Jump to content

Лукас Лейва


Гост shicola

Препоръчан пост

Казал го е в туитъра си. Според информатора, който споменах по- горе, Лукаш е направил вече скенер/ЯМР / което и да е от двете/ и нещата до голяма степен са ясни. Прогнозата е от 6 до 9 месеца. Човека твърди, че има информатор в клуба, а колегите в цитирания от мен форум му вярват много. Въпреки това, докато не излезе официално, то ще продължавам да се надявам.

:suicide2: :suicide2: :suicide2: Дано да не си прав и тоя информатор да е грешен. 8 месеца :О ,а тъкмо тръгнахме полека нагоре...

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Torrard
И при такава контузия се върна на терена, за да продължи да играе... Великан!

 

Абсолютно, това ми дава надежда, че колкото и да е сериозна контузията му ще я преодолее и ще се върне още по-добър, просто освен като играч е и невероятен характер.

Link to comment
Сподели другаде

Гост drenski

Преди малко коментаторът (Ст .Стефанов) на Маню - Кр.Палас каза, че се очаква да липсва до края на сезона, ама не цитира източник. Но той знае колкото и ние. Страниците на Ливърпул във ФБ, на които съм абонат, мълчат - цитираха само постинга на Суарес.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Преди малко коментаторът (Ст .Стефанов) на Маню - Кр.Палас каза, че се очаква да липсва до края на сезона, ама не цитира източник. Но той знае колкото и ние. Страниците на Ливърпул във ФБ, на които съм абонат, мълчат - цитираха само постинга на Суарес.

Едва ли се рови в мрежата повече от нас по въпроса за да предположим, че е по информиран.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi
Ами да ,сега и ренде си нямаме , което не е добре .В най-проблемната ни зона - разиграването и вкарването на голове(печелени на мачове) ,Лукас няма грам принос ,но в защита умее да се ръга ,сега и такъв играч нямаме.

-------------------------------------------------------

Добре бе,тоя човек няма ли да получи най-после някакво наказание за спам-едно и също го пише 100 пъти в която тема му падне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee
Преди малко коментаторът (Ст .Стефанов) на Маню - Кр.Палас каза, че се очаква да липсва до края на сезона, ама не цитира източник. Но той знае колкото и ние. Страниците на Ливърпул във ФБ, на които съм абонат, мълчат - цитираха само постинга на Суарес.

Не е потвърдил, каза че може би ще отсъства до края на сезона и затова се предполага, че сме си върнали Шелви ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост drenski
Едва ли се рови в мрежата повече от нас по въпроса за да предположим, че е по информиран.

 

Със сигурност не се рови повече и не е по-информиран. Дори и да е фен на Ливърпул. Знам че е от ЦСКА, но не му знам чуждестранните пристрастия.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
Ето видео... Върнете повторението няколко пъти и вижте движението на крака му в областта на коляното при отлепянето му от земята... направо настръхнах... :doubledown:

http://watchhighlightsonline.blogspot.com/...-lucas-was.html

 

Tова движение във вертикална посока значи скъсана кръстна връзка. 6 месеца. Дано да няма и увредена странична. Тя добавя още 1-2 месеца отгоре.

 

И дано да не го оперират тези, които оперираха Светльо Тодоров и Марто Петров. Ако ще са те, по-добре да дойде тук в София Тони Георгиев да му направи операцията.

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

От това което знам и имам като опит, вариантите които виждам са няколко:

 

1. Ако е частично разкъсана някоя връзка в коляното ще се оправи до 1 месец, т.е. тогава ще може да започне леки тренировки.

2. Ако е със скъсани кръстни връзки ще го гледаме чак догодина - края на подготовката или в най-добрия вариант в средата на нея.

3. Ако има скъсан менискус за финала в КК може и да е готов, тъй като възстановяването тече около месец и половина-два.

 

Друго си мисля обаче, ако е с частично разкъсване връщането на терена не бива да ни изненадва. Ако са скъсани кръстни връзки няма да може да си стъпва на крака, а той се върна за 1-2 мин. на терена, другия вариант е или да е супермашина или да е някой проблем между "1" или "3". За лечение определено немските доктори са най-добрите.

