките, ама в мача съм гола вода ще трябва да играя за сметка на този където той в мачовете с класи над мене

 

Нещата са взаимносвързани,едното е свързано с другото,а Бабел очевидно не се е справял. Пак казвам,напълно се доверявам на решението на Кени Далглиш.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Няма един футболист който да сме продали на печалба.

 

Никъде не опитвам да се измъкна и всичко си е точно така както го казвам.

 

- Йоси - купен за 5 млн. - продаден за 6 млн.

- Лето - купен за 1,8 млн. - продаден за 3 млн.

- Арбелоа - купен за 2,6 млн. - продаден за 3,5 млн.

- Воронин - свободен агент - продаден за 1,8 млн.

- Белъми - купен за 6 млн. - продаден за 7,5 млн.

- Карсън - купен за 1 млн. - продаден за 3,2 млн.

- Сисоко - купен за 5,6 млн. - продаден за 8,2 млн.

- Крауч - купен за 7 млн. - продаден за 10 млн.

- Гонзалес - купен за 4,5 - продаден за 4,2 млн.

 

Последно какво казваш, че нещо си противоречиш сам, и то черно на бяло?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Нещата са взаимносвързани,едното е свързано с другото,а Бабел очевидно не се е справял. Пак казвам,напълно се доверявам на решението на Кени Далглиш.

 

Всеки си има менние :thumbsup: Човека иска казва какво мисли той . И аз съм на мение , че беше грешка , но дали е правилно или не 1-во не го решавам нито аз , нито ти , нито той къде ще играе Бабел и дали ще бъде продаден 2-ро то ще си проличи дали е правилно или не :) Като Бенитез разкара Кийн понеже имаме много нападатели се видя в карйна сметка кой е прав и кой крив нали ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Черно на бяло, не си толкова интересен, колкото се опитваш да се изкараш. Просто не можа да схванеш, че за 10 продадени играчи тези 13 млн. разлика са нищо, но за тебе тези 13 млн. за 7 години са много пари, добре. Точно това което целях и да кажа, ама нали винаги се мислиш за прав, т.е. тука в този форума само 3-4 сте правите и рабирате, другите сме просто "ето така".

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red
Всеки си има менние :thumbsup: Човека иска казва какво мисли той . И аз съм на мение , че беше грешка , но дали е правилно или не 1-во не го решавам нито аз , нито ти , нито той къде ще играе Бабел и дали ще бъде продаден 2-ро то ще си проличи дали е правилно или не :) Като Бенитез разкара Кийн понеже имаме много нападатели се видя в карйна сметка кой е прав и кой крив нали ;)

 

Нали форума е за да дискутираме,а ние точно това правим,нито се карамe,нито се псуваме нито отнемам правото му на мнение,просто оборваме двете си гледни точки,някакъв проблем ли има ?

 

Бабел е от 2007 година в отбора (4 сезона вече) не впечатли цели трима треньори,което красноречиво говори,че причините за да не играе са си лично негови. Не е нормално след 4 години в един отбор ти да не убедиш никого,че имаше съответните качества да играеш като титуляр,просто не е нормално и логично...

 

Повече не смятам да коментрам холандеца,пожелавам му успехи с Хофенхайм и дано е щастлив в Германия!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Нали форума е за да дискутираме,а ние точно това правим,нито се карамe,нито се псуваме нито отнемам правото му на мнение,просто оборваме двете си гледни точки,някакъв проблем ли има ?

 

Еми и аз си казах меннието :thumbsup: Няма смисъл да се коментира толкова задълбочено , то ще си проличи тез месици :greeting:

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder

Има доста други футболисти,които бих предпочел да си бяха тръгнали преди Бабел,но сумата за която се говори (около 6 млн паунда) е напълно нормална,по-висока сума би била нереална за мен,взимайки впредвид броя на мачовете,които е изиграл в последно време.

За мен все пак добър играч,но получи не малко шанс ,а и това,че Н'гог бил получавал повече шанс е смехотворно,та вижте Раян откога е в Ливърпул.Така,че специално за този сезон,че Бабел не е получил шанс,може да се сърдите на Р.Ходж.Сегашното ръководство е получило не лоша оферта,която устройва и играча,и го е продало,защото рискува по-натам още повече да му падне цената.

 

Тук 6 млн паунда,за Акуилани лятото се очакват 13-14 млн паунда,така,че се надявам да поне тази сума да бъде използвана разумно от тези,от които зависят трансферите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Черно на бяло, не си толкова интересен, колкото се опитваш да се изкараш. Просто не можа да схванеш, че за 10 продадени играчи тези 13 млн. разлика са нищо, но за тебе тези 13 млн. за 7 години са много пари, добре. Точно това което целях и да кажа, ама нали винаги се мислиш за прав, т.е. тука в този форума само 3-4 сте правите и рабирате, другите сме просто "ето така".

