Jump to content

Лукас Лейва


Гост shicola

Препоръчан пост

Вчера на "шопинг" в Милано

 

 

 

Да не се отбил случайно в магазина на Интер ? Не липсват такива слухове. Продаваме ли, значи трябва и да купим,защото работата в средата ще стане плачевна.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост tsbalabanov

По логиката на всички в клуба, не е задължително. Лятото бяхме готови да го продадем, но не станахане нещата. Тогава нямахме по-малко плачевна халфова линия. Така че, нищо чудно да го шитнем сега за някакви жълти стотинки и после да пускаме Сина.

Link to comment
Сподели другаде

По логиката на всички в клуба, не е задължително. Лятото бяхме готови да го продадем, но не станахане нещата. Тогава нямахме по-малко плачевна халфова линия. Така че, нищо чудно да го шитнем сега за някакви жълти стотинки и после да пускаме Сина.

 

Пепел ти на устата. Дано поне пускаме Джан,заслужил си е няколко шанса с последните мачове. Алън,Джан,Стиви,Хендо може би се прави сметка да отпаднем отвсякъде,тогава наистина няма да имаме нужда от попълнения този сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Добре е да даваме,ама какво правим после.В последните мачове Лукас е най-полезния ни дефанзивен полузащитник.Добър е варианта със смяна с Емре и като резерва Алън,ама не знаем какво мисли шефа.Раздвоен съм за продажбата на Лукас в момента,вярно ,че цена се гони когато футболиста е във форма,НО.....?

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Лукас е адски класен играч в дефанзивната част от играта и когато играе сам на мястото на деф. халф, нещата се получават повече от добре.

 

http://www.img-share.eu/f/images/47/UntitledpFbcvB7.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Lucas has played 10 PL games this season and has been out in 11.

 

11 Games without Lucas.

 

Wins 3

Loses 6

Ties 2

Points 11

Goals for 12

G. Against 17

Diff -5

 

Projected over an entire season

 

Points 38

Goals for 41

Goals Ag 59

Diff -18

 

 

Games with Lucas 10:

 

Wins 6

Loses 1* West Ham Away (subbed out at half time)

Ties 3

Points 21

Goals for 17

G. Against 9

Diff 8

 

Projected over an entire season

 

Points 80

Goals for 65

Goals Ag 34

Diff 31

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Тук всички форумни разбирачи много редят Лукас и го сменят с кой ли не, ама ако го продадем съвсем ще я втасаме в дефанзивен план. Ние в момента търсим още един дефанзивен, а без него стават 2ма и с тая успеваемост на трансферния пазар има да въртим футболисти до откат.....

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

Когато се вадеха подобни статистики за Агер, доста хора тук казаха, че са незначителни и че не могат да се правят заключения от това. Видя се какво стана Агер като беше заменен от Ловрен. В никакъв случай не трябва Алън да замени Лукас. Това ще е самоубийство.

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Ако не се лъжа договора на Кедира изтича след 5-6 месеца, а Реал и той не са стигнали до споразумение за новия и от лятото той е свободен агент, така че сумата надали ще е 20 млн. Може би ще ни свърши работа, но се съмнявам да сме единствените, които ще го искаме, че да дойде на Анфийлд. Ще се наредят някакви отбори като ПСЖ, челси, сити, манго, Юве и т.н. и ние само ще го отгледаме.

 

За момента Лукас не е главния проблем на отбора, никога не съм го харесвал, но си е черноработник и доста често работата му остава незабелязана. На всичкото отгоре не разполагаме и с достатъчно хора на този пост за да си позвилим тази привилегия да продадем и него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Джан може да играе много добре като дефанзивен халф. Само че Брендън сега го ползва като трети централен и така ще е, докато Коло се върне от КАН. И дано е така, че иначе ще гледаме Ловрен. Не знам кое е по-добрия вариант. Като че ли Ловрен не искам да го виждам на терена. Поне засега. Та Джан и Лукас за резерва и или двамата в игра си е решение към момента. Парите трябва да се съсредоточат към вратар и нападател. Ако останат, тогава да мислим за покупка на качествен ДМ. И чак тогава за продажба на Лукас.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Джан може да играе много добре като дефанзивен халф. Само че Брендън сега го ползва като трети централен и така ще е, докато Коло се върне от КАН. И дано е така, че иначе ще гледаме Ловрен. Не знам кое е по-добрия вариант. Като че ли Ловрен не искам да го виждам на терена. Поне засега. Та Джан и Лукас за резерва и или двамата в игра си е решение към момента. Парите трябва да се съсредоточат към вратар и нападател. Ако останат, тогава да мислим за покупка на качествен ДМ. И чак тогава за продажба на Лукас.