 

Лошото в цялата тази помия, че при всички положения го губим за Декември месец в който имаме най-много мачове, може би по-успокоителното е че през това време нямаме мач с някой от отборите, които се целят в първите 5-6 места. След това идва Януари месец, където още в самото начало на 2012 година играем гости на милионерите, до края на месеца отново нямаме мачове с претенциозни отбори целящи се високо в класирането. Февруари обаче нещата стават сериозни, защото имаме мачове с тотнъм, мангалите, евертън.

 

Колкото и неприятно да ми е, сигурен съм, че го губим за доста време, така че единственото което мога да му пожелая на Лукчо е да се възстанови максимално бързо. Никога преди не съм си мислел, че ще съжалявам толкова много за този футболист, че няма да може да играе в един или десет мача, но в последните две години показа страшно много израстване и в момента съм на мнение, че така както Суарез крепи атаката, Лукаш прави същото с дефънзивната част от играта.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charlie Adam 26.

Така като гледам доста доктори има тука. (: Аз викам да се молим да е менискус и да не мислим, че са връзки или нещо подобно. Има си лекари - компетенти хора по тази работа те ще кажат какво му е. На нас ни остава само да се надяваме да е нещо леко, което да го изкара извън игра за максимум месец и половина, два ( менискус)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

ало лекарите, я се успокойте малко .... вие станахте по-добри от оная марияна ли каква беше сръбкинята дето ги лекуваше без време..... диагнози слагате от записи в интернет.... големи специалисти... определено лукчо ще ни липсва, дори и една седмица да отсъства.... дано скоро го видим на терена YNWA!!!

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Userpool

В интерес на истината уча дентална медицина, та имам някаква представа :sarcastic: Ениуей, не само немските лекари са добри. Както каза някой колега преди мен Тони Георгиев наистина е светило в тази област. Ходил съм при него и само с палпация ми постави диагнозата :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
ало лекарите, я се успокойте малко .... вие станахте по-добри от оная марияна ли каква беше сръбкинята дето ги лекуваше без време..... диагнози слагате от записи в интернет.... големи специалисти... определено лукчо ще ни липсва, дори и една седмица да отсъства.... дано скоро го видим на терена YNWA!!!

 

Не че нещо, ама като скъсаш кръстна връзка на единия крак, после като скъсаш кръстна връзка на другия крак, хич да не е, придобиваш опит и имаш идея как стоят нещата и с болка, и с усещане, и с движение, след което ти се е случикла травмата. После като се възстановяваш 2 пъти по 1-2 месеца в болницата при рехабилитатор, който по цял ден с такива контузии се занимава, като го поразпиташ малко и като попрочетеш малко по нета какво аджеба са ти оперирали, че 2 месеца си в патерици и чак на третия ходиш нормално и нещата ти стават малко по-ясни, отколкото си мислиш ... Пожелавам ти никога да не изпитваш такава болка, каквато е при скъсването на кръстна връзка, както и да се ограничиш малко с коментарите, защото не знаеш какъв е човека, с когото коментираш.

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY
ало лекарите, я се успокойте малко .... вие станахте по-добри от оная марияна ли каква беше сръбкинята дето ги лекуваше без време..... диагнози слагате от записи в интернет.... големи специалисти... определено лукчо ще ни липсва, дори и една седмица да отсъства.... дано скоро го видим на терена YNWA!!!

 

Всички сме спокойни. Разликата между ЕДНИ и ДРУГИ от форума е, че някой като мен са страдали от почти всичко, докато такива като тебе не са наясно с нито една контузия. Това което стана с Лукаш определено е сериозна контузия и още утре ще се потвърди, при този вид наранявания контузиите са тежки, а възстановяванията продължителни.

 

Аз за лекарите в пирогоФ нищо добро не мога да кажа, след като ме оставиха получовек за 5-6 месеца, а дори и до днес (година и нещо след това) не мога да се оправя напълно. Аз съм със скъсани връзки, те ми викат, че нищо ми няма, бинтоват ми крака долу (нито ми преписват шина, нито ми слагат гипс), отпращат ме и ми казват, че след 20 дни ще мога да почна да тичам дори. :ppp6: Да не се отклонявам от темата, защото тук пишем за Лукаш.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Коко

Liverpool find out extent of Lucas Leiva’s injury to left knee

 

Liverpool find out extent of Lucas Leiva’s injury to left knee

 

Liverpool fear key Brazilian midfielder Lucas could be out for six months with knee ligament damage. Lucas, 24, was stretchered off following a collision with Ryan Bertrand at Stamford Bridge.