Черно на бяло се видя кой - какво казва, и си противоречи. И няма смисъл да си изказваш личните си пристрастия към съфорумниците на преден план, че току виж някой се засегне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

пожелавам успех на Райън Бабел, дано в новият отбор да разкрие потенциала си :)

Благодаря му за мачовете, който изигра за нас :)

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

Не се дрънкайте за глупости! И аз съм на мнение, че му правим услуга на Бабел.

Успех в живота и кариерата, благодарим за всичко и YNWA! :reds:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Claw

Жалко,според мен Бабел има потенциял - по добре да бе под наем ,с клауза ,че можем да си го вземем обратно,но ...

С един приятел точно говорихме преди време,че с играта си обаче е по-подходящ за Италия или Германия,желая му успех-YNWA!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
Поне да беше взел и Каут със себе си .

 

Това ще си остане само в твоите мечти.

 

Успех на Бабел в новият му клуб.Жалко,че не успя да се приспособи при нас.Показа лоялност към клуба обаче.На добър час.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Успех на негъра-рапер, дано ги гази в Германия.

 

Нормално е да го продадем, не успя да впечатли 3ма треньори, и даже малко късно го продадохме според мен.

Това си беше определено трансферен провал на Рафата.

А това, че не е получавал достатъчно шансове или че Бенитес го е затрил е смехотворно.

 

Все пак дано това изкачи Пачеко по-нагоре в тийма и да го виждаме по-често.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G
Успех на негъра-рапер, дано ги гази в Германия.

 

Нормално е да го продадем, не успя да впечатли 3ма треньори, и даже малко късно го продадохме според мен.

Това си беше определено трансферен провал на Рафата.

А това, че не е получавал достатъчно шансове или че Бенитес го е затрил е смехотворно.

 

Все пак дано това изкачи Пачеко по-нагоре в тийма и да го виждаме по-често.

 

Нямаш гаранции , ако се вземе 2-3 офънзивни играчи , може да му е още по трудно :thumbsup: Но ще видим , за сега Шелви и Кели , не могат да се оплачат от липса на участие в мачовете , те първа сигурно ще се налага и Пачеко :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
ние хубаво го пратихме в Германия, ма Туйтър рапера не си е договорил личните условия все още :whistling:

И на мен ми се въртят тези мисли. Вярно че клуба е приел офертата на Хофенхайм, но все пак и Бабел трябва да си договори личните условия. Да не стане като с Инсуа лятото.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Мдааа.... Нещата около Бабел се бавят,като самия той предпочита да премине в Аякс под наем като част от сделкаат със Суарез,ако холандците не го искат едва тогава ще замине за Германия и ще се присъедини към Хофе,засега обаче няма нищо подписано,поне според агента му. - http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch...vours-ajax-move

 

Поне за мен сигурното е,че Бабел ще напусне Ливърпул,не ми се вярва след всичко това да склони да остане...

 

Сагата наистина прилича малко на тази с Инсуа и Фиорентина.

 

 

---------------------------------------------

 

Бабел проваля трансфера си

 

Вчера Ливърпул прие офертата от 6 млн. паунда за Райън Бабел от Хофенхайм, но крилото все още се надява да се завърне в Аякс.

 

Въпреки това Райън отлетя за Германия, където да преговаря за личните си условия и да премине медицински тестове.

 

Той не успява да се наложи на "Анфилд" след трансфера си за 11,5 млн. паунда от Аякс през 2007 г.

 

Наскоро той бе глобен 10 000 паунда от ФА за атаката си в "Туитър" срещу рефера Хауърд Уеб.

 

Бабел все още предпочита да се присъедини към Аякс и дори е готов да приеме намаляване на възнаграждението, за да играе в Амстердам.

 

"Заради Аякс, съм готов да играя за по-малко пари, каза той. - За играч на моята възраст е важно да играе всяка седмица."

 

Ливърпул обаче не иска да пусне Бабел под наем в Аякс, докато Хофенхайм предлага пари кеш.

 

По ирония на съдбата червените искат да използват парите от Германия, за да привлекат уругваеца Луис Суарес именно от Аякс.

 

Така нежеланието на Райън да играе за Хофенхайм може провали най-искания трансфер за зимата в Ливърпул.

Само един английски отбор

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Мдаааа.... Както можеше да се предположи прибързахме с пожеланията към Бабел май. Според ESPN Далглиш е казал, че холандеца остава в Ливърпул.

 

 

Serious Dalglish says Babel is staying at Liverpool

Dalglish did reveal Babel would not be moving to either Hoffenheim or Ajax, stating: "He's staying here." Asked what that means regarding Liverpool's move for Ajax forward Luis Suarez, Dalglish preferred to focus on Babel by reiterating: "He's staying here."

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Нямам нищо против да задържим Райън. При това, както се очертава няма да вземем нов нападател поне за този трансферен прозорец, а аз поне си мисля, че най-добрата позиция на Бабел е точно централен нападател.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...