Е той Джан не си ли е ДМ попринцип? Ясно, че засега няма да се взема нов играч, но ако продадем Лукчо, тогава вече ще ни е нужен.

П.П. Забравяш Сина :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

Е той Джан не си ли е ДМ попринцип? Ясно, че засега няма да се взема нов играч, но ако продадем Лукчо, тогава вече ще ни е нужен.

П.П. Забравяш Сина :sarcastic:

То добре, че и Роджърс го е позабравил. Сигурно и на него е дадена почивка да презареди батериите и да дойде по силен от всякога.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Е той Джан не си ли е ДМ попринцип? Ясно, че засега няма да се взема нов играч, но ако продадем Лукчо, тогава вече ще ни е нужен.

П.П. Забравяш Сина :sarcastic:

 

Ми по принцип е. Относно синчето - аз лично така и не схванах какъв е и къде му е баш силата. Знам само, че е Шави и е от Уелс. :)

Link to comment
Сподели другаде

Сигурно и на него е дадена почивка да презареди батериите и да дойде по силен от всякога.

 

Дали ще се върне по-силе от всякога е доста съмнително,но определено не му е дадена почивка:

Knee Injury Liverpool Injuries 2014 December 17th

http://www.physioroom.com/news/english_premier_league/players/3666/joe_allen_injury.html

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kolyo

Един от близките ми приятели е фен на Байерн и ми каза, че в юношите им Емре е бил офанзивен халф.... Доколкото помня за националите, когато се контузи, бе играл като централен защитник.(спомена ми е смътен) При нас е бил вътрешен халф тип бокс ту бокс, централен защитник и в последния мач игра около 10 мин в тройката нападатели с Коу и Борини. В Германия е играл главно като бек, когато беше под наем. Та мн ми е интересно, както писах и в неговата тема, как така си правите изводите как той би се справил като деф. халф? Бихте ли се аргументирали?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Един от близките ми приятели е фен на Байерн и ми каза, че в юношите им Емре е бил офанзивен халф.... Доколкото помня за националите, когато се контузи, бе играл като централен защитник.(спомена ми е смътен) При нас е бил вътрешен халф тип бокс ту бокс, централен защитник и в последния мач игра около 10 мин в тройката нападатели с Коу и Борини. В Германия е играл главно като бек, когато беше под наем. Та мн ми е интересно, както писах и в неговата тема, как така си правите изводите как той би се справил като деф. халф? Бихте ли се аргументирали?

 

При нас направи два или три мача (вкл предсезонните), в които игра ДМ. На всички ни хареса, това бяха и първите впечатления от престоя му при нас. Но споменът ми е смътен, погледни в коментарите след мачовете от предсезонната или първите няколко кръга. В Леверкузен, гледах няколко мача, заради Сами като тренер и там си играеше ДМ. И най-вече, човекът, когото питах, фен на Байрям и яко следящ всички отбори от Бундеслигата, след като се разбра, че сме го купили, каза, че е супер момчето и играе на няколко позиции, основно ДМ. В Байерн има 6 мача, тъй че едва ли е достатъчно за изводи. Пък сега някой да тръгне да ми обяснява, че следи всеки мач на втория отбор на Байерн, ще ми дойде малко претрупано. Освен това в повечето сайтове ДМ му е секъндари позишъна. Чак след това идват бек изпълненията. Сигурно има резон да е така.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Лукас Лейва

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...