 

http://kopthat.co.uk/2011/11/liverpool-fin...y-to-left-knee/

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Liverpool find out extent of Lucas Leiva’s injury to left knee

 

Liverpool find out extent of Lucas Leiva’s injury to left knee

 

Liverpool fear key Brazilian midfielder Lucas could be out for six months with knee ligament damage. Lucas, 24, was stretchered off following a collision with Ryan Bertrand at Stamford Bridge.

 

http://kopthat.co.uk/2011/11/liverpool-fin...y-to-left-knee/

Тия дори не знаят срещу кой противников футболист се случи контузията му.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charlie Adam 26.
Не че нещо, ама като скъсаш кръстна връзка на единия крак, после като скъсаш кръстна връзка на другия крак, хич да не е, придобиваш опит и имаш идея как стоят нещата и с болка, и с усещане, и с движение, след което ти се е случикла травмата. После като се възстановяваш 2 пъти по 1-2 месеца в болницата при рехабилитатор, който по цял ден с такива контузии се занимава, като го поразпиташ малко и като попрочетеш малко по нета какво аджеба са ти оперирали, че 2 месеца си в патерици и чак на третия ходиш нормално и нещата ти стават малко по-ясни, отколкото си мислиш ... Пожелавам ти никога да не изпитваш такава болка, каквато е при скъсването на кръстна връзка, както и да се ограничиш малко с коментарите, защото не знаеш какъв е човека, с когото коментираш.

 

Значи си го усетил и ти каква болка е изпитал. Мислих, че съм само аз ! Аз също съм късал кръсни връзки, но не се наемам да казвам, че е това нали ?! Вие по какво ли не познавате, че са връзки, по изражение, по движение, по всичко. Е аз ще ви кажа, че мойте връзки не можех да си движа крака, камоли да почвам да тичам като Лукаш .... Утре ще видим какво му е ..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

пичове... вие сте звездите в този форум явно.... всички сме поигравали футбол... но явно вие големи професионалисти го раздавате... прощавайте.... аз с тия 10тина годинки футбол една контузиика не съм видял... само двете операциики така като за добър ден....

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост drenski
Е аз ще ви кажа, че мойте връзки не можех да си движа крака, камоли да почвам да тичам като Лукаш .... Утре ще видим какво му е ..

Нищо не разбирам от колена и връзки и дано не ми се налага да научавам. Но се замислих дали не беше по-добре да го сменят веднага и дали с това, че се опита да тича още няколко минути може да е влошило травмата му....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scouser94

Хайде стига с тези догадки и прогнози 1 месец,6 месеца до края на сезона...чакайте малко бре хора вие всичките ли сте травматолози и рехабилитатори и всички ли видяхте резултатите от магнитния резонанс??Когато има някакви резултати в официалния сайт веднага ще излезе инфо,не знам защо продължавате да дъвчете едно и също нещо ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

Я погледнете 1-вата страница, каква разлика има оттогава досега в мненията :)

 

Едит: По-скоро 2-рата, в която поне 7 човека му пожелават да му се счупи крака на 5 места, 2-та да му се счупят и т.н. А сега плачем да се върне!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Gambasa

Искам само да пожелая бързо възстановяване на Лукас и да кажа че няма незаменими хора. Това доказа Торес вижда се ,че играем успешно и без Стиви затова вярвам че ще успеем и този път. И както каза един съфорумник "Времето ражда герои". YNWA :lfc2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1V3RP00LCH0
Я погледнете 1-вата страница, каква разлика има оттогава досега в мненията :)

 

Едит: По-скоро 2-рата, в която поне 7 човека му пожелават да му се счупи крака на 5 места, 2-та да му се счупят и т.н. А сега плачем да се върне!

А и не само, до преди няколко дни все още имаше хора, които пишеха, че Лукас едва ли не за нищо не става и само плюеха върху него (то да беше плюенето само върху него де, но това е мнооооого дълга тема). Иронията в случая като че ли е това, че тези "всеобщи плювачи" изтъкваха само едно единствено негово положително качество - не се контузвал често...

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Лукас Лейва

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...